Danska - 1st DivisionHillerød StadionPodaci aktualni na dan 16. listopada 2026.

Hillerød - Fredericia: statistika utakmice

Grb momčadi Hillerød
Hillerød
0 : 2poluvrijeme 0:2
Grb momčadi Fredericia
Fredericia

Hillerød protiv Fredericia: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Hillerød je igrao protiv Fredericia u ligi 1st Division (Danska). Utakmica je odigrana 10. listopada 2026.. Stadion: Hillerød Stadion. Konačni rezultat: 0:2.

Trenutačna forma

Hillerød: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Fredericia: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Hillerød postiže 1,44 i prima 1,56 golova po utakmici. Fredericia postiže 1,33 i prima 0,67. Prosjek lige: 2,77 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Hillerød 67%, Fredericia 44%. Over 2.5: Hillerød 33%, Fredericia 44%. Razina lige: BTTS 63%, Over 2.5 55%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Hillerød 1,42, Fredericia 2,51. Udarci po utakmici: Hillerød 12,8, Fredericia 22,9. Prosječan posjed: Hillerød 47%, Fredericia 56%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Hillerød: vodstvo na poluvremenu 56%, golovi u drugom poluvremenu 0,67. Fredericia: vodstvo na poluvremenu 11%, golovi u drugom poluvremenu 1,11.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (4) za Hillerød i 46-60 (5) za Fredericia. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

1st Division: 2,77 golova po utakmici, BTTS 63%, Over 2.5 55%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Hillerød ima prednost domaćeg terena: kod kuće pobjeđuje u 50% utakmica i postiže prosječno 1,75 golova, dok Fredericia u gostima pobjeđuje u 25% utakmica i postiže prosječno 1,25 golova. U posljednjih pet kola domaćini su ostvarili 2 pobjede i postigli 7 golova, a gosti su slavili samo jednom i zabili 5 golova. Fredericia ipak ostaje opasna jer u gostima stvara prosječno 2,34 xG, naspram 1,55 xG-a koje Hillerød bilježi kod kuće, premda to pretvara u niži prosjek postignutih golova. Gosti u gostima primaju prosječno 0,75 golova i čuvaju mrežu netaknutom u 50% utakmica, pa bi ih moglo biti teško probiti. Veća učinkovitost domaćina na vlastitom terenu i bolji rezultati u posljednje vrijeme blago nadmašuju Fredericijinu prednost u kvaliteti stvorenih prilika.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači argument za opciju „ne” jest obrambena učinkovitost: Hillerød sačuva mrežu netaknutom u 60% domaćih utakmica, a Fredericia u 50% gostujućih. Domaćini kod kuće primaju prosječno 0,6 pogodaka, a gosti u gostima 0,75, što smanjuje izglede da obje momčadi postignu pogodak. U tim se okolnostima BTTS (obje momčadi daju gol) pojavljivao u 40%, odnosno 50% utakmica, premda su se u posljednjih pet utakmica obiju momčadi ti udjeli povećali na 80% i 60%. Taj rast i visoki prosječni xG u napadu — 2,65 za domaćine i 2,34 za goste — znače da je realno očekivati pogodak svake momčadi, ali podaci za domaće i gostujuće utakmice daju blagu prednost scenariju u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak. Opcija BTTS „Ne” znači da barem jedna momčad neće zabiti; ne znači nužno da će utakmica završiti 0:0.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najjači signal daje manje od 3,5 gola: ta granica nije premašena u 80% utakmica Hillerøda i ni u jednoj utakmici Fredericije. Obje momčadi primaju u prosjeku malo golova, 0,6 odnosno 0,75 po utakmici, što smanjuje izglede za velik broj pogodaka. Hillerød postiže u prosjeku 1,4 gola, a Fredericia 1,25, pa i njihova dosadašnja učinkovitost upućuje na umjeren rezultat. Ipak, visoke vrijednosti xG-a obiju momčadi, 2,65 i 2,34, kao i ligaški prosjek od 2,78 gola, nalažu oprez kod niže granice od 2,5. Zato je manje od 3,5 gola sigurniji izbor od manje od 2,5, uz prognoziranih ukupno 2,4 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najvjerojatniji je neriješen rezultat na poluvremenu: Hillerød je bio izjednačen nakon 45 minuta u 4 od 5 domaćih utakmica, a Fredericia u 2 od 4 gostujuće utakmice. U prvom poluvremenu padalo je malo golova — domaćini su u prosjeku postizali 0,2 gola, a gosti 0,25. Nakon poluvremena prednost je na strani Hillerøda, koji je kod kuće u prosjeku postizao 1,2 gola i primao 0,2, dok je Fredericia u gostima postizala 1,0, a primala 0,5. U prilog domaćoj pobjedi govori i prosječni xG na domaćem terenu od 2,65, u usporedbi s 2,34 koliko Fredericia bilježi u gostima. Iako je Hillerød vodio na poluvremenu u 4 od posljednjih 5 utakmica ukupno, rezultati kod kuće i učinkovitost nakon poluvremena čine neriješen rezultat na poluvremenu i konačnu pobjedu domaćina nešto izglednijim scenarijem.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 2
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

44Posjed (%)56
HillerødFredericia
10Udarci19
HillerødFredericia
3Udarci u okvir11
HillerødFredericia
1.11xG2.38
HillerødFredericia
2Korneri5
HillerødFredericia
37Opasni napadi57
HillerødFredericia
22Prekršaji15
HillerødFredericia
2Kartoni2
HillerødFredericia

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.44Postignuti golovi / utakmica1.33
HillerødFredericia
1.56Primljeni golovi / utakmica0.67
HillerødFredericia
47%Prosječan posjed56%
HillerødFredericia
4.67Udarci u okvir / utakmica8.22
HillerødFredericia

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12.78Udarci po utakmici22.89
HillerødFredericia
4.67Udarci u okvir8.22
HillerødFredericia
11.3%Realizacija udaraca5.8%
HillerødFredericia
47%Posjed56%
HillerødFredericia
1.42xG za2.51
HillerødFredericia
1.95xG protiv1.2
HillerødFredericia

Kvaliteta udaraca

Hillerød: UravnoteženaFredericia: Dominantna
HillerødFredericia
Preciznost (udarci u okvir)37%36%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.310.16

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Hillerød je 33% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.6 bodova / utakmica - Hillerød · 1.2 bodova / utakmica - Fredericia

Hillerød
LWDWD
Raspodjela sezonskih rezultata
22% W33% D44% L
Sezona (P-N-I)
2-3-4
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika -1
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-1
1.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-1-1
Posljednjih 5 kod kuće
2-1-1
LDWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 0.8xG: 1.21xG protivnika: 1.86BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Fredericia
DLWDD
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W56% D11% L
Sezona (P-N-I)
3-5-1
1.56 bodova / utakmica · gol-razlika +6
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-2-1
Posljednjih 5 u gostima
1-2-1
DWLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 0.8xG: 2.35xG protivnika: 1.33BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Hillerød je 8% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.44 golova / utakmica - Hillerød · 1.33 golova / utakmica - Fredericia

Fredericia je 133% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.56 golova / utakmica - Hillerød · 0.67 golova / utakmica - Fredericia

Profil zabijanja momčadi Hillerød: neujednačeno

Hillerød postiže pogodak u 78% utakmica (7 od 9 utakmica), dok Fredericia ima Clean sheet u 56% utakmica (5 od 9 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Fredericia: vrlo snažno

Fredericia postiže pogodak u 78% utakmica (7 od 9 utakmica), dok Hillerød ima Clean sheet u 11% utakmica (1 od 9 utakmica).

13Postignuti golovi (sezona)12
HillerødFredericia
14Primljeni golovi (sezona)6
HillerødFredericia
3Prosječan broj golova u utakmici2
HillerødFredericia
6Postignuti golovi (posljednjih 5)4
HillerødFredericia
4Primljeni golovi (posljednjih 5)4
HillerødFredericia

Koliko često postižu barem...

78%1 gol78%
HillerødFredericia
33%2 gola33%
HillerødFredericia
22%3 gola22%
HillerødFredericia
11%4 gola0%
HillerødFredericia

Koliko često primaju barem...

89%1 gol44%
HillerødFredericia
22%2 gola22%
HillerødFredericia
22%3 gola0%
HillerødFredericia
11%4 gola0%
HillerødFredericia

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

11%BTTS na poluvremenu11%
HillerødFredericia
11%BTTS u oba poluvremena11%
HillerødFredericia
22%Zabijali u oba poluvremena11%
HillerødFredericia

BTTS i broj golova

33%Min. 3 gola i BTTS22%
HillerødFredericia
0%Min. 3 gola bez BTTS-a22%
HillerødFredericia
60%BTTS – zadnjih 540%
HillerødFredericia

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

89%Min. 1 gol prije poluvremena44%
HillerødFredericia
33%Min. 2 gola prije poluvremena11%
HillerødFredericia
11%Min. 3 gola prije poluvremena0%
HillerødFredericia

2. poluvrijeme

78%Min. 1 gol nakon poluvremena78%
HillerødFredericia
33%Min. 2 gola nakon poluvremena44%
HillerødFredericia
22%Min. 3 gola nakon poluvremena22%
HillerødFredericia

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Hillerød je 78% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.78 bodova / utakmica - Hillerød · 1 bodova / utakmica - Fredericia

Hillerød — stanje na poluvremenu
56% vode11% izjednačeno33% gube
Fredericia — stanje na poluvremenu
11% vode67% izjednačeno22% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.78Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
HillerødFredericia
0.78Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.22
HillerødFredericia
0.56Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.33
HillerødFredericia
1.33Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.56
HillerødFredericia
56%Clean sheet prije poluvremena67%
HillerødFredericia
44%Bez gola prije poluvremena78%
HillerødFredericia

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)2
HillerødFredericia
0.67Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.11
HillerødFredericia
1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.33
HillerødFredericia
1.67Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.44
HillerødFredericia
33%Clean sheet nakon poluvremena78%
HillerødFredericia
56%Bez gola nakon poluvremena33%
HillerødFredericia

Hillerød — rezultati drugog poluvremena

22% W33% D44% L
16
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.78
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva39%

Vodi na poluvremenu u 56% utakmica i pobjeđuje u 22%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Fredericia — rezultati drugog poluvremena

56% W33% D11% L
9
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
+7
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva300%

Vodi na poluvremenu u 11% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Hillerød — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.400.60
Postignuti golovi / utakmica1.00.2
Primljeni golovi / utakmica0.20.6
Prosječan broj golova u utakmici1.20.8
1 gol100%60%
2 gola20%20%
3 gola0%0%
Clean sheet80%40%
Bez gola20%80%
Gol-razlika+4-2
Poluvrijeme: 80% vode - 0% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 60% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 5
Fredericia — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.401.20
Postignuti golovi / utakmica0.40.4
Primljeni golovi / utakmica0.20.6
Prosječan broj golova u utakmici0.61.0
1 gol40%60%
2 gola20%40%
3 gola0%0%
Clean sheet80%60%
Bez gola60%60%
Gol-razlika+1-1
Poluvrijeme: 20% vode - 80% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Hillerød
ZabijenoPrimljeno
4
3
0-15
1
0
16-30
2
2
31-45
1
3
46-60
2
2
61-75
3
4
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

Fredericia
ZabijenoPrimljeno
0
2
0-15
2
1
16-30
0
0
31-45
5
1
46-60
4
0
61-75
1
2
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (5 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.50
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.1 : 1.4
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
90%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
56%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
61%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
5%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 20 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Hillerød

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.53
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.41
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-3.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.02
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.39
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
101%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
116%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.60
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
23% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 31% postiže se u prvih 15 minuta.
23%

Fredericia

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+1.31
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.65
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-7.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-1.18
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.53
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
99%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
47%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.36
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.9
Kasni golovi
8% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
8%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 1st Division.

Momčadi u odnosu na ligu

HillerødLigaFredericia
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.002.77▼ 2.00
Obje momčadi zabile▲ 67%63%▼ 44%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 33%55%▼ 44%
Clean sheetovi▼ 11%24%▲ 56%
Gol prije poluvremena▲ 89%75%▼ 44%
Gol nakon poluvremena• 78%77%• 78%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.77
Prosjek golova po utakmici
63%
Obje momčadi zabile
55%
Min. 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheetovi
1.43
Domaći golovi / utakmica
1.34
Gostujući golovi / utakmica
+7%
Prednost domaćeg napada
+6%
Prednost domaće obrane
+5%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
75%
1 gol
32%
2 gola
13%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
45%
2 gola
23%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. FredericiaGolAsbjorn BondergaardAsistencija: William Madsen
  2. HillerødŽuti kartonNicklas Bjerre Schmidt
  3. FredericiaZamjenaUšao: Casper JørgensenIzašao: Bork Classønn Bang-Kittilsen
  4. HillerødZamjenaUšao: Magnus Munck BjørnholmIzašao: Solomon Opoku
  5. HillerødŽuti kartonOliver Sejer Lauritsen
  6. HillerødZamjenaUšao: William GlindtvadIzašao: Sebastian Larsen
  7. FredericiaŽuti kartonDaniel Bisgaard Haarbo
  8. FredericiaZamjenaUšao: Nemo ThomsenIzašao: Asbjorn Bondergaard

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Hillerød protiv Fredericia?

Utakmica lige 1st Division završila je rezultatom Hillerød 0:2 Fredericia. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Hillerød protiv Fredericia?

Hillerød prosječno postiže 1,44 golova po utakmici, a Fredericia 1,33. Prosjek lige 1st Division iznosi 2,77 golova, a Over 2.5 javlja se u 55% utakmica. BTTS se javlja u 67% utakmica momčadi Hillerød i 44% utakmica momčadi Fredericia.

Kakva je aktualna forma momčadi Hillerød i Fredericia?

U posljednjih pet utakmica Hillerød ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Fredericia ima 1 pobjeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Hillerød protiv Fredericia?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.