Nigerija - NPFLEnyimba International StadiumPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Enyimba - Plateau United: statistika utakmice

Grb momčadi Enyimba
Enyimba
2 : 0poluvrijeme 1:0
Grb momčadi Plateau United
Plateau United

Enyimba protiv Plateau United: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Enyimba je igrao protiv Plateau United u ligi NPFL (Nigerija). Utakmica je odigrana 4. listopada 2026.. Stadion: Enyimba International Stadium. Konačni rezultat: 2:0.

Trenutačna forma

Enyimba: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Plateau United: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Enyimba postiže 1,17 i prima 1,67 golova po utakmici. Plateau United postiže 1,50 i prima 1,00. Prosjek lige: 2,40 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Enyimba 50%, Plateau United 50%. Over 2.5: Enyimba 50%, Plateau United 33%. Razina lige: BTTS 45%, Over 2.5 42%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Enyimba 1,90, Plateau United 1,36. Udarci po utakmici: Enyimba 10,7, Plateau United 7,7. Prosječan posjed: Enyimba 42%, Plateau United 41%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Enyimba: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Plateau United: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,17.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (2) za Enyimba i 46-60 (3) za Plateau United. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

NPFL: 2,40 golova po utakmici, BTTS 45%, Over 2.5 42%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 2,50, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Plateau United u utakmicu ulazi u osjetno boljoj formi: u posljednjih pet susreta ostvario je 3 pobjede i 2 remija, dok je Enyimba upisala 4 poraza i remi. Domaćin je u tom razdoblju postigao samo 3 gola, a primio 8. Pritom je izgubio obje dosadašnje domaće utakmice i prima prosječno 2 gola po susretu. Enyimba ipak može zaprijetiti: njezin prosječni xG na domaćem terenu iznosi 2,7, dok Plateau United u gostima protivnicima dopušta prilike vrijedne 2,17 xG po utakmici. Problem domaćina ostaje realizacija — unatoč prosječno 20 udaraca u domaćim susretima, postiže samo 1 gol. Gosti još nisu pobijedili u gostima, uz poraz i 2 remija, pa prednost koju im donosi bolja forma nije dovoljno velika da bi se isključila mogućnost podjele bodova.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Enyimba kod kuće sačuva mrežu netaknutom u 67% utakmica i prima prosječno 0,33 gola, dok Plateau United u gostima stvara prilike vrijedne tek 0,55 xG i u prosjeku upućuje 1 udarac u okvir gola. To je najsnažniji argument u prilog tome da gosti možda neće postići pogodak. Domaćini imaju veći napadački potencijal: kod kuće postižu prosječno 2 gola, a njihov xG iznosi 1,91, u usporedbi s 2,17 xG koje Plateau United dopušta u gostima. Prognozu slabi nedavna forma gostiju — u 5 utakmica postizali su prosječno 1,8 gola, dok je Enyimba u tom razdoblju primala 1,6 — zato je prednost opcije „BTTS – ne” umjerena, a ne izrazita. Ta opcija znači da barem jedna momčad neće postići pogodak; ne znači nužno da će utakmica završiti 0:0 niti da nijedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Enyimba kod kuće postiže prosječno 2,0 gola i bilježi xG od 1,91, dok Plateau United u gostima prima 1,67 gola, uz xG protivnika od 2,17. Napadački potencijal gostiju skromniji je: u gostima u prosjeku upućuju 3,5 udarca, od kojih je 1 u okvir gola, a Enyimba čuva mrežu netaknutom u 67% domaćih utakmica. Iako je Plateau United u posljednjih 5 utakmica postizao prosječno 1,8 gola, u međusobnim susretima granica od 3,5 gola premašena je u samo 33% slučajeva. Prognoza od 2,48 gola stoga upućuje na prednost oklade na manje od 3,5 gola: domaćini bi mogli stvoriti više prilika, ali podaci ne daju jednako snažnu osnovu za očekivanje velikog broja golova gostiju.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najizgledniji je remi na poluvremenu i pobjeda Enyimbe na kraju utakmice: u dosadašnjim domaćim utakmicama domaćini su prije odmora postizali u prosjeku samo 0,33 gola, a obje su momčadi u 67% svojih utakmica u analiziranom uzorku završavale prvo poluvrijeme bez postignutog gola. Nakon odmora prednost Enyimbe izgleda izraženije — kod kuće je postizala u prosjeku 1,67 gola u drugim poluvremenima i nije primila nijedan, dok je Plateau United prosječno primao 0,67 gola. Domaćinu u prilog govore i domaći omjer od 3 pobjede u 3 utakmice te xG od 1,91, dok gostujući xG Plateau Uniteda iznosi 0,55. Ipak, potreban je oprez jer Enyimba nije ostvarila nijednu pobjedu u posljednjih 5 utakmica, neovisno o mjestu odigravanja, dok je Plateau United pobijedio 3 puta; zato je prednost domaćina uvjerljivija na kraju utakmice nego već na poluvremenu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

45Posjed (%)55
EnyimbaPlateau United
14Udarci6
EnyimbaPlateau United
8Udarci u okvir3
EnyimbaPlateau United
1.66xG0.75
EnyimbaPlateau United
7Korneri1
EnyimbaPlateau United
31Opasni napadi21
EnyimbaPlateau United
-1Prekršaji-1
EnyimbaPlateau United
0Kartoni2
EnyimbaPlateau United

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.17Postignuti golovi / utakmica1.5
EnyimbaPlateau United
1.67Primljeni golovi / utakmica1
EnyimbaPlateau United
42%Prosječan posjed41%
EnyimbaPlateau United
5.5Udarci u okvir / utakmica3.17
EnyimbaPlateau United

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10.67Udarci po utakmici7.67
EnyimbaPlateau United
5.5Udarci u okvir3.17
EnyimbaPlateau United
10.9%Realizacija udaraca19.6%
EnyimbaPlateau United
42%Posjed41%
EnyimbaPlateau United
1.9xG za1.36
EnyimbaPlateau United
1.59xG protiv1.44
EnyimbaPlateau United

Kvaliteta udaraca

Enyimba: UravnoteženaPlateau United: Kontranapadačka
EnyimbaPlateau United
Preciznost (udarci u okvir)52%41%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.180.18
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.210.47

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Plateau United je 175% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.8 bodova / utakmica - Enyimba · 2.2 bodova / utakmica - Plateau United

Enyimba
LLLDW
Raspodjela sezonskih rezultata
17% W17% D67% L
Sezona (P-N-I)
1-1-4
0.67 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-2
Posljednjih 5 kod kuće
1-0-2
LLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.6xG: 2.10xG protivnika: 1.36BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Plateau United
WDWDW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W33% D17% L
Sezona (P-N-I)
3-2-1
1.83 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-2-1
Posljednjih 5 u gostima
0-2-1
LDD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 0.8xG: 1.60xG protivnika: 1.24BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Plateau United je 28% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.17 golova / utakmica - Enyimba · 1.5 golova / utakmica - Plateau United

Plateau United je 67% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.67 golova / utakmica - Enyimba · 1 golova / utakmica - Plateau United

Profil zabijanja momčadi Enyimba: neujednačeno

Enyimba postiže pogodak u 50% utakmica (3 od 6 utakmica), dok Plateau United ima Clean sheet u 33% utakmica (2 od 6 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Plateau United: vrlo snažno

Plateau United postiže pogodak u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Enyimba ima Clean sheet u 17% utakmica (1 od 6 utakmica).

7Postignuti golovi (sezona)9
EnyimbaPlateau United
10Primljeni golovi (sezona)6
EnyimbaPlateau United
2.83Prosječan broj golova u utakmici2.5
EnyimbaPlateau United
6Postignuti golovi (posljednjih 5)9
EnyimbaPlateau United
8Primljeni golovi (posljednjih 5)4
EnyimbaPlateau United

Koliko često postižu barem...

50%1 gol83%
EnyimbaPlateau United
33%2 gola50%
EnyimbaPlateau United
17%3 gola17%
EnyimbaPlateau United
17%4 gola0%
EnyimbaPlateau United

Koliko često primaju barem...

83%1 gol67%
EnyimbaPlateau United
67%2 gola33%
EnyimbaPlateau United
17%3 gola0%
EnyimbaPlateau United
0%4 gola0%
EnyimbaPlateau United

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu0%
EnyimbaPlateau United
0%BTTS u oba poluvremena0%
EnyimbaPlateau United
33%Zabijali u oba poluvremena0%
EnyimbaPlateau United

BTTS i broj golova

50%Min. 3 gola i BTTS33%
EnyimbaPlateau United
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
EnyimbaPlateau United
40%BTTS – zadnjih 560%
EnyimbaPlateau United

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

83%Min. 1 gol prije poluvremena83%
EnyimbaPlateau United
17%Min. 2 gola prije poluvremena17%
EnyimbaPlateau United
17%Min. 3 gola prije poluvremena0%
EnyimbaPlateau United

2. poluvrijeme

67%Min. 1 gol nakon poluvremena67%
EnyimbaPlateau United
50%Min. 2 gola nakon poluvremena50%
EnyimbaPlateau United
33%Min. 3 gola nakon poluvremena33%
EnyimbaPlateau United

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Enyimba — stanje na poluvremenu
33% vode17% izjednačeno50% gube
Plateau United — stanje na poluvremenu
33% vode17% izjednačeno50% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.17Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.17
EnyimbaPlateau United
0.67Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
EnyimbaPlateau United
0.5Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.67
EnyimbaPlateau United
1.17Prosjek golova (1. poluvrijeme)1
EnyimbaPlateau United
50%Clean sheet prije poluvremena50%
EnyimbaPlateau United
67%Bez gola prije poluvremena67%
EnyimbaPlateau United

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.5Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.83
EnyimbaPlateau United
0.5Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.17
EnyimbaPlateau United
1.17Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.33
EnyimbaPlateau United
1.67Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.5
EnyimbaPlateau United
33%Clean sheet nakon poluvremena67%
EnyimbaPlateau United
50%Bez gola nakon poluvremena50%
EnyimbaPlateau United

Enyimba — rezultati drugog poluvremena

0% W50% D50% L
7
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.17
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva52%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 17%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.7

Prima 0.7 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Plateau United — rezultati drugog poluvremena

50% W33% D17% L
7
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
11
Bodovi u drugom poluvremenu
+5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.17
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva152%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 50%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Enyimba — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.400.40
Postignuti golovi / utakmica0.80.4
Primljeni golovi / utakmica0.41.2
Prosječan broj golova u utakmici1.21.6
1 gol80%60%
2 gola20%40%
3 gola20%40%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%60%
Gol-razlika+2-4
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 40% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Plateau United — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.402.00
Postignuti golovi / utakmica0.41.4
Primljeni golovi / utakmica0.40.4
Prosječan broj golova u utakmici0.81.8
1 gol80%80%
2 gola0%60%
3 gola0%40%
Clean sheet60%60%
Bez gola60%40%
Gol-razlika0+5
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 20% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Enyimba
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
1
1
16-30
2
2
31-45
2
1
46-60
1
2
61-75
0
4
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 76-90 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

Plateau United
ZabijenoPrimljeno
0
2
0-15
1
0
16-30
1
2
31-45
3
1
46-60
1
0
61-75
3
1
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.67
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.1 : 1.6
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
111%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-6%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
42%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
9%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 11 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Enyimba

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.31
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.81
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.9 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.73
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.08
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
72%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
217%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.13
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Plateau United

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.08
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.58
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.14
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.44
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
195%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
61%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.37
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.8
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige NPFL.

Momčadi u odnosu na ligu

EnyimbaLigaPlateau United
Prosječan broj golova u utakmici▲ 2.832.40▲ 2.50
Obje momčadi zabile▲ 50%45%▲ 50%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 50%42%▼ 33%
Clean sheetovi▼ 17%33%• 33%
Gol prije poluvremena▲ 83%70%▲ 83%
Gol nakon poluvremena▼ 67%72%▼ 67%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.40
Prosjek golova po utakmici
45%
Obje momčadi zabile
42%
Min. 3 gola (Over 2.5)
33%
Clean sheetovi
1.63
Domaći golovi / utakmica
0.77
Gostujući golovi / utakmica
+112%
Prednost domaćeg napada
+53%
Prednost domaće obrane
+48%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
70%
1 gol
27%
2 gola
10%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
72%
1 gol
37%
2 gola
20%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Plateau UnitedŽuti kartonMagbisa Wisdom
  2. Plateau UnitedŽuti kartonMagbisa Wisdom

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Enyimba 1 - 0 - 1 Plateau United. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Enyimba
2 : 0
Plateau United
Plateau United
2 : 1
Enyimba

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Enyimba protiv Plateau United?

Utakmica lige NPFL završila je rezultatom Enyimba 2:0 Plateau United. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Enyimba i Plateau United?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Enyimba je pobijedio 1 puta, Plateau United 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Enyimba protiv Plateau United?

Enyimba prosječno postiže 1,17 golova po utakmici, a Plateau United 1,50. Prosjek lige NPFL iznosi 2,40 golova, a Over 2.5 javlja se u 42% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica momčadi Enyimba i 50% utakmica momčadi Plateau United.

Kakva je aktualna forma momčadi Enyimba i Plateau United?

U posljednjih pet utakmica Enyimba ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Plateau United ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Enyimba protiv Plateau United?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.