Tunis - Ligue 1Stade Olympique de RadèsPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Utakmica odgođena

Vrijeme utakmice može se promijeniti. Statistika ostaje dostupna kao kontekst utakmice.

Club Africain - CA Bizertin: statistika utakmice

Club Africain protiv CA Bizertin: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Club Africain igra protiv CA Bizertin u ligi Ligue 1 (Tunis). Vrijeme utakmice može se promijeniti. Statistika ostaje dostupna kao kontekst utakmice. Stadion: Stade Olympique de Radès.

Trenutačna forma

Club Africain: 3-0-1, 2,25 bodova po utakmici. CA Bizertin: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Club Africain postiže 1,00 i prima 0,50 golova po utakmici. CA Bizertin postiže 0,60 i prima 0,60. Prosjek lige: 1,98 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Club Africain 25%, CA Bizertin 20%. Over 2.5: Club Africain 25%, CA Bizertin 0%. Razina lige: BTTS 45%, Over 2.5 33%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Club Africain 1,57, CA Bizertin 1,60. Udarci po utakmici: Club Africain 13,8, CA Bizertin 15,0. Prosječan posjed: Club Africain 61%, CA Bizertin 48%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Club Africain: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,75. CA Bizertin: vodstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 0,40.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (2) za Club Africain i 61-75 (2) za CA Bizertin. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Ligue 1: 1,98 golova po utakmici, BTTS 45%, Over 2.5 33%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosjek golova 0,50, BTTS 0%.

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Club AfricainCA Bizertin
1Postignuti golovi / utakmica0.6
Club AfricainCA Bizertin
0.5Primljeni golovi / utakmica0.6
Club AfricainCA Bizertin
61%Prosječan posjed48%
Club AfricainCA Bizertin
5.75Udarci u okvir / utakmica4.6
Club AfricainCA Bizertin

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.75Udarci po utakmici15
Club AfricainCA Bizertin
5.75Udarci u okvir4.6
Club AfricainCA Bizertin
7.3%Realizacija udaraca4%
Club AfricainCA Bizertin
61%Posjed48%
Club AfricainCA Bizertin
1.57xG za1.6
Club AfricainCA Bizertin
0.7xG protiv1.18
Club AfricainCA Bizertin

Kvaliteta udaraca

Club Africain: UravnoteženaCA Bizertin: Napadačka
Club AfricainCA Bizertin
Preciznost (udarci u okvir)42%31%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.170.13

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Club Africain je 41% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2.25 bodova / utakmica - Club Africain · 1.6 bodova / utakmica - CA Bizertin

Club Africain
WWWL
Raspodjela sezonskih rezultata
75% W0% D25% L
Sezona (P-N-I)
3-0-1
2.25 bodova / utakmica · gol-razlika +2
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-0-1
2.25 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
2-0-0
WW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.5xG: 1.57xG protivnika: 0.70BTTS: 25%Over 2.5: 25%
CA Bizertin
WWDLD
Raspodjela sezonskih rezultata
40% W40% D20% L
Sezona (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-1
Posljednjih 5 u gostima
1-0-1
WL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 0.6xG: 1.60xG protivnika: 1.18BTTS: 20%Over 2.5: 0%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Club Africain je 67% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Club Africain · 0.6 golova / utakmica - CA Bizertin

Club Africain je 20% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.5 golova / utakmica - Club Africain · 0.6 golova / utakmica - CA Bizertin

Profil zabijanja momčadi Club Africain: snažno

Club Africain postiže pogodak u 100% utakmica (4 od 4 utakmica), dok CA Bizertin ima Clean sheet u 60% utakmica (3 od 5 utakmica).

Profil zabijanja momčadi CA Bizertin: teže

CA Bizertin postiže pogodak u 60% utakmica (3 od 5 utakmica), dok Club Africain ima Clean sheet u 75% utakmica (3 od 4 utakmica).

4Postignuti golovi (sezona)3
Club AfricainCA Bizertin
2Primljeni golovi (sezona)3
Club AfricainCA Bizertin
1.5Prosječan broj golova u utakmici1.2
Club AfricainCA Bizertin
4Postignuti golovi (posljednjih 5)3
Club AfricainCA Bizertin
2Primljeni golovi (posljednjih 5)3
Club AfricainCA Bizertin

Koliko često postižu barem...

100%1 gol60%
Club AfricainCA Bizertin
0%2 gola0%
Club AfricainCA Bizertin
0%3 gola0%
Club AfricainCA Bizertin
0%4 gola0%
Club AfricainCA Bizertin

Koliko često primaju barem...

25%1 gol40%
Club AfricainCA Bizertin
25%2 gola20%
Club AfricainCA Bizertin
0%3 gola0%
Club AfricainCA Bizertin
0%4 gola0%
Club AfricainCA Bizertin

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

25%BTTS na poluvremenu0%
Club AfricainCA Bizertin
0%BTTS u oba poluvremena0%
Club AfricainCA Bizertin
0%Zabijali u oba poluvremena0%
Club AfricainCA Bizertin

BTTS i broj golova

25%Min. 3 gola i BTTS0%
Club AfricainCA Bizertin
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Club AfricainCA Bizertin
25%BTTS – zadnjih 520%
Club AfricainCA Bizertin

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

25%Min. 1 gol prije poluvremena60%
Club AfricainCA Bizertin
25%Min. 2 gola prije poluvremena0%
Club AfricainCA Bizertin
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Club AfricainCA Bizertin

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena60%
Club AfricainCA Bizertin
0%Min. 2 gola nakon poluvremena0%
Club AfricainCA Bizertin
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Club AfricainCA Bizertin

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Club Africain — stanje na poluvremenu
0% vode100% izjednačeno0% gube
CA Bizertin — stanje na poluvremenu
20% vode40% izjednačeno40% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Club AfricainCA Bizertin
0.25Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.2
Club AfricainCA Bizertin
0.25Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.4
Club AfricainCA Bizertin
0.5Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.6
Club AfricainCA Bizertin
75%Clean sheet prije poluvremena60%
Club AfricainCA Bizertin
75%Bez gola prije poluvremena80%
Club AfricainCA Bizertin

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

2.25Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.6
Club AfricainCA Bizertin
0.75Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.4
Club AfricainCA Bizertin
0.25Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.2
Club AfricainCA Bizertin
1Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.6
Club AfricainCA Bizertin
75%Clean sheet nakon poluvremena80%
Club AfricainCA Bizertin
25%Bez gola nakon poluvremena60%
Club AfricainCA Bizertin

Club Africain — rezultati drugog poluvremena

75% W0% D25% L
4
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

CA Bizertin — rezultati drugog poluvremena

40% W40% D20% L
5
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
8
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva200%

Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobjeđuje u 40%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.2

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Club Africain — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.002.25
Postignuti golovi / utakmica0.30.8
Primljeni golovi / utakmica0.30.3
Prosječan broj golova u utakmici0.51.0
1 gol25%100%
2 gola25%0%
3 gola0%0%
Clean sheet75%75%
Bez gola75%25%
Gol-razlika0+2
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 75% pobijedili - 0% izjednačeno - 25% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 25% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
CA Bizertin — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.60
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.40.2
Prosječan broj golova u utakmici0.60.6
1 gol60%60%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet60%80%
Bez gola80%60%
Gol-razlika-1+1
Poluvrijeme: 20% vode - 40% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Club Africain
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
1
1
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
1
61-75
2
0
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

CA Bizertin
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
0
0
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
2
1
61-75
0
0
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.35
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.8 : 0.6
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
68%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
23%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-63%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
60%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Club Africain

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.87
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.37
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.57
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.20
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
85%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
63%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.5
Kasni golovi
50% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
50%

CA Bizertin

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.42
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.42
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-1.00
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.58
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
75%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
51%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.2
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Ligue 1.

Momčadi u odnosu na ligu

Club AfricainLigaCA Bizertin
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.501.98▼ 1.20
Obje momčadi zabile▼ 25%45%▼ 20%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 25%33%▼ 0%
Clean sheetovi▲ 75%33%▲ 60%
Gol prije poluvremena▼ 25%63%▼ 60%
Gol nakon poluvremena▲ 100%70%▼ 60%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

1.98
Prosjek golova po utakmici
45%
Obje momčadi zabile
33%
Min. 3 gola (Over 2.5)
33%
Clean sheetovi
1.18
Domaći golovi / utakmica
0.80
Gostujući golovi / utakmica
+47%
Prednost domaćeg napada
+32%
Prednost domaće obrane
+30%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
63%
1 gol
25%
2 gola
5%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
70%
1 gol
23%
2 gola
10%
3 gola
3%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Club Africain 1 - 1 - 0 CA Bizertin. Prosjek golova 0.50, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

Club Africain
1 : 0
CA Bizertin
CA Bizertin
0 : 0
Club Africain