Poljska - 3 Liga Group 4Podaci aktualni na dan 03. rujna 2026.

Busko-Zdrój - Wiślanie Jaśkowice: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Busko-Zdrój protiv Wiślanie Jaśkowice: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Busko-Zdrój igra protiv Wiślanie Jaśkowice u ligi 3 Liga Group 4 (Poljska). Utakmica je zakazana za 6. rujna 2026..

Trenutačna forma

Busko-Zdrój: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Wiślanie Jaśkowice: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Busko-Zdrój postiže 1,33 i prima 2,17 golova po utakmici. Wiślanie Jaśkowice postiže 1,50 i prima 0,67. Prosjek lige: 2,83 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Busko-Zdrój 100%, Wiślanie Jaśkowice 33%. Over 2.5: Busko-Zdrój 67%, Wiślanie Jaśkowice 33%. Razina lige: BTTS 52%, Over 2.5 50%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Busko-Zdrój 1,26, Wiślanie Jaśkowice 1,44. Udarci po utakmici: Busko-Zdrój 3,2, Wiślanie Jaśkowice 5,5. Prosječan posjed: Busko-Zdrój 14%, Wiślanie Jaśkowice 27%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Busko-Zdrój: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,33. Wiślanie Jaśkowice: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (5) za Busko-Zdrój i 0-15 (4) za Wiślanie Jaśkowice. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

3 Liga Group 4: 2,83 golova po utakmici, BTTS 52%, Over 2.5 50%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
1.33Postignuti golovi / utakmica1.5
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
2.17Primljeni golovi / utakmica0.67
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
14%Prosječan posjed27%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0.67Udarci u okvir / utakmica2
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

3.17Udarci po utakmici5.5
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0.67Udarci u okvir2
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
42.1%Realizacija udaraca27.3%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
14%Posjed27%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
1.26xG za1.44
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
1.84xG protiv1.17
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

Kvaliteta udaraca

Busko-Zdrój: KontranapadačkaWiślanie Jaśkowice: Kontranapadačka
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
Preciznost (udarci u okvir)21%36%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.400.26
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)1.990.75

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Wiślanie Jaśkowice je 150% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.8 bodova / utakmica - Busko-Zdrój · 2 bodova / utakmica - Wiślanie Jaśkowice

Busko-Zdrój
WLLDL
Raspodjela sezonskih rezultata
17% W33% R50% P
Sezona (P-N-I)
1-2-3
0.83 bodova / utakmica · gol-razlika -5
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-1
Posljednjih 5 kod kuće
0-1-1
DL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 2.4xG: 1.26xG protivnika: 1.84BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Wiślanie Jaśkowice
WWDWL
Raspodjela sezonskih rezultata
67% W17% R17% P
Sezona (P-N-I)
4-1-1
2.17 bodova / utakmica · gol-razlika +5
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-0-0
Posljednjih 5 u gostima
3-0-0
WWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 0.8xG: 1.65xG protivnika: 1.11BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Wiślanie Jaśkowice je 13% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.33 golova / utakmica - Busko-Zdrój · 1.5 golova / utakmica - Wiślanie Jaśkowice

Wiślanie Jaśkowice je 224% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.17 golova / utakmica - Busko-Zdrój · 0.67 golova / utakmica - Wiślanie Jaśkowice

Profil zabijanja momčadi Busko-Zdrój: vrlo snažno

Busko-Zdrój postiže pogodak u 100% utakmica (6 od 6 utakmica), dok Wiślanie Jaśkowice ima Clean sheet u 50% utakmica (3 od 6 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Wiślanie Jaśkowice: vrlo snažno

Wiślanie Jaśkowice postiže pogodak u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Busko-Zdrój ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 6 utakmica).

8Postignuti golovi (sezona)9
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
13Primljeni golovi (sezona)4
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
3.5Prosječan broj golova u utakmici2.17
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
7Postignuti golovi (posljednjih 5)7
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
12Primljeni golovi (posljednjih 5)4
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

Koliko često postižu barem...

100%1 gol83%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
17%2 gola67%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
17%3 gola0%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0%4 gola0%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

Koliko često primaju barem...

100%1 gol50%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
50%2 gola17%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
33%3 gola0%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
33%4 gola0%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

52%
Prosjek lige

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu17%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0%BTTS u oba poluvremena0%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
17%Zabijali u oba poluvremena17%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

BTTS i broj golova

67%Min. 3 gola i BTTS33%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
100%BTTS – zadnjih 540%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

33%Min. 1 gol prije poluvremena67%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0%Min. 2 gola prije poluvremena17%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0%Min. 3 gola prije poluvremena17%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

2. poluvrijeme

33%Min. 1 gol nakon poluvremena33%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
33%Min. 2 gola nakon poluvremena17%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
33%Min. 3 gola nakon poluvremena17%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Busko-Zdrój je 26% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.67 bodova / utakmica - Busko-Zdrój · 1.33 bodova / utakmica - Wiślanie Jaśkowice

Busko-Zdrój — stanje na poluvremenu
33% vode67% izjednačeno0% gube
Wiślanie Jaśkowice — stanje na poluvremenu
33% vode33% izjednačeno33% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.67Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.33
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0.33Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0.33Prosjek golova (1. poluvrijeme)1
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
100%Clean sheet prije poluvremena50%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
67%Bez gola prije poluvremena67%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.17Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.67
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0.33Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
0.83Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.17
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
1.17Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.67
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
67%Clean sheet nakon poluvremena83%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice
83%Bez gola nakon poluvremena67%
Busko-ZdrójWiślanie Jaśkowice

Busko-Zdrój — rezultati drugog poluvremena

17% W67% R17% P
10
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
7
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.67
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva52%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 17%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.8

Prima 0.8 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Wiślanie Jaśkowice — rezultati drugog poluvremena

33% W67% R0% P
8
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
10
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.33
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva203%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 67%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Busko-Zdrój — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.801.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.4
Primljeni golovi / utakmica0.01.0
Prosječan broj golova u utakmici0.41.4
1 gol40%40%
2 gola0%40%
3 gola0%40%
Clean sheet100%60%
Bez gola60%80%
Gol-razlika+2-3
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Wiślanie Jaśkowice — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.4
Primljeni golovi / utakmica0.60.2
Prosječan broj golova u utakmici1.00.6
1 gol60%20%
2 gola20%20%
3 gola20%20%
Clean sheet40%80%
Bez gola80%80%
Gol-razlika-1+1
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 80% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Busko-Zdrój
ZabijenoPrimljeno
5
8
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
0
3
61-75
1
0
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (5 goals). Najviše primaju u 0-15 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Wiślanie Jaśkowice
ZabijenoPrimljeno
4
0
0-15
1
0
16-30
1
3
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
2
0
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (4 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.83
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.0 : 1.8
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
67%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
83%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Busko-Zdrój

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.58
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.26
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.07
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.33
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
91%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
158%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.03
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
13% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 63% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

Wiślanie Jaśkowice

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.27
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.56
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.06
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.50
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
109%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
46%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.17
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
22% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 44% postiže se u prvih 15 minuta.
22%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 3 Liga Group 4.

Momčadi u odnosu na ligu

Busko-ZdrójLigaWiślanie Jaśkowice
Prosječan broj golova u utakmici 3.502.83 2.17
Obje momčadi zabile 100%52% 33%
Min. 3 gola (Over 2.5) 67%50% 33%
Clean sheetovi 0%27% 50%
Gol prije poluvremena 33%52% 67%
Gol nakon poluvremena 33%52% 33%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.83
Prosjek golova po utakmici
52%
Obje momčadi zabile
50%
Min. 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheetovi
1.46
Domaći golovi / utakmica
1.37
Gostujući golovi / utakmica
+7%
Prednost domaćeg napada
+6%
Prednost domaće obrane
+8%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
52%
1 gol
19%
2 gola
11%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
52%
1 gol
35%
2 gola
19%
3 gola
7%
4 gola

Česta pitanja

Kada igraju Busko-Zdrój i Wiślanie Jaśkowice?

Busko-Zdrój igra protiv Wiślanie Jaśkowice 6. rujna 2026. u ligi 3 Liga Group 4. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Busko-Zdrój protiv Wiślanie Jaśkowice?

Busko-Zdrój prosječno postiže 1,33 golova po utakmici, a Wiślanie Jaśkowice 1,50. Prosjek lige 3 Liga Group 4 iznosi 2,83 golova, a Over 2.5 javlja se u 50% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi Busko-Zdrój i 33% utakmica momčadi Wiślanie Jaśkowice.

Kakva je aktualna forma momčadi Busko-Zdrój i Wiślanie Jaśkowice?

U posljednjih pet utakmica Busko-Zdrój ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Wiślanie Jaśkowice ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Busko-Zdrój protiv Wiślanie Jaśkowice?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Busko-Zdrój protiv Wiślanie Jaśkowice. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.