Johor Darul Ta'zim - Imigresen: statistika utakmice
Johor Darul Ta'zim protiv Imigresen: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Johor Darul Ta'zim je igrao protiv Imigresen u ligi Super League (Malezija). Utakmica je odigrana 29. kolovoza 2026.. Stadion: Stadium Sultan Ibrahim. Konačni rezultat: 7:0.
Trenutačna forma
Johor Darul Ta'zim: 2-0-0, 3,00 bodova po utakmici. Imigresen: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Johor Darul Ta'zim postiže 6,00 i prima 0,00 golova po utakmici. Imigresen postiže 2,00 i prima 2,00. Prosjek lige: 3,82 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Johor Darul Ta'zim 0%, Imigresen 100%. Over 2.5: Johor Darul Ta'zim 100%, Imigresen 100%. Razina lige: BTTS 18%, Over 2.5 73%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Johor Darul Ta'zim 3,70, Imigresen 0,51. Udarci po utakmici: Johor Darul Ta'zim 32,5, Imigresen 4,0. Prosječan posjed: Johor Darul Ta'zim 63%, Imigresen 35%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Johor Darul Ta'zim: vodstvo na poluvremenu 100%, golovi u drugom poluvremenu 4,00. Imigresen: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (4) za Johor Darul Ta'zim i 16-30 (1) za Imigresen. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Super League: 3,82 golova po utakmici, BTTS 18%, Over 2.5 73%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-0. Prosjek golova 4,00, BTTS 0%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Johor Darul Ta'zim pobijedio je u jedinoj dosadašnjoj domaćoj utakmici rezultatom 3:0, uz prosječni xG od 2,71 i samo 0,78 xG-a dopuštenog pred vlastitim vratima. Domaćin stvara ogromnu prednost u broju prilika: prosječno upućuje 23 udarca, od čega je 12 u okvir vrata, dok je Imigresen u gostujućim utakmicama zabilježio samo 1 udarac, od čega 1 u okvir, po susretu. Imigresen je neporažen u posljednjih pet utakmica, uz učinak od 3 pobjede i 2 remija, no na gostovanju je u jedinom odigranom susretu remizirao, primio 2 pogotka i dopustio protivniku xG od 1,00. Gosti su doduše postigli 2 pogotka uz vrlo nizak xG od 0,33, što upućuje na teško održivu realizaciju, dok je Johor zabio čak 22 pogotka u posljednjih pet utakmica. Znatno bolja kontrola igre domaćina, temeljena na 54% posjeda lopte u odnosu na 30% Imigresena, trebala bi rezultirati njihovom pobjedom.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Signal za BTTS proizlazi prije svega iz trenutačne napadačke forme: domaćini su u posljednjih pet utakmica postizali prosječno 4,4 gola, a gosti 2,8. Imigresen je u 80% posljednjih pet susreta imao BTTS, dok je Johor Darul Ta'zim to ostvario u 40% slučajeva, što daje umjereno pozitivan, ali ne i jednoznačan pokazatelj. Domaćini su u tom razdoblju primali samo 0,8 gola po utakmici, no xG protiv njih iznosio je 1,23, pa su suparnici redovito stvarali prilike. Gosti imaju xG od 1,38 te u posljednjih pet nastupa prosječno primaju 1,0 gol, a protiv vrlo snažnog napada Johora malo je vjerojatno da će sačuvati mrežu netaknutom. Oklada da će obje momčadi postići pogodak nešto je izglednija, iako je ograničavaju dobra obrana domaćina i ligaški prosjek BTTS-a od svega 40%.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Johor Darul Ta'zim postizao je prosječno 4,4 gola u posljednjih pet utakmica, dok je Imigresen postizao 2,8, što upućuje na vrlo visok napadački potencijal obiju momčadi. Domaćini su u tom razdoblju primali samo 0,8 pogodaka po utakmici, no gosti su unatoč tome stvarali prilike vrijedne prosječno 1,38 xG, pa njihov pogodak i dalje ostaje realan scenarij. U utakmicama Imigresena u 80% posljednjih pet susreta postignuto je više od 2,5 gola, a u Johorovim utakmicama u 60%; dodatno, ligaški prosjek iznosi visokih 3,2 gola. Prognoza od 3,30 gola jasno daje najveću prednost opciji više od 1,5 gola, jer je čak i uz nižu učinkovitost najvjerojatniji ishod s najmanje dva pogotka.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Johor Darul Ta'zim je u posljednjih pet utakmica prosječno postizao 4,4 gola, dok je Imigresen postizao 2,8, a domaćin je primao samo 0,8 pogotka po susretu, naspram 1,0 kod gostiju. Prednost JDT-a posebno je vidljiva u drugom poluvremenu: njihov prosjek od 2,4 postignuta pogotka znatno je veći od 1,4 kod Imigresena, uz pozitivan učinak u tom dijelu utakmice od 9 prema 5. Obje su momčadi na poluvremenu imale neriješen rezultat u 60% posljednjih pet susreta, stoga scenarij X/1 ostaje vrlo realna alternativa, no JDT je nakon 45 minuta vodio u 40% tih utakmica i tada je prosječno postizao 2,0 pogotka. Domaćin nije izgubio nijednu od posljednjih pet utakmica, pobijedivši u 60% njih, a njihovih 60% pobjeda uz veću ofenzivnu snagu podupire varijantu vodstva na poluvremenu i pobjede na kraju.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Johor Darul Ta'zim | Imigresen | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 46% | 25% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.13 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.40 | 2.00 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Johor Darul Ta'zim je 200% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
3 bodova / utakmica - Johor Darul Ta'zim · 1 bodova / utakmica - Imigresen
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Johor Darul Ta'zim je 200% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
6 golova / utakmica - Johor Darul Ta'zim · 2 golova / utakmica - Imigresen
Johor Darul Ta'zim postiže pogodak u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Imigresen ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).
Imigresen postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Johor Darul Ta'zim ima Clean sheet u 100% utakmica (2 od 2 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Johor Darul Ta'zim
Over / Under - Imigresen
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Johor Darul Ta'zim je 200% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
3 bodova / utakmica - Johor Darul Ta'zim · 1 bodova / utakmica - Imigresen
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Johor Darul Ta'zim — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 100% utakmica i pobjeđuje u 100%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Imigresen — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 3.00 | 3.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 2.0 | 4.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.0 | 4.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 50% | 100% |
| 3 gola | 50% | 50% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Gol-razlika | +4 | +8 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 1.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.0 | 1.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 100% | 100% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 0% | 0% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Gol-razlika | 0 | 0 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 76-90 (4 goals). Bilanca kasnih golova (76–90): +4 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Johor Darul Ta'zim
Imigresen
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Super League.
Momčadi u odnosu na ligu
| Johor Darul Ta'zim | Liga | Imigresen | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 6.00 | 3.82 | ▲ 4.00 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 0% | 18% | ▲ 100% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 100% | 73% | ▲ 100% |
| Clean sheetovi | ▲ 100% | 41% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 100% | 73% | ▲ 100% |
| Gol nakon poluvremena | • 100% | 100% | • 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
- Johor Darul Ta'zimGolMarcos Guilherme de Almeida Santos MatosAsistencija: Bergson Gustavo Silveira da Silva
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (2): Johor Darul Ta'zim 2 - 0 - 0 Imigresen. Prosjek golova 4.00, obje momčadi zabile u 0% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Johor Darul Ta'zim protiv Imigresen?
Utakmica lige Super League završila je rezultatom Johor Darul Ta'zim 7:0 Imigresen. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Johor Darul Ta'zim i Imigresen?
U posljednjih 2 međusobnih utakmica Johor Darul Ta'zim je pobijedio 2 puta, Imigresen 0 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 4,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 0% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Johor Darul Ta'zim protiv Imigresen?
Johor Darul Ta'zim prosječno postiže 6,00 golova po utakmici, a Imigresen 2,00. Prosjek lige Super League iznosi 3,82 golova, a Over 2.5 javlja se u 73% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica momčadi Johor Darul Ta'zim i 100% utakmica momčadi Imigresen.
Kakva je aktualna forma momčadi Johor Darul Ta'zim i Imigresen?
U posljednjih pet utakmica Johor Darul Ta'zim ima 2 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici). Imigresen ima 0 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Johor Darul Ta'zim protiv Imigresen?
Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.


