Deportivo Pasto - Deportivo Pereira: statistika utakmice
Deportivo Pasto protiv Deportivo Pereira: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Deportivo Pasto je igrao protiv Deportivo Pereira u ligi Categoria Primera A (Kolumbija). Utakmica je odigrana 31. kolovoza 2026.. Stadion: Estadio Departamental Libertad. Konačni rezultat: 1:2.
Trenutačna forma
Deportivo Pasto: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici. Deportivo Pereira: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Deportivo Pasto postiže 1,22 i prima 1,44 golova po utakmici. Deportivo Pereira postiže 0,68 i prima 1,50. Prosjek lige: 2,50 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Deportivo Pasto 52%, Deportivo Pereira 36%. Over 2.5: Deportivo Pasto 48%, Deportivo Pereira 36%. Razina lige: BTTS 53%, Over 2.5 45%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Deportivo Pasto 1,22, Deportivo Pereira 0,94. Udarci po utakmici: Deportivo Pasto 11,3, Deportivo Pereira 9,1. Prosječan posjed: Deportivo Pasto 52%, Deportivo Pereira 45%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Deportivo Pasto: vodstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,59. Deportivo Pereira: vodstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 0,41.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (11) za Deportivo Pasto i 31-45+ (3) za Deportivo Pereira. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Categoria Primera A: 2,50 golova po utakmici, BTTS 53%, Over 2.5 45%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-1. Prosjek golova 3,00, BTTS 33%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Deportivo Pasto ima izraženiji potencijal na domaćem terenu: postiže prosječno 1,07 pogodaka po utakmici, uz xG od 1,21, dok Deportivo Pereira u gostima postiže samo 0,46 pogodaka i stvara prilike vrijedne 0,76 xG. Gosti nisu pobijedili nijednu gostujuću utakmicu, izgubili su 62% takvih susreta, a osim toga u čak 69% gostovanja nisu postigli pogodak. Pereira protivnicima dopušta prosječno 1,94 xG-a i u gostima prima 1,54 pogotka, što domaćinima daje realnu priliku da prekinu loš niz od 4 poraza u posljednjih 5 utakmica. Pasto također nije u dobroj formi jer je u posljednjih pet susreta postigao samo 4 pogotka, pa rizik od remija ostaje značajan. Unatoč tome, domaći učinak domaćina, s 43% pobjeda, kao i vrlo ograničena ofenziva Pereire, idu u prilog pobjedi Pasto.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Najjači signal je slaba realizacija Deportiva Pereira: gosti postižu u prosjeku samo 0,46 gola po utakmici, a u posljednjih pet susreta zabili su tek 2 pogotka, odnosno 0,4 po nastupu. Pereira nije postigla pogodak u 69% utakmica ove sezone, dok Deportivo Pasto čuva mrežu netaknutom u 33% susreta. BTTS se pojavio u samo 44% Pastovih utakmica i 31% Pereirinih susreta, što je znatno ispod ligaškog prosjeka od 52%, a u posljednjih pet utakmica obje su momčadi imale stopu od samo 20%. Domaćini također nisu momčad koja postiže mnogo pogodaka, jer zabijaju u prosjeku 1,0 gol, uz xG od 1,20, no njihovih 4,33 udarca u okvir po utakmici daje im veću šansu za pogodak nego suparnicima. Scenarij BTTS-a nije isključen zbog slabije obrane Palla, koja prima prosječno 1,44 gola, ali vjerojatnija je utakmica u kojoj barem jedna momčad, prije svega Pereira, neće postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Deportivo Pereira u gostima postiže tek 0.46 pogodaka po utakmici, a u posljednjih pet susreta zabilježilo je samo 2 pogotka, odnosno prosječno 0.4. Gostujuća momčad nije prešla granicu od 2.5 pogotka ni u jednoj od posljednjih pet utakmica, dok su u tom razdoblju obje momčadi postigle pogodak u samo 20% utakmica. Pasto ima veći ofenzivni potencijal jer prosječno upućuje 11.67 udaraca i stvara 1.20 xG, no njegov posljednji prosjek postignutih pogodaka iznosi samo 0.8. Tijekom sezone utakmice Pereire završavale su s manje od 3.5 pogotka u 77% slučajeva, u usporedbi s 56% kod Pastoa, a samo 8% gostujućih utakmica donijelo je više od 4.5 pogotka. Prognoza od 1.95 pogotka upućuje na ograničen rizik od četiri pogotka, stoga je najbolja opcija manje od 3.5.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najjači scenarij je remi i na poluvremenu i nakon posljednjeg zvižduka, jer je Pereira završila prvo poluvrijeme remijem u 80% svojih posljednjih pet utakmica i u tom razdoblju nije postigla nijedan pogodak prije odmora. Pasto također obično igra oprezno na početku: u prosjeku postiže i prima po 0,33 pogotka prije odmora, a u 44% utakmica odlazila je u svlačionicu pri neriješenom rezultatu. Napad gostiju ograničen je na 0,46 pogotka po utakmici u sezoni, uz 69% utakmica bez postignutog pogotka, dok Pasto u prosjeku postiže samo jedan pogodak po utakmici. U posljednjih pet nastupa Pereira je primila tek 0,4 pogotka po utakmici i upisala 3 remija, što jasno jača opciju niskog konačnog rezultata. Domaćini su izgubili 4 od posljednjih 5 utakmica, no Pereira nije pobijedila nijednu utakmicu u cijeloj sezoni, stoga je najvjerojatnije da će remi potrajati do kraja.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Deportivo Pasto | Deportivo Pereira | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 32% | 36% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.10 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.34 | 0.21 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Deportivo Pereira je 400% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
0.2 bodova / utakmica - Deportivo Pasto · 1 bodova / utakmica - Deportivo Pereira
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Deportivo Pasto je 79% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.22 golova / utakmica - Deportivo Pasto · 0.68 golova / utakmica - Deportivo Pereira
Deportivo Pasto postiže pogodak u 70% utakmica (19 od 27 utakmica), dok Deportivo Pereira ima Clean sheet u 23% utakmica (5 od 22 utakmica).
Deportivo Pereira postiže pogodak u 41% utakmica (9 od 22 utakmica), dok Deportivo Pasto ima Clean sheet u 26% utakmica (7 od 27 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Deportivo Pasto
Over / Under - Deportivo Pereira
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Deportivo Pasto je 13% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.33 bodova / utakmica - Deportivo Pasto · 1.18 bodova / utakmica - Deportivo Pereira
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Deportivo Pasto — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobjeđuje u 37%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Deportivo Pereira — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobjeđuje u 5%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.
Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.60 | 0.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.8 | 0.8 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.2 | 0.8 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 40% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 20% | 20% |
| Bez gola | 60% | 100% |
| Gol-razlika | -2 | -4 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 0.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.4 | 0.2 |
| 1 gol | 40% | 20% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 80% | 80% |
| Bez gola | 80% | 100% |
| Gol-razlika | 0 | -1 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 76-90 (11 goals). Najviše primaju u 61-75 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): +5 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 31-45 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): -5 - završne faze su slabost.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Deportivo Pasto
Deportivo Pereira
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Categoria Primera A.
Momčadi u odnosu na ligu
| Deportivo Pasto | Liga | Deportivo Pereira | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 2.67 | 2.50 | ▼ 2.18 |
| Obje momčadi zabile | • 52% | 53% | ▼ 36% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 48% | 45% | ▼ 36% |
| Clean sheetovi | ▼ 26% | 28% | ▼ 23% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 78% | 67% | ▼ 64% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 74% | 78% | ▼ 64% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (3): Deportivo Pasto 1 - 1 - 1 Deportivo Pereira. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 33% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Deportivo Pasto protiv Deportivo Pereira?
Utakmica lige Categoria Primera A završila je rezultatom Deportivo Pasto 1:2 Deportivo Pereira. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Deportivo Pasto i Deportivo Pereira?
U posljednjih 3 međusobnih utakmica Deportivo Pasto je pobijedio 1 puta, Deportivo Pereira 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 33% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Deportivo Pasto protiv Deportivo Pereira?
Deportivo Pasto prosječno postiže 1,22 golova po utakmici, a Deportivo Pereira 0,68. Prosjek lige Categoria Primera A iznosi 2,50 golova, a Over 2.5 javlja se u 45% utakmica. BTTS se javlja u 52% utakmica momčadi Deportivo Pasto i 36% utakmica momčadi Deportivo Pereira.
Kakva je aktualna forma momčadi Deportivo Pasto i Deportivo Pereira?
U posljednjih pet utakmica Deportivo Pasto ima 0 pobjeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici). Deportivo Pereira ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Deportivo Pasto protiv Deportivo Pereira?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Deportivo Pasto protiv Deportivo Pereira. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


