Brazil - Serie AEstadio Jornalista Mário FilhoPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Utakmica odgođena

Vrijeme utakmice može se promijeniti. Statistika ostaje dostupna kao kontekst utakmice.

Flamengo - Mirassol: statistika utakmice

Flamengo protiv Mirassol: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Flamengo igra protiv Mirassol u ligi Serie A (Brazil). Vrijeme utakmice može se promijeniti. Statistika ostaje dostupna kao kontekst utakmice. Stadion: Estadio Jornalista Mário Filho.

Trenutačna forma

Flamengo: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici. Mirassol: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Flamengo postiže 2,00 i prima 0,88 golova po utakmici. Mirassol postiže 1,13 i prima 1,54. Prosjek lige: 2,64 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Flamengo 50%, Mirassol 71%. Over 2.5: Flamengo 63%, Mirassol 54%. Razina lige: BTTS 59%, Over 2.5 50%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Flamengo 1,68, Mirassol 1,46. Udarci po utakmici: Flamengo 15,0, Mirassol 13,1. Prosječan posjed: Flamengo 57%, Mirassol 50%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Flamengo: vodstvo na poluvremenu 58%, golovi u drugom poluvremenu 1,17. Mirassol: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,42.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (11) za Flamengo i 16-30 (8) za Mirassol. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie A: 2,64 golova po utakmici, BTTS 59%, Over 2.5 50%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 2-1-0. Prosjek golova 5,00, BTTS 100%.

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2Postignuti golovi / utakmica1.13
FlamengoMirassol
0.88Primljeni golovi / utakmica1.54
FlamengoMirassol
57%Prosječan posjed50%
FlamengoMirassol
5.13Udarci u okvir / utakmica4.42
FlamengoMirassol

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

15.04Udarci po utakmici13.13
FlamengoMirassol
5.13Udarci u okvir4.42
FlamengoMirassol
13.3%Realizacija udaraca8.6%
FlamengoMirassol
57%Posjed50%
FlamengoMirassol
1.68xG za1.46
FlamengoMirassol
1.35xG protiv1.52
FlamengoMirassol

Kvaliteta udaraca

Flamengo: DominantnaMirassol: Uravnotežena
FlamengoMirassol
Preciznost (udarci u okvir)34%34%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.390.26

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Flamengo je 100% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2 bodova / utakmica - Flamengo · 1 bodova / utakmica - Mirassol

Flamengo
DWWLW
Raspodjela sezonskih rezultata
58% W25% D17% L
Sezona (P-N-I)
14-6-4
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +27
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
7-3-1
Posljednjih 5 kod kuće
3-1-1
LWDWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.4Primljeni golovi: 0.8xG: 1.83xG protivnika: 1.56BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Mirassol
WLLDD
Raspodjela sezonskih rezultata
25% W29% D46% L
Sezona (P-N-I)
6-7-11
1.04 bodova / utakmica · gol-razlika -10
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-3-7
Posljednjih 5 u gostima
0-2-3
LLDLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 2.2xG: 1.27xG protivnika: 1.62BTTS: 100%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Flamengo je 77% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2 golova / utakmica - Flamengo · 1.13 golova / utakmica - Mirassol

Flamengo je 75% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.88 golova / utakmica - Flamengo · 1.54 golova / utakmica - Mirassol

Profil zabijanja momčadi Flamengo: vrlo snažno

Flamengo postiže pogodak u 92% utakmica (22 od 24 utakmica), dok Mirassol ima Clean sheet u 4% utakmica (1 od 24 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Mirassol: snažno

Mirassol postiže pogodak u 75% utakmica (18 od 24 utakmica), dok Flamengo ima Clean sheet u 42% utakmica (10 od 24 utakmica).

48Postignuti golovi (sezona)27
FlamengoMirassol
21Primljeni golovi (sezona)37
FlamengoMirassol
2.88Prosječan broj golova u utakmici2.67
FlamengoMirassol
12Postignuti golovi (posljednjih 5)6
FlamengoMirassol
4Primljeni golovi (posljednjih 5)11
FlamengoMirassol

Koliko često postižu barem...

92%1 gol75%
FlamengoMirassol
58%2 gola38%
FlamengoMirassol
33%3 gola0%
FlamengoMirassol
13%4 gola0%
FlamengoMirassol

Koliko često primaju barem...

58%1 gol96%
FlamengoMirassol
21%2 gola33%
FlamengoMirassol
8%3 gola17%
FlamengoMirassol
0%4 gola4%
FlamengoMirassol

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

4%BTTS na poluvremenu25%
FlamengoMirassol
0%BTTS u oba poluvremena8%
FlamengoMirassol
50%Zabijali u oba poluvremena21%
FlamengoMirassol

BTTS i broj golova

29%Min. 3 gola i BTTS54%
FlamengoMirassol
33%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
FlamengoMirassol
60%BTTS – zadnjih 5100%
FlamengoMirassol

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

83%Min. 1 gol prije poluvremena75%
FlamengoMirassol
25%Min. 2 gola prije poluvremena42%
FlamengoMirassol
4%Min. 3 gola prije poluvremena4%
FlamengoMirassol

2. poluvrijeme

96%Min. 1 gol nakon poluvremena88%
FlamengoMirassol
50%Min. 2 gola nakon poluvremena42%
FlamengoMirassol
17%Min. 3 gola nakon poluvremena8%
FlamengoMirassol

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Flamengo je 34% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.96 bodova / utakmica - Flamengo · 1.46 bodova / utakmica - Mirassol

Flamengo — stanje na poluvremenu
58% vode21% izjednačeno21% gube
Mirassol — stanje na poluvremenu
33% vode46% izjednačeno21% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.96Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.46
FlamengoMirassol
0.83Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.71
FlamengoMirassol
0.29Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
FlamengoMirassol
1.13Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.21
FlamengoMirassol
75%Clean sheet prije poluvremena58%
FlamengoMirassol
38%Bez gola prije poluvremena42%
FlamengoMirassol

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.67
FlamengoMirassol
1.17Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.42
FlamengoMirassol
0.58Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1.04
FlamengoMirassol
1.75Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.46
FlamengoMirassol
58%Clean sheet nakon poluvremena25%
FlamengoMirassol
21%Bez gola nakon poluvremena63%
FlamengoMirassol

Flamengo — rezultati drugog poluvremena

63% W13% D25% L
47
Bodovi na poluvremenu
20
Golovi na poluvremenu
+13
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
48
Bodovi u drugom poluvremenu
+14
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.96
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 58% utakmica i pobjeđuje u 58%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Mirassol — rezultati drugog poluvremena

13% W29% D58% L
35
Bodovi na poluvremenu
17
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
16
Bodovi u drugom poluvremenu
-15
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.46
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva76%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 25%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Flamengo — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.402.40
Postignuti golovi / utakmica0.81.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.6
Prosječan broj golova u utakmici1.02.2
1 gol100%100%
2 gola0%60%
3 gola0%20%
Clean sheet80%60%
Bez gola20%20%
Gol-razlika+3+5
Poluvrijeme: 80% vode - 0% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 80% pobijedili - 0% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Mirassol — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.200.80
Postignuti golovi / utakmica0.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.61.6
Prosječan broj golova u utakmici1.22.2
1 gol80%100%
2 gola40%60%
3 gola0%20%
Clean sheet40%20%
Bez gola40%40%
Gol-razlika0-5
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Flamengo
ZabijenoPrimljeno
10
1
0-15
5
3
16-30
5
3
31-45
11
5
46-60
7
3
61-75
10
6
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (11 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): +4 - dobivaju završne faze.

Mirassol
ZabijenoPrimljeno
1
3
0-15
8
6
16-30
8
3
31-45
4
3
46-60
2
8
61-75
4
14
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (8 goals). Najviše primaju u 76-90 (14). Bilanca kasnih golova (76–90): -10 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.77
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.8 : 1.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
105%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
61%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+80%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
69%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
2%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 50 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Flamengo

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.33
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.79
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-12.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.32
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.47
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
133%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
77%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
21% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 21% postiže se u prvih 15 minuta.
21%

Mirassol

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.06
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.35
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.33
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.02
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
99%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
103%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.04
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
15% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 4% postiže se u prvih 15 minuta.
15%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie A.

Momčadi u odnosu na ligu

FlamengoLigaMirassol
Prosječan broj golova u utakmici▲ 2.882.64• 2.67
Obje momčadi zabile▼ 50%59%▲ 71%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 63%50%▲ 54%
Clean sheetovi▲ 42%23%▼ 4%
Gol prije poluvremena▲ 83%75%• 75%
Gol nakon poluvremena▲ 96%78%▲ 88%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.64
Prosjek golova po utakmici
59%
Obje momčadi zabile
50%
Min. 3 gola (Over 2.5)
23%
Clean sheetovi
1.50
Domaći golovi / utakmica
1.14
Gostujući golovi / utakmica
+32%
Prednost domaćeg napada
+24%
Prednost domaće obrane
+23%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
75%
1 gol
33%
2 gola
9%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
78%
1 gol
44%
2 gola
17%
3 gola
6%
4 gola

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (3): Flamengo 2 - 1 - 0 Mirassol. Prosjek golova 5.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.