Crewe Alexandra - Rochdale: statistika utakmice
Crewe Alexandra protiv Rochdale: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Crewe Alexandra je igrao protiv Rochdale u ligi EFL League Two (Engleska). Utakmica je odigrana 17. listopada 2026.. Stadion: Alexandra Stadium. Konačni rezultat: 3:2.
Trenutačna forma
Crewe Alexandra: 2-3-0, 1,80 bodova po utakmici. Rochdale: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici.
Statistika golova
Crewe Alexandra postiže 1,20 i prima 0,70 golova po utakmici. Rochdale postiže 1,10 i prima 1,20. Prosjek lige: 2,47 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Crewe Alexandra 60%, Rochdale 40%. Over 2.5: Crewe Alexandra 20%, Rochdale 50%. Razina lige: BTTS 52%, Over 2.5 42%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Crewe Alexandra 1,29, Rochdale 1,02. Udarci po utakmici: Crewe Alexandra 11,9, Rochdale 8,6. Prosječan posjed: Crewe Alexandra 48%, Rochdale 54%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Crewe Alexandra: vodstvo na poluvremenu 10%, golovi u drugom poluvremenu 0,70. Rochdale: vodstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,60.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (3) za Crewe Alexandra i 0-15 (3) za Rochdale. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
League Two: 2,47 golova po utakmici, BTTS 52%, Over 2.5 42%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Crewe Alexandra zauzima 3. mjesto i ostaje neporažen nakon 10 utakmica, dok je Rochdale na desetom mjestu već upisao 4 poraza. Domaćini su postigli 11 golova u posljednjih 5 utakmica i slavili u 3 od njih, dok su gosti u istom razdoblju zabili 7, a primili čak 10 golova. Na domaćem terenu Crewe postiže prosječno 1,6 golova i zabilježio je pogodak u svakoj utakmici, dok Rochdale u gostima postiže prosječno samo 0,6 golova i nije se upisao u strijelce u 60% utakmica. U prilog domaćinima ide i prosjek od 4,4 udarca u okvir gola po utakmici kod kuće, naspram 2,4 gostujućih udaraca u okvir na gostovanjima, premda njihov domaći xG od 1,35 uz 1,85 xG-a koje dopuštaju protivnicima nalaže oprez. Remi je i dalje realna mogućnost jer je Crewe remizirao u 60% domaćih utakmica, no napadačka učinkovitost i slabija obrana Rochdalea idu u prilog pobjedi domaćina.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Najjači argument protiv toga da obje momčadi postignu pogodak jest učinkovitost Rochdalea: u gostima postiže prosječno 0,6 gola, a nije postigao pogodak u 60% utakmica. Crewe je sačuvao mrežu netaknutom u 60% domaćih utakmica, što dodatno povećava rizik da gosti neće zatresti mrežu. Domaćini djeluju kao izgledniji strijelci jer kod kuće postižu prosječno 1,6 golova, dok Rochdale u gostima prima 1,2. Protiv oklade na „ne” govori nedavna forma: u posljednjih pet utakmica obje su momčadi postigle pogodak u 80% Creweovih i 60% utakmica Rochdalea. Unatoč tome, sezonski udio utakmica u kojima su obje momčadi postigle pogodak iznosi samo 40% za svaku momčad, pa je nešto vjerojatnije da barem jedna od njih neće postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Crewe kod kuće postiže prosječno 1,6 gola, dok Rochdale u gostima postiže samo 0,6, što smanjuje izglede za vrlo visok broj pogodaka. U 80% domaćih utakmica završilo je s manje od 3,5 gola, a isto je vrijedilo za 100% gostujućih utakmica Rochdalea. Rochdale nije postigao pogodak u 60% svojih gostujućih utakmica, dok je Crewe sačuvao mrežu netaknutom u 60% domaćih utakmica. Posljednjih pet utakmica obje su momčadi doduše završile s više od 2,5 gola u 60% slučajeva, pa niža granica ne daje jednako snažan signal. Uz prognozu od 2,50 gola, opcija manje od 3,5 gola izgleda najpovoljnije, iako posljednja forma nalaže oprez.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najsnažniji scenarij jest da Crewe Alexandra vodi na poluvremenu i pobijedi na kraju utakmice. Domaćini su vodili nakon prvog poluvremena u 3 od posljednjih 5 utakmica, dok je Rochdale gubio na poluvremenu u 2 od 5; u tom je razdoblju Crewe prije odmora postizao prosječno 1,2 gola, a gosti primali 1,0 gol. U domaćim utakmicama Crewe postiže prosječno 1,6 golova i pobjeđuje u 60% susreta, dok Rochdale u gostima postiže samo 0,6 golova i nije postigao pogodak u 60% utakmica. U prilog zadržavanju prednosti ide i prosječno 1,0 gola koje Crewe postiže nakon odmora, u usporedbi s 0,2 gola Rochdalea u tom dijelu igre na gostovanjima. Neriješen rezultat na poluvremenu i dalje je važna alternativa, no prednost domaćina u učinkovitosti i rezultatima znači da tip 1/1 ima najjaču potporu u podacima.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Crewe Alexandra | Rochdale | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 29% | 31% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.34 | 0.41 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Rochdale je 22% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1.8 bodova / utakmica - Crewe Alexandra · 2.2 bodova / utakmica - Rochdale
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Crewe Alexandra je 9% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.2 golova / utakmica - Crewe Alexandra · 1.1 golova / utakmica - Rochdale
Crewe Alexandra je 71% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.7 golova / utakmica - Crewe Alexandra · 1.2 golova / utakmica - Rochdale
Crewe Alexandra postiže pogodak u 90% utakmica (9 od 10 utakmica), dok Rochdale ima Clean sheet u 40% utakmica (4 od 10 utakmica).
Rochdale postiže pogodak u 70% utakmica (7 od 10 utakmica), dok Crewe Alexandra ima Clean sheet u 40% utakmica (4 od 10 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Crewe Alexandra
Over / Under - Rochdale
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Rochdale je 20% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1 bodova / utakmica - Crewe Alexandra · 1.2 bodova / utakmica - Rochdale
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Crewe Alexandra — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 10% utakmica i pobjeđuje u 40%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Rochdale — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobjeđuje u 40%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 1.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.6 | 0.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.4 | 0.8 |
| 1 gol | 80% | 60% |
| 2 gola | 60% | 20% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 80% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Gol-razlika | +1 | +2 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.60 | 2.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.4 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 0.6 |
| 1 gol | 60% | 60% |
| 2 gola | 20% | 0% |
| 3 gola | 20% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 100% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | +1 | +3 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 16-30 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Crewe Alexandra
Rochdale
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige League Two.
Momčadi u odnosu na ligu
| Crewe Alexandra | Liga | Rochdale | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 1.90 | 2.47 | ▼ 2.30 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 60% | 52% | ▼ 40% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 20% | 42% | ▲ 50% |
| Clean sheetovi | ▲ 40% | 28% | ▲ 40% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 60% | 65% | ▲ 70% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 60% | 77% | ▲ 80% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Crewe Alexandra protiv Rochdale?
Utakmica lige EFL League Two završila je rezultatom Crewe Alexandra 3:2 Rochdale. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Crewe Alexandra protiv Rochdale?
Crewe Alexandra prosječno postiže 1,20 golova po utakmici, a Rochdale 1,10. Prosjek lige EFL League Two iznosi 2,47 golova, a Over 2.5 javlja se u 42% utakmica. BTTS se javlja u 60% utakmica momčadi Crewe Alexandra i 40% utakmica momčadi Rochdale.
Kakva je aktualna forma momčadi Crewe Alexandra i Rochdale?
U posljednjih pet utakmica Crewe Alexandra ima 2 pobjeda, 3 remija i 0 poraza (1,80 bodova po utakmici). Rochdale ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Crewe Alexandra protiv Rochdale?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Crewe Alexandra protiv Rochdale. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


