Francuska - Ligue 2Stade des AlpesPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Grenoble Foot 38 - Boulogne: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Grenoble Foot 38 protiv Boulogne: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Grenoble Foot 38 igra protiv Boulogne u ligi Ligue 2 (Francuska). Utakmica je zakazana za 16. listopada 2026.. Stadion: Stade des Alpes.

Trenutačna forma

Grenoble Foot 38: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici. Boulogne: 0-4-1, 0,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Grenoble Foot 38 postiže 1,00 i prima 1,63 golova po utakmici. Boulogne postiže 0,50 i prima 0,75. Prosjek lige: 2,58 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Grenoble Foot 38 38%, Boulogne 50%. Over 2.5: Grenoble Foot 38 50%, Boulogne 13%. Razina lige: BTTS 57%, Over 2.5 44%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Grenoble Foot 38 0,91, Boulogne 1,28. Udarci po utakmici: Grenoble Foot 38 8,4, Boulogne 11,5. Prosječan posjed: Grenoble Foot 38 40%, Boulogne 44%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Grenoble Foot 38: vodstvo na poluvremenu 38%, golovi u drugom poluvremenu 0,38. Boulogne: vodstvo na poluvremenu 13%, golovi u drugom poluvremenu 0,38.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (2) za Grenoble Foot 38 i 46-60 (2) za Boulogne. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Ligue 2: 2,58 golova po utakmici, BTTS 57%, Over 2.5 44%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-1. Prosjek golova 2,00, BTTS 50%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(2.81)
(3.13)
(2.51)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1Postignuti golovi / utakmica0.5
Grenoble Foot 38Boulogne
1.63Primljeni golovi / utakmica0.75
Grenoble Foot 38Boulogne
40%Prosječan posjed44%
Grenoble Foot 38Boulogne
2.25Udarci u okvir / utakmica4
Grenoble Foot 38Boulogne

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

8.38Udarci po utakmici11.5
Grenoble Foot 38Boulogne
2.25Udarci u okvir4
Grenoble Foot 38Boulogne
11.9%Realizacija udaraca4.3%
Grenoble Foot 38Boulogne
40%Posjed44%
Grenoble Foot 38Boulogne
0.91xG za1.28
Grenoble Foot 38Boulogne
1.76xG protiv1.18
Grenoble Foot 38Boulogne

Kvaliteta udaraca

Grenoble Foot 38: UravnoteženaBoulogne: Uravnotežena
Grenoble Foot 38Boulogne
Preciznost (udarci u okvir)27%35%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.440.13

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Grenoble Foot 38 je 75% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.4 bodova / utakmica - Grenoble Foot 38 · 0.8 bodova / utakmica - Boulogne

Grenoble Foot 38
WLWDL
Raspodjela sezonskih rezultata
25% W25% D50% L
Sezona (P-N-I)
2-2-4
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika -5
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-2-1
Posljednjih 5 kod kuće
0-2-1
DLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.0xG: 1.03xG protivnika: 1.79BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Boulogne
DDDLD
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W75% D25% L
Sezona (P-N-I)
0-6-2
0.75 bodova / utakmica · gol-razlika -2
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-4-1
0.80 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-3-1
Posljednjih 5 u gostima
0-3-1
LDDD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.6Primljeni golovi: 0.8xG: 1.25xG protivnika: 1.22BTTS: 60%Over 2.5: 20%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Grenoble Foot 38 je 100% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1 golova / utakmica - Grenoble Foot 38 · 0.5 golova / utakmica - Boulogne

Boulogne je 117% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.63 golova / utakmica - Grenoble Foot 38 · 0.75 golova / utakmica - Boulogne

Profil zabijanja momčadi Grenoble Foot 38: snažno

Grenoble Foot 38 postiže pogodak u 63% utakmica (5 od 8 utakmica), dok Boulogne ima Clean sheet u 38% utakmica (3 od 8 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Boulogne: neujednačeno

Boulogne postiže pogodak u 50% utakmica (4 od 8 utakmica), dok Grenoble Foot 38 ima Clean sheet u 38% utakmica (3 od 8 utakmica).

8Postignuti golovi (sezona)4
Grenoble Foot 38Boulogne
13Primljeni golovi (sezona)6
Grenoble Foot 38Boulogne
2.63Prosječan broj golova u utakmici1.25
Grenoble Foot 38Boulogne
6Postignuti golovi (posljednjih 5)3
Grenoble Foot 38Boulogne
5Primljeni golovi (posljednjih 5)4
Grenoble Foot 38Boulogne

Koliko često postižu barem...

63%1 gol50%
Grenoble Foot 38Boulogne
25%2 gola0%
Grenoble Foot 38Boulogne
13%3 gola0%
Grenoble Foot 38Boulogne
0%4 gola0%
Grenoble Foot 38Boulogne

Koliko često primaju barem...

63%1 gol63%
Grenoble Foot 38Boulogne
50%2 gola13%
Grenoble Foot 38Boulogne
25%3 gola0%
Grenoble Foot 38Boulogne
25%4 gola0%
Grenoble Foot 38Boulogne

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

13%BTTS na poluvremenu0%
Grenoble Foot 38Boulogne
13%BTTS u oba poluvremena0%
Grenoble Foot 38Boulogne
25%Zabijali u oba poluvremena0%
Grenoble Foot 38Boulogne

BTTS i broj golova

25%Min. 3 gola i BTTS13%
Grenoble Foot 38Boulogne
25%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Grenoble Foot 38Boulogne
40%BTTS – zadnjih 560%
Grenoble Foot 38Boulogne

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

75%Min. 1 gol prije poluvremena38%
Grenoble Foot 38Boulogne
38%Min. 2 gola prije poluvremena0%
Grenoble Foot 38Boulogne
13%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Grenoble Foot 38Boulogne

2. poluvrijeme

75%Min. 1 gol nakon poluvremena63%
Grenoble Foot 38Boulogne
25%Min. 2 gola nakon poluvremena13%
Grenoble Foot 38Boulogne
25%Min. 3 gola nakon poluvremena13%
Grenoble Foot 38Boulogne

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Grenoble Foot 38 je 50% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.5 bodova / utakmica - Grenoble Foot 38 · 1 bodova / utakmica - Boulogne

Grenoble Foot 38 — stanje na poluvremenu
38% vode38% izjednačeno25% gube
Boulogne — stanje na poluvremenu
13% vode63% izjednačeno25% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.5Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Grenoble Foot 38Boulogne
0.63Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.13
Grenoble Foot 38Boulogne
0.63Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.25
Grenoble Foot 38Boulogne
1.25Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.38
Grenoble Foot 38Boulogne
63%Clean sheet prije poluvremena75%
Grenoble Foot 38Boulogne
50%Bez gola prije poluvremena88%
Grenoble Foot 38Boulogne

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.63Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.13
Grenoble Foot 38Boulogne
0.38Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.38
Grenoble Foot 38Boulogne
1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
Grenoble Foot 38Boulogne
1.38Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.88
Grenoble Foot 38Boulogne
38%Clean sheet nakon poluvremena63%
Grenoble Foot 38Boulogne
63%Bez gola nakon poluvremena63%
Grenoble Foot 38Boulogne

Grenoble Foot 38 — rezultati drugog poluvremena

13% W25% D63% L
12
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.50
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva66%

Vodi na poluvremenu u 38% utakmica i pobjeđuje u 25%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Boulogne — rezultati drugog poluvremena

25% W38% D38% L
8
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva0%

Vodi na poluvremenu u 13% utakmica i pobjeđuje u 0%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Grenoble Foot 38 — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.000.80
Postignuti golovi / utakmica0.80.4
Primljeni golovi / utakmica0.20.8
Prosječan broj golova u utakmici1.01.2
1 gol80%80%
2 gola20%20%
3 gola0%20%
Clean sheet80%40%
Bez gola40%60%
Gol-razlika+3-2
Poluvrijeme: 60% vode - 20% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Boulogne — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.201.00
Postignuti golovi / utakmica0.20.4
Primljeni golovi / utakmica0.20.6
Prosječan broj golova u utakmici0.41.0
1 gol40%60%
2 gola0%20%
3 gola0%20%
Clean sheet80%60%
Bez gola80%60%
Gol-razlika0-1
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 40% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Grenoble Foot 38
ZabijenoPrimljeno
1
1
0-15
2
2
16-30
2
2
31-45
0
2
46-60
2
2
61-75
1
4
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (2 goals). Najviše primaju u 76-90 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.

Boulogne
ZabijenoPrimljeno
0
2
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
2
1
46-60
1
1
61-75
0
2
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (2 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.94
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.9 : 1.1
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
75%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
44%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+3%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
32%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
19%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 5 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Grenoble Foot 38

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.85
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.22
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+1.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.09
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.13
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
72%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
135%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.40
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
13% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

Boulogne

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.10
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.35
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.78
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.43
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
41%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
54%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.05
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Ligue 2.

Momčadi u odnosu na ligu

Grenoble Foot 38LigaBoulogne
Prosječan broj golova u utakmici• 2.632.58▼ 1.25
Obje momčadi zabile▼ 38%57%▼ 50%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 50%44%▼ 13%
Clean sheetovi▲ 38%27%▲ 38%
Gol prije poluvremena▲ 75%60%▼ 38%
Gol nakon poluvremena▼ 75%79%▼ 63%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.58
Prosjek golova po utakmici
57%
Obje momčadi zabile
44%
Min. 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheetovi
1.38
Domaći golovi / utakmica
1.21
Gostujući golovi / utakmica
+14%
Prednost domaćeg napada
+12%
Prednost domaće obrane
+7%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
60%
1 gol
32%
2 gola
14%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
79%
1 gol
40%
2 gola
22%
3 gola
8%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Grenoble Foot 38 0 - 1 - 1 Boulogne. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Česta pitanja

Kada igraju Grenoble Foot 38 i Boulogne?

Grenoble Foot 38 igra protiv Boulogne 16. listopada 2026. u ligi Ligue 2 na stadionu Stade des Alpes. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer Grenoble Foot 38 i Boulogne?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Grenoble Foot 38 je pobijedio 0 puta, Boulogne 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Grenoble Foot 38 protiv Boulogne?

Grenoble Foot 38 prosječno postiže 1,00 golova po utakmici, a Boulogne 0,50. Prosjek lige Ligue 2 iznosi 2,58 golova, a Over 2.5 javlja se u 44% utakmica. BTTS se javlja u 38% utakmica momčadi Grenoble Foot 38 i 50% utakmica momčadi Boulogne.

Kakva je aktualna forma momčadi Grenoble Foot 38 i Boulogne?

U posljednjih pet utakmica Grenoble Foot 38 ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici). Boulogne ima 0 pobjeda, 4 remija i 1 poraza (0,80 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Grenoble Foot 38 protiv Boulogne?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Grenoble Foot 38 protiv Boulogne. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.