Paragvaj - Division IntermediaEstadio Lic. Erico Galeano SegoviaPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Deportivo Capiatá - 3 de Noviembre: statistika utakmice

Deportivo Capiatá protiv 3 de Noviembre: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Deportivo Capiatá je igrao protiv 3 de Noviembre u ligi Division Intermedia (Paragvaj). Utakmica je odigrana 3. rujna 2026.. Stadion: Estadio Lic. Erico Galeano Segovia. Konačni rezultat: 4:3.

Trenutačna forma

Deportivo Capiatá: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici. 3 de Noviembre: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Deportivo Capiatá postiže 1,19 i prima 1,33 golova po utakmici. 3 de Noviembre postiže 1,10 i prima 1,52. Prosjek lige: 2,57 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Deportivo Capiatá 71%, 3 de Noviembre 57%. Over 2.5: Deportivo Capiatá 48%, 3 de Noviembre 48%. Razina lige: BTTS 55%, Over 2.5 43%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Deportivo Capiatá 1,37, 3 de Noviembre 1,25. Udarci po utakmici: Deportivo Capiatá 10,0, 3 de Noviembre 8,6. Prosječan posjed: Deportivo Capiatá 47%, 3 de Noviembre 46%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Deportivo Capiatá: vodstvo na poluvremenu 24%, golovi u drugom poluvremenu 0,52. 3 de Noviembre: vodstvo na poluvremenu 24%, golovi u drugom poluvremenu 0,57.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (7) za Deportivo Capiatá i 16-30 (5) za 3 de Noviembre. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Division Intermedia: 2,57 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 43%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosjek golova 0,00, BTTS 0%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Deportivo Capiatá ima osjetno bolje brojke na domaćem terenu: pobjeđuje u 50% utakmica, dok 3 de Noviembre u gostima slavi u samo 10% susreta, a čak 80% takvih utakmica gubi. Domaćini kod kuće postižu prosječno 1,8 pogodaka uz xG od 1,62, dok gosti u gostima postižu tek 0,7 pogotka i u 40% utakmica ne uspijevaju zabiti. Capiatá je nadmoćan i u stvaranju prilika, s prosjekom od 12,2 udarca i 5,6 udaraca u okvir po utakmici, u odnosu na 8,9 odnosno 3,6 kod suparnika. Ipak, posljednja forma domaćina je slaba: u pet utakmica nisu ostvarili nijednu pobjedu i postigli su samo 3 pogotka, dok su gosti pobijedili u 3 od posljednjih 5 susreta i zabili 10 pogodaka. Unatoč tom poboljšanju 3 de Noviembrea, gostujući učinak i slaba realizacija izvan domaćeg terena idu u prilog tijesnoj pobjedi domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Signal za golove obje momčadi umjereno je pozitivan: Deportivo Capiatá bilježi BTTS u 64% utakmica, a 3 de Noviembre u 50%, dok ligaški prosjek iznosi 55%. Gosti su u vrlo dobroj napadačkoj formi jer su u posljednjih 5 susreta postizali prosječno 2,0 gola, dok su domaćini u tom razdoblju primali 1,8 pogodaka po utakmici. Deportivo Capiatá nedavno je postizao samo 0,6 gola po utakmici, no njegov xG iznosi 1,29, dok protivnici u prosjeku dopuštaju xG od 1,59, što domaćinima daje realnu priliku za prekid tog niza. Osim toga, 3 de Noviembre sačuvao je mrežu netaknutom u samo 10% susreta, a Capiatá u 18%, pa je vjerojatniji scenarij u kojem će svaka momčad postići barem jedan pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najjači izbor je više od 1,5 gola, jer je u 82% utakmica Deportivo Capiatá i 70% susreta 3 de Noviembre postignuto najmanje 2 gola. Domaćini u prosjeku primaju 1,45 gola po utakmici, a njihova obrana dopušta prilike vrijedne 1,62 xG, što se dobro uklapa u trenutačnu formu gostiju, koji su u posljednjih pet nastupa postigli 10 golova i u prosjeku ostvarili 1,71 xG. 3 de Noviembre sačuvao je mrežu netaknutom u samo 10% susreta, dok je Capiatá postizao barem jedan pogodak u 73% utakmica sezone. Granica od 2,5 izjednačenija je jer su je obje momčadi tijekom sezone prešle u samo 45% odnosno 50% susreta, stoga više od 1,5 gola nudi jasniju prednost.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najnovija forma jasno ide u prilog momčadi 3 de Noviembre: gosti su pobijedili u 3 od posljednjih 5 utakmica, postizali prosječno 2,0 pogotka i primali 1,0, dok Deportivo Capiatá nije pobijedio nijednu utakmicu, postizao je 0,6 pogodaka i dopuštao protivnicima 1,8. Prije odmora domaćini su gubili u 60% svojih posljednjih pet utakmica, uz gol-razliku od 2 postignuta i 6 primljenih pogodaka; gosti su u istom razdoblju postigli 5 pogodaka i primili samo 1. 3 de Noviembre vodio je na poluvremenu u 40% posljednjih utakmica, dok je Capiatá vodio samo u 20% njih, što dodatno podupire scenarij prednosti gostiju već u prvom poluvremenu. Nakon odmora gosti i dalje djeluju čvršće, postižući prosječno 1,0 pogodak u posljednjih pet utakmica, naspram samo 0,2 pogotka domaćina. Iako su sezonske domaće statistike Capiatá bile bolje od trenutačne forme, niz od 4 poraza u 5 utakmica i 80% poraza gostiju u cijeloj sezoni nalažu umjereno, a ne pretjerano uvjerenje u tip 2/2.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
3 : 3
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

39Posjed (%)61
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
10Udarci27
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
7Udarci u okvir9
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
1.45xG2.97
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
2Korneri5
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
45Opasni napadi90
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
7Prekršaji7
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
0Kartoni0
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Deportivo Capiatá3 de Noviembre
1.19Postignuti golovi / utakmica1.1
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
1.33Primljeni golovi / utakmica1.52
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
47%Prosječan posjed46%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
4.24Udarci u okvir / utakmica3.71
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

9.95Udarci po utakmici8.57
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
4.24Udarci u okvir3.71
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
12%Realizacija udaraca12.8%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
47%Posjed46%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
1.37xG za1.25
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
1.32xG protiv1.54
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Kvaliteta udaraca

Deportivo Capiatá: Kontranapadačka3 de Noviembre: Kontranapadačka
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
Preciznost (udarci u okvir)43%43%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.140.15
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.280.30

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

3 de Noviembre je 800% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.2 bodova / utakmica - Deportivo Capiatá · 1.8 bodova / utakmica - 3 de Noviembre

Deportivo Capiatá
LLLDL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
24% W43% D33% L
Sezona (P-N-I)
5-9-7
1.14 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-1-4
0.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-3-2
Posljednjih 5 kod kuće
2-1-2
WWLLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 1.8xG: 1.43xG protivnika: 1.47BTTS: 60%Over 2.5: 60%
3 de Noviembre
LLWWW
Raspodjela sezonskih rezultata
14% W33% D52% L
Sezona (P-N-I)
3-7-11
0.76 bodova / utakmica · gol-razlika -9
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-8
Posljednjih 5 u gostima
1-1-3
DLLLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.79xG protivnika: 1.65BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Deportivo Capiatá je 8% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.19 golova / utakmica - Deportivo Capiatá · 1.1 golova / utakmica - 3 de Noviembre

Deportivo Capiatá je 14% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.33 golova / utakmica - Deportivo Capiatá · 1.52 golova / utakmica - 3 de Noviembre

Profil zabijanja momčadi Deportivo Capiatá: vrlo snažno

Deportivo Capiatá postiže pogodak u 76% utakmica (16 od 21 utakmica), dok 3 de Noviembre ima Clean sheet u 14% utakmica (3 od 21 utakmica).

Profil zabijanja momčadi 3 de Noviembre: vrlo snažno

3 de Noviembre postiže pogodak u 67% utakmica (14 od 21 utakmica), dok Deportivo Capiatá ima Clean sheet u 19% utakmica (4 od 21 utakmica).

25Postignuti golovi (sezona)23
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
28Primljeni golovi (sezona)32
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
2.52Prosječan broj golova u utakmici2.62
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
3Postignuti golovi (posljednjih 5)10
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
9Primljeni golovi (posljednjih 5)5
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Koliko često postižu barem...

76%1 gol67%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
24%2 gola24%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
10%3 gola10%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
5%4 gola5%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Koliko često primaju barem...

81%1 gol86%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
33%2 gola52%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
14%3 gola10%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
5%4 gola5%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

55%
Prosjek lige

Obrasci golova

29%BTTS na poluvremenu14%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
5%BTTS u oba poluvremena5%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
14%Zabijali u oba poluvremena19%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

BTTS i broj golova

48%Min. 3 gola i BTTS38%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
0%Min. 3 gola bez BTTS-a10%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
60%BTTS – zadnjih 540%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

62%Min. 1 gol prije poluvremena71%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
38%Min. 2 gola prije poluvremena33%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
24%Min. 3 gola prije poluvremena5%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

2. poluvrijeme

67%Min. 1 gol nakon poluvremena86%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
38%Min. 2 gola nakon poluvremena38%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
14%Min. 3 gola nakon poluvremena19%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Deportivo Capiatá je 13% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.29 bodova / utakmica - Deportivo Capiatá · 1.14 bodova / utakmica - 3 de Noviembre

Deportivo Capiatá — stanje na poluvremenu
24% vode57% izjednačeno19% gube
3 de Noviembre — stanje na poluvremenu
24% vode43% izjednačeno33% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.29Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.14
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
0.67Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.52
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
0.62Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.57
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
1.29Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.1
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
57%Clean sheet prije poluvremena52%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
52%Bez gola prije poluvremena62%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.81
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
0.52Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.57
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
0.71Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.95
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
1.24Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.52
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
48%Clean sheet nakon poluvremena29%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre
57%Bez gola nakon poluvremena52%
Deportivo Capiatá3 de Noviembre

Deportivo Capiatá — rezultati drugog poluvremena

19% W52% D29% L
27
Bodovi na poluvremenu
14
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
23
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.29
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 24% utakmica i pobjeđuje u 24%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

3 de Noviembre — rezultati drugog poluvremena

14% W38% D48% L
24
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
17
Bodovi u drugom poluvremenu
-8
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.14
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva58%

Vodi na poluvremenu u 24% utakmica i pobjeđuje u 14%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Deportivo Capiatá — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.800.80
Postignuti golovi / utakmica0.40.2
Primljeni golovi / utakmica1.20.6
Prosječan broj golova u utakmici1.60.8
1 gol80%40%
2 gola40%40%
3 gola40%0%
Clean sheet40%60%
Bez gola60%80%
Gol-razlika-4-2
Poluvrijeme: 20% vode - 20% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 80% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
3 de Noviembre — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.601.60
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.20.8
Prosječan broj golova u utakmici1.21.8
1 gol60%100%
2 gola40%40%
3 gola20%20%
Clean sheet80%40%
Bez gola60%20%
Gol-razlika+4+1
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Deportivo Capiatá
ZabijenoPrimljeno
1
2
0-15
6
3
16-30
7
8
31-45
2
7
46-60
2
5
61-75
7
3
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (7 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +4 - dobivaju završne faze.

3 de Noviembre
ZabijenoPrimljeno
4
1
0-15
5
3
16-30
2
8
31-45
5
3
46-60
4
7
61-75
3
10
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (5 goals). Najviše primaju u 76-90 (10). Bilanca kasnih golova (76–90): -7 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.57
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.4 : 1.2
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
64%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
51%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
8%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 13 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Deportivo Capiatá

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.19
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-3.9 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.18
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.01
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
88%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
108%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.94
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
28% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 4% postiže se u prvih 15 minuta.
28%

3 de Noviembre

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.29
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.13
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-5.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.15
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.02
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
89%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
113%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+1.04
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.0
Kasni golovi
13% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Division Intermedia.

Momčadi u odnosu na ligu

Deportivo CapiatáLiga3 de Noviembre
Prosječan broj golova u utakmici• 2.522.57• 2.62
Obje momčadi zabile▲ 71%55%▲ 57%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 48%43%▲ 48%
Clean sheetovi▼ 19%26%▼ 14%
Gol prije poluvremena▼ 62%67%▲ 71%
Gol nakon poluvremena▼ 67%73%▲ 86%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.57
Prosjek golova po utakmici
55%
Obje momčadi zabile
43%
Min. 3 gola (Over 2.5)
26%
Clean sheetovi
1.35
Domaći golovi / utakmica
1.23
Gostujući golovi / utakmica
+10%
Prednost domaćeg napada
+9%
Prednost domaće obrane
+8%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
67%
1 gol
32%
2 gola
10%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
73%
1 gol
38%
2 gola
21%
3 gola
7%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Gostujuća momčad

Ostali zabilježeni igrači

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Deportivo CapiatáGolJorge Daniel Benítez Guillén
  2. 3 de NoviembreGolDiego Máximo Martínez
  3. Deportivo CapiatáGolAntonio Oviedo Cortizo
  4. Deportivo CapiatáGolJosé Luis Escurra
  5. 3 de NoviembreGolDiego Máximo Martínez

Međusobni susreti

Prethodni susret: Deportivo Capiatá 0 - 1 - 0 3 de Noviembre. Prosjek golova 0.00, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Deportivo Capiatá protiv 3 de Noviembre?

Utakmica lige Division Intermedia završila je rezultatom Deportivo Capiatá 4:3 3 de Noviembre. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Deportivo Capiatá protiv 3 de Noviembre?

Deportivo Capiatá prosječno postiže 1,19 golova po utakmici, a 3 de Noviembre 1,10. Prosjek lige Division Intermedia iznosi 2,57 golova, a Over 2.5 javlja se u 43% utakmica. BTTS se javlja u 71% utakmica momčadi Deportivo Capiatá i 57% utakmica momčadi 3 de Noviembre.

Kakva je aktualna forma momčadi Deportivo Capiatá i 3 de Noviembre?

U posljednjih pet utakmica Deportivo Capiatá ima 0 pobjeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici). 3 de Noviembre ima 3 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Deportivo Capiatá protiv 3 de Noviembre?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.