Carabobo - Zamora: statistika utakmice
Carabobo protiv Zamora: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Carabobo je igrao protiv Zamora u ligi Primera División (Venezuela). Utakmica je odigrana 30. kolovoza 2026.. Stadion: Estadio Polideportivo Misael Delgado. Konačni rezultat: 0:0.
Trenutačna forma
Carabobo: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Zamora: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.
Statistika golova
Carabobo postiže 1,56 i prima 0,92 golova po utakmici. Zamora postiže 1,06 i prima 1,28. Prosjek lige: 2,51 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Carabobo 52%, Zamora 50%. Over 2.5: Carabobo 32%, Zamora 39%. Razina lige: BTTS 53%, Over 2.5 45%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Carabobo 1,80, Zamora 1,28. Udarci po utakmici: Carabobo 16,5, Zamora 12,2. Prosječan posjed: Carabobo 56%, Zamora 43%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Carabobo: vodstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 1,04. Zamora: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,56.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (13) za Carabobo i 76-90+ (6) za Zamora. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Primera División: 2,51 golova po utakmici, BTTS 53%, Over 2.5 45%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 2-1-0. Prosjek golova 0,67, BTTS 0%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Carabobo je vrlo snažan na domaćem terenu: pobijedio je u 62% domaćih utakmica, ondje nije doživio nijedan poraz i postiže prosječno 1,85 pogodaka po susretu. Zamora u gostima pobjeđuje u samo 22% utakmica, gubi 56% njih, a prosjek postignutih pogodaka iznosi joj tek 0,89. Domaćini stvaraju znatno više prilika, upućujući prosječno 16,62 udarca, od kojih je 6 u okvir, naspram 11,33 udarca i 3,78 u okvir gostiju, što potvrđuje i xG od 1,81 u odnosu na Zamorinih 1,17. Obrana Caraboba kod kuće prima samo 0,62 pogotka po utakmici i čuva mrežu netaknutom u 62% nastupa, dok je Zamora u posljednjih pet susreta primila 10 pogodaka. Bolji trenutačni niz domaćina, koji uključuje 3 pobjede u posljednjih 5 utakmica, dodatno ide u prilog njihovoj pobjedi.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Oklada na BTTS: Ne nešto je izglednija, jer je Carabobo u posljednjih 5 utakmica primio samo 3 gola, odnosno prosječno 0,6 po susretu, a BTTS se pojavio u svega 20% tih utakmica. Zamora u posljednje vrijeme postiže 1,8 gola po utakmici, no njezin sezonski prosjek postignutih pogodaka iznosi samo 0,89, a u 33% utakmica nije uspjela postići pogodak. I Carabobo ima problema s napadačkom učinkovitošću te nije postigao pogodak u 38% utakmica, iako Zamora u prosjeku prima 1,56 gola po utakmici. Sezonski pokazatelji BTTS-a, 63% za Carabobo i 44% za Zamoru, međusobno se razlikuju, dok trenutačno vrlo čvrsta obrana domaćina povećava vjerojatnost da će barem jedna momčad završiti utakmicu bez pogotka.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Sezonski podaci jasno upućuju na mali broj pogodaka: 87% utakmica Caraboba i 89% Zamorinih utakmica završilo je s manje od 3,5 gola. Carabobo u prosjeku postiže 1,13 pogodaka, a Zamora 0,89, dok ligaški prosjek iznosi 2,52 pogotka po utakmici. Posljednjih pet Zamorinih utakmica bilo je otvorenije, s prosjekom od 3,8 pogodaka i 60% utakmica s više od 2,5 gola, no Carabobo je u tom razdoblju primao samo 0,6 pogodaka po utakmici. Predviđeni xG od 1,45 za domaćina i 1,05 za gosta upućuje na scenarij s oko 2,50 pogotka, a ne na utakmicu s najmanje četiri pogotka. Stoga je manje od 3,5 gola najsnažniji izbor, potkrijepljen i sezonskom učestalošću i čvrstom Carabobovom obranom u aktualnoj formi.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najizgledniji scenarij je neriješen rezultat na poluvremenu, nakon čega će Carabobo preokrenuti utakmicu u svoju korist. Obje momčadi često imaju neriješen rezultat nakon prvog poluvremena: to se odnosi na 50% utakmica Caraboba i 56% utakmica Zamore, a njihov prosječan broj pogodaka prije odmora iznosi samo 1,38 odnosno 1,11. Carabobo ipak ima izraženiji potencijal za konačnu pobjedu, postižući prosječno 1,13 pogodaka uz 1,50 bodova po utakmici, dok Zamora gubi 56% utakmica i prosječno prima 1,56 pogodaka. Posebno je važno drugo poluvrijeme: domaćini u njemu primaju samo 0,25 pogodaka po utakmici i osvajaju ga u 50% slučajeva, dok ga Zamora gubi u 44% utakmica te suparnicima dopušta prosječno 0,78 pogodaka. U posljednjih pet utakmica Carabobo je ostvario 3 pobjede i primio samo 0,6 pogodaka po utakmici, što dodatno podupire prognozu neriješenog rezultata na poluvremenu i pobjede domaćina nakon završnog zvižduka.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Carabobo | Zamora | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 34% | 32% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.11 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.28 | 0.27 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Carabobo je 17% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1.4 bodova / utakmica - Carabobo · 1.2 bodova / utakmica - Zamora
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Carabobo je 47% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.56 golova / utakmica - Carabobo · 1.06 golova / utakmica - Zamora
Carabobo je 39% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.92 golova / utakmica - Carabobo · 1.28 golova / utakmica - Zamora
Carabobo postiže pogodak u 76% utakmica (19 od 25 utakmica), dok Zamora ima Clean sheet u 28% utakmica (5 od 18 utakmica).
Zamora postiže pogodak u 67% utakmica (12 od 18 utakmica), dok Carabobo ima Clean sheet u 40% utakmica (10 od 25 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Carabobo
Over / Under - Zamora
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Carabobo je 6% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.24 bodova / utakmica - Carabobo · 1.17 bodova / utakmica - Zamora
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Carabobo — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobjeđuje u 40%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Zamora — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 1.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.4 | 0.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.8 | 0.6 |
| 1 gol | 60% | 60% |
| 2 gola | 20% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 80% |
| Bez gola | 60% | 60% |
| Gol-razlika | 0 | +1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 0.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 0.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.8 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.6 | 1.2 |
| 1 gol | 60% | 80% |
| 2 gola | 60% | 20% |
| 3 gola | 20% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 40% |
| Bez gola | 60% | 60% |
| Gol-razlika | -2 | -2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 46-60 (13 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 76-90 (6 goals). Najviše primaju u 16-30 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Carabobo
Zamora
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Primera División.
Momčadi u odnosu na ligu
| Carabobo | Liga | Zamora | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | • 2.48 | 2.51 | ▼ 2.33 |
| Obje momčadi zabile | • 52% | 53% | ▼ 50% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 32% | 45% | ▼ 39% |
| Clean sheetovi | ▲ 40% | 28% | • 28% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 52% | 66% | • 67% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 72% | 75% | ▼ 72% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (3): Carabobo 2 - 1 - 0 Zamora. Prosjek golova 0.67, obje momčadi zabile u 0% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Carabobo protiv Zamora?
Utakmica lige Primera División završila je rezultatom Carabobo 0:0 Zamora. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Carabobo i Zamora?
U posljednjih 3 međusobnih utakmica Carabobo je pobijedio 2 puta, Zamora 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 0,67 golova, a obje momčadi dale su gol u 0% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Carabobo protiv Zamora?
Carabobo prosječno postiže 1,56 golova po utakmici, a Zamora 1,06. Prosjek lige Primera División iznosi 2,51 golova, a Over 2.5 javlja se u 45% utakmica. BTTS se javlja u 52% utakmica momčadi Carabobo i 50% utakmica momčadi Zamora.
Kakva je aktualna forma momčadi Carabobo i Zamora?
U posljednjih pet utakmica Carabobo ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Zamora ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Carabobo protiv Zamora?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


