Ukrajina - Ukrainian Premier LeagueStadion Dynamo im. Valery Lobanovsky (Kyjiv (Kiev))Podaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Dynamo Kyiv - Kolos Kovalivka: statistika utakmice

Grb momčadi Dynamo Kyiv
Dynamo Kyiv
2 : 1poluvrijeme 1:1
Grb momčadi Kolos Kovalivka
Kolos Kovalivka

Dynamo Kyiv protiv Kolos Kovalivka: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Dynamo Kyiv je igrao protiv Kolos Kovalivka u ligi Ukrainian Premier League (Ukrajina). Utakmica je odigrana 16. kolovoza 2026.. Stadion: Stadion Dynamo im. Valery Lobanovsky (Kyjiv (Kiev)). Konačni rezultat: 2:1.

Trenutačna forma

Dynamo Kyiv: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici. Kolos Kovalivka: 0-0-1, 0,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Dynamo Kyiv postiže 2,00 i prima 1,00 golova po utakmici. Kolos Kovalivka postiže 0,00 i prima 2,00. Prosjek lige: 2,20 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Dynamo Kyiv 100%, Kolos Kovalivka 0%. Over 2.5: Dynamo Kyiv 100%, Kolos Kovalivka 0%. Razina lige: BTTS 35%, Over 2.5 45%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Dynamo Kyiv 1,07, Kolos Kovalivka 0,78. Udarci po utakmici: Dynamo Kyiv 7,0, Kolos Kovalivka 8,0. Prosječan posjed: Dynamo Kyiv 67%, Kolos Kovalivka 25%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Dynamo Kyiv: vodstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Kolos Kovalivka: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (1) za Dynamo Kyiv i 0-15 (0) za Kolos Kovalivka. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Ukrainian Premier League: 2,20 golova po utakmici, BTTS 35%, Over 2.5 45%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 3,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Dynamo Kyiv započeo je sezon pobjedom 2:1, dok je Kolos Kovalivka izgubio svoju jedinu utakmicu rezultatom 0:2 i zauzima 15. mjesto. Gosti u gostima nisu postigli pogodak, izgubili su 100% utakmica, a njihov prosječni xG iznosi samo 0,78, uz 2,67 xG-a koje dopuštaju pred vlastitim golom. Dynamo je u posljednjih pet utakmica postigao 5 pogodaka i ostvario 2 pobjede, što je nešto bolji bodovni učinak od Kolosova 3 pogotka i 3 poraza u istom razdoblju. Obrana domaćina u posljednje vrijeme nije bila besprijekorna jer je u pet nastupa primila 6 pogodaka, no slaba realizacija i ograničen broj prilika gostiju očito smanjuju njihove šanse za osvajanje boda. Prednost domaćeg terena i znatno povoljniji početak natjecanja upućuju na pobjedu Dynama.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Jači signal upućuje na BTTS Ne, jer su u posljednjih pet utakmica obje momčadi istodobno postigle pogodak u samo 40% utakmica Dynama i 20% utakmica Kolosa, u odnosu na ligaški prosjek od 43%. Kolos je u tom razdoblju postizao samo 0,6 gola po utakmici i ukupno zabio 3 pogotka, što jasno smanjuje vjerojatnost da će svladati obranu domaćina. Dynamo također nije momčad iznimne učinkovitosti, s prosjekom od 1,0 gola u posljednjih pet nastupa, pa je realan i scenarij s malim brojem pogodaka. Iako xG Kolosa iznosi 1,23, a Dynamo u prosjeku prima 1,2 gola, slaba stvarna realizacija gostiju i nizak postotak BTTS-a upućuju na to da barem jedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

U posljednjih pet utakmica Dynamo je postizao prosječno 1,0 pogodak, a Kolos 0,6, uz identičan prosjek od 1,2 primljenih pogodaka za svaku momčad. Ukupno je samo 40% posljednjih Dynmovih utakmica i 20% Kolosovih utakmica završilo s više od 2,5 pogodaka, što upućuje na ograničenu redovitost otvorenih utakmica. Podaci o kvaliteti prilika nešto su viši, ali i dalje podupiru umjeren scenarij: Dynamo je stvarao prosječno 1,46 xG, a Kolos 1,23 xG, dok su njihovi protivnici dopuštali 1,27 odnosno 1,62 xG. Prognoza od 2,35 pogodaka i dalje je osjetno ispod granice od 3,5, a nizak udio utakmica u kojima su obje momčadi postigle pogodak, koji iznosi 40% i 20%, dodatno ograničava rizik visokog rezultata. Najbolji je stoga izbor manje od 3,5 pogodaka, jer je za gubitak ove oklade potrebno najmanje četiri pogotka, unatoč umjerenoj napadačkoj formi obje momčadi.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Dynamo je u posljednjih pet utakmica postizao prosječno 1,0 pogodak, dok je Kolos postizao samo 0,6, a gosti su izgubili 3 od tih 5 utakmica. Domaćini su češće započinjali s prednošću: vodili su na poluvremenu u 40% posljednjih utakmica, naspram 20% kod Kolosa, uz prosječno 0,6 pogotka Dynama i 0,2 pogotka gostiju prije odmora. Kolos nije postigao pogodak do poluvremena u 80% svojih posljednjih pet nastupa, što dodatno podupire scenarij u kojem Dynamo kontrolira prvo poluvrijeme. Nakon promjene strana obje momčadi postižu prosječno samo po 0,4 pogotka, stoga vodstvo domaćina na poluvremenu ima relativno velike izglede ostati na snazi do kraja. Sezonski podaci za domaćine nisu potpuni, pa se prognoza temelji prvenstveno na trenutačnoj formi, koja upućuje na varijantu 1/1.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 1
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

64Posjed (%)36
Dynamo KyivKolos Kovalivka
14Udarci5
Dynamo KyivKolos Kovalivka
3Udarci u okvir2
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1.32xG0.63
Dynamo KyivKolos Kovalivka
3Korneri1
Dynamo KyivKolos Kovalivka
32Opasni napadi23
Dynamo KyivKolos Kovalivka
16Prekršaji9
Dynamo KyivKolos Kovalivka
4Kartoni3
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2Postignuti golovi / utakmica0
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1Primljeni golovi / utakmica2
Dynamo KyivKolos Kovalivka
67%Prosječan posjed25%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
4Udarci u okvir / utakmica2
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

7Udarci po utakmici8
Dynamo KyivKolos Kovalivka
4Udarci u okvir2
Dynamo KyivKolos Kovalivka
28.6%Realizacija udaraca0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
67%Posjed25%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1.07xG za0.78
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0.86xG protiv2.67
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Kvaliteta udaraca

Dynamo Kyiv: Učinkovita realizacijaKolos Kovalivka: Uravnotežena
Dynamo KyivKolos Kovalivka
Preciznost (udarci u okvir)57%25%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.150.10
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.500.00

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Dynamo Kyiv
W
5 uzastopnih pobjeda
Raspodjela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodova / utakmica · gol-razlika +1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 1.0xG: 1.07xG protivnika: 0.86BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Kolos Kovalivka
L
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W0% D100% L
Sezona (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodova / utakmica · gol-razlika -2
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-1
0.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-1
Posljednjih 5 u gostima
0-0-1
L
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.0Primljeni golovi: 2.0xG: 0.78xG protivnika: 2.67BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Dynamo Kyiv je 100% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Dynamo Kyiv · 2 golova / utakmica - Kolos Kovalivka

Profil zabijanja momčadi Dynamo Kyiv: vrlo snažno

Dynamo Kyiv postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Kolos Kovalivka ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Kolos Kovalivka: neujednačeno

Kolos Kovalivka postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Dynamo Kyiv ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).

2Postignuti golovi (sezona)0
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1Primljeni golovi (sezona)2
Dynamo KyivKolos Kovalivka
3Prosječan broj golova u utakmici2
Dynamo KyivKolos Kovalivka
2Postignuti golovi (posljednjih 5)0
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1Primljeni golovi (posljednjih 5)2
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Koliko često postižu barem...

100%1 gol0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
100%2 gola0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%3 gola0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%4 gola0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Koliko često primaju barem...

100%1 gol100%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%2 gola100%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%3 gola0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%4 gola0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%BTTS u oba poluvremena0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
100%Zabijali u oba poluvremena0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka

BTTS i broj golova

100%Min. 3 gola i BTTS0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
100%BTTS – zadnjih 50%
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%Min. 2 gola prije poluvremena0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
100%Min. 2 gola nakon poluvremena100%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Dynamo Kyiv je 200% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

3 bodova / utakmica - Dynamo Kyiv · 1 bodova / utakmica - Kolos Kovalivka

Dynamo Kyiv — stanje na poluvremenu
100% vode0% izjednačeno0% gube
Kolos Kovalivka — stanje na poluvremenu
0% vode100% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

3Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)0
Dynamo KyivKolos Kovalivka
100%Clean sheet prije poluvremena100%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%Bez gola prije poluvremena100%
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0
Dynamo KyivKolos Kovalivka
1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)2
Dynamo KyivKolos Kovalivka
2Prosjek golova (2. poluvrijeme)2
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%Clean sheet nakon poluvremena0%
Dynamo KyivKolos Kovalivka
0%Bez gola nakon poluvremena100%
Dynamo KyivKolos Kovalivka

Dynamo Kyiv — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
3.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobjeđuje u 100%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+1.0

Prima 1.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Kolos Kovalivka — rezultati drugog poluvremena

0% W0% D100% L
1
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
0
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena+2.0

Prima 2.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Dynamo Kyiv — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici3.001.00
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.01.0
Prosječan broj golova u utakmici1.02.0
1 gol100%100%
2 gola0%100%
3 gola0%0%
Clean sheet100%0%
Bez gola0%0%
Gol-razlika+10
Poluvrijeme: 100% vode - 0% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 100% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Kolos Kovalivka — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.000.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.02.0
Prosječan broj golova u utakmici0.02.0
1 gol0%100%
2 gola0%100%
3 gola0%0%
Clean sheet100%0%
Bez gola100%100%
Gol-razlika0-2
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 0% izjednačeno - 100% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Dynamo Kyiv
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Kolos Kovalivka
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Najviše primaju u 61-75 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.50
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.0 : 0.5
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
114%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+20%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
0%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Dynamo Kyiv

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.21
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.79
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.93
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.14
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
148%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
118%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
50% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
50%

Kolos Kovalivka

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-1.89
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.11
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.78
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.67
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
0%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
148%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Ukrainian Premier League.

Momčadi u odnosu na ligu

Dynamo KyivLigaKolos Kovalivka
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.002.20▼ 2.00
Obje momčadi zabile▲ 100%35%▼ 0%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 100%45%▼ 0%
Clean sheetovi▼ 0%45%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 100%50%▼ 0%
Gol nakon poluvremena▲ 100%70%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.20
Prosjek golova po utakmici
35%
Obje momčadi zabile
45%
Min. 3 gola (Over 2.5)
45%
Clean sheetovi
1.35
Domaći golovi / utakmica
0.85
Gostujući golovi / utakmica
+59%
Prednost domaćeg napada
+37%
Prednost domaće obrane
+10%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
50%
1 gol
20%
2 gola
0%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
70%
1 gol
45%
2 gola
30%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Dynamo KyivGolMatviy PonomarenkoAsistencija: Vladyslav Dubinchak
  2. Kolos KovalivkaGolOleksandr DemchenkoAsistencija: Yurii Klymchuk
  3. Kolos KovalivkaŽuti kartonElias Miguel Trevizan Telles
  4. Dynamo KyivZamjenaUšao: Oleksii SychIzašao: Oleksandr Tymchyk
  5. Dynamo KyivŽuti kartonVladyslav Dubinchak
  6. Dynamo KyivŽuti kartonVolodymyr Brazhko
  7. Kolos KovalivkaŽuti kartonAnton Salabay
  8. Dynamo KyivGolVolodymyr BrazhkoAsistencija: Vitalii Buyalskyi
  9. Kolos KovalivkaZamjenaUšao: Daniil DenysenkoIzašao: Elias Miguel Trevizan Telles
  10. Kolos KovalivkaŽuti kartonRoman Goncharenko
  11. Dynamo KyivŽuti kartonVolodymyr Brazhko
  12. Dynamo KyivŽuti kartonAndriy Yarmolenko

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Dynamo Kyiv 1 - 0 - 1 Kolos Kovalivka. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Dynamo Kyiv protiv Kolos Kovalivka?

Utakmica lige Ukrainian Premier League završila je rezultatom Dynamo Kyiv 2:1 Kolos Kovalivka. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Dynamo Kyiv i Kolos Kovalivka?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Dynamo Kyiv je pobijedio 1 puta, Kolos Kovalivka 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 100% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Dynamo Kyiv protiv Kolos Kovalivka?

Dynamo Kyiv prosječno postiže 2,00 golova po utakmici, a Kolos Kovalivka 0,00. Prosjek lige Ukrainian Premier League iznosi 2,20 golova, a Over 2.5 javlja se u 45% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi Dynamo Kyiv i 0% utakmica momčadi Kolos Kovalivka.

Kakva je aktualna forma momčadi Dynamo Kyiv i Kolos Kovalivka?

U posljednjih pet utakmica Dynamo Kyiv ima 1 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici). Kolos Kovalivka ima 0 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (0,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Dynamo Kyiv protiv Kolos Kovalivka?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Dynamo Kyiv protiv Kolos Kovalivka. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.