Fylde - Scunthorpe United: statistika utakmice
Fylde protiv Scunthorpe United: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Fylde je igrao protiv Scunthorpe United u ligi National League (Engleska). Utakmica je odigrana 10. listopada 2026.. Stadion: Mill Farm Stadium. Konačni rezultat: 2:0.
Trenutačna forma
Fylde: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. Scunthorpe United: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.
Statistika golova
Fylde postiže 1,83 i prima 1,50 golova po utakmici. Scunthorpe United postiže 1,36 i prima 1,73. Prosjek lige: 3,06 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Fylde 75%, Scunthorpe United 55%. Over 2.5: Fylde 75%, Scunthorpe United 55%. Razina lige: BTTS 64%, Over 2.5 60%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Fylde 1,35, Scunthorpe United 1,49. Udarci po utakmici: Fylde 9,2, Scunthorpe United 10,6. Prosječan posjed: Fylde 59%, Scunthorpe United 50%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Fylde: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,08. Scunthorpe United: vodstvo na poluvremenu 18%, golovi u drugom poluvremenu 0,91.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (7) za Fylde i 46-60 (4) za Scunthorpe United. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
National League: 3,06 golova po utakmici, BTTS 64%, Over 2.5 60%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Fylde zauzima 7. mjesto, a Scunthorpe United 21., no prednost domaćina nije toliko izražena kao što sugerira ljestvica. Obje su momčadi pobijedile u 2 od posljednjih 5 utakmica, a izgubile u 3, dok je Fylde kod kuće slavilo u samo 20% utakmica, uz 40% remija. Domaćinima u prilog ide učinkovitost na domaćem terenu: postižu prosječno 1,4 gola uz 15% realizacije udaraca, dok gosti u gostima postižu 1 gol uz 10% realizacije i ne uspijevaju zatresti mrežu u polovici utakmica. Scunthorpe gubi 83% gostujućih utakmica i u njima prima prosječno 2 gola, a protivnicima dopušta prilike vrijedne 1,72 xG, u usporedbi s 1,51 xG koliko Fylde dopušta kod kuće. Domaćini također primaju prosječno 1,6 gola na svom stadionu, pa je njihova pobjeda najvjerojatniji ishod, ali remi i pobjeda gostiju ostaju realni scenariji.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Fylde bilježi BTTS u 80% svojih utakmica i još nije sačuvao mrežu netaknutom, što ide u prilog pogotku Scunthorpea. Domaćini postižu prosječno 1,8 golova, dok gosti primaju 2,0; njihov xG iznosi 1,59 za napad Fyldea, odnosno 1,72 za prilike koje dopušta Scunthorpe. Najjači argument protiv BTTS-a jest činjenica da Scunthorpe nije postigao pogodak u 50% utakmica, a udio njegovih utakmica u kojima su obje momčadi postigle pogodak iznosi samo 33%. Unatoč tome, gosti stvaraju prosječno 1,41 xG, a Fylde prima 1,4 gola po utakmici, pa je nešto vjerojatnije da će obje momčadi zatresti mrežu.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Fylde kod kuće postiže prosječno 1,8 gola, a Scunthorpe u gostima prima 2,0, što domaćinu daje jasnu priliku za postizanje pogodaka. Gosti u gostima postižu prosječno 1,0 gol, no Fylde kod kuće prima 1,4 i još nije sačuvao mrežu netaknutom. U domaćim utakmicama Fylde postignuta su najmanje dva gola u 100% slučajeva, u usporedbi sa 67% gostujućih utakmica Scunthorpea. U posljednjih pet utakmica obje su momčadi granicu od 2,5 gola premašile u 60% slučajeva, no slabija učinkovitost gostiju, koji nisu postigli gol u 50% gostovanja, smanjuje pouzdanost viših granica. Stoga je uz prognozu od 2,95 gola najizgledniji izbor više od 1,5 gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najvjerojatniji je neriješen rezultat na poluvremenu: Fylde je na poluvremenu remiziralo u 60% domaćih utakmica, a Scunthorpe u 60% svojih posljednjih pet utakmica. Gosti su u 4 od tih 5 utakmica sačuvali mrežu netaknutom do poluvremena, što smanjuje vjerojatnost da domaćini rano povedu. Nakon stanke prednost bi trebala prijeći na stranu Fyldea, koje kod kuće u drugom poluvremenu postiže prosječno 1,2 gola, dok Scunthorpe u tom razdoblju u gostima prima 1,17 golova. U prilog pobjedi domaćina govori i njihov prosjek od 1,8 postignutih golova kod kuće, nasuprot 2,0 primljenih golova gostiju u gostima, kao i 40% domaćih pobjeda Fyldea uz 83% poraza Scunthorpea u gostima. Ipak, posljednjih pet utakmica obje su momčadi donijele jednak prosjek od 1,2 boda po utakmici, stoga je tip X/1 najizgledniji pojedinačni scenarij, ali nije izraziti favorit.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Fylde | Scunthorpe United | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 51% | 47% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.15 | 0.14 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.39 | 0.28 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Fylde je 35% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.83 golova / utakmica - Fylde · 1.36 golova / utakmica - Scunthorpe United
Fylde je 15% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.5 golova / utakmica - Fylde · 1.73 golova / utakmica - Scunthorpe United
Fylde postiže pogodak u 92% utakmica (11 od 12 utakmica), dok Scunthorpe United ima Clean sheet u 9% utakmica (1 od 11 utakmica).
Scunthorpe United postiže pogodak u 64% utakmica (7 od 11 utakmica), dok Fylde ima Clean sheet u 17% utakmica (2 od 12 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Fylde
Over / Under - Scunthorpe United
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Fylde je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.33 bodova / utakmica - Fylde · 1 bodova / utakmica - Scunthorpe United
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Fylde — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 50%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Scunthorpe United — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 18% utakmica i pobjeđuje u 27%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.40 | 1.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 0.6 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.4 | 1.2 |
| 1 gol | 60% | 80% |
| 2 gola | 40% | 20% |
| 3 gola | 40% | 20% |
| Clean sheet | 40% | 40% |
| Bez gola | 60% | 60% |
| Gol-razlika | -3 | 0 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.80 | 1.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 1.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.8 | 2.0 |
| 1 gol | 40% | 100% |
| 2 gola | 20% | 60% |
| 3 gola | 20% | 40% |
| Clean sheet | 80% | 40% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | +2 | -2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 31-45 (7 goals). Najviše primaju u 76-90 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.
Najopasniji u minutama 46-60 (4 goals). Najviše primaju u 61-75 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Fylde
Scunthorpe United
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige National League.
Momčadi u odnosu na ligu
| Fylde | Liga | Scunthorpe United | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 3.33 | 3.06 | • 3.09 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 75% | 64% | ▼ 55% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 75% | 60% | ▼ 55% |
| Clean sheetovi | ▼ 17% | 19% | ▼ 9% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 67% | 73% | ▼ 64% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 83% | 87% | ▲ 91% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Fylde protiv Scunthorpe United?
Utakmica lige National League završila je rezultatom Fylde 2:0 Scunthorpe United. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Fylde protiv Scunthorpe United?
Fylde prosječno postiže 1,83 golova po utakmici, a Scunthorpe United 1,36. Prosjek lige National League iznosi 3,06 golova, a Over 2.5 javlja se u 60% utakmica. BTTS se javlja u 75% utakmica momčadi Fylde i 55% utakmica momčadi Scunthorpe United.
Kakva je aktualna forma momčadi Fylde i Scunthorpe United?
U posljednjih pet utakmica Fylde ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). Scunthorpe United ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Fylde protiv Scunthorpe United?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Fylde protiv Scunthorpe United. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


