Italija - Serie C Group BStadio Tullo MorgagniPodaci aktualni na dan 31. kolovoza 2026.

Forlì - Pescara: statistika utakmice

Grb momčadi Forlì
Forlì
6 : 3poluvrijeme 3:1
Grb momčadi Pescara
Pescara

Forlì protiv Pescara: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Forlì je igrao protiv Pescara u ligi Serie C Group B (Italija). Utakmica je odigrana 29. kolovoza 2026.. Stadion: Stadio Tullo Morgagni. Konačni rezultat: 6:3.

Trenutačna forma

Forlì: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici. Pescara: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Forlì postiže 2,00 i prima 2,00 golova po utakmici. Pescara postiže 2,00 i prima 0,00. Prosjek lige: 2,07 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Forlì 100%, Pescara 0%. Over 2.5: Forlì 100%, Pescara 0%. Razina lige: BTTS 43%, Over 2.5 36%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Forlì 1,31, Pescara 2,66. Udarci po utakmici: Forlì 11,0, Pescara 25,0. Prosječan posjed: Forlì 47%, Pescara 49%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Forlì: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Pescara: vodstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (1) za Forlì i 16-30 (1) za Pescara. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie C Group B: 2,07 golova po utakmici, BTTS 43%, Over 2.5 36%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Forlì je neporažen u posljednjih 5 utakmica, uz 1 pobjedu i čak 4 remija, dok je Pescara u istom razdoblju izgubila 2 utakmice. Domaćin je u posljednjih pet nastupa postigao 5 i primio 4 pogotka, što je nešto bolji učinak od gostujuće momčadi, koja je zabila 4 i primila 4 gola. Forlì je u posljednjem nizu prosječno osvajao 1,4 boda po utakmici, naspram 1,0 boda Pescare, a dodatna će prednost biti domaći teren. Pescara je sezonu otvorila pobjedom 2:0, pa bi njezina obrana mogla otežati posao domaćinu, no kasniji niz od 2 poraza ukazuje na manju stabilnost. Velik broj remija Forlìja povećava vjerojatnost izjednačene utakmice, ali pobjeda domaćina ipak je minimalno vjerojatnija.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Tip za BTTS: ne nešto je jači jer liga bilježi samo 40% utakmica u kojima su obje momčadi postigle pogodak, a prosjek golova iznosi tek 2,1. Forlì je u posljednjih 5 utakmica postizao i primao po 0,8 gola po susretu, dok je Pescara postizala 0,8 pogotka, što smanjuje sigurnost da će gosti iskoristiti svoje prilike. Ipak, obje momčadi imaju relativno dobre recentne xG vrijednosti, redom 1,52 i 1,69, pa je scenarij BTTS-a i dalje realan. Ključno je to što je Pescara imala BTTS u samo 40% svojih posljednjih 5 utakmica, a obje su momčadi u tom razdoblju primile po 4 gola, što češće upućuje na nizak rezultat uz čistu mrežu jedne strane nego na razmjenu pogodaka. Forlì također ima snažan obrambeni pokazatelj kod kuće: prema sezonskim podacima sačuvao je mrežu netaknutom u 100% domaćih utakmica, pa je najvjerojatnije da barem jedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

U posljednjih pet utakmica Forlì je postigao ukupno 9 pogodaka, zabivši 5 i primivši 4, što iznosi prosječno 1,8 gola po susretu. Učinak Pescare u istom razdoblju još je skromniji: 4 postignuta i 4 primljena gola znače prosjek od samo 1,6 pogotka po utakmici, a nijedna od njezinih posljednjih pet utakmica nije prešla granicu od 2.5 gola. Forlì je imala više od 2.5 gola u samo 20% posljednjih susreta, dok prosjek cijele lige iznosi 2,1 pogodak, što podupire scenarij umjerenog broja prilika za pogodak. Viši xG Pescare u posljednjih pet utakmica, koji iznosi 1,69, povećava vjerojatnost ukupno najmanje dva gola, ali ne mijenja činjenicu da obje momčadi u prosjeku primaju po 0,8 pogodaka. Stoga under 3.5 ima najizraženiju prednost jer pokriva i česte rezultate 1:0, 1:1 i 2:0.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij je neriješen rezultat na poluvremenu i pobjeda Forlìja nakon utakmice, jer su domaćini u posljednjih 5 susreta imali neriješen rezultat nakon 45 minuta u čak 80% slučajeva, a nisu izgubili nijednu od tih utakmica. Forlì je prije odmora u prosjeku postizao 0,6 golova i primao 0,4, dok je Pescara postizala samo 0,4 gola, a u 3 od 5 prvih poluvremena nije zabila pogodak. Nakon odmora Pescara u prosjeku prima 0,6 golova, uz samo 0,4 postignuta, što pogoduje tome da se izjednačena utakmica prelomi u korist domaćina. I završna forma također ide u prilog Forlìju: momčad ima 1 pobjedu i 4 remija u posljednjih pet utakmica, dok je Pescara pretrpjela 2 poraza. Dodatni argument je prednost domaćina na vlastitom terenu u ligi, gdje prosjek golova domaćih momčadi iznosi 1,6, naspram 0,5 kod gostujućih momčadi.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

3 : 1
1. poluvrijeme
3 : 2
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

40Posjed (%)60
ForlìPescara
16Udarci9
ForlìPescara
7Udarci u okvir4
ForlìPescara
1.91xG1.25
ForlìPescara
6Korneri4
ForlìPescara
58Opasni napadi55
ForlìPescara
13Prekršaji12
ForlìPescara
2Kartoni4
ForlìPescara

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2Postignuti golovi / utakmica2
ForlìPescara
2Primljeni golovi / utakmica0
ForlìPescara
47%Prosječan posjed49%
ForlìPescara
5Udarci u okvir / utakmica8
ForlìPescara

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11Udarci po utakmici25
ForlìPescara
5Udarci u okvir8
ForlìPescara
18.2%Realizacija udaraca8%
ForlìPescara
47%Posjed49%
ForlìPescara
1.31xG za2.66
ForlìPescara
1.31xG protiv1.1
ForlìPescara

Kvaliteta udaraca

Forlì: KontranapadačkaPescara: Napadačka
ForlìPescara
Preciznost (udarci u okvir)45%32%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.400.25

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Pescara je 200% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1 bodova / utakmica - Forlì · 3 bodova / utakmica - Pescara

Forlì
D
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W100% R0% P
Sezona (P-N-I)
0-1-0
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-1-0
1.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 2.0xG: 1.31xG protivnika: 1.31BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Pescara
W
5 uzastopnih pobjeda
Raspodjela sezonskih rezultata
100% W0% R0% P
Sezona (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodova / utakmica · gol-razlika +2
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-0
3.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-0
Posljednjih 5 u gostima
0-0-0
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.0Primljeni golovi: 0.0xG: 2.66xG protivnika: 1.10BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Profil zabijanja momčadi Forlì: neujednačeno

Forlì postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Pescara ima Clean sheet u 100% utakmica (1 od 1 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Pescara: vrlo snažno

Pescara postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Forlì ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).

2Postignuti golovi (sezona)2
ForlìPescara
2Primljeni golovi (sezona)0
ForlìPescara
4Prosječan broj golova u utakmici2
ForlìPescara
2Postignuti golovi (posljednjih 5)2
ForlìPescara
2Primljeni golovi (posljednjih 5)0
ForlìPescara

Koliko često postižu barem...

100%1 gol100%
ForlìPescara
100%2 gola100%
ForlìPescara
0%3 gola0%
ForlìPescara
0%4 gola0%
ForlìPescara

Koliko često primaju barem...

100%1 gol0%
ForlìPescara
100%2 gola0%
ForlìPescara
0%3 gola0%
ForlìPescara
0%4 gola0%
ForlìPescara

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

100%BTTS na poluvremenu0%
ForlìPescara
100%BTTS u oba poluvremena0%
ForlìPescara
100%Zabijali u oba poluvremena100%
ForlìPescara

BTTS i broj golova

100%Min. 3 gola i BTTS0%
ForlìPescara
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
ForlìPescara
100%BTTS – zadnjih 50%
ForlìPescara

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena100%
ForlìPescara
100%Min. 2 gola prije poluvremena0%
ForlìPescara
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
ForlìPescara

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
ForlìPescara
100%Min. 2 gola nakon poluvremena0%
ForlìPescara
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
ForlìPescara

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Pescara je 200% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1 bodova / utakmica - Forlì · 3 bodova / utakmica - Pescara

Forlì — stanje na poluvremenu
0% vode100% izjednačeno0% gube
Pescara — stanje na poluvremenu
100% vode0% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)3
ForlìPescara
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1
ForlìPescara
1Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0
ForlìPescara
2Prosjek golova (1. poluvrijeme)1
ForlìPescara
0%Clean sheet prije poluvremena100%
ForlìPescara
0%Bez gola prije poluvremena0%
ForlìPescara

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)3
ForlìPescara
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1
ForlìPescara
1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0
ForlìPescara
2Prosjek golova (2. poluvrijeme)1
ForlìPescara
0%Clean sheet nakon poluvremena100%
ForlìPescara
0%Bez gola nakon poluvremena0%
ForlìPescara

Forlì — rezultati drugog poluvremena

0% W100% R0% P
1
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Pescara — rezultati drugog poluvremena

100% W0% R0% P
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
3.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobjeđuje u 100%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Forlì — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica1.01.0
Prosječan broj golova u utakmici2.02.0
1 gol100%100%
2 gola100%100%
3 gola0%0%
Clean sheet0%0%
Bez gola0%0%
Gol-razlika00
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 100% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 100% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Pescara — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici3.003.00
Postignuti golovi / utakmica1.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.0
Prosječan broj golova u utakmici1.01.0
1 gol100%100%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet100%100%
Bez gola0%0%
Gol-razlika+1+1
Poluvrijeme: 100% vode - 0% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 100% pobijedili - 0% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Forlì
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

Pescara
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (1 goal). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.00
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.0 : 2.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
145%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Forlì

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
0.00
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.69
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.69
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
133%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
351%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Pescara

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+1.56
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.44
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
0.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.66
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+1.10
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
351%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
0%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie C Group B.

Momčadi u odnosu na ligu

ForlìLigaPescara
Prosječan broj golova u utakmici 4.002.07 2.00
Obje momčadi zabile 100%43% 0%
Min. 3 gola (Over 2.5) 100%36% 0%
Clean sheetovi 0%36% 100%
Gol prije poluvremena 100%71% 100%
Gol nakon poluvremena 100%71% 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.07
Prosjek golova po utakmici
43%
Obje momčadi zabile
36%
Min. 3 gola (Over 2.5)
36%
Clean sheetovi
1.50
Domaći golovi / utakmica
0.57
Gostujući golovi / utakmica
+163%
Prednost domaćeg napada
+62%
Prednost domaće obrane
+50%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
71%
1 gol
36%
2 gola
7%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
71%
1 gol
21%
2 gola
0%
3 gola
0%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. PescaraGolLorenzo Meacci
  2. PescaraŽuti kartonLuca Valzania
  3. ForlìGolElia Petrelli
  4. ForlìGolDavide Macrì
  5. PescaraCrveni kartonFilippo Pellacani
  6. PescaraZamjenaUšao: Matteo MilanIzašao: Pablo Vitali
  7. PescaraŽuti kartonMatteo Motta
  8. PescaraZamjenaUšao: Michael ZeppieriIzašao: Lorenzo Meacci
  9. PescaraGolAndrea Ferraris
  10. ForlìŽuti kartonAlessandro Tagliaferri
  11. PescaraZamjenaUšao: Leonardo GrazianiIzašao: Filippo Guccione
  12. ForlìGolElia Petrelli

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Forlì protiv Pescara?

Utakmica lige Serie C Group B završila je rezultatom Forlì 6:3 Pescara. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Forlì protiv Pescara?

Forlì prosječno postiže 2,00 golova po utakmici, a Pescara 2,00. Prosjek lige Serie C Group B iznosi 2,07 golova, a Over 2.5 javlja se u 36% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi Forlì i 0% utakmica momčadi Pescara.

Kakva je aktualna forma momčadi Forlì i Pescara?

U posljednjih pet utakmica Forlì ima 0 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici). Pescara ima 1 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Forlì protiv Pescara?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Forlì protiv Pescara. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.