Sjedinjene Američke Države - USL League OneDavid Stanton Field At CCSPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Chattanooga Red Wolves - Corpus Christi: statistika utakmice

Chattanooga Red Wolves protiv Corpus Christi: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Chattanooga Red Wolves je igrao protiv Corpus Christi u ligi USL League One (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 3. listopada 2026.. Stadion: David Stanton Field At CCS. Konačni rezultat: 3:0.

Trenutačna forma

Chattanooga Red Wolves: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Corpus Christi: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Chattanooga Red Wolves postiže 1,68 i prima 1,43 golova po utakmici. Corpus Christi postiže 1,19 i prima 1,37. Prosjek lige: 2,95 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Chattanooga Red Wolves 61%, Corpus Christi 56%. Over 2.5: Chattanooga Red Wolves 57%, Corpus Christi 56%. Razina lige: BTTS 60%, Over 2.5 59%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Chattanooga Red Wolves 1,42, Corpus Christi 1,37. Udarci po utakmici: Chattanooga Red Wolves 11,8, Corpus Christi 11,6. Prosječan posjed: Chattanooga Red Wolves 41%, Corpus Christi 44%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Chattanooga Red Wolves: vodstvo na poluvremenu 36%, golovi u drugom poluvremenu 0,89. Corpus Christi: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,74.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (12) za Chattanooga Red Wolves i 76-90+ (13) za Corpus Christi. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

USL League One: 2,95 golova po utakmici, BTTS 60%, Over 2.5 59%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosjek golova 3,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Chattanooga Red Wolves pobjeđuje u 57% domaćih utakmica, dok Corpus Christi ostvaruje pobjedu u 23% gostujućih susreta, pa su domaćini favoriti. Kod kuće postižu prosječno 1,93 gola po utakmici uz realizaciju udaraca od 18%, a gosti u gostima postižu 1 gol uz realizaciju od 10%. Razlika je vidljiva i u posljednjih pet utakmica: obje su momčadi postigle po 6 golova, no Chattanooga je primila 4, a Corpus Christi 7 pogodaka. Ipak, kvaliteta prilika ne daje čvrstu osnovu za sigurnu pobjedu domaćina: njihov domaći xG iznosi 1,32, a gostujući xG momčadi Corpus Christi 1,25, dok obje momčadi dopuštaju protivnicima prilike vrijedne 1,65 odnosno 1,79 xG. Remi je i dalje realna mogućnost, posebno zato što je Corpus Christi remizirao u 38% gostujućih utakmica.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

BTTS se pojavio u 57% utakmica Chattanooga Red Wolvesa i 54% utakmica Corpus Christija, a u posljednjih 5 utakmica obje momčadi taj je postotak iznosio po 60%. Domaćini postižu prosječno 1,36 gola po utakmici, dok gosti primaju 1,46; uz to, prosječni xG domaćina iznosi 1,50, naspram 1,79 xG-a koje dopušta obrana gostiju. Corpus Christi doduše postiže samo 1,00 gol po utakmici, ali obrana Chattanooga u prosjeku prima 1,29 gola, što gostima daje realnu priliku za pogodak. Potreban je oprez jer Corpus Christi nije postigao pogodak u 31% utakmica, a Chattanooga je u posljednjih 5 utakmica primao prosječno samo 0,8 gola. Unatoč tome, učestalost BTTS-a kod obje momčadi i brojke koje se odnose na njihov napad blago idu u prilog tome da će obje momčadi postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Chattanooga postiže u prosjeku 1,36 gola po utakmici, dok Corpus Christi prima 1,46; uz to, xG domaćina iznosi 1,50, a xG koji dopušta gostujuća momčad 1,79. Napadački potencijal Corpus Christija skromniji je: gosti postižu prosječno 1,00 gol, premda domaćini primaju 1,29. Najmanje dva gola postignuta su u 71% utakmica Chattanooge i 69% susreta Corpus Christija, što podupire odabir više od 1,5 gola. U posljednjih pet utakmica prosjek golova iznosio je 2,0 odnosno 2,6, stoga je linija 2,5 manje pouzdana; uz prognozu od 2,74 gola prednost linije 1,5 ostaje najizraženija.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači signal je vodstvo Chattanooga na poluvremenu koje će zadržati do kraja utakmice. Domaćini su vodili nakon prvog poluvremena u 3 od posljednjih 5 utakmica, a Corpus Christi je na poluvremenu zaostajao u 46% utakmica ove sezone. Chattanooga je pobjeđivala u 43% utakmica, naspram 23% pobjeda gostiju, a njezin prosječni xG iznosi 1,50, dok Corpus Christi dopušta 1,79 xG-a, što ide u prilog pogotku domaćina. Očuvanju prednosti pogoduje to što je drugo poluvrijeme završilo neriješeno u 69% utakmica gostiju, iako 38% njihovih neriješenih rezultata na poluvremenu znači da je opcija X/1 i dalje važna alternativa.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

50Posjed (%)50
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
24Udarci12
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
10Udarci u okvir0
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
2.75xG1.11
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
7Korneri3
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
77Opasni napadi49
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
17Prekršaji14
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
4Kartoni1
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
1.68Postignuti golovi / utakmica1.19
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
1.43Primljeni golovi / utakmica1.37
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
41%Prosječan posjed44%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
4.07Udarci u okvir / utakmica3.67
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11.75Udarci po utakmici11.59
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
4.07Udarci u okvir3.67
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
14.3%Realizacija udaraca10.2%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
41%Posjed44%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
1.42xG za1.37
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
1.67xG protiv1.56
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Kvaliteta udaraca

Chattanooga Red Wolves: KontranapadačkaCorpus Christi: Uravnotežena
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
Preciznost (udarci u okvir)35%32%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.410.32

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Corpus Christi je 40% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1 bodova / utakmica - Chattanooga Red Wolves · 1.4 bodova / utakmica - Corpus Christi

Chattanooga Red Wolves
DWDLL
Raspodjela sezonskih rezultata
46% W14% D39% L
Sezona (P-N-I)
13-4-11
1.54 bodova / utakmica · gol-razlika +7
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
8-2-5
Posljednjih 5 kod kuće
2-1-2
LWWDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 0.8xG: 1.82xG protivnika: 1.31BTTS: 40%Over 2.5: 0%
Corpus Christi
DLLWW
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W33% D33% L
Sezona (P-N-I)
9-9-9
1.33 bodova / utakmica · gol-razlika -5
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
3-5-5
Posljednjih 5 u gostima
3-2-0
DDWWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.4xG: 1.58xG protivnika: 1.35BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Chattanooga Red Wolves je 41% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.68 golova / utakmica - Chattanooga Red Wolves · 1.19 golova / utakmica - Corpus Christi

Profil zabijanja momčadi Chattanooga Red Wolves: vrlo snažno

Chattanooga Red Wolves postiže pogodak u 86% utakmica (24 od 28 utakmica), dok Corpus Christi ima Clean sheet u 33% utakmica (9 od 27 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Corpus Christi: vrlo snažno

Corpus Christi postiže pogodak u 70% utakmica (19 od 27 utakmica), dok Chattanooga Red Wolves ima Clean sheet u 25% utakmica (7 od 28 utakmica).

47Postignuti golovi (sezona)32
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
40Primljeni golovi (sezona)37
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
3.11Prosječan broj golova u utakmici2.56
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
3Postignuti golovi (posljednjih 5)6
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
4Primljeni golovi (posljednjih 5)7
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Koliko često postižu barem...

86%1 gol70%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
50%2 gola33%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
18%3 gola11%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
11%4 gola4%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Koliko često primaju barem...

75%1 gol67%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
39%2 gola52%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
21%3 gola11%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
4%4 gola4%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

61%
Chattanooga Red Wolves - BTTSBTTS – postotak utakmica u kojima su obje momčadi zabile.17 od 28 utakmica
60%
Prosjek lige

Obrasci golova

29%BTTS na poluvremenu19%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
4%BTTS u oba poluvremena4%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
25%Zabijali u oba poluvremena22%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

BTTS i broj golova

54%Min. 3 gola i BTTS52%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
4%Min. 3 gola bez BTTS-a4%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
40%BTTS – zadnjih 560%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

82%Min. 1 gol prije poluvremena70%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
39%Min. 2 gola prije poluvremena30%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
21%Min. 3 gola prije poluvremena11%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

2. poluvrijeme

82%Min. 1 gol nakon poluvremena70%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
43%Min. 2 gola nakon poluvremena48%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
18%Min. 3 gola nakon poluvremena19%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Chattanooga Red Wolves je 31% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.36 bodova / utakmica - Chattanooga Red Wolves · 1.04 bodova / utakmica - Corpus Christi

Chattanooga Red Wolves — stanje na poluvremenu
36% vode29% izjednačeno36% gube
Corpus Christi — stanje na poluvremenu
22% vode37% izjednačeno41% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.36Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.04
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
0.79Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.44
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
0.79Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.67
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
1.57Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.11
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
43%Clean sheet prije poluvremena52%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
46%Bez gola prije poluvremena59%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.46Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.3
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
0.89Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.74
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
0.64Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.7
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
1.54Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.44
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
54%Clean sheet nakon poluvremena44%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi
43%Bez gola nakon poluvremena48%
Chattanooga Red WolvesCorpus Christi

Chattanooga Red Wolves — rezultati drugog poluvremena

39% W29% D32% L
38
Bodovi na poluvremenu
22
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
41
Bodovi u drugom poluvremenu
+7
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.36
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva128%

Vodi na poluvremenu u 36% utakmica i pobjeđuje u 46%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.2

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Corpus Christi — rezultati drugog poluvremena

26% W52% D22% L
28
Bodovi na poluvremenu
12
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
35
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.04
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva150%

Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Chattanooga Red Wolves — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.401.00
Postignuti golovi / utakmica0.40.2
Primljeni golovi / utakmica0.40.4
Prosječan broj golova u utakmici0.80.6
1 gol80%60%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet60%60%
Bez gola60%80%
Gol-razlika0-1
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Corpus Christi — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.401.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.8
Primljeni golovi / utakmica0.60.8
Prosječan broj golova u utakmici1.01.6
1 gol80%80%
2 gola20%80%
3 gola0%0%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika-10
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Chattanooga Red Wolves
ZabijenoPrimljeno
8
10
0-15
6
3
16-30
8
9
31-45
12
6
46-60
4
5
61-75
9
7
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (12 goals). Najviše primaju u 0-15 (10). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

Corpus Christi
ZabijenoPrimljeno
3
4
0-15
3
7
16-30
6
7
31-45
3
3
46-60
4
8
61-75
13
8
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (13 goals). Najviše primaju u 61-75 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +5 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.83
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
96%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
59%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+6%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
60%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Chattanooga Red Wolves

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.25
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.50
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-5.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.26
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.24
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
97%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
118%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.54
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
19% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
19%

Corpus Christi

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.19
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.01
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+1.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.18
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.19
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
98%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
79%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.07
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
41% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
41%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige USL League One.

Momčadi u odnosu na ligu

Chattanooga Red WolvesLigaCorpus Christi
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.112.95▼ 2.56
Obje momčadi zabile• 61%60%▼ 56%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 57%59%▼ 56%
Clean sheetovi▲ 25%23%▲ 33%
Gol prije poluvremena▲ 82%74%▼ 70%
Gol nakon poluvremena• 82%81%▼ 70%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.95
Prosjek golova po utakmici
60%
Obje momčadi zabile
59%
Min. 3 gola (Over 2.5)
23%
Clean sheetovi
1.74
Domaći golovi / utakmica
1.21
Gostujući golovi / utakmica
+44%
Prednost domaćeg napada
+30%
Prednost domaće obrane
+24%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
74%
1 gol
38%
2 gola
15%
3 gola
6%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
81%
1 gol
49%
2 gola
18%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Chattanooga Red WolvesŽuti kartonEric Kinzner
  2. Chattanooga Red WolvesŽuti kartonAaron Lombardi
  3. Chattanooga Red WolvesGolPedro Hernandez
  4. Chattanooga Red WolvesŽuti kartonDyson Clapier
  5. Chattanooga Red WolvesGolOmar GómezAsistencija: Eric Kinzner
  6. Corpus ChristiŽuti kartonPatrick Langlois
  7. Corpus ChristiZamjenaUšao: Ignacio PouIzašao: Arthur Medina
  8. Corpus ChristiZamjenaUšao: Dominick BachsteinIzašao: Emmanuel Johnson
  9. Chattanooga Red WolvesZamjenaUšao: Matthew BentleyIzašao: Dyson Clapier
  10. Chattanooga Red WolvesŽuti kartonEric Kinzner
  11. Chattanooga Red WolvesZamjenaUšao: Christian EngmannIzašao: Omar Gómez
  12. Chattanooga Red WolvesZamjenaUšao: Joshua HallenbergerIzašao: James Vaughan
  13. Chattanooga Red WolvesGolOmar HernandezAsistencija: Pedro Hernandez

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Prethodni susret: Chattanooga Red Wolves 0 - 0 - 1 Corpus Christi. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Chattanooga Red Wolves protiv Corpus Christi?

Utakmica lige USL League One završila je rezultatom Chattanooga Red Wolves 3:0 Corpus Christi. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Chattanooga Red Wolves protiv Corpus Christi?

Chattanooga Red Wolves prosječno postiže 1,68 golova po utakmici, a Corpus Christi 1,19. Prosjek lige USL League One iznosi 2,95 golova, a Over 2.5 javlja se u 59% utakmica. BTTS se javlja u 61% utakmica momčadi Chattanooga Red Wolves i 56% utakmica momčadi Corpus Christi.

Kakva je aktualna forma momčadi Chattanooga Red Wolves i Corpus Christi?

U posljednjih pet utakmica Chattanooga Red Wolves ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Corpus Christi ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Chattanooga Red Wolves protiv Corpus Christi?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.