Sjedinjene Američke Države - MLS Next ProPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Crown Legacy - Chicago Fire II: statistika utakmice

Grb momčadi Crown Legacy
Crown Legacy
4 : 0poluvrijeme 2:0
Grb momčadi Chicago Fire II
Chicago Fire II

Crown Legacy protiv Chicago Fire II: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Crown Legacy je igrao protiv Chicago Fire II u ligi MLS Next Pro (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 4. rujna 2026.. Konačni rezultat: 4:0.

Trenutačna forma

Crown Legacy: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Chicago Fire II: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Crown Legacy postiže 2,36 i prima 1,44 golova po utakmici. Chicago Fire II postiže 1,92 i prima 1,68. Prosjek lige: 3,33 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Crown Legacy 60%, Chicago Fire II 68%. Over 2.5: Crown Legacy 72%, Chicago Fire II 84%. Razina lige: BTTS 62%, Over 2.5 67%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Crown Legacy 1,60, Chicago Fire II 1,65. Udarci po utakmici: Crown Legacy 13,3, Chicago Fire II 13,5. Prosječan posjed: Crown Legacy 51%, Chicago Fire II 51%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Crown Legacy: vodstvo na poluvremenu 44%, golovi u drugom poluvremenu 1,16. Chicago Fire II: vodstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 0,92.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (13) za Crown Legacy i 31-45+ (13) za Chicago Fire II. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

MLS Next Pro: 3,33 golova po utakmici, BTTS 62%, Over 2.5 67%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-1. Prosjek golova 4,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Crown Legacy zauzima 3. mjesto, dok je Chicago Fire II tek na 17. poziciji, a domaćin je pobijedio u 13 od 25 ovosezonskih utakmica, nasuprot 10 pobjeda gostiju. Na domaćem terenu Crown Legacy postiže prosječno 2,17 gola po utakmici i pobjeđuje u 67% susreta, dok Chicago Fire II u gostima postiže samo 1,38 pogotka te gubi 54% utakmica. Domaćin stvara nešto bolje prilike, uz xG od 1,64 nasuprot 1,51 kod gostiju, a uz to prosječno upućuje 15 udaraca po utakmici, dok ih gosti imaju 13. Ključna je obrambena prednost Crown Legacyja: kod kuće prima 1,08 gola po susretu, dok Chicago Fire II u gostima prosječno dopušta 1,92 pogotka i čistu mrežu sačuva u samo 8% nastupa. Posljednjih pet utakmica ne donosi jasnu prednost u formi jer su obje momčadi ostvarile po 2 pobjede, no domaći učinak od 9:8 u golovima izgleda bolje od gostujućeg omjera 8:11.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

BTTS – obje momčadi daju gol – vjerojatniji je jer se taj scenarij ostvaruje u 77% utakmica Chicago Fire II, a kod momčadi Crown Legacy u 58%, dok ligaški prosjek iznosi 62%. Domaćini u prosjeku postižu 2,50 gola po utakmici, dok gosti primaju čak 1,92, što znatno povećava izglede momčadi Crown Legacy za postizanje pogotka. Chicago Fire II postiže prosječno 1,38 gola, a obrana domaćina u prosjeku dopušta 1,42 pogotka; osim toga, gosti su sačuvali mrežu netaknutom u samo 8% utakmica. U posljednjih pet utakmica obje su momčadi imale BTTS u 60% susreta, a Chicago Fire II primio je 11 golova, odnosno 2,2 po utakmici. Visok xG gostiju u posljednjih pet nastupa, koji iznosi 1,99, kao i 1,62 xG-a koje Crown Legacy dopušta protivnicima, ukazuju na to da i gosti imaju čvrste temelje za postizanje pogotka.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Crown Legacy postiže prosječno 2,50 gola po utakmici, dok Chicago Fire II prima 1,92, što jasno podupire visoku projekciju domaćina. Gosti također imaju ofenzivne argumente: stvaraju prosječno 1,51 xG, dok domaćini protivnicima dopuštaju 1,38 xG. U posljednjih pet utakmica obje su momčadi zajedno postizale 1,8 odnosno 1,6 gola po utakmici, a Chicago Fire II primao je čak 2,2 pogotka. Najmanje dva gola postignuta su u 92% utakmica svake momčadi, dok je više od 2,5 gola postignuto u 83% odnosno 85% njihovih ligaških utakmica. Najbolji izbor je više od 1,5, jer sezonski podaci, trenutačna obrambena forma gostiju i prognoza od 3,50 gola toj liniji daju vrlo jasnu prednost.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij je vodstvo Crown Legacyja na poluvremenu i pobjeda na kraju utakmice, budući da su domaćini nakon 45 minuta vodili u 58% susreta, dok je Chicago Fire II tada zaostajao u 38% utakmica. U posljednjih pet susreta razlika je još izraženija: Crown Legacy je na poluvremenu vodio u 60% nastupa, dok su gosti zaostajali čak u 80% slučajeva. Domaćini postižu prosječno 2,50 gola po utakmici i primaju 1,42, dok Chicago Fire II postiže 1,38 gola, a protivnicima dopušta 1,92 gola. Prednost u kvaliteti prilika također je na strani Crown Legacyja, čiji prosječni xG iznosi 1,82 u odnosu na 1,51 kod gostiju, dok je realizacija udaraca 18% naspram 11% kod suparnika. U prilog tipu 1/1 ide i 67% pobjeda domaćina u sezoni, naspram samo 15% pobjeda Chicago Fire II, kao i slaba obrana gostiju nakon poluvremena, koja u prosjeku prima 1,23 gola.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
2 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

52Posjed (%)48
Crown LegacyChicago Fire II
17Udarci14
Crown LegacyChicago Fire II
12Udarci u okvir8
Crown LegacyChicago Fire II
2.19xG1.7
Crown LegacyChicago Fire II
1Korneri5
Crown LegacyChicago Fire II
40Opasni napadi37
Crown LegacyChicago Fire II
8Prekršaji14
Crown LegacyChicago Fire II
2Kartoni5
Crown LegacyChicago Fire II

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Crown LegacyChicago Fire II
2.36Postignuti golovi / utakmica1.92
Crown LegacyChicago Fire II
1.44Primljeni golovi / utakmica1.68
Crown LegacyChicago Fire II
51%Prosječan posjed51%
Crown LegacyChicago Fire II
4.84Udarci u okvir / utakmica4.92
Crown LegacyChicago Fire II

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.32Udarci po utakmici13.48
Crown LegacyChicago Fire II
4.84Udarci u okvir4.92
Crown LegacyChicago Fire II
17.7%Realizacija udaraca14.2%
Crown LegacyChicago Fire II
51%Posjed51%
Crown LegacyChicago Fire II
1.6xG za1.65
Crown LegacyChicago Fire II
1.48xG protiv1.5
Crown LegacyChicago Fire II

Kvaliteta udaraca

Crown Legacy: Učinkovita realizacijaChicago Fire II: Učinkovita realizacija
Crown LegacyChicago Fire II
Preciznost (udarci u okvir)36%36%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.490.39

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Crown Legacy je 17% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.4 bodova / utakmica - Crown Legacy · 1.2 bodova / utakmica - Chicago Fire II

Crown Legacy
WDLWL
Raspodjela sezonskih rezultata
52% W28% D20% L
Sezona (P-N-I)
13-7-5
1.84 bodova / utakmica · gol-razlika +23
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
8-2-2
Posljednjih 5 kod kuće
2-1-2
DLWLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 1.6xG: 1.27xG protivnika: 1.62BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Chicago Fire II
LWLWL
Raspodjela sezonskih rezultata
40% W20% D40% L
Sezona (P-N-I)
10-5-10
1.40 bodova / utakmica · gol-razlika +6
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-4-7
Posljednjih 5 u gostima
1-1-3
DLWLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 2.2xG: 1.99xG protivnika: 1.55BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Crown Legacy je 23% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.36 golova / utakmica - Crown Legacy · 1.92 golova / utakmica - Chicago Fire II

Crown Legacy je 17% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.44 golova / utakmica - Crown Legacy · 1.68 golova / utakmica - Chicago Fire II

Profil zabijanja momčadi Crown Legacy: vrlo snažno

Crown Legacy postiže pogodak u 88% utakmica (22 od 25 utakmica), dok Chicago Fire II ima Clean sheet u 20% utakmica (5 od 25 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Chicago Fire II: vrlo snažno

Chicago Fire II postiže pogodak u 80% utakmica (20 od 25 utakmica), dok Crown Legacy ima Clean sheet u 28% utakmica (7 od 25 utakmica).

59Postignuti golovi (sezona)48
Crown LegacyChicago Fire II
36Primljeni golovi (sezona)42
Crown LegacyChicago Fire II
3.8Prosječan broj golova u utakmici3.6
Crown LegacyChicago Fire II
9Postignuti golovi (posljednjih 5)8
Crown LegacyChicago Fire II
8Primljeni golovi (posljednjih 5)11
Crown LegacyChicago Fire II

Koliko često postižu barem...

88%1 gol80%
Crown LegacyChicago Fire II
76%2 gola56%
Crown LegacyChicago Fire II
44%3 gola28%
Crown LegacyChicago Fire II
12%4 gola12%
Crown LegacyChicago Fire II

Koliko često primaju barem...

72%1 gol80%
Crown LegacyChicago Fire II
52%2 gola56%
Crown LegacyChicago Fire II
20%3 gola24%
Crown LegacyChicago Fire II
0%4 gola8%
Crown LegacyChicago Fire II

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

62%
Prosjek lige

Obrasci golova

44%BTTS na poluvremenu28%
Crown LegacyChicago Fire II
24%BTTS u oba poluvremena16%
Crown LegacyChicago Fire II
64%Zabijali u oba poluvremena44%
Crown LegacyChicago Fire II

BTTS i broj golova

56%Min. 3 gola i BTTS64%
Crown LegacyChicago Fire II
16%Min. 3 gola bez BTTS-a20%
Crown LegacyChicago Fire II
60%BTTS – zadnjih 560%
Crown LegacyChicago Fire II

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

84%Min. 1 gol prije poluvremena84%
Crown LegacyChicago Fire II
52%Min. 2 gola prije poluvremena52%
Crown LegacyChicago Fire II
40%Min. 3 gola prije poluvremena24%
Crown LegacyChicago Fire II

2. poluvrijeme

92%Min. 1 gol nakon poluvremena92%
Crown LegacyChicago Fire II
64%Min. 2 gola nakon poluvremena64%
Crown LegacyChicago Fire II
20%Min. 3 gola nakon poluvremena32%
Crown LegacyChicago Fire II

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Crown Legacy je 14% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.68 bodova / utakmica - Crown Legacy · 1.48 bodova / utakmica - Chicago Fire II

Crown Legacy — stanje na poluvremenu
44% vode36% izjednačeno20% gube
Chicago Fire II — stanje na poluvremenu
40% vode28% izjednačeno32% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.68Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.48
Crown LegacyChicago Fire II
1.2Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1
Crown LegacyChicago Fire II
0.84Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.72
Crown LegacyChicago Fire II
2.04Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.72
Crown LegacyChicago Fire II
44%Clean sheet prije poluvremena48%
Crown LegacyChicago Fire II
28%Bez gola prije poluvremena40%
Crown LegacyChicago Fire II

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.68Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.4
Crown LegacyChicago Fire II
1.16Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.92
Crown LegacyChicago Fire II
0.6Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.96
Crown LegacyChicago Fire II
1.76Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.88
Crown LegacyChicago Fire II
48%Clean sheet nakon poluvremena32%
Crown LegacyChicago Fire II
20%Bez gola nakon poluvremena36%
Crown LegacyChicago Fire II

Crown Legacy — rezultati drugog poluvremena

44% W36% D20% L
42
Bodovi na poluvremenu
30
Golovi na poluvremenu
+9
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
42
Bodovi u drugom poluvremenu
+14
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.68
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva118%

Vodi na poluvremenu u 44% utakmica i pobjeđuje u 52%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.2

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Chicago Fire II — rezultati drugog poluvremena

36% W32% D32% L
37
Bodovi na poluvremenu
25
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
35
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.48
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobjeđuje u 40%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Crown Legacy — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.001.20
Postignuti golovi / utakmica1.00.8
Primljeni golovi / utakmica0.61.0
Prosječan broj golova u utakmici1.61.8
1 gol100%100%
2 gola40%40%
3 gola20%40%
Clean sheet40%20%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+2-1
Poluvrijeme: 60% vode - 20% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 0% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Chicago Fire II — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.601.80
Postignuti golovi / utakmica0.41.2
Primljeni golovi / utakmica1.21.0
Prosječan broj golova u utakmici1.62.2
1 gol100%100%
2 gola40%60%
3 gola20%60%
Clean sheet20%60%
Bez gola60%20%
Gol-razlika-4+1
Poluvrijeme: 20% vode - 0% izjednačeno - 80% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 0% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Crown Legacy
ZabijenoPrimljeno
13
5
0-15
8
7
16-30
9
9
31-45
10
5
46-60
11
5
61-75
8
5
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (13 goals). Najviše primaju u 31-45 (9). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

Chicago Fire II
ZabijenoPrimljeno
6
5
0-15
6
3
16-30
13
10
31-45
12
8
46-60
3
5
61-75
8
11
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (13 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.70
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.0 : 1.7
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
111%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
64%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+8%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
70%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
2%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 50 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Crown Legacy

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.12
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.80
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-8.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.76
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.04
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
124%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
101%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.44
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.0
Kasni golovi
14% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 22% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

Chicago Fire II

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.15
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.09
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-7.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.27
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.18
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
134%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
88%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.20
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
17% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
17%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige MLS Next Pro.

Momčadi u odnosu na ligu

Crown LegacyLigaChicago Fire II
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.803.33▲ 3.60
Obje momčadi zabile▼ 60%62%▲ 68%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 72%67%▲ 84%
Clean sheetovi▲ 28%21%• 20%
Gol prije poluvremena▲ 84%77%▲ 84%
Gol nakon poluvremena▲ 92%85%▲ 92%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.33
Prosjek golova po utakmici
62%
Obje momčadi zabile
67%
Min. 3 gola (Over 2.5)
21%
Clean sheetovi
1.91
Domaći golovi / utakmica
1.43
Gostujući golovi / utakmica
+34%
Prednost domaćeg napada
+25%
Prednost domaće obrane
+21%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
45%
2 gola
19%
3 gola
5%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
85%
1 gol
58%
2 gola
28%
3 gola
10%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Chicago Fire IIŽuti kartonBrody Williams
  2. Crown LegacyGolAndrew JohnsonAsistencija: Nathan Richmond
  3. Crown LegacyGolNathan RichmondAsistencija: Andrej Subotić
  4. Chicago Fire IIŽuti kartonVitaliy Hlyut
  5. Chicago Fire IIZamjenaUšao: Tidiane DiawaraIzašao: Vitaliy Hlyut
  6. Chicago Fire IIZamjenaUšao: Damyan VillanuevaIzašao: Dean Boltz
  7. Chicago Fire IICrveni kartonDamian Nigg
  8. Chicago Fire IIŽuti kartonJack Sandmeyer
  9. Crown LegacyŽuti kartonBaye Coulibaly
  10. Chicago Fire IIZamjenaUšao: Jhonier Montiel LambisIzašao: Robert Turdean
  11. Chicago Fire IIZamjenaUšao: Harrison BernhardtIzašao: Brody Williams
  12. Crown LegacyZamjenaUšao: Ty BarnettIzašao: Magic Smalls
  13. Crown LegacyŽuti kartonNathan Richmond
  14. Crown LegacyZamjenaUšao: Barzee BlamaIzašao: Hugo Mbongue
  15. Chicago Fire IIZamjenaUšao: Emiliano ChavezIzašao: Jack Sandmeyer
  16. Crown LegacyGolBarzee Blama
  17. Crown LegacyAsistencijaBaye Coulibaly

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (3): Crown Legacy 1 - 1 - 1 Chicago Fire II. Prosjek golova 4.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Crown Legacy
3 : 2
Chicago Fire II
Chicago Fire II
3 : 2
Crown Legacy
Chicago Fire Premier FC II
1 : 1
Crown Legacy FC (Charlotte FC II)

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Crown Legacy protiv Chicago Fire II?

Utakmica lige MLS Next Pro završila je rezultatom Crown Legacy 4:0 Chicago Fire II. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Crown Legacy i Chicago Fire II?

U posljednjih 3 međusobnih utakmica Crown Legacy je pobijedio 1 puta, Chicago Fire II 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 4,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 100% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Crown Legacy protiv Chicago Fire II?

Crown Legacy prosječno postiže 2,36 golova po utakmici, a Chicago Fire II 1,92. Prosjek lige MLS Next Pro iznosi 3,33 golova, a Over 2.5 javlja se u 67% utakmica. BTTS se javlja u 60% utakmica momčadi Crown Legacy i 68% utakmica momčadi Chicago Fire II.

Kakva je aktualna forma momčadi Crown Legacy i Chicago Fire II?

U posljednjih pet utakmica Crown Legacy ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Chicago Fire II ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Crown Legacy protiv Chicago Fire II?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Crown Legacy protiv Chicago Fire II. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.