Slovačka - Super LigaPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

DAC - Slovan Bratislava: statistika utakmice

Grb momčadi DAC
DAC
2 : 0poluvrijeme 0:0
Grb momčadi Slovan Bratislava
Slovan Bratislava

DAC protiv Slovan Bratislava: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

DAC je igrao protiv Slovan Bratislava u ligi Super Liga (Slovačka). Utakmica je odigrana 5. rujna 2026.. Konačni rezultat: 2:0.

Trenutačna forma

DAC: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. Slovan Bratislava: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

DAC postiže 3,40 i prima 0,40 golova po utakmici. Slovan Bratislava postiže 3,00 i prima 0,60. Prosjek lige: 3,49 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: DAC 40%, Slovan Bratislava 40%. Over 2.5: DAC 60%, Slovan Bratislava 100%. Razina lige: BTTS 62%, Over 2.5 70%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: DAC 2,09, Slovan Bratislava 1,94. Udarci po utakmici: DAC 18,4, Slovan Bratislava 17,4. Prosječan posjed: DAC 59%, Slovan Bratislava 70%.

Prvo i drugo poluvrijeme

DAC: vodstvo na poluvremenu 60%, golovi u drugom poluvremenu 2,40. Slovan Bratislava: vodstvo na poluvremenu 80%, golovi u drugom poluvremenu 1,40.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 61-75 (5) za DAC i 0-15 (5) za Slovan Bratislava. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Super Liga: 3,49 golova po utakmici, BTTS 62%, Over 2.5 70%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-4. Prosjek golova 3,00, BTTS 25%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

DAC je na vrhu ljestvice i ostaje neporažen nakon pet kola, uz 4 pobjede, jedan remi i gol-razliku 17:2. Domaćini su posebno jaki na svom terenu: pobijedili su u obje utakmice, postižu prosječno 3,5 gola, nisu primili nijedan pogodak i imaju 61% posjeda lopte. Slovan je također pobijedio u obje gostujuće utakmice, postiže prosječno 3 gola po susretu i ima identičnu učinkovitost od 21%, no njegov prosječni xG u gostima iznosi 1,66, u usporedbi s DAC-ovih 1,88 na domaćem terenu. Obrana gostiju djeluje čvrsto, s prosječno 0,5 primljenih golova u gostima i xG-om protivnika od 1,22, stoga remi ostaje realna opcija. Ipak, prednost DAC-u donosi bolja posljednja serija, u kojoj je postigao 30 pogodaka u pet utakmica, dok je Slovan zabio 11, što prognozu neznatno pomiče na stranu domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Obje su momčadi vrlo učinkovite u napadu, postižući u prosjeku po 3,0 gola po utakmici, a nijedna od njih nije završila ligašku utakmicu bez postignutog gola. Ipak, obrane su snažan argument protiv oklade BTTS „Ne”: DAC je sačuvao mrežu netaknutom u 67% utakmica, a Slovan u 50%, uz prosječno samo 0,67 odnosno 0,50 primljenih golova. Sezonski udio BTTS-a kod DAC-a iznosi svega 33%, što je znatno manje od Slovanovih 50% i ligaškog prosjeka od 62%, a čak 67% njegovih utakmica s najmanje tri gola završilo je tako da nisu obje momčadi postigle pogodak. Posljednjih pet Slovanovih utakmica daje signal u korist BTTS-a od 80%, no DAC je u tom razdoblju primao samo 0,8 gola po utakmici. Stoga se čini vjerojatnijim scenarij u kojem će učinkovitija momčad pobijediti bez primljenog gola, iako rizik da obje momčadi postignu pogodak ostaje značajan.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Obje su momčadi u 100% dosadašnjih ligaških utakmica postigle više od 1,5 gola, a svaka od njih ima stopostotan učinak u susretima s najmanje tri pogotka. DAC je u posljednjih pet nastupa prosječno postizao 6,0 pogodaka, dok je Slovan postizao 2,2, što jasno dodatno naglašava ofenzivni karakter ovog dvoboja. Kvaliteta stvorenih prilika također ide u prilog golovima: prosječni xG DAC-a iznosi 2,13, a Slovana 1,66, dok su vrijednosti u posljednjih pet utakmica još više — 2,49 odnosno 1,93. Obrane su učinkovite jer domaćini primaju prosječno 0,67 gola, a gosti 0,50, pa je granica 3,5 rizičnija. Najbolji je izbor više od 1,5 gola, budući da podaci za obje momčadi vrlo dosljedno upućuju na najmanje dva pogotka.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

DAC je u vrlo dobroj formi: u posljednjih 5 utakmica postizao je prosječno 6,0 pogodaka, ostvario 4 pobjede i nije doživio poraz. Domaćin je na poluvremenu vodio u 3 od posljednjih 5 nastupa, a prije odmora postizao je prosječno 2,2 pogotka uz samo 0,2 primljena. Slovan i dalje predstavlja opasnost jer je pobijedio u sve 3 dosad odigrane ligaške utakmice i u svakoj vodio nakon prvog poluvremena, no njegov posljednji prosjek pogodaka iznosi 2,2 naspram DAC-ovih 6,0. Ključna je i druga faza utakmice: DAC je u posljednjih pet utakmica nakon odmora postizao prosječno 3,8 pogodaka i u svim je slučajevima dobio drugo poluvrijeme, dok je Slovan tada postizao samo 1,0 pogodak. Stoga je najvjerojatniji scenarij u kojem će DAC iskoristiti prednost vlastitog napada već prije odmora i zadržati vodstvo do kraja.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
2 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

44Posjed (%)56
DACSlovan Bratislava
18Udarci8
DACSlovan Bratislava
3Udarci u okvir1
DACSlovan Bratislava
1.73xG1.02
DACSlovan Bratislava
1Korneri3
DACSlovan Bratislava
54Opasni napadi61
DACSlovan Bratislava
11Prekršaji13
DACSlovan Bratislava
2Kartoni2
DACSlovan Bratislava

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

3.4Postignuti golovi / utakmica3
DACSlovan Bratislava
0.4Primljeni golovi / utakmica0.6
DACSlovan Bratislava
59%Prosječan posjed70%
DACSlovan Bratislava
8.6Udarci u okvir / utakmica5.4
DACSlovan Bratislava

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

18.4Udarci po utakmici17.4
DACSlovan Bratislava
8.6Udarci u okvir5.4
DACSlovan Bratislava
18.5%Realizacija udaraca17.2%
DACSlovan Bratislava
59%Posjed70%
DACSlovan Bratislava
2.09xG za1.94
DACSlovan Bratislava
1.34xG protiv1.02
DACSlovan Bratislava

Kvaliteta udaraca

DAC: DominantnaSlovan Bratislava: Dominantna
DACSlovan Bratislava
Preciznost (udarci u okvir)47%31%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.400.56

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

DAC je 8% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2.6 bodova / utakmica - DAC · 2.4 bodova / utakmica - Slovan Bratislava

DAC
DWWWW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
80% W20% D0% L
Sezona (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodova / utakmica · gol-razlika +15
Posljednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
2-0-0
WW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 3.4Primljeni golovi: 0.4xG: 2.09xG protivnika: 1.34BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Slovan Bratislava
WWWWL
Raspodjela sezonskih rezultata
80% W0% D20% L
Sezona (P-N-I)
4-0-1
2.40 bodova / utakmica · gol-razlika +12
Posljednjih 5 (P-N-I)
4-0-1
2.40 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-0-0
Posljednjih 5 u gostima
2-0-0
WW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 3.0Primljeni golovi: 0.6xG: 1.94xG protivnika: 1.02BTTS: 40%Over 2.5: 100%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

DAC je 13% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

3.4 golova / utakmica - DAC · 3 golova / utakmica - Slovan Bratislava

DAC je 50% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.4 golova / utakmica - DAC · 0.6 golova / utakmica - Slovan Bratislava

Profil zabijanja momčadi DAC: snažno

DAC postiže pogodak u 100% utakmica (5 od 5 utakmica), dok Slovan Bratislava ima Clean sheet u 60% utakmica (3 od 5 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Slovan Bratislava: snažno

Slovan Bratislava postiže pogodak u 100% utakmica (5 od 5 utakmica), dok DAC ima Clean sheet u 60% utakmica (3 od 5 utakmica).

17Postignuti golovi (sezona)15
DACSlovan Bratislava
2Primljeni golovi (sezona)3
DACSlovan Bratislava
3.8Prosječan broj golova u utakmici3.6
DACSlovan Bratislava
17Postignuti golovi (posljednjih 5)15
DACSlovan Bratislava
2Primljeni golovi (posljednjih 5)3
DACSlovan Bratislava

Koliko često postižu barem...

100%1 gol100%
DACSlovan Bratislava
80%2 gola80%
DACSlovan Bratislava
60%3 gola60%
DACSlovan Bratislava
40%4 gola40%
DACSlovan Bratislava

Koliko često primaju barem...

40%1 gol40%
DACSlovan Bratislava
0%2 gola20%
DACSlovan Bratislava
0%3 gola0%
DACSlovan Bratislava
0%4 gola0%
DACSlovan Bratislava

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu20%
DACSlovan Bratislava
0%BTTS u oba poluvremena0%
DACSlovan Bratislava
60%Zabijali u oba poluvremena60%
DACSlovan Bratislava

BTTS i broj golova

20%Min. 3 gola i BTTS40%
DACSlovan Bratislava
40%Min. 3 gola bez BTTS-a60%
DACSlovan Bratislava
40%BTTS – zadnjih 540%
DACSlovan Bratislava

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

60%Min. 1 gol prije poluvremena100%
DACSlovan Bratislava
20%Min. 2 gola prije poluvremena60%
DACSlovan Bratislava
20%Min. 3 gola prije poluvremena20%
DACSlovan Bratislava

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
DACSlovan Bratislava
80%Min. 2 gola nakon poluvremena40%
DACSlovan Bratislava
40%Min. 3 gola nakon poluvremena20%
DACSlovan Bratislava

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Slovan Bratislava je 18% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2.2 bodova / utakmica - DAC · 2.6 bodova / utakmica - Slovan Bratislava

DAC — stanje na poluvremenu
60% vode40% izjednačeno0% gube
Slovan Bratislava — stanje na poluvremenu
80% vode20% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2.2Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)2.6
DACSlovan Bratislava
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1.6
DACSlovan Bratislava
0Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.2
DACSlovan Bratislava
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.8
DACSlovan Bratislava
100%Clean sheet prije poluvremena80%
DACSlovan Bratislava
40%Bez gola prije poluvremena0%
DACSlovan Bratislava

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

2.6Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.8
DACSlovan Bratislava
2.4Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.4
DACSlovan Bratislava
0.4Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.4
DACSlovan Bratislava
2.8Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.8
DACSlovan Bratislava
60%Clean sheet nakon poluvremena60%
DACSlovan Bratislava
0%Bez gola nakon poluvremena40%
DACSlovan Bratislava

DAC — rezultati drugog poluvremena

80% W20% D0% L
11
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
+10
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.20
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva133%

Vodi na poluvremenu u 60% utakmica i pobjeđuje u 80%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Slovan Bratislava — rezultati drugog poluvremena

60% W0% D40% L
13
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.60
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 80% utakmica i pobjeđuje u 80%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

DAC — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.202.60
Postignuti golovi / utakmica1.02.4
Primljeni golovi / utakmica0.00.4
Prosječan broj golova u utakmici1.02.8
1 gol60%100%
2 gola20%80%
3 gola20%40%
Clean sheet100%60%
Bez gola40%0%
Gol-razlika+5+10
Poluvrijeme: 60% vode - 40% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 80% pobijedili - 20% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Slovan Bratislava — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.601.80
Postignuti golovi / utakmica1.61.4
Primljeni golovi / utakmica0.20.4
Prosječan broj golova u utakmici1.81.8
1 gol100%100%
2 gola60%40%
3 gola20%20%
Clean sheet80%60%
Bez gola0%40%
Gol-razlika+7+5
Poluvrijeme: 80% vode - 20% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 0% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 8

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

DAC
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
3
0
16-30
2
0
31-45
4
1
46-60
5
0
61-75
3
1
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (5 goals). Najviše primaju u 46-60 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

Slovan Bratislava
ZabijenoPrimljeno
5
1
0-15
2
0
16-30
1
0
31-45
1
2
46-60
3
0
61-75
3
0
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (5 goals). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.70
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.0 : 1.7
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
106%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
40%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-19%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

DAC

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.75
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+2.25
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+1.31
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.94
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
193%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
23%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+1.4
Kasni golovi
18% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
18%

Slovan Bratislava

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.92
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.48
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+1.06
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.42
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
173%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
34%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
20% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 33% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Super Liga.

Momčadi u odnosu na ligu

DACLigaSlovan Bratislava
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.803.49▲ 3.60
Obje momčadi zabile▼ 40%62%▼ 40%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 60%70%▲ 100%
Clean sheetovi▲ 60%20%▲ 60%
Gol prije poluvremena▼ 60%81%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▲ 100%86%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.49
Prosjek golova po utakmici
62%
Obje momčadi zabile
70%
Min. 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheetovi
1.76
Domaći golovi / utakmica
1.73
Gostujući golovi / utakmica
+2%
Prednost domaćeg napada
+2%
Prednost domaće obrane
+0%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
81%
1 gol
49%
2 gola
22%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
86%
1 gol
59%
2 gola
24%
3 gola
16%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Slovan BratislavaŽuti kartonTigran Barseghyan
  2. Slovan BratislavaZamjenaUšao: Suleiman Camara SannehIzašao: Alasana Yirajang
  3. Slovan BratislavaŽuti kartonAlen Mustafić
  4. DACZamjenaUšao: Alioune SyllaIzašao: Prince Owusu
  5. DACŽuti kartonAlioune Sylla
  6. DACGolAlioune SyllaAsistencija: Ammar Ramadan
  7. DACŽuti kartonBálint Csóka
  8. DACZamjenaUšao: Fallou DiongueIzašao: Samsindin Ouro
  9. DACGolAbdoulaye GueyeAsistencija: Giorgi Gagua

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (4): DAC 0 - 0 - 4 Slovan Bratislava. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 25% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice DAC protiv Slovan Bratislava?

Utakmica lige Super Liga završila je rezultatom DAC 2:0 Slovan Bratislava. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer DAC i Slovan Bratislava?

U posljednjih 4 međusobnih utakmica DAC je pobijedio 0 puta, Slovan Bratislava 4 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 25% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice DAC protiv Slovan Bratislava?

DAC prosječno postiže 3,40 golova po utakmici, a Slovan Bratislava 3,00. Prosjek lige Super Liga iznosi 3,49 golova, a Over 2.5 javlja se u 70% utakmica. BTTS se javlja u 40% utakmica momčadi DAC i 40% utakmica momčadi Slovan Bratislava.

Kakva je aktualna forma momčadi DAC i Slovan Bratislava?

U posljednjih pet utakmica DAC ima 4 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). Slovan Bratislava ima 4 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice DAC protiv Slovan Bratislava?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice DAC protiv Slovan Bratislava. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.