Španjolska - Segunda DivisiónNou Estadi CastaliaPodaci aktualni na dan 02. studenoga 2026.

CD Castellón - SD Eibar: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

CD Castellón protiv SD Eibar: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

CD Castellón igra protiv SD Eibar u ligi Segunda División (Španjolska). Utakmica je zakazana za 6. studenoga 2026.. Stadion: Nou Estadi Castalia.

Trenutačna forma

CD Castellón: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. SD Eibar: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

CD Castellón postiže 1,92 i prima 0,42 golova po utakmici. SD Eibar postiže 1,75 i prima 1,17. Prosjek lige: 2,71 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: CD Castellón 33%, SD Eibar 58%. Over 2.5: CD Castellón 42%, SD Eibar 58%. Razina lige: BTTS 52%, Over 2.5 49%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: CD Castellón 1,61, SD Eibar 1,47. Udarci po utakmici: CD Castellón 13,8, SD Eibar 13,0. Prosječan posjed: CD Castellón 61%, SD Eibar 45%.

Prvo i drugo poluvrijeme

CD Castellón: vodstvo na poluvremenu 58%, golovi u drugom poluvremenu 0,92. SD Eibar: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,92.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (6) za CD Castellón i 0-15 (5) za SD Eibar. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Segunda División: 2,71 golova po utakmici, BTTS 52%, Over 2.5 49%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosjek golova 1,50, BTTS 50%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(1.65)
(4.26)
(4.98)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.92Postignuti golovi / utakmica1.75
CD CastellónSD Eibar
0.42Primljeni golovi / utakmica1.17
CD CastellónSD Eibar
61%Prosječan posjed45%
CD CastellónSD Eibar
4.83Udarci u okvir / utakmica5
CD CastellónSD Eibar

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.75Udarci po utakmici13
CD CastellónSD Eibar
4.83Udarci u okvir5
CD CastellónSD Eibar
13.9%Realizacija udaraca13.5%
CD CastellónSD Eibar
61%Posjed45%
CD CastellónSD Eibar
1.61xG za1.47
CD CastellónSD Eibar
1.14xG protiv1.95
CD CastellónSD Eibar

Kvaliteta udaraca

CD Castellón: Učinkovita realizacijaSD Eibar: Kontranapadačka
CD CastellónSD Eibar
Preciznost (udarci u okvir)35%38%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.400.35

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

CD Castellón je 60% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.6 bodova / utakmica - CD Castellón · 1 bodova / utakmica - SD Eibar

CD Castellón
DLWWD
Raspodjela sezonskih rezultata
67% W25% D8% L
Sezona (P-N-I)
8-3-1
2.25 bodova / utakmica · gol-razlika +18
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
3-2-0
Posljednjih 5 kod kuće
3-2-0
DWWDW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 0.6xG: 1.37xG protivnika: 1.20BTTS: 40%Over 2.5: 40%
SD Eibar
WLDLD
Raspodjela sezonskih rezultata
58% W17% D25% L
Sezona (P-N-I)
7-2-3
1.92 bodova / utakmica · gol-razlika +7
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-0-2
Posljednjih 5 u gostima
3-0-2
WWWLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.6xG: 1.66xG protivnika: 1.97BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

CD Castellón je 10% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.92 golova / utakmica - CD Castellón · 1.75 golova / utakmica - SD Eibar

CD Castellón je 179% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.42 golova / utakmica - CD Castellón · 1.17 golova / utakmica - SD Eibar

Profil zabijanja momčadi CD Castellón: vrlo snažno

CD Castellón postiže pogodak u 83% utakmica (10 od 12 utakmica), dok SD Eibar ima Clean sheet u 33% utakmica (4 od 12 utakmica).

Profil zabijanja momčadi SD Eibar: snažno

SD Eibar postiže pogodak u 92% utakmica (11 od 12 utakmica), dok CD Castellón ima Clean sheet u 58% utakmica (7 od 12 utakmica).

23Postignuti golovi (sezona)21
CD CastellónSD Eibar
5Primljeni golovi (sezona)14
CD CastellónSD Eibar
2.33Prosječan broj golova u utakmici2.92
CD CastellónSD Eibar
9Postignuti golovi (posljednjih 5)6
CD CastellónSD Eibar
3Primljeni golovi (posljednjih 5)8
CD CastellónSD Eibar

Koliko često postižu barem...

83%1 gol92%
CD CastellónSD Eibar
58%2 gola42%
CD CastellónSD Eibar
25%3 gola33%
CD CastellónSD Eibar
17%4 gola8%
CD CastellónSD Eibar

Koliko često primaju barem...

42%1 gol67%
CD CastellónSD Eibar
0%2 gola33%
CD CastellónSD Eibar
0%3 gola17%
CD CastellónSD Eibar
0%4 gola0%
CD CastellónSD Eibar

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

8%BTTS na poluvremenu17%
CD CastellónSD Eibar
0%BTTS u oba poluvremena8%
CD CastellónSD Eibar
42%Zabijali u oba poluvremena25%
CD CastellónSD Eibar

BTTS i broj golova

17%Min. 3 gola i BTTS42%
CD CastellónSD Eibar
25%Min. 3 gola bez BTTS-a17%
CD CastellónSD Eibar
40%BTTS – zadnjih 580%
CD CastellónSD Eibar

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

83%Min. 1 gol prije poluvremena67%
CD CastellónSD Eibar
33%Min. 2 gola prije poluvremena42%
CD CastellónSD Eibar
8%Min. 3 gola prije poluvremena25%
CD CastellónSD Eibar

2. poluvrijeme

67%Min. 1 gol nakon poluvremena92%
CD CastellónSD Eibar
42%Min. 2 gola nakon poluvremena50%
CD CastellónSD Eibar
0%Min. 3 gola nakon poluvremena8%
CD CastellónSD Eibar

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

CD Castellón je 50% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2 bodova / utakmica - CD Castellón · 1.33 bodova / utakmica - SD Eibar

CD Castellón — stanje na poluvremenu
58% vode25% izjednačeno17% gube
SD Eibar — stanje na poluvremenu
33% vode33% izjednačeno33% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.33
CD CastellónSD Eibar
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.83
CD CastellónSD Eibar
0.25Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.58
CD CastellónSD Eibar
1.25Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.42
CD CastellónSD Eibar
75%Clean sheet prije poluvremena58%
CD CastellónSD Eibar
33%Bez gola prije poluvremena58%
CD CastellónSD Eibar

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.92Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.67
CD CastellónSD Eibar
0.92Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.92
CD CastellónSD Eibar
0.17Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.58
CD CastellónSD Eibar
1.08Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.5
CD CastellónSD Eibar
83%Clean sheet nakon poluvremena50%
CD CastellónSD Eibar
42%Bez gola nakon poluvremena25%
CD CastellónSD Eibar

CD Castellón — rezultati drugog poluvremena

50% W42% D8% L
24
Bodovi na poluvremenu
12
Golovi na poluvremenu
+9
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
23
Bodovi u drugom poluvremenu
+9
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva116%

Vodi na poluvremenu u 58% utakmica i pobjeđuje u 67%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

SD Eibar — rezultati drugog poluvremena

42% W42% D17% L
16
Bodovi na poluvremenu
10
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
20
Bodovi u drugom poluvremenu
+4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.33
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva176%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 58%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

CD Castellón — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.001.60
Postignuti golovi / utakmica1.20.6
Primljeni golovi / utakmica0.40.2
Prosječan broj golova u utakmici1.60.8
1 gol100%60%
2 gola60%20%
3 gola0%0%
Clean sheet60%80%
Bez gola20%60%
Gol-razlika+4+2
Poluvrijeme: 60% vode - 20% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 6
SD Eibar — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.401.60
Postignuti golovi / utakmica0.01.2
Primljeni golovi / utakmica0.80.8
Prosječan broj golova u utakmici0.82.0
1 gol60%100%
2 gola20%80%
3 gola0%20%
Clean sheet40%40%
Bez gola100%20%
Gol-razlika-4+2
Poluvrijeme: 0% vode - 40% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

CD Castellón
ZabijenoPrimljeno
6
2
0-15
6
0
16-30
0
1
31-45
5
1
46-60
2
0
61-75
4
1
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (6 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

SD Eibar
ZabijenoPrimljeno
5
3
0-15
2
2
16-30
3
2
31-45
3
3
46-60
5
1
61-75
3
3
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (5 goals). Najviše primaju u 0-15 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.63
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 1.1
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
97%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
46%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-43%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
76%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
1%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 100 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

CD Castellón

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.47
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.03
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-7.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.31
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.72
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
124%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
36%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.65
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
17% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 26% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

SD Eibar

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.48
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.06
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.9 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.28
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.78
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
151%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
75%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.92
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
14% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 24% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Segunda División.

Momčadi u odnosu na ligu

CD CastellónLigaSD Eibar
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.332.71▲ 2.92
Obje momčadi zabile▼ 33%52%▲ 58%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 42%49%▲ 58%
Clean sheetovi▲ 58%27%▲ 33%
Gol prije poluvremena▲ 83%72%▼ 67%
Gol nakon poluvremena▼ 67%75%▲ 92%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.71
Prosjek golova po utakmici
52%
Obje momčadi zabile
49%
Min. 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheetovi
1.55
Domaći golovi / utakmica
1.16
Gostujući golovi / utakmica
+34%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće obrane
+13%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
72%
1 gol
36%
2 gola
14%
3 gola
5%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
75%
1 gol
46%
2 gola
13%
3 gola
5%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): CD Castellón 1 - 1 - 0 SD Eibar. Prosjek golova 1.50, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

CD Castellón
2 : 1
SD Eibar
SD Eibar
0 : 0
CD Castellón

Česta pitanja

Kada igraju CD Castellón i SD Eibar?

CD Castellón igra protiv SD Eibar 6. studenoga 2026. u ligi Segunda División na stadionu Nou Estadi Castalia. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer CD Castellón i SD Eibar?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica CD Castellón je pobijedio 1 puta, SD Eibar 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 1,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice CD Castellón protiv SD Eibar?

CD Castellón prosječno postiže 1,92 golova po utakmici, a SD Eibar 1,75. Prosjek lige Segunda División iznosi 2,71 golova, a Over 2.5 javlja se u 49% utakmica. BTTS se javlja u 33% utakmica momčadi CD Castellón i 58% utakmica momčadi SD Eibar.

Kakva je aktualna forma momčadi CD Castellón i SD Eibar?

U posljednjih pet utakmica CD Castellón ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). SD Eibar ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice CD Castellón protiv SD Eibar?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.