Gosport Borough - Poole Town: statistika utakmice
Gosport Borough protiv Poole Town: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Gosport Borough je igrao protiv Poole Town u ligi Southern League Premier South (Engleska). Utakmica je odigrana 7. listopada 2026.. Stadion: Privett Park. Konačni rezultat: 1:3.
Trenutačna forma
Gosport Borough: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Poole Town: 4-0-1, 2,40 bodova po utakmici.
Statistika golova
Gosport Borough postiže 1,33 i prima 1,11 golova po utakmici. Poole Town postiže 1,56 i prima 1,22. Prosjek lige: 3,07 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Gosport Borough 67%, Poole Town 56%. Over 2.5: Gosport Borough 33%, Poole Town 56%. Razina lige: BTTS 59%, Over 2.5 57%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Gosport Borough 1,27, Poole Town 1,41. Udarci po utakmici: Gosport Borough 3,2, Poole Town 3,0. Prosječan posjed: Gosport Borough 15%, Poole Town 16%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Gosport Borough: vodstvo na poluvremenu 22%, golovi u drugom poluvremenu 0,89. Poole Town: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (3) za Gosport Borough i 16-30 (5) za Poole Town. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Southern League Premier South: 3,07 golova po utakmici, BTTS 59%, Over 2.5 57%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-0. Prosjek golova 1,00, BTTS 0%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Poole Town pobijedio je u 4 od posljednjih 5 gostujućih utakmica, dok je Gosport Borough slavio u 2 od posljednjih 5 utakmica kod kuće. Obje momčadi na tim terenima postižu u prosjeku po 1,8 golova, ali gosti upućuju 6 udaraca u okvir gola po utakmici, naspram 4 koliko ih bilježe domaćini, te realiziraju 18% udaraca, dok domaćini realiziraju 14%. Prednost Poole Towna u kvaliteti prilika potvrđuje xG: u gostima bilježi 1,41, dok njegovi suparnici imaju 1,26, a u utakmicama Gosporta kod kuće taj je odnos 1,28 prema 1,53. Momčadi u odgovarajućim utakmicama u prosjeku primaju po 1,2 gola, no Gosport kod kuće nije sačuvao mrežu netaknutom, što povećava izglede učinkovitijih gostiju. Rizik od remija i dalje je značajan jer su domaćini remizirali u 40% domaćih utakmica, no gostujući učinak Poole Towna ide u prilog pobjedi gostiju.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Najjači argument za BTTS „ne” jest učinkovitost Gosport Borougha na domaćem terenu: domaćini postižu prosječno 0,67 gola i nisu zabili u 67% takvih utakmica. Poole Town u gostima postiže prosječno 1,8 gola, dok Gosport kod kuće prima 1,33, pa se čini da je izostanak pogotka domaćina vjerojatnija prepreka za BTTS. Ipak, nedavna forma Gosporta ide u prilog opciji „da”: u 5 utakmica momčad je postizala prosječno 1,8 gola, a obje su momčadi zabile u svakoj od njih. Taj pokazatelj slabi činjenica da je Poole u svojih posljednjih 5 utakmica primao prosječno samo 1,0 gol, a BTTS se pojavio u 40% tih utakmica. Stoga je, unatoč poboljšanju napada Gosporta, nešto vjerojatnije da barem jedna momčad neće postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
U utakmicama Gosport Borougha najmanje 2 gola postignuta su u 67% slučajeva, a u susretima Poole Towna u 80%, što ide u prilog tome da će biti više od 1,5 gola. Gosti postižu u prosjeku 1,8 gola po utakmici, dok domaćini primaju 1,33, pa bi Poole mogao znatno pridonijeti ukupnom broju golova. Gosport postiže u prosjeku samo 0,67 gola, ali Poole prima 1,2, što domaćinima ostavlja priliku za pogodak. Granica od 2,5 gola manje je uvjerljiva: premašena je u 33% utakmica Gosporta i 60% susreta Poolea. Zato je više od 1,5 gola najizgledniji izbor, iako predviđeni zbroj od 2,60 gola ne isključuje utakmicu s tri pogotka.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Neriješeno na poluvremenu najvjerojatniji je ishod jer je Gosport Borough u svih 3 dosadašnja domaća susreta na poluvrijeme otišao s neriješenim rezultatom, a pritom prije odmora nije primio nijedan pogodak. Međutim, Poole Town pobijedio je u 80% svojih gostujućih utakmica, uz prosječno 2,4 boda po susretu, dok su domaćini na svom terenu pobijedili u 33% utakmica i osvajali prosječno 1 bod. U drugom poluvremenu gosti postižu prosječno 1,2 gola, a Gosport u tom razdoblju prima 1,33 gola, što dodatno podupire scenarij gostujuće pobjede nakon izjednačenog prvog poluvremena. Pouzdanost ove prognoze ograničavaju malen uzorak i bolja nedavna realizacija domaćina: u posljednjih 5 utakmica postizali su prosječno 1,8 golova, naspram 1,2 gola Poole Towna.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Gosport Borough | Poole Town | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 21% | 44% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.39 | 0.47 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 1.99 | 1.17 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Poole Town je 50% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1.6 bodova / utakmica - Gosport Borough · 2.4 bodova / utakmica - Poole Town
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Poole Town je 17% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.33 golova / utakmica - Gosport Borough · 1.56 golova / utakmica - Poole Town
Gosport Borough je 10% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.11 golova / utakmica - Gosport Borough · 1.22 golova / utakmica - Poole Town
Gosport Borough postiže pogodak u 67% utakmica (6 od 9 utakmica), dok Poole Town ima Clean sheet u 11% utakmica (1 od 9 utakmica).
Poole Town postiže pogodak u 67% utakmica (6 od 9 utakmica), dok Gosport Borough ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 9 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Gosport Borough
Over / Under - Poole Town
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Poole Town je 30% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.11 bodova / utakmica - Gosport Borough · 1.44 bodova / utakmica - Poole Town
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Gosport Borough — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 22% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Poole Town — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 67%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.6 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.60 | 1.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.6 | 1.2 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.4 | 0.8 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 2.0 |
| 1 gol | 80% | 80% |
| 2 gola | 20% | 60% |
| 3 gola | 0% | 40% |
| Clean sheet | 60% | 20% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Gol-razlika | +1 | +2 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 2.40 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 1.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.6 | 0.4 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.0 | 1.8 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gola | 20% | 40% |
| 3 gola | 20% | 40% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Bez gola | 80% | 20% |
| Gol-razlika | -1 | +5 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 46-60 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.
Najopasniji u minutama 16-30 (5 goals). Najviše primaju u 61-75 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Gosport Borough
Poole Town
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Southern League Premier South.
Momčadi u odnosu na ligu
| Gosport Borough | Liga | Poole Town | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.44 | 3.07 | ▼ 2.78 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 67% | 59% | ▼ 56% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 33% | 57% | • 56% |
| Clean sheetovi | ▼ 0% | 23% | ▼ 11% |
| Gol prije poluvremena | • 78% | 78% | ▼ 56% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 67% | 85% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Gostujuća momčad
Ostali zabilježeni igrači
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
- Poole TownGolBrandon Goodship
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (2): Gosport Borough 2 - 0 - 0 Poole Town. Prosjek golova 1.00, obje momčadi zabile u 0% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Gosport Borough protiv Poole Town?
Utakmica lige Southern League Premier South završila je rezultatom Gosport Borough 1:3 Poole Town. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Gosport Borough i Poole Town?
U posljednjih 2 međusobnih utakmica Gosport Borough je pobijedio 2 puta, Poole Town 0 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 1,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 0% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Gosport Borough protiv Poole Town?
Gosport Borough prosječno postiže 1,33 golova po utakmici, a Poole Town 1,56. Prosjek lige Southern League Premier South iznosi 3,07 golova, a Over 2.5 javlja se u 57% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica momčadi Gosport Borough i 56% utakmica momčadi Poole Town.
Kakva je aktualna forma momčadi Gosport Borough i Poole Town?
U posljednjih pet utakmica Gosport Borough ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Poole Town ima 4 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (2,40 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Gosport Borough protiv Poole Town?
Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.


