Kanada - Canadian Premier LeagueSpruce MeadowsPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Cavalry FC - Forge FC: statistika utakmice

Grb momčadi Cavalry FC
Cavalry FC
2 : 1poluvrijeme 0:1
Grb momčadi Forge FC
Forge FC

Cavalry FC protiv Forge FC: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Cavalry FC je igrao protiv Forge FC u ligi Canadian Premier League (Kanada). Utakmica je odigrana 15. kolovoza 2026.. Stadion: Spruce Meadows. Konačni rezultat: 2:1.

Trenutačna forma

Cavalry FC: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Forge FC: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Cavalry FC postiže 1,94 i prima 0,56 golova po utakmici. Forge FC postiže 1,53 i prima 0,60. Prosjek lige: 2,89 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Cavalry FC 44%, Forge FC 40%. Over 2.5: Cavalry FC 44%, Forge FC 40%. Razina lige: BTTS 63%, Over 2.5 54%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Cavalry FC 1,60, Forge FC 1,76. Udarci po utakmici: Cavalry FC 14,4, Forge FC 15,3. Prosječan posjed: Cavalry FC 49%, Forge FC 47%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Cavalry FC: vodstvo na poluvremenu 38%, golovi u drugom poluvremenu 1,25. Forge FC: vodstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 1,13.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (9) za Cavalry FC i 61-75 (8) za Forge FC. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Canadian Premier League: 2,89 golova po utakmici, BTTS 63%, Over 2.5 54%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 7 prethodnih međusobnih susreta: 2-3-2. Prosjek golova 1,71, BTTS 43%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Cavalry FC je neporažen kod kuće, pobjeđujući u 71% takvih utakmica i postižući prosječno 2,43 gola po susretu, dok Forge FC u gostima postiže 1,88 pogodaka. Domaćini stvaraju nešto manje kvalitetne prilike od suparnika (xG 1,85 prema 1,92), ali bolje ograničavaju protivnike: njihov prosječni primljeni xG iznosi 0,99, u usporedbi s 1,15 kod Forgea. Obrana Cavalryja na domaćem stadionu prima samo 0,57 gola po utakmici, dok Forge, unatoč 75% pobjeda u gostima, nije postigao pogodak u 13% gostujućih nastupa. Obje momčadi imaju identičan učinak u posljednjih pet utakmica, odnosno 2 pobjede, 2 remija i 1 poraz, no prednost domaćeg terena i učinkovitiji napad Cavalryja minimalno naginju u korist domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači argument za BTTS „Ne” jest obrana momčadi Cavalry FC: domaćini primaju u prosjeku samo 0,43 gola po utakmici i čuvaju mrežu netaknutom u 71% susreta. Njihov sezonski udio utakmica u kojima su obje momčadi postigle pogodak iznosi svega 14%, što je znatno manje od 63% kod Forge FC-a te ligaškog prosjeka od 63%. Forge pokazuje veliku napadačku snagu, postižući u prosjeku 1,88 gola uz xG od 1,92, pa je pogodak gostiju realna prijetnja, ali Cavalry protivnicima dopušta samo 0,85 xG-a po utakmici. Posljednjih pet utakmica obje momčadi donijelo je BTTS u 60% slučajeva, no uz prosječno samo 0,8 primljenih golova po momčadi i dalje postoji značajan rizik da jedna od njih neće postići pogodak. Stoga je scenarij u kojem jedna momčad ostane bez pogotka neznatno vjerojatniji, ponajprije zbog iznimno čvrste obrane domaćina.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Cavalry u prosjeku prima tek 0.43 gola po utakmici i čuva mrežu netaknutom u 71% susreta, što znatno ograničava napadački potencijal Forgea. Forge ipak ima snažne pokazatelje kreacije, s prosječnim xG-om od 1.92 i 5.75 udaraca u okvir gola po utakmici, pa bi gosti trebali znatno pridonijeti prognozi od 2.15 gola. Domaćini postižu prosječno 1.14 pogodaka, a obrana Forgea dopušta samo 0.75 gola po utakmici, stoga je s Cavalryjeve strane teško očekivati visok rezultat. Tijekom sezone 86% utakmica Cavalryja i 62% susreta Forgea završilo je s najviše tri gola, a nijedna momčad nije dopustila protivniku da postigne više od dva pogotka u jednoj utakmici. Najjači je stoga signal za manje od 3.5 golova, jer čak i uz Forgeov pogodak profil vrlo čvrste domaće obrane pogoduje rezultatima 0:1, 1:1 ili 1:0.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij je neriješeno na poluvremenu i nakon završnog zvižduka, jer je Cavalry imalo neriješen rezultat nakon prvog poluvremena u 57% utakmica, a Forge u 63%. Domaćini u prosjeku primaju samo 0,43 gola po utakmici i sačuvali su mrežu netaknutom u 71% utakmica, što znatno ograničava mogućnost Forgea da iskoristi visok prosjek od 1,88 postignutih golova. Forge ima veći ofenzivni potencijal, s xG-om od 1,92 naspram 1,61 kod Cavalryja te u prosjeku 5,75 udaraca u okvir gola naspram 4,57, no obrana Cavalryja posebno je čvrsta u drugom poluvremenu, kada još nije primila nijedan gol. Posljednjih pet utakmica obiju momčadi donijelo je identičnih 40% remija i po 1,6 bodova po utakmici, što dodatno podupire prognozu izjednačenog dvoboja. Nizak prosječan broj golova prije poluvremena, koji iznosi 0,57 u utakmicama Cavalryja i 0,75 u utakmicama Forgea, govori u prilog opreznom početku bez jasne prednosti ijedne strane.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 1
1. poluvrijeme
2 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

70Posjed (%)30
Cavalry FCForge FC
17Udarci8
Cavalry FCForge FC
6Udarci u okvir2
Cavalry FCForge FC
2.06xG0.84
Cavalry FCForge FC
5Korneri1
Cavalry FCForge FC
79Opasni napadi27
Cavalry FCForge FC
13Prekršaji19
Cavalry FCForge FC
1Kartoni8
Cavalry FCForge FC

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.94Postignuti golovi / utakmica1.53
Cavalry FCForge FC
0.56Primljeni golovi / utakmica0.6
Cavalry FCForge FC
49%Prosječan posjed47%
Cavalry FCForge FC
5.13Udarci u okvir / utakmica5.2
Cavalry FCForge FC

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

14.38Udarci po utakmici15.33
Cavalry FCForge FC
5.13Udarci u okvir5.2
Cavalry FCForge FC
13.5%Realizacija udaraca10%
Cavalry FCForge FC
49%Posjed47%
Cavalry FCForge FC
1.6xG za1.76
Cavalry FCForge FC
1.18xG protiv1
Cavalry FCForge FC

Kvaliteta udaraca

Cavalry FC: NapadačkaForge FC: Napadačka
Cavalry FCForge FC
Preciznost (udarci u okvir)36%34%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.380.29

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Forge FC je 25% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.6 bodova / utakmica - Cavalry FC · 2 bodova / utakmica - Forge FC

Cavalry FC
DLWWD
Raspodjela sezonskih rezultata
63% W25% D13% L
Sezona (P-N-I)
10-4-2
2.13 bodova / utakmica · gol-razlika +22
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-2-0
Posljednjih 5 kod kuće
4-1-0
WWDWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 0.8xG: 1.45xG protivnika: 1.30BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Forge FC
WWWDL
Raspodjela sezonskih rezultata
73% W13% D13% L
Sezona (P-N-I)
11-2-2
2.33 bodova / utakmica · gol-razlika +14
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
6-1-1
Posljednjih 5 u gostima
3-1-1
LWWWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 1.0xG: 2.07xG protivnika: 1.00BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Cavalry FC je 27% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.94 golova / utakmica - Cavalry FC · 1.53 golova / utakmica - Forge FC

Cavalry FC je 7% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.56 golova / utakmica - Cavalry FC · 0.6 golova / utakmica - Forge FC

Profil zabijanja momčadi Cavalry FC: snažno

Cavalry FC postiže pogodak u 81% utakmica (13 od 16 utakmica), dok Forge FC ima Clean sheet u 53% utakmica (8 od 15 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Forge FC: snažno

Forge FC postiže pogodak u 80% utakmica (12 od 15 utakmica), dok Cavalry FC ima Clean sheet u 44% utakmica (7 od 16 utakmica).

31Postignuti golovi (sezona)23
Cavalry FCForge FC
9Primljeni golovi (sezona)9
Cavalry FCForge FC
2.5Prosječan broj golova u utakmici2.13
Cavalry FCForge FC
9Postignuti golovi (posljednjih 5)8
Cavalry FCForge FC
4Primljeni golovi (posljednjih 5)5
Cavalry FCForge FC

Koliko često postižu barem...

81%1 gol80%
Cavalry FCForge FC
56%2 gola40%
Cavalry FCForge FC
31%3 gola27%
Cavalry FCForge FC
13%4 gola7%
Cavalry FCForge FC

Koliko često primaju barem...

56%1 gol47%
Cavalry FCForge FC
0%2 gola13%
Cavalry FCForge FC
0%3 gola0%
Cavalry FCForge FC
0%4 gola0%
Cavalry FCForge FC

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

6%BTTS na poluvremenu7%
Cavalry FCForge FC
0%BTTS u oba poluvremena0%
Cavalry FCForge FC
31%Zabijali u oba poluvremena33%
Cavalry FCForge FC

BTTS i broj golova

25%Min. 3 gola i BTTS40%
Cavalry FCForge FC
19%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Cavalry FCForge FC
60%BTTS – zadnjih 560%
Cavalry FCForge FC

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

44%Min. 1 gol prije poluvremena47%
Cavalry FCForge FC
25%Min. 2 gola prije poluvremena20%
Cavalry FCForge FC
6%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Cavalry FCForge FC

2. poluvrijeme

81%Min. 1 gol nakon poluvremena80%
Cavalry FCForge FC
63%Min. 2 gola nakon poluvremena40%
Cavalry FCForge FC
19%Min. 3 gola nakon poluvremena27%
Cavalry FCForge FC

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Cavalry FC je 25% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.75 bodova / utakmica - Cavalry FC · 1.4 bodova / utakmica - Forge FC

Cavalry FC — stanje na poluvremenu
38% vode63% izjednačeno0% gube
Forge FC — stanje na poluvremenu
27% vode60% izjednačeno13% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.75Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.4
Cavalry FCForge FC
0.69Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.4
Cavalry FCForge FC
0.06Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.27
Cavalry FCForge FC
0.75Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.67
Cavalry FCForge FC
94%Clean sheet prije poluvremena80%
Cavalry FCForge FC
56%Bez gola prije poluvremena67%
Cavalry FCForge FC

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.63Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)2.27
Cavalry FCForge FC
1.25Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.13
Cavalry FCForge FC
0.5Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.33
Cavalry FCForge FC
1.75Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.47
Cavalry FCForge FC
50%Clean sheet nakon poluvremena73%
Cavalry FCForge FC
31%Bez gola nakon poluvremena20%
Cavalry FCForge FC

Cavalry FC — rezultati drugog poluvremena

38% W50% D13% L
28
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
+10
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
26
Bodovi u drugom poluvremenu
+12
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.75
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva166%

Vodi na poluvremenu u 38% utakmica i pobjeđuje u 63%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Forge FC — rezultati drugog poluvremena

67% W27% D7% L
21
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
34
Bodovi u drugom poluvremenu
+12
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.40
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva270%

Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobjeđuje u 73%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Cavalry FC — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.801.20
Postignuti golovi / utakmica0.41.4
Primljeni golovi / utakmica0.00.8
Prosječan broj golova u utakmici0.42.2
1 gol40%100%
2 gola0%80%
3 gola0%20%
Clean sheet100%20%
Bez gola60%20%
Gol-razlika+2+3
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Forge FC — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.80
Postignuti golovi / utakmica0.41.2
Primljeni golovi / utakmica0.80.2
Prosječan broj golova u utakmici1.21.4
1 gol80%60%
2 gola40%60%
3 gola0%20%
Clean sheet40%80%
Bez gola60%40%
Gol-razlika-2+5
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 60% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Cavalry FC
ZabijenoPrimljeno
3
0
0-15
4
0
16-30
4
1
31-45
5
2
46-60
6
3
61-75
9
3
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (9 goals). Najviše primaju u 61-75 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +6 - dobivaju završne faze.

Forge FC
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
4
0
16-30
2
3
31-45
5
3
46-60
8
1
61-75
4
1
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (8 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.31
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.3 : 1.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
80%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
42%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-26%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
65%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Cavalry FC

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.42
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.96
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-10.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.34
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.62
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
128%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
41%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.53
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.6
Kasni golovi
29% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
29%

Forge FC

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.76
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.17
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-4.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.23
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.40
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
111%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
40%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.33
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.7
Kasni golovi
17% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Canadian Premier League.

Momčadi u odnosu na ligu

Cavalry FCLigaForge FC
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.502.89▼ 2.13
Obje momčadi zabile▼ 44%63%▼ 40%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 44%54%▼ 40%
Clean sheetovi▲ 44%20%▲ 53%
Gol prije poluvremena▼ 44%60%▼ 47%
Gol nakon poluvremena▼ 81%84%▼ 80%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.89
Prosjek golova po utakmici
63%
Obje momčadi zabile
54%
Min. 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheetovi
1.51
Domaći golovi / utakmica
1.38
Gostujući golovi / utakmica
+9%
Prednost domaćeg napada
+9%
Prednost domaće obrane
+6%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
60%
1 gol
27%
2 gola
10%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
84%
1 gol
54%
2 gola
30%
3 gola
14%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Forge FCGolIsmael HassaneAsistencija: Nana Opoku Ampomah
  2. Cavalry FCŽuti kartonNathaniel Edwards
  3. Forge FCCrveni kartonRezart Rama
  4. Forge FCŽuti kartonDaniel Nimick
  5. Forge FCŽuti kartonAghilas Abdelmalek Sadek Sadek
  6. Forge FCZamjenaUšao: Maxime BourgeoisIzašao: Tristan Borges
  7. Forge FCZamjenaUšao: Daniel KrutzenIzašao: Nana Opoku Ampomah
  8. Cavalry FCGolDaan KlompAsistencija: Tobias Warschewski
  9. Forge FCŽuti kartonAnthony Aromatario
  10. Forge FCZamjenaUšao: Hoce MassundaIzašao: Aghilas Abdelmalek Sadek Sadek
  11. Cavalry FCZamjenaUšao: Robert Owen AntoniukIzašao: Nathaniel Edwards
  12. Forge FCŽuti kartonMaxime Bourgeois
  13. Cavalry FCGolRobert Owen AntoniukAsistencija: Harry Paton
  14. Forge FCCrveni kartonMarko Jevremovic

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (7): Cavalry FC 2 - 3 - 2 Forge FC. Prosjek golova 1.71, obje momčadi zabile u 43% utakmica.

Forge FC
1 : 0
Cavalry FC
Forge FC
0 : 0
Cavalry FC
Forge FC
0 : 1
Cavalry FC
Cavalry FC
1 : 1
Forge FC
Cavalry FC
4 : 1
Forge FC
Forge FC
1 : 1
Cavalry FC
Forge FC
1 : 0
Cavalry FC

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Cavalry FC protiv Forge FC?

Utakmica lige Canadian Premier League završila je rezultatom Cavalry FC 2:1 Forge FC. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Cavalry FC i Forge FC?

U posljednjih 7 međusobnih utakmica Cavalry FC je pobijedio 2 puta, Forge FC 2 puta, a 3 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 1,71 golova, a obje momčadi dale su gol u 43% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Cavalry FC protiv Forge FC?

Cavalry FC prosječno postiže 1,94 golova po utakmici, a Forge FC 1,53. Prosjek lige Canadian Premier League iznosi 2,89 golova, a Over 2.5 javlja se u 54% utakmica. BTTS se javlja u 44% utakmica momčadi Cavalry FC i 40% utakmica momčadi Forge FC.

Kakva je aktualna forma momčadi Cavalry FC i Forge FC?

U posljednjih pet utakmica Cavalry FC ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Forge FC ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Cavalry FC protiv Forge FC?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.