Nizozemska - EredivisieStadion FeijenoordPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Feyenoord - Go Ahead Eagles: statistika utakmice

Grb momčadi Feyenoord
Feyenoord
2 : 2poluvrijeme 2:0
Grb momčadi Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles

Feyenoord protiv Go Ahead Eagles: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Feyenoord je igrao protiv Go Ahead Eagles u ligi Eredivisie (Nizozemska). Utakmica je odigrana 16. kolovoza 2026.. Stadion: Stadion Feijenoord. Konačni rezultat: 2:2.

Trenutačna forma

Feyenoord: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici. Go Ahead Eagles: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Feyenoord postiže 1,00 i prima 0,00 golova po utakmici. Go Ahead Eagles postiže 4,00 i prima 1,00. Prosjek lige: 3,40 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Feyenoord 0%, Go Ahead Eagles 100%. Over 2.5: Feyenoord 0%, Go Ahead Eagles 100%. Razina lige: BTTS 67%, Over 2.5 73%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Feyenoord 2,17, Go Ahead Eagles 2,47. Udarci po utakmici: Feyenoord 22,0, Go Ahead Eagles 20,0. Prosječan posjed: Feyenoord 60%, Go Ahead Eagles 69%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Feyenoord: vodstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Go Ahead Eagles: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 3,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (1) za Feyenoord i 61-75 (3) za Go Ahead Eagles. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Eredivisie: 3,40 golova po utakmici, BTTS 67%, Over 2.5 73%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 2,00, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Feyenoord u ovaj susret ulazi u izvanrednom nizu od pet uzastopnih pobjeda, u kojima je postigao 15 pogodaka, odnosno prosječno 3,0 po utakmici. U istom su razdoblju domaćini primili samo 3 gola, što je u snažnom kontrastu s učinkom Go Ahead Eaglesa: 8 postignutih i čak 9 primljenih pogodaka u posljednjih pet utakmica. Gosti su pobijedili u samo 1 od tih 5 susreta, a njihov niz uključuje 2 remija i 2 poraza, dok je Feyenoord u svakoj utakmici osvajao puni bodovni plijen. Početak sezone uspješan je za obje momčadi, no Feyenoord je svoju utakmicu dobio rezultatom 1:0, a Go Ahead Eagles 4:1, pa se prednost domaćina prije svega temelji na znatno boljoj i stabilnijoj trenutačnoj formi. Uz toliku razliku u učinkovitosti i organizaciji obrane, najvjerojatnija je pobjeda Feyenoorda.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Feyenoord je u odličnoj formi, postižući prosječno 3,0 gola u posljednjih pet utakmica uz xG od 2,12, pa je vrlo vjerojatno da će postići pogodak. Go Ahead Eagles u tom su razdoblju prosječno postizali 1,6 gola, a njihov xG od 1,52 pokazuje da stvaraju dovoljno prilika za postizanje pogotka. Gosti, međutim, u posljednjih pet nastupa primaju čak 1,8 gola po utakmici, uz visok protivnički xG od 2,37, što posebno pogoduje napadu domaćina. BTTS se pojavio u 60% posljednjih pet utakmica Feyenoorda i u 80% utakmica Go Ahead Eaglesa, što je znatno češće od ligaškog prosjeka od 44%. Iako je Feyenoord u posljednjih pet susreta primio samo 3 gola, napadački potencijal gostiju neznatno ide u prilog scenariju u kojem obje momčadi postižu pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Feyenoord je u posljednjih 5 utakmica postizao prosječno 3,0 gola, dok je Go Ahead Eagles u tom razdoblju primao 1,8 pogotka po susretu. Domaćin je stvarao prosječno 2,12 xG, dok je obrana gostiju protivnicima dopuštala čak 2,37 xG, što jasno podupire scenarij s najmanje dva gola. U posljednjih pet utakmica obje su momčadi u 80% slučajeva premašile granicu od 2,5 gola, uz ligaški prosjek od 56%. Gosti ipak imaju vlastiti napadački potencijal na razini od 1,52 xG, iako je Feyenoord u posljednjih 5 nastupa primio samo 3 gola, pa njihova prognoza broja pogodaka ostaje ispod jednog. Najbolji izbor je više od 1,5 gola, jer prednost domaćina i visok golgeterski profil obje serije pružaju vrlo čvrstu osnovu za premašivanje ove niske granice.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Feyenoord je pobijedio u svih posljednjih 5 utakmica, postigavši prosječno 3,0 pogotka i primivši samo 0,6, dok je Go Ahead Eagles pobijedio tek u 1 od 5 utakmica te dopuštao protivnicima prosječno 1,8 pogotka po utakmici. Domaćin je na poluvremenu vodio u 40% tih utakmica, a u preostalih 60% bilo je neriješeno, dok gosti nijednom nisu otišli na poluvrijeme s vodstvom, a u 60% slučajeva gubili su. Razlika u prvih 45 minuta jasno je vidljiva: Feyenoord je prosječno postizao 1,2 pogotka i primao 0,2, dok je Eagles postizao 0,4 i primao 1,2 pogotka. Osim toga, domaćin u prosjeku stvara 2,47 xG-a, upućuje 20 udaraca i 10 udaraca u okvir, što ukazuje na veliku ofenzivnu prednost. Stoga je najvjerojatniji scenarij vodstvo Feyenoorda već na poluvremenu i zadržavanje pobjede do posljednjeg sučevog zvižduka.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
0 : 2
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

53Posjed (%)47
FeyenoordGo Ahead Eagles
27Udarci14
FeyenoordGo Ahead Eagles
6Udarci u okvir6
FeyenoordGo Ahead Eagles
2.6xG1.48
FeyenoordGo Ahead Eagles
6Korneri6
FeyenoordGo Ahead Eagles
67Opasni napadi24
FeyenoordGo Ahead Eagles
3Prekršaji8
FeyenoordGo Ahead Eagles
0Kartoni0
FeyenoordGo Ahead Eagles

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1Postignuti golovi / utakmica4
FeyenoordGo Ahead Eagles
0Primljeni golovi / utakmica1
FeyenoordGo Ahead Eagles
60%Prosječan posjed69%
FeyenoordGo Ahead Eagles
6Udarci u okvir / utakmica10
FeyenoordGo Ahead Eagles

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

22Udarci po utakmici20
FeyenoordGo Ahead Eagles
6Udarci u okvir10
FeyenoordGo Ahead Eagles
4.5%Realizacija udaraca20%
FeyenoordGo Ahead Eagles
60%Posjed69%
FeyenoordGo Ahead Eagles
2.17xG za2.47
FeyenoordGo Ahead Eagles
0.93xG protiv1.02
FeyenoordGo Ahead Eagles

Kvaliteta udaraca

Feyenoord: DominantnaGo Ahead Eagles: Dominantna
FeyenoordGo Ahead Eagles
Preciznost (udarci u okvir)27%50%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.100.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.170.40

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Feyenoord
W
5 uzastopnih pobjeda
Raspodjela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodova / utakmica · gol-razlika +1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.0xG: 2.17xG protivnika: 0.93BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Go Ahead Eagles
W
5 uzastopnih pobjeda
Raspodjela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 u gostima
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 4.0Primljeni golovi: 1.0xG: 2.47xG protivnika: 1.02BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Go Ahead Eagles je 300% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Feyenoord · 4 golova / utakmica - Go Ahead Eagles

Profil zabijanja momčadi Feyenoord: vrlo snažno

Feyenoord postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Go Ahead Eagles ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Go Ahead Eagles: neujednačeno

Go Ahead Eagles postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Feyenoord ima Clean sheet u 100% utakmica (1 od 1 utakmica).

1Postignuti golovi (sezona)4
FeyenoordGo Ahead Eagles
0Primljeni golovi (sezona)1
FeyenoordGo Ahead Eagles
1Prosječan broj golova u utakmici5
FeyenoordGo Ahead Eagles
1Postignuti golovi (posljednjih 5)4
FeyenoordGo Ahead Eagles
0Primljeni golovi (posljednjih 5)1
FeyenoordGo Ahead Eagles

Koliko često postižu barem...

100%1 gol100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%2 gola100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%3 gola100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%4 gola100%
FeyenoordGo Ahead Eagles

Koliko često primaju barem...

0%1 gol100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%2 gola0%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%3 gola0%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%4 gola0%
FeyenoordGo Ahead Eagles

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%BTTS u oba poluvremena0%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%Zabijali u oba poluvremena100%
FeyenoordGo Ahead Eagles

BTTS i broj golova

0%Min. 3 gola i BTTS100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%BTTS – zadnjih 5100%
FeyenoordGo Ahead Eagles

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%Min. 2 gola prije poluvremena100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
FeyenoordGo Ahead Eagles

2. poluvrijeme

0%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%Min. 2 gola nakon poluvremena100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%Min. 3 gola nakon poluvremena100%
FeyenoordGo Ahead Eagles

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Feyenoord je 200% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

3 bodova / utakmica - Feyenoord · 1 bodova / utakmica - Go Ahead Eagles

Feyenoord — stanje na poluvremenu
100% vode0% izjednačeno0% gube
Go Ahead Eagles — stanje na poluvremenu
0% vode100% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

3Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
FeyenoordGo Ahead Eagles
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1
FeyenoordGo Ahead Eagles
0Primljeni golovi (1. poluvrijeme)1
FeyenoordGo Ahead Eagles
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)2
FeyenoordGo Ahead Eagles
100%Clean sheet prije poluvremena0%
FeyenoordGo Ahead Eagles
0%Bez gola prije poluvremena0%
FeyenoordGo Ahead Eagles

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)3
FeyenoordGo Ahead Eagles
0Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)3
FeyenoordGo Ahead Eagles
0Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0
FeyenoordGo Ahead Eagles
0Prosjek golova (2. poluvrijeme)3
FeyenoordGo Ahead Eagles
100%Clean sheet nakon poluvremena100%
FeyenoordGo Ahead Eagles
100%Bez gola nakon poluvremena0%
FeyenoordGo Ahead Eagles

Feyenoord — rezultati drugog poluvremena

0% W100% D0% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
3.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobjeđuje u 100%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Go Ahead Eagles — rezultati drugog poluvremena

100% W0% D0% L
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena-1.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Feyenoord — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici3.001.00
Postignuti golovi / utakmica1.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.0
Prosječan broj golova u utakmici1.00.0
1 gol100%0%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet100%100%
Bez gola0%100%
Gol-razlika+10
Poluvrijeme: 100% vode - 0% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 100% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Go Ahead Eagles — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.003.00
Postignuti golovi / utakmica1.03.0
Primljeni golovi / utakmica1.00.0
Prosječan broj golova u utakmici2.03.0
1 gol100%100%
2 gola100%100%
3 gola0%100%
Clean sheet0%100%
Bez gola0%0%
Gol-razlika0+3
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 100% pobijedili - 0% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 100% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Feyenoord
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (1 goal). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Go Ahead Eagles
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
3
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (3 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.00
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.0 : 2.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
88%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-33%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Feyenoord

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+1.24
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.24
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-1.17
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.93
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
75%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
0%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-1.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Go Ahead Eagles

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+1.45
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.55
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+1.53
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.02
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
193%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
75%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+2.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Eredivisie.

Momčadi u odnosu na ligu

FeyenoordLigaGo Ahead Eagles
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.003.40▲ 5.00
Obje momčadi zabile▼ 0%67%▲ 100%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 0%73%▲ 100%
Clean sheetovi▲ 100%17%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 100%80%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▼ 0%93%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.40
Prosjek golova po utakmici
67%
Obje momčadi zabile
73%
Min. 3 gola (Over 2.5)
17%
Clean sheetovi
1.33
Domaći golovi / utakmica
2.07
Gostujući golovi / utakmica
+-36%
Prednost domaćeg napada
+-56%
Prednost domaće obrane
+-27%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
80%
1 gol
33%
2 gola
20%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
93%
1 gol
67%
2 gola
33%
3 gola
13%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. FeyenoordGolGjivai ZechiëlAsistencija: Ayase Ueda
  2. FeyenoordGolAyase UedaAsistencija: Anis Hadj Moussa
  3. Go Ahead EaglesGolSøren TengstedtAsistencija: Evert Linthorst
  4. FeyenoordZamjenaUšao: Jordan LotombaIzašao: Givairo Read
  5. Go Ahead EaglesZamjenaUšao: Thibo BaetenIzašao: Yassir Salah Rahmouni
  6. FeyenoordZamjenaUšao: Sem SteijnIzašao: Charles Vanhoutte
  7. Go Ahead EaglesZamjenaUšao: Oskar Siira SivertsenIzašao: Erik Hovden Flataker
  8. Go Ahead EaglesGolStefan Ingi Sigurdarson
  9. FeyenoordZamjenaUšao: Shaqueel van PersieIzašao: Luciano Valente

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Feyenoord 1 - 0 - 1 Go Ahead Eagles. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Feyenoord Rotterdam
1 : 0
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles
2 : 1
Feyenoord Rotterdam

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Feyenoord protiv Go Ahead Eagles?

Utakmica lige Eredivisie završila je rezultatom Feyenoord 2:2 Go Ahead Eagles. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Feyenoord i Go Ahead Eagles?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Feyenoord je pobijedio 1 puta, Go Ahead Eagles 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Feyenoord protiv Go Ahead Eagles?

Feyenoord prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Go Ahead Eagles 4,00. Prosjek lige Eredivisie iznosi 3,40 golova, a Over 2.5 javlja se u 73% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica momčadi Feyenoord i 100% utakmica momčadi Go Ahead Eagles.

Kakva je aktualna forma momčadi Feyenoord i Go Ahead Eagles?

U posljednjih pet utakmica Feyenoord ima 1 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici). Go Ahead Eagles ima 1 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Feyenoord protiv Go Ahead Eagles?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Feyenoord protiv Go Ahead Eagles. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.