Chapecoense - Atlético PR: statistika utakmice
Chapecoense protiv Atlético PR: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Chapecoense je igrao protiv Atlético PR u ligi Serie A (Brazil). Utakmica je odigrana 12. listopada 2026.. Stadion: Arena Condá. Konačni rezultat: 1:4.
Trenutačna forma
Chapecoense: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Atlético PR: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici.
Statistika golova
Chapecoense postiže 1,04 i prima 2,04 golova po utakmici. Atlético PR postiže 1,55 i prima 1,17. Prosjek lige: 2,66 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Chapecoense 64%, Atlético PR 59%. Over 2.5: Chapecoense 57%, Atlético PR 52%. Razina lige: BTTS 60%, Over 2.5 52%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Chapecoense 1,30, Atlético PR 1,45. Udarci po utakmici: Chapecoense 12,6, Atlético PR 12,9. Prosječan posjed: Chapecoense 43%, Atlético PR 47%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Chapecoense: vodstvo na poluvremenu 7%, golovi u drugom poluvremenu 0,61. Atlético PR: vodstvo na poluvremenu 31%, golovi u drugom poluvremenu 0,79.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (10) za Chapecoense i 0-15 (12) za Atlético PR. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Serie A: 2,66 golova po utakmici, BTTS 60%, Over 2.5 52%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-2. Prosjek golova 3,00, BTTS 67%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Atlético PR zauzima 3. mjesto na ljestvici i ostvario je 14 pobjeda u 28 utakmica, dok je posljednjeplasirani Chapecoense pobijedio u samo 3 susreta. Gosti su postigli 12 pogodaka u posljednjih 5 utakmica, a domaćini 5; uz to, Chapecoense je u tom razdoblju primilo 11 pogodaka. Najveća prilika za Atlético PR leži u obrani suparnika, koja kod kuće prima prosječno 2,23 pogotka po utakmici i sačuva mrežu netaknutom u samo 15% susreta. Ipak, pobjeda gostiju nije zajamčena: u gostima pobjeđuju u 36% utakmica i primaju prosječno 1,5 pogodaka, dok domaći xG Chapecoensea iznosi 1,50, a gostujući xG Atlético PR-a 1,21. Prednost na ljestvici i nedavna efikasnost ipak idu u prilog gostima, premda rezultati u gostima nalažu oprez.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Obje su momčadi u 57% utakmica tijekom sezone postizale pogotke, a u posljednjih pet susreta taj je udio porastao na 80% kod Chapecoensea i 100% kod Atlético PR-a. U tom su razdoblju domaćini u prosjeku primali 2,2 gola, a gosti 2,4, pa trenutna forma obrana ide u prilog tome da obje momčadi postignu pogodak. Chapecoense kod kuće postiže prosječno 1,79 gola i stvara xG od 1,58, dok Atlético PR dopušta protivnicima xG od 1,71. Gostima će biti nešto teže protiv obrane domaćina, koja kod kuće prima prosječno 0,79 gola, no sami su postigli 12 golova u posljednjih pet utakmica. Unatoč toj ogradi, nedavna učinkovitost Atlético PR-a i broj primljenih golova obiju momčadi idu u prilog okladi da će svaka od njih postići barem jedan pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Najbolji izbor je više od 1,5 gola: ta je granica premašena u 79% utakmica Chapecoensea i 71% susreta Atlético PR-a. U posljednjih pet utakmica domaćini su primali prosječno 2,2 gola, a gosti su postizali i primali po 2,4 gola, što dodatno ide u prilog tome da će biti postignuta najmanje dva pogotka. Chapecoense stvara prosječno 1,58 xG, dok Atlético PR protivnicima dopušta 1,71 xG, pa domaćini imaju razloga značajno pridonijeti ukupnom broju pogodaka. Iako je više od 2,5 gola postignuto u 80% posljednjih pet utakmica Chapecoensea i u svih pet utakmica Atlético PR-a, podaci za cijelu sezonu pokazuju 43% odnosno 57%, pa linija 1,5 daje jasniji signal.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Remi na poluvremenu najvjerojatniji je početni ishod: Chapecoense je na poluvrijeme odlazilo neriješenim rezultatom u 57% utakmica, a Atlético PR u 3 od posljednjih 5 susreta. Za kasniju pobjedu domaćina govori njihov učinak tijekom cijele sezone: pobijedili su u 64% utakmica, dok su gosti izgubili 43%. Chapecoense u prosjeku postiže 1,00 pogodak u drugom poluvremenu, a Atlético PR je u posljednjih pet nastupa u tom dijelu utakmice primao prosječno 1,60 pogodaka. Prednost domaćina u stvaranju prilika potvrđuje xG od 1,58, naspram 1,71 xG-a koji gosti dopuštaju. Tip X/1 ipak umanjuje nedavna forma Chapecoensea: osvojio je samo 0,8 bodova po utakmici u posljednjih pet susreta, u usporedbi s 1,6 bodova Atlético PR-a.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Chapecoense | Atlético PR | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 27% | 39% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.10 | 0.11 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.30 | 0.31 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Atlético PR je 50% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
0.8 bodova / utakmica - Chapecoense · 1.2 bodova / utakmica - Atlético PR
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Atlético PR je 49% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.04 golova / utakmica - Chapecoense · 1.55 golova / utakmica - Atlético PR
Atlético PR je 74% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
2.04 golova / utakmica - Chapecoense · 1.17 golova / utakmica - Atlético PR
Chapecoense postiže pogodak u 68% utakmica (19 od 28 utakmica), dok Atlético PR ima Clean sheet u 28% utakmica (8 od 29 utakmica).
Atlético PR postiže pogodak u 79% utakmica (23 od 29 utakmica), dok Chapecoense ima Clean sheet u 7% utakmica (2 od 28 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Chapecoense
Over / Under - Atlético PR
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Atlético PR je 79% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
0.75 bodova / utakmica - Chapecoense · 1.34 bodova / utakmica - Atlético PR
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Chapecoense — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 7% utakmica i pobjeđuje u 11%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Atlético PR — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 31% utakmica i pobjeđuje u 48%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 0.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.2 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 1.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.8 | 1.4 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 60% | 20% |
| 3 gola | 20% | 20% |
| Clean sheet | 20% | 20% |
| Bez gola | 20% | 80% |
| Gol-razlika | -1 | -5 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.40 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.2 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 1.4 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.2 | 2.4 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 100% | 80% |
| 3 gola | 20% | 40% |
| Clean sheet | 0% | 20% |
| Bez gola | 0% | 20% |
| Gol-razlika | +1 | -2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 76-90 (10 goals). Najviše primaju u 46-60 (12). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 0-15 (12 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Chapecoense
Atlético PR
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie A.
Momčadi u odnosu na ligu
| Chapecoense | Liga | Atlético PR | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 3.07 | 2.66 | • 2.72 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 64% | 60% | • 59% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 57% | 52% | • 52% |
| Clean sheetovi | ▼ 7% | 23% | ▲ 28% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 71% | 75% | ▲ 83% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 86% | 78% | ▼ 76% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (3): Chapecoense 0 - 1 - 2 Atlético PR. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 67% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Chapecoense protiv Atlético PR?
Utakmica lige Serie A završila je rezultatom Chapecoense 1:4 Atlético PR. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Chapecoense i Atlético PR?
U posljednjih 3 međusobnih utakmica Chapecoense je pobijedio 0 puta, Atlético PR 2 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 67% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Chapecoense protiv Atlético PR?
Chapecoense prosječno postiže 1,04 golova po utakmici, a Atlético PR 1,55. Prosjek lige Serie A iznosi 2,66 golova, a Over 2.5 javlja se u 52% utakmica. BTTS se javlja u 64% utakmica momčadi Chapecoense i 59% utakmica momčadi Atlético PR.
Kakva je aktualna forma momčadi Chapecoense i Atlético PR?
U posljednjih pet utakmica Chapecoense ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Atlético PR ima 1 pobjeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Chapecoense protiv Atlético PR?
Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.


