Peru - Primera DivisiónPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

FC Cajamarca - UCV Moquegua: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

FC Cajamarca protiv UCV Moquegua: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

FC Cajamarca igra protiv UCV Moquegua u ligi Primera División (Peru). Utakmica je zakazana za 18. listopada 2026..

Trenutačna forma

FC Cajamarca: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. UCV Moquegua: 0-0-5, 0,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

FC Cajamarca postiže 1,46 i prima 1,86 golova po utakmici. UCV Moquegua postiže 0,86 i prima 1,54. Prosjek lige: 2,75 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: FC Cajamarca 71%, UCV Moquegua 43%. Over 2.5: FC Cajamarca 64%, UCV Moquegua 54%. Razina lige: BTTS 58%, Over 2.5 53%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: FC Cajamarca 1,26, UCV Moquegua 1,09. Udarci po utakmici: FC Cajamarca 12,0, UCV Moquegua 10,5. Prosječan posjed: FC Cajamarca 46%, UCV Moquegua 40%.

Prvo i drugo poluvrijeme

FC Cajamarca: vodstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,82. UCV Moquegua: vodstvo na poluvremenu 25%, golovi u drugom poluvremenu 0,46.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (12) za FC Cajamarca i 46-60 (8) za UCV Moquegua. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Primera División: 2,75 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 53%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-0-1. Prosjek golova 3,00, BTTS 100%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(1.67)
(3.75)
(4.40)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.46Postignuti golovi / utakmica0.86
FC CajamarcaUCV Moquegua
1.86Primljeni golovi / utakmica1.54
FC CajamarcaUCV Moquegua
46%Prosječan posjed40%
FC CajamarcaUCV Moquegua
4.04Udarci u okvir / utakmica3.32
FC CajamarcaUCV Moquegua

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11.96Udarci po utakmici10.5
FC CajamarcaUCV Moquegua
4.04Udarci u okvir3.32
FC CajamarcaUCV Moquegua
12.2%Realizacija udaraca8.2%
FC CajamarcaUCV Moquegua
46%Posjed40%
FC CajamarcaUCV Moquegua
1.26xG za1.09
FC CajamarcaUCV Moquegua
1.68xG protiv1.71
FC CajamarcaUCV Moquegua

Kvaliteta udaraca

FC Cajamarca: KontranapadačkaUCV Moquegua: Uravnotežena
FC CajamarcaUCV Moquegua
Preciznost (udarci u okvir)34%32%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.10
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.360.26

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

FC Cajamarca
WLWLD
Raspodjela sezonskih rezultata
25% W25% D50% L
Sezona (P-N-I)
7-7-14
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika -11
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
3-4-7
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-5
LLLLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 2.0xG: 1.56xG protivnika: 2.11BTTS: 80%Over 2.5: 80%
UCV Moquegua
LLLLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
21% W25% D54% L
Sezona (P-N-I)
6-7-15
0.89 bodova / utakmica · gol-razlika -19
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-5
0.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-2-10
Posljednjih 5 u gostima
1-1-3
DLWLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.4Primljeni golovi: 2.8xG: 1.16xG protivnika: 2.09BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

FC Cajamarca je 70% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.46 golova / utakmica - FC Cajamarca · 0.86 golova / utakmica - UCV Moquegua

UCV Moquegua je 21% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.86 golova / utakmica - FC Cajamarca · 1.54 golova / utakmica - UCV Moquegua

Profil zabijanja momčadi FC Cajamarca: vrlo snažno

FC Cajamarca postiže pogodak u 71% utakmica (20 od 28 utakmica), dok UCV Moquegua ima Clean sheet u 25% utakmica (7 od 28 utakmica).

Profil zabijanja momčadi UCV Moquegua: vrlo snažno

UCV Moquegua postiže pogodak u 54% utakmica (15 od 28 utakmica), dok FC Cajamarca ima Clean sheet u 4% utakmica (1 od 28 utakmica).

41Postignuti golovi (sezona)24
FC CajamarcaUCV Moquegua
52Primljeni golovi (sezona)43
FC CajamarcaUCV Moquegua
3.32Prosječan broj golova u utakmici2.39
FC CajamarcaUCV Moquegua
8Postignuti golovi (posljednjih 5)2
FC CajamarcaUCV Moquegua
10Primljeni golovi (posljednjih 5)14
FC CajamarcaUCV Moquegua

Koliko često postižu barem...

71%1 gol54%
FC CajamarcaUCV Moquegua
46%2 gola29%
FC CajamarcaUCV Moquegua
25%3 gola4%
FC CajamarcaUCV Moquegua
4%4 gola0%
FC CajamarcaUCV Moquegua

Koliko često primaju barem...

96%1 gol75%
FC CajamarcaUCV Moquegua
57%2 gola50%
FC CajamarcaUCV Moquegua
21%3 gola18%
FC CajamarcaUCV Moquegua
7%4 gola11%
FC CajamarcaUCV Moquegua

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

21%BTTS na poluvremenu14%
FC CajamarcaUCV Moquegua
7%BTTS u oba poluvremena4%
FC CajamarcaUCV Moquegua
25%Zabijali u oba poluvremena18%
FC CajamarcaUCV Moquegua

BTTS i broj golova

61%Min. 3 gola i BTTS39%
FC CajamarcaUCV Moquegua
4%Min. 3 gola bez BTTS-a14%
FC CajamarcaUCV Moquegua
80%BTTS – zadnjih 540%
FC CajamarcaUCV Moquegua

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

79%Min. 1 gol prije poluvremena71%
FC CajamarcaUCV Moquegua
50%Min. 2 gola prije poluvremena25%
FC CajamarcaUCV Moquegua
14%Min. 3 gola prije poluvremena7%
FC CajamarcaUCV Moquegua

2. poluvrijeme

71%Min. 1 gol nakon poluvremena75%
FC CajamarcaUCV Moquegua
54%Min. 2 gola nakon poluvremena46%
FC CajamarcaUCV Moquegua
32%Min. 3 gola nakon poluvremena14%
FC CajamarcaUCV Moquegua

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

FC Cajamarca — stanje na poluvremenu
25% vode32% izjednačeno43% gube
UCV Moquegua — stanje na poluvremenu
25% vode36% izjednačeno39% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.07Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.11
FC CajamarcaUCV Moquegua
0.64Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.39
FC CajamarcaUCV Moquegua
0.86Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.64
FC CajamarcaUCV Moquegua
1.5Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.04
FC CajamarcaUCV Moquegua
46%Clean sheet prije poluvremena50%
FC CajamarcaUCV Moquegua
54%Bez gola prije poluvremena64%
FC CajamarcaUCV Moquegua

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.93Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.82
FC CajamarcaUCV Moquegua
0.82Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.46
FC CajamarcaUCV Moquegua
1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.89
FC CajamarcaUCV Moquegua
1.82Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.36
FC CajamarcaUCV Moquegua
39%Clean sheet nakon poluvremena39%
FC CajamarcaUCV Moquegua
50%Bez gola nakon poluvremena64%
FC CajamarcaUCV Moquegua

FC Cajamarca — rezultati drugog poluvremena

14% W50% D36% L
30
Bodovi na poluvremenu
18
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
26
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.07
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobjeđuje u 25%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Prima 0.1 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

UCV Moquegua — rezultati drugog poluvremena

14% W39% D46% L
31
Bodovi na poluvremenu
11
Golovi na poluvremenu
-7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
23
Bodovi u drugom poluvremenu
-12
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.11
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva84%

Vodi na poluvremenu u 25% utakmica i pobjeđuje u 21%. Obično zadržava vodstvo do kraja utakmice.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

FC Cajamarca — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.400.40
Postignuti golovi / utakmica1.40.2
Primljeni golovi / utakmica1.01.0
Prosječan broj golova u utakmici2.41.2
1 gol80%60%
2 gola80%40%
3 gola40%20%
Clean sheet60%40%
Bez gola20%80%
Gol-razlika+2-4
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 40% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 7
UCV Moquegua — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.200.40
Postignuti golovi / utakmica0.40.0
Primljeni golovi / utakmica1.61.2
Prosječan broj golova u utakmici2.01.2
1 gol100%60%
2 gola80%40%
3 gola20%20%
Clean sheet0%40%
Bez gola60%100%
Gol-razlika-6-6
Poluvrijeme: 0% vode - 20% izjednačeno - 80% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 40% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

FC Cajamarca
ZabijenoPrimljeno
4
9
0-15
8
6
16-30
6
9
31-45
4
10
46-60
7
7
61-75
12
11
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (12 goals). Najviše primaju u 76-90 (11). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

UCV Moquegua
ZabijenoPrimljeno
6
2
0-15
4
4
16-30
1
12
31-45
8
9
46-60
3
4
61-75
2
12
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (8 goals). Najviše primaju u 31-45 (12). Bilanca kasnih golova (76–90): -10 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.86
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 1.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
104%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
57%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+5%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
38%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
13%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 8 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

FC Cajamarca

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.42
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.02
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-4.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.20
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.18
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
87%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
172%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.40
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.2
Kasni golovi
29% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
29%

UCV Moquegua

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.62
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.06
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+5.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.23
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.17
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
80%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
92%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.89
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
8% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 25% postiže se u prvih 15 minuta.
8%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Primera División.

Momčadi u odnosu na ligu

FC CajamarcaLigaUCV Moquegua
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.322.75▼ 2.39
Obje momčadi zabile▲ 71%58%▼ 43%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 64%53%• 54%
Clean sheetovi▼ 4%24%• 25%
Gol prije poluvremena▲ 79%69%▲ 71%
Gol nakon poluvremena▼ 71%78%▼ 75%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.75
Prosjek golova po utakmici
58%
Obje momčadi zabile
53%
Min. 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheetovi
1.67
Domaći golovi / utakmica
1.08
Gostujući golovi / utakmica
+55%
Prednost domaćeg napada
+35%
Prednost domaće obrane
+26%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
69%
1 gol
35%
2 gola
12%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
78%
1 gol
50%
2 gola
20%
3 gola
6%
4 gola

Međusobni susreti

Prethodni susret: FC Cajamarca 0 - 0 - 1 UCV Moquegua. Prosjek golova 3.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Česta pitanja

Kada igraju FC Cajamarca i UCV Moquegua?

FC Cajamarca igra protiv UCV Moquegua 18. listopada 2026. u ligi Primera División. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice FC Cajamarca protiv UCV Moquegua?

FC Cajamarca prosječno postiže 1,46 golova po utakmici, a UCV Moquegua 0,86. Prosjek lige Primera División iznosi 2,75 golova, a Over 2.5 javlja se u 53% utakmica. BTTS se javlja u 71% utakmica momčadi FC Cajamarca i 43% utakmica momčadi UCV Moquegua.

Kakva je aktualna forma momčadi FC Cajamarca i UCV Moquegua?

U posljednjih pet utakmica FC Cajamarca ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). UCV Moquegua ima 0 pobjeda, 0 remija i 5 poraza (0,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice FC Cajamarca protiv UCV Moquegua?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.