Venezuela - Primera DivisiónEstadio Olímpico de la UCVPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Caracas - Portuguesa: statistika utakmice

Grb momčadi Caracas
Caracas
1 : 1poluvrijeme 1:0
Grb momčadi Portuguesa
Portuguesa

Caracas protiv Portuguesa: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Caracas je igrao protiv Portuguesa u ligi Primera División (Venezuela). Utakmica je odigrana 2. rujna 2026.. Stadion: Estadio Olímpico de la UCV. Konačni rezultat: 1:1.

Trenutačna forma

Caracas: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Portuguesa: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Caracas postiže 1,11 i prima 1,32 golova po utakmici. Portuguesa postiže 1,40 i prima 1,04. Prosjek lige: 2,54 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Caracas 68%, Portuguesa 44%. Over 2.5: Caracas 42%, Portuguesa 44%. Razina lige: BTTS 53%, Over 2.5 46%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Caracas 1,40, Portuguesa 1,25. Udarci po utakmici: Caracas 13,6, Portuguesa 11,4. Prosječan posjed: Caracas 50%, Portuguesa 49%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Caracas: vodstvo na poluvremenu 11%, golovi u drugom poluvremenu 0,68. Portuguesa: vodstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 0,68.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (9) za Caracas i 76-90+ (8) za Portuguesa. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Primera División: 2,54 golova po utakmici, BTTS 53%, Over 2.5 46%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 2-1-0. Prosjek golova 2,00, BTTS 33%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Portuguesa zauzima 2. mjesto i u posljednjih je pet utakmica osvojila 10 bodova, uz 3 pobjede, dok je Caracas u tom razdoblju osvojio 7 bodova. Domaćin je ipak nešto opasniji u napadu na vlastitom terenu: stvara u prosjeku 1,51 xG i postiže 1,40 pogodaka po utakmici, u usporedbi s 1,24 xG-a i 1,33 pogotka Portuguesе u gostima. Obrana Caracasa izgleda slabije jer kod kuće prima 1,50 pogodaka uz 1,64 xG protivnika, no gosti u čak 33% gostujućih utakmica ne postižu pogodak. Portuguesa remizira u 42% gostujućih utakmica, dok je Caracas podijelio bodove u 30% domaćih susreta, stoga se najvjerojatnijim čini izjednačen remi.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Snažniji signal za BTTS ne pruža vrlo niska sezonska učestalost utakmica Caracasa u kojima su obje momčadi postigle pogodak, koja iznosi 25%, dok je čak 58% utakmica te momčadi završilo bez primljenog pogotka. Portuguesa bilježi BTTS u 58% utakmica, ali u gostima ne postiže pogodak u 33% slučajeva, što je važno protiv obrane Caracasa koja prima prosječno samo 0,67 pogodaka. Domaćini postižu prosječno 1,42 pogotka, a Portuguesa prima 1,33, pa je najizgledniji pogodak Caracasa, dok gostujući xG od 1,24 ne pruža jasnu prednost protiv čvrste obrane suparnika. Posljednjih pet utakmica Caracasa imalo je BTTS u 80% slučajeva, dok je kod Portuguesa taj pokazatelj iznosio samo 20%, a momčad je u tom razdoblju primala samo 0,8 pogodaka po utakmici. Stoga je vjerojatniji scenarij u kojem barem jedna momčad, prije svega Portuguesa, neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Caracas ima čvrstu obrambenu osnovu jer tijekom sezone prima u prosjeku samo 0.67 gola po utakmici i zadržava mrežu netaknutom u 58% susreta. U utakmicama ove momčadi čak je 92% dvoboja završilo s najviše tri gola, dok kod Portuguesе pokazatelj za istu granicu također iznosi visokih 67%. Ofenzivni potencijal obje momčadi je umjeren: prosječni xG iznosi 1.23 za Caracas i 1.24 za Portuguesu, što podupire prognozu od približno 2.46 gola ukupno, a ne otvorene utakmice s četiri pogotka. Iako je Caracas u posljednjih pet nastupa dopuštao protivnicima 1.80 xG, Portuguesa je u tom razdoblju postizala samo 1.2 gola po utakmici, zbog čega under 3.5 ima najčvršću potporu u podacima.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Caracas ima izraženiji profil za pobjedu tijekom cijele sezone: osvaja 2,00 boda po utakmici u odnosu na 1,17 Portuguesinih, pobjeđuje u 58% utakmica, dok njegov suparnik pobjeđuje u samo 25%. Domaćini primaju u prosjeku samo 0,67 pogodaka po utakmici i sačuvaju mrežu netaknutom u 58% nastupa, dok Portuguesa u gostima prosječno prima 1,33 pogotka. Caracas je već na poluvremenu vodio u 42% utakmica, a u prvih 45 minuta protivnicima dopušta prosječno samo 0,33 pogotka, što ide u prilog varijanti vodstva domaćina nakon prvog poluvremena. Nakon odmora prednost Caracasa i dalje je vidljiva: tada postiže prosječno 0,83 pogotka i osvaja druga poluvremena u 50% utakmica, dok Portuguesa to čini u samo 8% slučajeva. Posljednjih pet utakmica više ide u prilog gostima, koji su pobijedili u 60% njih, no dugoročna prednost domaćina u obrani i igri nakon promjene strana čini scenarij 1/1 najvjerojatnijim.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
0 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

44Posjed (%)56
CaracasPortuguesa
7Udarci16
CaracasPortuguesa
4Udarci u okvir4
CaracasPortuguesa
0.95xG1.65
CaracasPortuguesa
2Korneri3
CaracasPortuguesa
31Opasni napadi49
CaracasPortuguesa
28Prekršaji15
CaracasPortuguesa
4Kartoni3
CaracasPortuguesa

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.11Postignuti golovi / utakmica1.4
CaracasPortuguesa
1.32Primljeni golovi / utakmica1.04
CaracasPortuguesa
50%Prosječan posjed49%
CaracasPortuguesa
4.16Udarci u okvir / utakmica3.88
CaracasPortuguesa

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.58Udarci po utakmici11.36
CaracasPortuguesa
4.16Udarci u okvir3.88
CaracasPortuguesa
8.1%Realizacija udaraca12.3%
CaracasPortuguesa
50%Posjed49%
CaracasPortuguesa
1.4xG za1.25
CaracasPortuguesa
1.56xG protiv1.4
CaracasPortuguesa

Kvaliteta udaraca

Caracas: UravnoteženaPortuguesa: Uravnotežena
CaracasPortuguesa
Preciznost (udarci u okvir)31%34%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.100.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.270.36

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Portuguesa je 60% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1 bodova / utakmica - Caracas · 1.6 bodova / utakmica - Portuguesa

Caracas
LLWDD
Raspodjela sezonskih rezultata
21% W47% D32% L
Sezona (P-N-I)
4-9-6
1.11 bodova / utakmica · gol-razlika -4
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
3-3-4
Posljednjih 5 kod kuće
1-2-2
LWDLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.2xG: 1.05xG protivnika: 1.71BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Portuguesa
LWWDD
Raspodjela sezonskih rezultata
40% W36% D24% L
Sezona (P-N-I)
10-9-6
1.56 bodova / utakmica · gol-razlika +9
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-5-4
Posljednjih 5 u gostima
2-1-2
LWLWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.2xG: 1.40xG protivnika: 1.59BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Portuguesa je 26% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.11 golova / utakmica - Caracas · 1.4 golova / utakmica - Portuguesa

Portuguesa je 27% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.32 golova / utakmica - Caracas · 1.04 golova / utakmica - Portuguesa

Profil zabijanja momčadi Caracas: snažno

Caracas postiže pogodak u 79% utakmica (15 od 19 utakmica), dok Portuguesa ima Clean sheet u 44% utakmica (11 od 25 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Portuguesa: vrlo snažno

Portuguesa postiže pogodak u 76% utakmica (19 od 25 utakmica), dok Caracas ima Clean sheet u 21% utakmica (4 od 19 utakmica).

21Postignuti golovi (sezona)35
CaracasPortuguesa
25Primljeni golovi (sezona)26
CaracasPortuguesa
2.42Prosječan broj golova u utakmici2.44
CaracasPortuguesa
4Postignuti golovi (posljednjih 5)7
CaracasPortuguesa
6Primljeni golovi (posljednjih 5)6
CaracasPortuguesa

Koliko često postižu barem...

79%1 gol76%
CaracasPortuguesa
21%2 gola36%
CaracasPortuguesa
5%3 gola20%
CaracasPortuguesa
5%4 gola8%
CaracasPortuguesa

Koliko često primaju barem...

79%1 gol56%
CaracasPortuguesa
42%2 gola36%
CaracasPortuguesa
11%3 gola12%
CaracasPortuguesa
0%4 gola0%
CaracasPortuguesa

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

32%BTTS na poluvremenu16%
CaracasPortuguesa
11%BTTS u oba poluvremena12%
CaracasPortuguesa
11%Zabijali u oba poluvremena28%
CaracasPortuguesa

BTTS i broj golova

42%Min. 3 gola i BTTS28%
CaracasPortuguesa
0%Min. 3 gola bez BTTS-a16%
CaracasPortuguesa
60%BTTS – zadnjih 540%
CaracasPortuguesa

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

79%Min. 1 gol prije poluvremena68%
CaracasPortuguesa
37%Min. 2 gola prije poluvremena40%
CaracasPortuguesa
5%Min. 3 gola prije poluvremena8%
CaracasPortuguesa

2. poluvrijeme

63%Min. 1 gol nakon poluvremena68%
CaracasPortuguesa
37%Min. 2 gola nakon poluvremena40%
CaracasPortuguesa
16%Min. 3 gola nakon poluvremena16%
CaracasPortuguesa

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Portuguesa je 103% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.79 bodova / utakmica - Caracas · 1.6 bodova / utakmica - Portuguesa

Caracas — stanje na poluvremenu
11% vode47% izjednačeno42% gube
Portuguesa — stanje na poluvremenu
40% vode40% izjednačeno20% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.79Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.6
CaracasPortuguesa
0.42Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.72
CaracasPortuguesa
0.79Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.44
CaracasPortuguesa
1.21Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.16
CaracasPortuguesa
32%Clean sheet prije poluvremena68%
CaracasPortuguesa
58%Bez gola prije poluvremena48%
CaracasPortuguesa

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.32Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.32
CaracasPortuguesa
0.68Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.68
CaracasPortuguesa
0.53Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.6
CaracasPortuguesa
1.21Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.28
CaracasPortuguesa
53%Clean sheet nakon poluvremena56%
CaracasPortuguesa
53%Bez gola nakon poluvremena48%
CaracasPortuguesa

Caracas — rezultati drugog poluvremena

26% W53% D21% L
15
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
-7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
25
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.79
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva191%

Vodi na poluvremenu u 11% utakmica i pobjeđuje u 21%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Portuguesa — rezultati drugog poluvremena

28% W48% D24% L
40
Bodovi na poluvremenu
18
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
33
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.60
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobjeđuje u 40%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Caracas — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.200.60
Postignuti golovi / utakmica0.60.2
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosječan broj golova u utakmici1.20.8
1 gol80%40%
2 gola40%20%
3 gola0%20%
Clean sheet40%60%
Bez gola40%80%
Gol-razlika0-2
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 60% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Portuguesa — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.201.40
Postignuti golovi / utakmica0.60.8
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosječan broj golova u utakmici1.21.4
1 gol60%60%
2 gola40%40%
3 gola20%20%
Clean sheet40%60%
Bez gola60%40%
Gol-razlika0+1
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 80% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Caracas
ZabijenoPrimljeno
0
3
0-15
4
4
16-30
4
8
31-45
2
1
46-60
2
4
61-75
9
5
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (9 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +4 - dobivaju završne faze.

Portuguesa
ZabijenoPrimljeno
7
3
0-15
6
4
16-30
5
4
31-45
3
6
46-60
6
4
61-75
8
5
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (8 goals). Najviše primaju u 46-60 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.44
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.1 : 1.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
96%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
56%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-18%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
60%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
5%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 20 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Caracas

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.16
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.05
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.29
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.24
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
78%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
118%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.11
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
43% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
43%

Portuguesa

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.15
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.51
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-9.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.15
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.36
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
125%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
73%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.04
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.0
Kasni golovi
23% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 20% postiže se u prvih 15 minuta.
23%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Primera División.

Momčadi u odnosu na ligu

CaracasLigaPortuguesa
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.422.54▼ 2.44
Obje momčadi zabile▲ 68%53%▼ 44%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 42%46%▼ 44%
Clean sheetovi▼ 21%28%▲ 44%
Gol prije poluvremena▲ 79%67%• 68%
Gol nakon poluvremena▼ 63%75%▼ 68%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.54
Prosjek golova po utakmici
53%
Obje momčadi zabile
46%
Min. 3 gola (Over 2.5)
28%
Clean sheetovi
1.42
Domaći golovi / utakmica
1.12
Gostujući golovi / utakmica
+27%
Prednost domaćeg napada
+21%
Prednost domaće obrane
+17%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
67%
1 gol
34%
2 gola
8%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
75%
1 gol
41%
2 gola
17%
3 gola
4%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. PortuguesaŽuti kartonLuis Moreno Quero
  2. CaracasŽuti kartonSebastián González
  3. PortuguesaZamjenaUšao: Ovidio LopezIzašao: Heber Daniel García Torrealba
  4. CaracasZamjenaUšao: Juan UribeIzašao: Sebastián González
  5. CaracasŽuti kartonJuan Uribe
  6. PortuguesaZamjenaUšao: Lautaro LovazzanoIzašao: Alejandro Yepez
  7. PortuguesaŽuti kartonKeiver José Zúñiga Ruiz
  8. PortuguesaZamjenaUšao: Guillermo Josue Benitez EspinosaIzašao: Anthony Trujillo
  9. PortuguesaŽuti kartonGermán Gabriel Aguirre Salinas

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (3): Caracas 2 - 1 - 0 Portuguesa. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 33% utakmica.

Portuguesa
1 : 1
Caracas
Caracas FC
2 : 0
Portuguesa FC
Portuguesa FC
0 : 2
Caracas FC

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Caracas protiv Portuguesa?

Utakmica lige Primera División završila je rezultatom Caracas 1:1 Portuguesa. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Caracas i Portuguesa?

U posljednjih 3 međusobnih utakmica Caracas je pobijedio 2 puta, Portuguesa 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 33% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Caracas protiv Portuguesa?

Caracas prosječno postiže 1,11 golova po utakmici, a Portuguesa 1,40. Prosjek lige Primera División iznosi 2,54 golova, a Over 2.5 javlja se u 46% utakmica. BTTS se javlja u 68% utakmica momčadi Caracas i 44% utakmica momčadi Portuguesa.

Kakva je aktualna forma momčadi Caracas i Portuguesa?

U posljednjih pet utakmica Caracas ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Portuguesa ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Caracas protiv Portuguesa?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.