Gnistan - Inter Turku: statistika utakmice
Gnistan protiv Inter Turku: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Gnistan je igrao protiv Inter Turku u ligi Veikkausliiga (Finska). Utakmica je odigrana 7. listopada 2026.. Stadion: Mustapekka Areena. Konačni rezultat: 0:0.
Trenutačna forma
Gnistan: 2-3-0, 1,80 bodova po utakmici. Inter Turku: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Gnistan postiže 1,60 i prima 1,28 golova po utakmici. Inter Turku postiže 1,28 i prima 0,72. Prosjek lige: 2,51 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Gnistan 60%, Inter Turku 44%. Over 2.5: Gnistan 44%, Inter Turku 32%. Razina lige: BTTS 49%, Over 2.5 45%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Gnistan 1,51, Inter Turku 1,63. Udarci po utakmici: Gnistan 13,5, Inter Turku 14,0. Prosječan posjed: Gnistan 42%, Inter Turku 58%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Gnistan: vodstvo na poluvremenu 32%, golovi u drugom poluvremenu 0,92. Inter Turku: vodstvo na poluvremenu 36%, golovi u drugom poluvremenu 0,68.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (8) za Gnistan i 46-60 (6) za Inter Turku. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Veikkausliiga: 2,51 golova po utakmici, BTTS 49%, Over 2.5 45%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 6 prethodnih međusobnih susreta: 2-1-3. Prosjek golova 2,83, BTTS 50%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Inter Turku zauzima drugo mjesto na ljestvici i pobijedio je u 4 od posljednjih 5 utakmica, dok je četvrtoplasirani Gnistan u istom razdoblju upisao 2 pobjede i 3 remija. Najveća prednost gostiju je obrana: u gostima primaju prosječno 0,92 gola i čuvaju mrežu netaknutom u 46% utakmica, dok Gnistan kod kuće prima 1,46 gola i ne prima pogodak u 23% susreta. Domaćini, međutim, imaju čime zaprijetiti u napadu — kod kuće postižu prosječno 1,77 gola uz xG od 1,75, u usporedbi s 1,54 gola i xG-om od 1,46 Intera u gostima. Inter češće pobjeđuje na gostovanjima, s udjelom pobjeda od 54%, naspram 46% domaćih pobjeda Gnistana, a u posljednjih 5 utakmica primio je samo 2 gola, dok su domaćini primili 6. Čvršća obrana i bolji nedavni rezultati idu u prilog gostima, iako Gnistanova učinkovitost kod kuće znači da je remi i dalje realan scenarij.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Tijekom cijele sezone obje su momčadi postigle pogodak u 42% Gnistansovih utakmica i 46% utakmica Intera Turku, pa početni podaci blago upućuju na to da barem jedna momčad neće postići pogodak. Domaćini su sačuvali mrežu netaknutom u 58% utakmica, a gosti u 46%, uz prosječno primljenih 0,5 odnosno 0,92 gola. U posljednjih pet utakmica Inter je primio samo 2 gola, a BTTS se pojavio u 20% utakmica, što dodatno podupire opciju „ne” — odnosno da barem jedna momčad neće postići pogodak. Rizik predstavlja forma Gnistana: BTTS se pojavio u svih njegovih posljednjih 5 utakmica, a njegov prosječni xG kod kuće iznosi 1,82, pa je prednost scenarija „ne” umjerena.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Najjači izbor je manje od 3,5 gola: sve utakmice Gnistan na domaćem terenu završile su s najviše tri gola, kao i 69% gostujućih utakmica Intera Turku. Domaćini kod kuće primaju prosječno 0,5 gola, a gosti su u posljednjih pet utakmica primili ukupno samo 2 gola, što smanjuje izglede za visok rezultat. Ipak, napadački potencijal obiju momčadi ne dopušta da se golovi isključe: Gnistan kod kuće bilježi xG od 1,82, a Inter u gostima 1,46. Procijenjenih ukupno 2,24 gola, kao i činjenica da je više od 2,5 gola postignuto u 25% domaćih utakmica Gnistan i 38% gostujućih utakmica Intera, govori u prilog liniji 3,5 kao sigurnijem izboru od 2,5.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Inter Turku je vodio na poluvremenu u 54% svojih utakmica, a Gnistan samo u 17%, što govori u prilog prednosti gostiju već u prvom poluvremenu. U posljednjih pet utakmica Inter je na odmor otišao s vodstvom 3 puta i prije poluvremena nije primio nijedan pogodak, dok Gnistan nije vodio nijednom. Gosti su pobijedili i u 4 od posljednjih 5 utakmica, a tijekom cijele sezone postižu prosječno 1,54 gola po utakmici, u usporedbi s 1,00 kod domaćina, pa je nešto vjerojatnije da će zadržati vodstvo nego ga izgubiti. Ipak, rizik od remija ostaje znatan: Gnistan nije izgubio nijednu od posljednjih 5 utakmica, a u domaćim utakmicama nije primao golove nakon poluvremena, što ide u prilog alternativnom scenariju 2/X.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Gnistan | Inter Turku | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 34% | 34% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.35 | 0.27 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Inter Turku je 11% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1.8 bodova / utakmica - Gnistan · 2 bodova / utakmica - Inter Turku
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Gnistan je 25% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.6 golova / utakmica - Gnistan · 1.28 golova / utakmica - Inter Turku
Inter Turku je 78% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.28 golova / utakmica - Gnistan · 0.72 golova / utakmica - Inter Turku
Gnistan postiže pogodak u 80% utakmica (20 od 25 utakmica), dok Inter Turku ima Clean sheet u 52% utakmica (13 od 25 utakmica).
Inter Turku postiže pogodak u 76% utakmica (19 od 25 utakmica), dok Gnistan ima Clean sheet u 20% utakmica (5 od 25 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Gnistan
Over / Under - Inter Turku
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Inter Turku je 12% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.36 bodova / utakmica - Gnistan · 1.52 bodova / utakmica - Inter Turku
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Gnistan — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 32% utakmica i pobjeđuje u 44%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Inter Turku — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 36% utakmica i pobjeđuje u 52%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.60 | 2.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 1.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.8 | 0.4 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 1.8 |
| 1 gol | 60% | 80% |
| 2 gola | 40% | 60% |
| 3 gola | 0% | 40% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Bez gola | 80% | 20% |
| Gol-razlika | -3 | +5 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.80 | 1.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.4 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.4 | 0.8 |
| 1 gol | 40% | 60% |
| 2 gola | 0% | 20% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 80% |
| Bez gola | 60% | 60% |
| Gol-razlika | +2 | 0 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 0-15 (8 goals). Najviše primaju u 31-45 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.
Najopasniji u minutama 46-60 (6 goals). Najviše primaju u 16-30 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Gnistan
Inter Turku
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Veikkausliiga.
Momčadi u odnosu na ligu
| Gnistan | Liga | Inter Turku | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 2.88 | 2.51 | ▼ 2.00 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 60% | 49% | ▼ 44% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | • 44% | 45% | ▼ 32% |
| Clean sheetovi | ▼ 20% | 29% | ▲ 52% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 76% | 73% | ▼ 60% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 88% | 73% | ▼ 60% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (6): Gnistan 2 - 1 - 3 Inter Turku. Prosjek golova 2.83, obje momčadi zabile u 50% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Gnistan protiv Inter Turku?
Utakmica lige Veikkausliiga završila je rezultatom Gnistan 0:0 Inter Turku. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Gnistan i Inter Turku?
U posljednjih 6 međusobnih utakmica Gnistan je pobijedio 2 puta, Inter Turku 3 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,83 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Gnistan protiv Inter Turku?
Gnistan prosječno postiže 1,60 golova po utakmici, a Inter Turku 1,28. Prosjek lige Veikkausliiga iznosi 2,51 golova, a Over 2.5 javlja se u 45% utakmica. BTTS se javlja u 60% utakmica momčadi Gnistan i 44% utakmica momčadi Inter Turku.
Kakva je aktualna forma momčadi Gnistan i Inter Turku?
U posljednjih pet utakmica Gnistan ima 2 pobjeda, 3 remija i 0 poraza (1,80 bodova po utakmici). Inter Turku ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Gnistan protiv Inter Turku?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


