Desenzano Calvina - Trento: statistika utakmice
Desenzano Calvina protiv Trento: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Desenzano Calvina je igrao protiv Trento u ligi Serie C Group A (Italija). Utakmica je odigrana 31. kolovoza 2026.. Stadion: Stadio Comunale Ospitaletto. Konačni rezultat: 0:0.
Trenutačna forma
Desenzano Calvina: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici. Trento: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Desenzano Calvina postiže 1,00 i prima 1,00 golova po utakmici. Trento postiže 2,00 i prima 1,00. Prosjek lige: 2,31 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Desenzano Calvina 100%, Trento 100%. Over 2.5: Desenzano Calvina 0%, Trento 100%. Razina lige: BTTS 50%, Over 2.5 44%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Desenzano Calvina 2,31, Trento 1,70. Udarci po utakmici: Desenzano Calvina 21,0, Trento 14,0. Prosječan posjed: Desenzano Calvina 47%, Trento 72%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Desenzano Calvina: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Trento: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (1) za Desenzano Calvina i 31-45+ (1) za Trento. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Serie C Group A: 2,31 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 44%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Trento ima izrazito bolji učinak u posljednjih pet utakmica: osvojio je 7 bodova uz 2 pobjede, dok je Desenzano Calvina osvojio samo 3 boda bez ijedne pobjede. Gosti su bili i učinkovitiji, postigavši u tom razdoblju 6 pogodaka, naspram samo 2 pogotka domaćina. Desenzano Calvina remizirao je u 3 od posljednjih 5 utakmica, što povećava vjerojatnost izjednačenog tijeka susreta i remija. Obje su momčadi primile po 6 pogodaka u posljednjih pet nastupa, stoga prednost Trenta proizlazi prije svega iz većeg napadačkog potencijala. I početak sezone ide u prilog gostima, koji su svoju dosad jedinu utakmicu dobili rezultatom 2:1, dok su domaćini remizirali 1:1.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Signal za pogotke obje momčadi umjereno je pozitivan: Trento je imalo BTTS u 80% svojih posljednjih pet utakmica, a Desenzano Calvina u 40%. Gosti su u tom razdoblju prosječno postizali 1,2 pogotka i primali 1,2, dok je njihov prosječni xG iznosio solidnih 1,77, uz 1,34 xG-a koliko su dopuštali protivnicima. Desenzano Calvina u posljednje je vrijeme postizalo samo 0,4 pogotka po utakmici, no stvaralo je prilike vrijedne 1,39 xG-a, a njegova sezonska domaća prosječna vrijednost iznosi 2,0 postignuta pogotka i 1,7 xG-a. Domaćini su u posljednjih pet utakmica prosječno primali 0,8 pogotka, ali Trento pokazuje znatno veći napadački potencijal nego što taj broj sugerira. BTTS od 60% u ligi dodatno podupire scenarij u kojem će obje momčadi postići barem jedan pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Najnovija forma momčadi Desenzano Calvina izrazito je defenzivna: u posljednjih pet utakmica momčad je postizala prosječno samo 0.4 gola, primala 0.8, a nijedna od tih utakmica nije prešla granicu od 2.5 gola. Trento je u istom razdoblju postizao 1.2 i primao 1.2 gola po utakmici, što znači prosjek od 2.4 pogotka u njegovim utakmicama, iako je 80% njih završilo s više od 2.5 gola. Napadački potencijal gostiju potvrđuje xG od 1.77 u posljednjih pet nastupa, ali domaćini protivnicima dopuštaju xG od samo 1.30, zbog čega se njihova projekcija broja pogodaka ograničava na približno 1.30. Ukupna prognoza od 2.25 gola niža je od ligaškog prosjeka od 2.4, a vrlo slaba učinkovitost domaćina smanjuje rizik utakmice s četiri gola. Najbolja opcija je manje od 3.5 gola, jer i u ofenzivnijem scenariju za Trento ta granica ostavlja prostor za rezultat 2:1 ili 1:2.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najjači scenarij je neriješeno na poluvremenu i pobjeda Trenta nakon završnog zvižduka, jer su obje momčadi bile izjednačene nakon 45 minuta u 3 od posljednjih 5 utakmica, a domaćini su u tom dijelu postizali samo 0,2 gola po utakmici. Desenzano Calvina nije pobijedilo ni u jednoj od posljednjih pet utakmica, u njima je postizalo tek 0,4 gola po susretu i izgubilo 2 puta, dok je Trento pobijedilo u 2 od 5 utakmica i prosječno postizalo 1,2 gola. Nakon odmora domaćini su prosječno postizali samo 0,2 gola, dok je Trento ostvarivalo 0,8 gola, a drugi dio s postignutim golom zabilježen je kod gostiju u 80% tih utakmica. Oprezan početak s neriješenim rezultatom podupire i prosjek od 0,4 gola do poluvremena u utakmicama Desenzana te činjenica da ta momčad u 4 od 5 takvih susreta nije postigla pogodak prije odmora.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Desenzano Calvina | Trento | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 33% | 36% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.14 | 0.40 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Trento je 200% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1 bodova / utakmica - Desenzano Calvina · 3 bodova / utakmica - Trento
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Trento je 100% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1 golova / utakmica - Desenzano Calvina · 2 golova / utakmica - Trento
Desenzano Calvina postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Trento ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).
Trento postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Desenzano Calvina ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Desenzano Calvina
Over / Under - Trento
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Desenzano Calvina — rezultati drugog poluvremena
Prima 1.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Trento — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 1.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.0 | 2.0 |
| 1 gol | 0% | 100% |
| 2 gola | 0% | 100% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Bez gola | 100% | 0% |
| Gol-razlika | 0 | 0 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 3.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.0 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 100% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 0% | 100% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Gol-razlika | 0 | +1 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 76-90 (1 goal). Najviše primaju u 61-75 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Desenzano Calvina
Trento
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie C Group A.
Momčadi u odnosu na ligu
| Desenzano Calvina | Liga | Trento | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.00 | 2.31 | ▲ 3.00 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 100% | 50% | ▲ 100% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 0% | 44% | ▲ 100% |
| Clean sheetovi | ▼ 0% | 31% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 0% | 56% | ▲ 100% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 100% | 75% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Desenzano Calvina protiv Trento?
Utakmica lige Serie C Group A završila je rezultatom Desenzano Calvina 0:0 Trento. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Desenzano Calvina protiv Trento?
Desenzano Calvina prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Trento 2,00. Prosjek lige Serie C Group A iznosi 2,31 golova, a Over 2.5 javlja se u 44% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi Desenzano Calvina i 100% utakmica momčadi Trento.
Kakva je aktualna forma momčadi Desenzano Calvina i Trento?
U posljednjih pet utakmica Desenzano Calvina ima 0 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici). Trento ima 1 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Desenzano Calvina protiv Trento?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Desenzano Calvina protiv Trento. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


