Urugvaj - Primera DivisiónEstadio Monumental Luis TróccoliPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Cerro - Wanderers: statistika utakmice

Grb momčadi Cerro
Cerro
0 : 2poluvrijeme 0:2
Grb momčadi Wanderers
Wanderers

Cerro protiv Wanderers: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Cerro je igrao protiv Wanderers u ligi Primera División (Urugvaj). Utakmica je odigrana 4. listopada 2026.. Stadion: Estadio Monumental Luis Tróccoli. Konačni rezultat: 0:2.

Trenutačna forma

Cerro: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Wanderers: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Cerro postiže 0,77 i prima 1,43 golova po utakmici. Wanderers postiže 1,26 i prima 1,32. Prosjek lige: 2,39 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Cerro 43%, Wanderers 55%. Over 2.5: Cerro 40%, Wanderers 48%. Razina lige: BTTS 51%, Over 2.5 45%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Cerro 1,20, Wanderers 1,36. Udarci po utakmici: Cerro 9,9, Wanderers 10,1. Prosječan posjed: Cerro 41%, Wanderers 48%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Cerro: vodstvo na poluvremenu 17%, golovi u drugom poluvremenu 0,27. Wanderers: vodstvo na poluvremenu 32%, golovi u drugom poluvremenu 0,68.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (7) za Cerro i 31-45+ (10) za Wanderers. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Primera División: 2,39 golova po utakmici, BTTS 51%, Over 2.5 45%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-2. Prosjek golova 2,50, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Cerro ima malu prednost zahvaljujući domaćem terenu: pobijedio je u 43% utakmica kod kuće, dok je Wanderers izgubio 50% gostujućih susreta. Ključna bi mogla biti obrana domaćina, koja kod kuće prima prosječno 0,71 pogodak po utakmici, u usporedbi s 1,81 primljenim pogotkom gostiju u gostima. Wanderers stvara nešto bolje prilike za gol — njegov gostujući xG iznosi 1,41, naspram 1,22 za Cerro kod kuće — i postiže prosječno 1,25 pogodaka, dok domaćin postiže 0,79. Ipak, obje su momčadi pobijedile u samo jednoj od posljednjih pet utakmica, a Wanderers je u tom razdoblju primio 10 pogodaka, naspram 7 koje je primio Cerro. Slabija realizacija domaćina umanjuje sigurnost prognoze, no njihova čvršća obrana i problemi gostiju na gostovanjima idu u prilog pobjedi Cerro.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

U posljednjih pet utakmica obje su momčadi postigle pogodak u 60% utakmica Cerroa i 100% utakmica Wanderersa, što ide u prilog tipу „da”. Wanderers je u tom razdoblju primao prosječno 2,0 gola po utakmici, a Cerro 1,4, pa svaka momčad ima priliku iskoristiti slabosti suparnika. Tijekom cijele sezone momčadi su postizale prosječno 1,27 odnosno 1,25 gola po utakmici, uz xG od 1,31 za Cerro i 1,41 za Wanderers. Ipak, potreban je oprez jer je Cerro sačuvao mrežu netaknutom u 47% utakmica, a njegov sezonski udio utakmica u kojima su obje momčadi postigle pogodak iznosi 47%, naspram 63% kod Wanderersa. Bolji pokazatelji iz posljednjih pet utakmica i broj primljenih golova daju blagu prednost scenariju u kojem obje momčadi postižu pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najjači signal upućuje na manje od 3,5 gola: ta granica nije prijeđena u 93% utakmica Cerroa i 75% utakmica Wanderersa. Cerro prima prosječno 0,8 gola po utakmici, što ograničava napadački potencijal gostiju unatoč njihovu prosječnom xG-u od 1,41. S druge strane, Wanderers prima prosječno 1,81 gola, pa domaćini imaju priliku zabiti, ali njihov vlastiti prosjek iznosi 1,27 gola. U posljednjih pet utakmica obiju momčadi granica od 2,5 gola prijeđena je u po 60% slučajeva, pa ta linija daje manje jasan signal. Prognoza ukupno 2,50 gola upućuje na to da je rezultat s dva ili tri gola vjerojatniji od utakmice s najmanje četiri gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij jest da Cerro vodi na poluvremenu i zadrži prednost do kraja: domaćini su vodili nakon prvog poluvremena u 47% utakmica, dok su Wanderers tada gubili u 44% susreta. Cerro postiže prosječno 0,80 golova prije poluvremena, dok Wanderers primaju 0,81; gosti u tom dijelu utakmice postižu samo 0,38 golova, naspram 0,33 koliko ih primaju domaćini. U cijelim utakmicama Cerro je pobijedio u 47% susreta i primao prosječno 0,80 golova, dok su Wanderers izgubili 50% utakmica i primali 1,81 gol. Neriješen rezultat na poluvremenu i dalje je važna alternativa jer su obje momčadi bile izjednačene nakon 45 minuta u 3 od posljednjih 5 utakmica, no sezonska prednost Cerra u prvom poluvremenu snažnije podupire tip 1/1. Pouzdanost procjene umanjuje posljednja forma domaćina — u prethodnih 5 utakmica pobijedili su samo jednom — zato ovom ishodu pripisujem 29%, a ne uvjerljivu većinu izgleda.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 2
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

62Posjed (%)38
CerroWanderers
12Udarci5
CerroWanderers
5Udarci u okvir3
CerroWanderers
1.73xG0.79
CerroWanderers
5Korneri1
CerroWanderers
85Opasni napadi35
CerroWanderers
12Prekršaji17
CerroWanderers
2Kartoni4
CerroWanderers

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

0.77Postignuti golovi / utakmica1.26
CerroWanderers
1.43Primljeni golovi / utakmica1.32
CerroWanderers
41%Prosječan posjed48%
CerroWanderers
3.3Udarci u okvir / utakmica3.97
CerroWanderers

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

9.93Udarci po utakmici10.13
CerroWanderers
3.3Udarci u okvir3.97
CerroWanderers
7.7%Realizacija udaraca12.4%
CerroWanderers
41%Posjed48%
CerroWanderers
1.2xG za1.36
CerroWanderers
1.58xG protiv1.39
CerroWanderers

Kvaliteta udaraca

Cerro: UravnoteženaWanderers: Uravnotežena
CerroWanderers
Preciznost (udarci u okvir)33%39%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.230.32

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Cerro
DWWLD
Raspodjela sezonskih rezultata
30% W20% D50% L
Sezona (P-N-I)
9-6-15
1.10 bodova / utakmica · gol-razlika -20
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
6-3-5
Posljednjih 5 kod kuće
3-0-2
LWWWL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 0.8xG: 1.13xG protivnika: 1.79BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Wanderers
WLDDW
Raspodjela sezonskih rezultata
42% W26% D32% L
Sezona (P-N-I)
13-8-10
1.52 bodova / utakmica · gol-razlika -2
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
6-2-8
Posljednjih 5 u gostima
1-1-3
LWLLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.0xG: 1.19xG protivnika: 1.33BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Wanderers je 64% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.77 golova / utakmica - Cerro · 1.26 golova / utakmica - Wanderers

Wanderers je 8% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.43 golova / utakmica - Cerro · 1.32 golova / utakmica - Wanderers

Profil zabijanja momčadi Cerro: snažno

Cerro postiže pogodak u 63% utakmica (19 od 30 utakmica), dok Wanderers ima Clean sheet u 35% utakmica (11 od 31 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Wanderers: vrlo snažno

Wanderers postiže pogodak u 81% utakmica (25 od 31 utakmica), dok Cerro ima Clean sheet u 23% utakmica (7 od 30 utakmica).

23Postignuti golovi (sezona)39
CerroWanderers
43Primljeni golovi (sezona)41
CerroWanderers
2.2Prosječan broj golova u utakmici2.58
CerroWanderers
6Postignuti golovi (posljednjih 5)7
CerroWanderers
4Primljeni golovi (posljednjih 5)5
CerroWanderers

Koliko često postižu barem...

63%1 gol81%
CerroWanderers
10%2 gola29%
CerroWanderers
3%3 gola10%
CerroWanderers
0%4 gola3%
CerroWanderers

Koliko često primaju barem...

77%1 gol65%
CerroWanderers
33%2 gola35%
CerroWanderers
23%3 gola13%
CerroWanderers
10%4 gola13%
CerroWanderers

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

30%BTTS na poluvremenu16%
CerroWanderers
0%BTTS u oba poluvremena3%
CerroWanderers
10%Zabijali u oba poluvremena19%
CerroWanderers

BTTS i broj golova

27%Min. 3 gola i BTTS39%
CerroWanderers
13%Min. 3 gola bez BTTS-a10%
CerroWanderers
60%BTTS – zadnjih 560%
CerroWanderers

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

60%Min. 1 gol prije poluvremena71%
CerroWanderers
37%Min. 2 gola prije poluvremena35%
CerroWanderers
10%Min. 3 gola prije poluvremena3%
CerroWanderers

2. poluvrijeme

77%Min. 1 gol nakon poluvremena81%
CerroWanderers
30%Min. 2 gola nakon poluvremena39%
CerroWanderers
3%Min. 3 gola nakon poluvremena10%
CerroWanderers

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Wanderers je 26% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.1 bodova / utakmica - Cerro · 1.39 bodova / utakmica - Wanderers

Cerro — stanje na poluvremenu
17% vode60% izjednačeno23% gube
Wanderers — stanje na poluvremenu
32% vode42% izjednačeno26% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.1Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.39
CerroWanderers
0.5Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.58
CerroWanderers
0.57Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.58
CerroWanderers
1.07Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.16
CerroWanderers
57%Clean sheet prije poluvremena61%
CerroWanderers
53%Bez gola prije poluvremena52%
CerroWanderers

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.83Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.29
CerroWanderers
0.27Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.68
CerroWanderers
0.87Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.74
CerroWanderers
1.13Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.42
CerroWanderers
40%Clean sheet nakon poluvremena48%
CerroWanderers
73%Bez gola nakon poluvremena48%
CerroWanderers

Cerro — rezultati drugog poluvremena

17% W33% D50% L
33
Bodovi na poluvremenu
15
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
25
Bodovi u drugom poluvremenu
-18
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.10
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva176%

Vodi na poluvremenu u 17% utakmica i pobjeđuje u 30%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Wanderers — rezultati drugog poluvremena

32% W32% D35% L
43
Bodovi na poluvremenu
18
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
40
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.39
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva131%

Vodi na poluvremenu u 32% utakmica i pobjeđuje u 42%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Cerro — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.800.80
Postignuti golovi / utakmica1.00.2
Primljeni golovi / utakmica0.40.4
Prosječan broj golova u utakmici1.40.6
1 gol80%40%
2 gola60%20%
3 gola0%0%
Clean sheet60%60%
Bez gola20%80%
Gol-razlika+3-1
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 80% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Wanderers — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.601.00
Postignuti golovi / utakmica0.80.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.8
Prosječan broj golova u utakmici1.01.4
1 gol60%100%
2 gola40%40%
3 gola0%0%
Clean sheet80%20%
Bez gola60%40%
Gol-razlika+3-1
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Cerro
ZabijenoPrimljeno
6
4
0-15
5
4
16-30
4
9
31-45
0
3
46-60
1
6
61-75
7
17
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (17). Bilanca kasnih golova (76–90): -10 - završne faze su slabost.

Wanderers
ZabijenoPrimljeno
5
6
0-15
3
6
16-30
10
6
31-45
9
5
46-60
5
7
61-75
7
11
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (10 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.39
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.0 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
49%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+5%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
51%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
7%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 14 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Cerro

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.28
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+13.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.43
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.15
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
58%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
134%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.50
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
30% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 26% postiže se u prvih 15 minuta.
30%

Wanderers

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.03
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.03
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+2.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.10
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.07
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
118%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
100%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.08
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
18% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
18%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Primera División.

Momčadi u odnosu na ligu

CerroLigaWanderers
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.202.39▲ 2.58
Obje momčadi zabile▼ 43%51%▲ 55%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 40%45%▲ 48%
Clean sheetovi▼ 23%29%▲ 35%
Gol prije poluvremena▼ 60%67%▲ 71%
Gol nakon poluvremena▲ 77%73%▲ 81%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.39
Prosjek golova po utakmici
51%
Obje momčadi zabile
45%
Min. 3 gola (Over 2.5)
29%
Clean sheetovi
1.32
Domaći golovi / utakmica
1.07
Gostujući golovi / utakmica
+23%
Prednost domaćeg napada
+19%
Prednost domaće obrane
+10%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
67%
1 gol
31%
2 gola
9%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
73%
1 gol
37%
2 gola
13%
3 gola
4%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. WanderersŽuti kartonFacundo Labandeira Castro
  2. WanderersŽuti kartonDarlin Josué Mencia Hernández
  3. WanderersGolLuciano Cosentino
  4. WanderersŽuti kartonNicolás Cabral
  5. CerroŽuti kartonEzequiel Forclaz
  6. WanderersŽuti kartonJonás Luna
  7. WanderersZamjenaUšao: Renzo Sánchez VeigaIzašao: José Alberti Loyarte

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (4): Cerro 2 - 0 - 2 Wanderers. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Wanderers
3 : 0
Cerro
Montevideo Wanderers Fútbol Club
0 : 1
Club Atlético Cerro
Club Atlético Cerro
1 : 2
Montevideo Wanderers Fútbol Club
Club Atlético Cerro
2 : 1
Montevideo Wanderers Fútbol Club

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Cerro protiv Wanderers?

Utakmica lige Primera División završila je rezultatom Cerro 0:2 Wanderers. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Cerro i Wanderers?

U posljednjih 4 međusobnih utakmica Cerro je pobijedio 2 puta, Wanderers 2 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Cerro protiv Wanderers?

Cerro prosječno postiže 0,77 golova po utakmici, a Wanderers 1,26. Prosjek lige Primera División iznosi 2,39 golova, a Over 2.5 javlja se u 45% utakmica. BTTS se javlja u 43% utakmica momčadi Cerro i 55% utakmica momčadi Wanderers.

Kakva je aktualna forma momčadi Cerro i Wanderers?

U posljednjih pet utakmica Cerro ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Wanderers ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Cerro protiv Wanderers?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Cerro protiv Wanderers. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.