Italija - Serie C Group CStadio Comunale Pino ZaccheriaPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Foggia - Audace Cerignola: statistika utakmice

Grb momčadi Foggia
Foggia
0 : 2poluvrijeme 0:2
Grb momčadi Audace Cerignola
Audace Cerignola

Foggia protiv Audace Cerignola: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Foggia je igrao protiv Audace Cerignola u ligi Serie C Group C (Italija). Utakmica je odigrana 6. rujna 2026.. Stadion: Stadio Comunale Pino Zaccheria. Konačni rezultat: 0:2.

Trenutačna forma

Foggia: 1-1-0, 2,00 bodova po utakmici. Audace Cerignola: 1-0-1, 1,50 bodova po utakmici.

Statistika golova

Foggia postiže 1,00 i prima 0,50 golova po utakmici. Audace Cerignola postiže 2,00 i prima 2,00. Prosjek lige: 3,00 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Foggia 50%, Audace Cerignola 100%. Over 2.5: Foggia 0%, Audace Cerignola 100%. Razina lige: BTTS 58%, Over 2.5 54%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Foggia 1,48, Audace Cerignola 1,45. Udarci po utakmici: Foggia 15,5, Audace Cerignola 12,0. Prosječan posjed: Foggia 51%, Audace Cerignola 47%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Foggia: vodstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Audace Cerignola: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (1) za Foggia i 76-90+ (2) za Audace Cerignola. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie C Group C: 3,00 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 54%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-1. Prosjek golova 2,00, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Foggia ima jasnu prednost u kreiranju igre kod kuće: u prosjeku upućuje 19 udaraca, od kojih je 5 u okvir, uz 61% posjeda, dok Audace Cerignola u gostima bilježi 12 pokušaja, od kojih su samo 2 u okvir. Domaćin stvara i kvalitetnije prilike, što potvrđuje prosječni xG od 1,81 u odnosu na 1,46 kod gostiju. Najveći argument protiv Cerignole obrana je u gostima, koja u prosjeku prima 3 gola po utakmici i protivnicima dopušta xG od 2,17. Nijedna momčad još nije sačuvala mrežu netaknutom u analiziranim uvjetima, a Foggia je zabila u svakoj domaćoj utakmici, stoga bi susret mogao donijeti pogotke s obje strane. Posljednja forma je neujednačena, no Foggijin domaći remi i Cerignolin gostujući poraz, uz prednost domaćina u kontroli utakmice, govore u prilog tijesnoj pobjedi Foggie.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Signal za BTTS je jasan jer su obje momčadi u aktualnoj sezoni ostvarile ovaj scenarij u 100% utakmica, a nijedna nije sačuvala mrežu netaknutom. Foggia kod kuće postiže prosječno 3,0 gola, ali prima 1,0, dok Audace Cerignola u gostima postiže 1,0 i dopušta protivnicima 3,0 pogotka. Posljednja forma Foggie smanjuje sigurnost oklade jer je u posljednjih pet utakmica postigla samo 0,8 gola, ali njezin xG i dalje iznosi 1,36, dok obrana protivnicima dopušta xG od 1,43. Cerignola ima BTTS u 100% svojih posljednjih pet nastupa, u njima postiže prosječno 1,6 gola i prima 1,8, što povećava izglede za pogotke na obje strane. Prosječni xG domaćina i gosta, redom 1,44 i 1,46, potvrđuju napadački potencijal obje momčadi, stoga je vjerojatnija varijanta u kojoj će obje postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najjači izbor je više od 1,5 gola, jer su prema aktualnim podacima obje momčadi u svim utakmicama prelazile tu granicu. Audace Cerignola je u posljednjih 5 susreta postizala prosječno 1,6 gola i primala 1,8, a obje su momčadi postigle pogodak u 100% tih utakmica. Foggia ima slabiju noviju realizaciju, samo 0,8 gola po utakmici, no njezin prosječni xG iznosi 1,36, dok su protivnici protiv nje stvarali prilike vrijedne 1,43 xG. Obrana gostiju djeluje posebno podložna primanju pogodaka jer je u posljednjih 5 nastupa dopuštala 1,66 xG i primila 9 golova. Prognoza od 2,64 gola blizu je ligaškog prosjeka od 3,3, pa linija više od 1,5 gola nudi izraženiju sigurnosnu marginu od izjednačenije opcije više od 2,5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najizgledniji je scenarij remi na poluvremenu i pobjeda Audace Cerignole nakon utakmice, jer su gosti imali neriješen rezultat nakon 45 minuta u 80% svojih posljednjih pet susreta, dok je Foggia to ostvarila u 40% slučajeva. Nakon odmora Foggia osjetno pada: postiže u prosjeku samo 0,2 gola, prima 1,0, a čak 80% njezinih posljednjih pet drugih poluvremena završilo je porazom. Cerignola nakon odmora postiže prosječno 1,0 gola i bilježi prosječno ukupno 2,0 pogotka u tom dijelu utakmice, što joj ide u prilog da izjednačenu utakmicu okrene u svoju korist. I aktualna forma u cijeloj utakmici povoljnija je za goste, koji postižu prosječno 1,6 gola u odnosu na Foggiinih 0,8, dok su domaćini izgubili 60% svojih posljednjih pet utakmica.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 2
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

62Posjed (%)38
FoggiaAudace Cerignola
23Udarci10
FoggiaAudace Cerignola
6Udarci u okvir4
FoggiaAudace Cerignola
2.31xG1.1
FoggiaAudace Cerignola
7Korneri2
FoggiaAudace Cerignola
62Opasni napadi27
FoggiaAudace Cerignola
23Prekršaji12
FoggiaAudace Cerignola
1Kartoni3
FoggiaAudace Cerignola

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1Postignuti golovi / utakmica2
FoggiaAudace Cerignola
0.5Primljeni golovi / utakmica2
FoggiaAudace Cerignola
51%Prosječan posjed47%
FoggiaAudace Cerignola
4Udarci u okvir / utakmica3
FoggiaAudace Cerignola

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

15.5Udarci po utakmici12
FoggiaAudace Cerignola
4Udarci u okvir3
FoggiaAudace Cerignola
6.5%Realizacija udaraca16.7%
FoggiaAudace Cerignola
51%Posjed47%
FoggiaAudace Cerignola
1.48xG za1.45
FoggiaAudace Cerignola
1.83xG protiv1.68
FoggiaAudace Cerignola

Kvaliteta udaraca

Foggia: NapadačkaAudace Cerignola: Kontranapadačka
FoggiaAudace Cerignola
Preciznost (udarci u okvir)26%25%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.100.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.250.67

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Foggia je 33% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2 bodova / utakmica - Foggia · 1.5 bodova / utakmica - Audace Cerignola

Foggia
WD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W50% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-1-0
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-0
2.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-1-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-1-0
D
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 0.5xG: 1.48xG protivnika: 1.83BTTS: 50%Over 2.5: 0%
Audace Cerignola
WL
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W0% D50% L
Sezona (P-N-I)
1-0-1
1.50 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-1
1.50 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-1
Posljednjih 5 u gostima
0-0-1
L
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 2.0xG: 1.45xG protivnika: 1.68BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Audace Cerignola je 100% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Foggia · 2 golova / utakmica - Audace Cerignola

Foggia je 300% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

0.5 golova / utakmica - Foggia · 2 golova / utakmica - Audace Cerignola

Profil zabijanja momčadi Foggia: vrlo snažno

Foggia postiže pogodak u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Audace Cerignola ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 2 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Audace Cerignola: vrlo snažno

Audace Cerignola postiže pogodak u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Foggia ima Clean sheet u 50% utakmica (1 od 2 utakmica).

2Postignuti golovi (sezona)4
FoggiaAudace Cerignola
1Primljeni golovi (sezona)4
FoggiaAudace Cerignola
1.5Prosječan broj golova u utakmici4
FoggiaAudace Cerignola
2Postignuti golovi (posljednjih 5)4
FoggiaAudace Cerignola
1Primljeni golovi (posljednjih 5)4
FoggiaAudace Cerignola

Koliko često postižu barem...

100%1 gol100%
FoggiaAudace Cerignola
0%2 gola50%
FoggiaAudace Cerignola
0%3 gola50%
FoggiaAudace Cerignola
0%4 gola0%
FoggiaAudace Cerignola

Koliko često primaju barem...

50%1 gol100%
FoggiaAudace Cerignola
0%2 gola50%
FoggiaAudace Cerignola
0%3 gola50%
FoggiaAudace Cerignola
0%4 gola0%
FoggiaAudace Cerignola

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu50%
FoggiaAudace Cerignola
0%BTTS u oba poluvremena0%
FoggiaAudace Cerignola
0%Zabijali u oba poluvremena50%
FoggiaAudace Cerignola

BTTS i broj golova

0%Min. 3 gola i BTTS100%
FoggiaAudace Cerignola
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
FoggiaAudace Cerignola
50%BTTS – zadnjih 5100%
FoggiaAudace Cerignola

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena100%
FoggiaAudace Cerignola
0%Min. 2 gola prije poluvremena50%
FoggiaAudace Cerignola
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
FoggiaAudace Cerignola

2. poluvrijeme

50%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
FoggiaAudace Cerignola
0%Min. 2 gola nakon poluvremena100%
FoggiaAudace Cerignola
0%Min. 3 gola nakon poluvremena50%
FoggiaAudace Cerignola

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Foggia je 500% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

3 bodova / utakmica - Foggia · 0.5 bodova / utakmica - Audace Cerignola

Foggia — stanje na poluvremenu
100% vode0% izjednačeno0% gube
Audace Cerignola — stanje na poluvremenu
0% vode50% izjednačeno50% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

3Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.5
FoggiaAudace Cerignola
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
FoggiaAudace Cerignola
0Primljeni golovi (1. poluvrijeme)1
FoggiaAudace Cerignola
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.5
FoggiaAudace Cerignola
100%Clean sheet prije poluvremena0%
FoggiaAudace Cerignola
0%Bez gola prije poluvremena50%
FoggiaAudace Cerignola

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.5Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.5
FoggiaAudace Cerignola
0Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.5
FoggiaAudace Cerignola
0.5Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1
FoggiaAudace Cerignola
0.5Prosjek golova (2. poluvrijeme)2.5
FoggiaAudace Cerignola
50%Clean sheet nakon poluvremena50%
FoggiaAudace Cerignola
100%Bez gola nakon poluvremena0%
FoggiaAudace Cerignola

Foggia — rezultati drugog poluvremena

0% W50% D50% L
6
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
3.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva50%

Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobjeđuje u 50%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.5

Prima 0.5 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Audace Cerignola — rezultati drugog poluvremena

50% W0% D50% L
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.50
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Foggia — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici3.000.50
Postignuti golovi / utakmica1.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.5
Prosječan broj golova u utakmici1.00.5
1 gol100%50%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet100%50%
Bez gola0%100%
Gol-razlika+2-1
Poluvrijeme: 100% vode - 0% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 50% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Audace Cerignola — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.501.50
Postignuti golovi / utakmica0.51.5
Primljeni golovi / utakmica1.01.0
Prosječan broj golova u utakmici1.52.5
1 gol100%100%
2 gola50%100%
3 gola0%50%
Clean sheet0%50%
Bez gola50%0%
Gol-razlika-1+1
Poluvrijeme: 0% vode - 50% izjednačeno - 50% gube
2. poluvrijeme: 50% pobijedili - 0% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 50% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Foggia
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Audace Cerignola
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
1
16-30
1
1
31-45
1
0
46-60
0
1
61-75
2
1
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.75
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
92%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
75%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-27%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Foggia

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.35
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.85
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.48
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+1.33
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
59%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
38%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-1.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 50% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Audace Cerignola

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.23
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.23
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.55
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.32
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
153%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
118%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+1.0
Kasni golovi
50% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
50%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie C Group C.

Momčadi u odnosu na ligu

FoggiaLigaAudace Cerignola
Prosječan broj golova u utakmici▼ 1.503.00▲ 4.00
Obje momčadi zabile▼ 50%58%▲ 100%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 0%54%▲ 100%
Clean sheetovi▲ 50%21%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 100%85%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▼ 50%77%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.00
Prosjek golova po utakmici
58%
Obje momčadi zabile
54%
Min. 3 gola (Over 2.5)
21%
Clean sheetovi
1.69
Domaći golovi / utakmica
1.31
Gostujući golovi / utakmica
+29%
Prednost domaćeg napada
+22%
Prednost domaće obrane
+15%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
85%
1 gol
35%
2 gola
8%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
42%
2 gola
27%
3 gola
15%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Audace CerignolaGolAntonio Boccadamo
  2. Audace CerignolaGolMario Perlingieri
  3. Audace CerignolaŽuti kartonMario Perlingieri
  4. Audace CerignolaŽuti kartonAlessandro Romano
  5. FoggiaZamjenaUšao: Federico ZucconIzašao: Giuseppe Panico
  6. Audace CerignolaZamjenaUšao: Adi KurtiIzašao: Alessandro Romano
  7. Audace CerignolaZamjenaUšao: Ludovico D'OrazioIzašao: Carmine Cretella
  8. Audace CerignolaZamjenaUšao: Cristian PadulaIzašao: Diego Gambale
  9. FoggiaŽuti kartonFrancesco Pio Petito
  10. Audace CerignolaŽuti kartonMartin Cocorocchio

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Foggia 0 - 1 - 1 Audace Cerignola. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Foggia
1 : 3
Audace Cerignola
Audace Cerignola
0 : 0
Foggia

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Foggia protiv Audace Cerignola?

Utakmica lige Serie C Group C završila je rezultatom Foggia 0:2 Audace Cerignola. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Foggia i Audace Cerignola?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Foggia je pobijedio 0 puta, Audace Cerignola 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Foggia protiv Audace Cerignola?

Foggia prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Audace Cerignola 2,00. Prosjek lige Serie C Group C iznosi 3,00 golova, a Over 2.5 javlja se u 54% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica momčadi Foggia i 100% utakmica momčadi Audace Cerignola.

Kakva je aktualna forma momčadi Foggia i Audace Cerignola?

U posljednjih pet utakmica Foggia ima 1 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,00 bodova po utakmici). Audace Cerignola ima 1 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (1,50 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Foggia protiv Audace Cerignola?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.