Poljska - 3 Liga Group 4Stadion KoronaPodaci aktualni na dan 31. kolovoza 2026.

Korona Kielce II - KS Hetman Zamosc: statistika utakmice

Korona Kielce II protiv KS Hetman Zamosc: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Korona Kielce II je igrao protiv KS Hetman Zamosc u ligi 3 Liga Group 4 (Poljska). Utakmica je odigrana 19. kolovoza 2026.. Stadion: Stadion Korona. Konačni rezultat: 2:2.

Trenutačna forma

Korona Kielce II: 0-0-3, 0,00 bodova po utakmici. KS Hetman Zamosc: 1-2-0, 1,67 bodova po utakmici.

Statistika golova

Korona Kielce II postiže 2,33 i prima 3,33 golova po utakmici. KS Hetman Zamosc postiže 1,67 i prima 0,67. Prosjek lige: 2,96 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Korona Kielce II 100%, KS Hetman Zamosc 67%. Over 2.5: Korona Kielce II 100%, KS Hetman Zamosc 33%. Razina lige: BTTS 61%, Over 2.5 54%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Korona Kielce II 1,92, KS Hetman Zamosc 0,00. Udarci po utakmici: Korona Kielce II 10,0, KS Hetman Zamosc −1,0. Prosječan posjed: Korona Kielce II 36%, KS Hetman Zamosc −1%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Korona Kielce II: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. KS Hetman Zamosc: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,33.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (2) za Korona Kielce II i 0-15 (4) za KS Hetman Zamosc. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

3 Liga Group 4: 2,96 golova po utakmici, BTTS 61%, Over 2.5 54%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Korona Kielce II iza sebe ima neujednačen niz, ali u posljednjih pet susreta postigla je 13 pogodaka i ostvarila 2 pobjede, dok je Hetman Zamość u tom razdoblju zabio samo 5 golova. Domaćini su ipak izrazito skloni primanju pogodaka, budući da su u posljednjih pet utakmica primili 12 golova, a kod kuće u prosjeku primaju 2 pogotka po susretu. Hetman je i dalje bez pobjede u sezoni, no u gostima je remizirao u obje utakmice, uz prosjek od 1 postignutog i 1 primljenog gola po susretu. Forma gostiju je slaba — 3 poraza i 2 remija u posljednjih pet nastupa te samo 0,4 boda po utakmici — stoga veći napadački potencijal Korone ide u prilog tijesnoj pobjedi domaćina. Rizik od remija i dalje je značajan zbog 100% remija Hetmana u gostima i obrambenih problema Korone.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Signal za to da će obje momčadi postići pogodak vrlo je jasan jer sezonski udio BTTS-a iznosi 100% i za Koronu Kielce II i za Hetman Zamość, u odnosu na ligaški prosjek od 60%. U posljednjih pet utakmica Korona je u prosjeku postizala 2,6 gola i primala 2,4, dok je Hetman zabijao 1,0 gol, ali dopuštao protivnicima 2,8 pogodaka. Domaćini imaju solidan nedavni napadački xG od 1,85, dok njihov xG primljenih iznosi 1,86, što podupire mogućnost da gosti postignu barem jedan pogodak unatoč skromnom xG-u od 0,67. Hetman je bilježio BTTS u 80% svojih posljednjih pet utakmica, a slaba obrana obiju momčadi povećava vjerojatnost da će svaka momčad postići barem jedan pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Posljednjih pet utakmica Korone Kielce II donijelo je prosječno čak 5,0 pogodaka, uz 2,6 postignutih i 2,4 primljenih pogodaka po utakmici. Hetman Zamość je u istom razdoblju postizao prosječno 1,0 pogodak, ali je primao 2,8, a u 80% tih utakmica obje su momčadi postigle pogodak. Više od 2.5 pogodaka postignuto je u 100% posljednjih pet utakmica domaćina i u 60% utakmica gostiju, dok ligaški prosjek iznosi 2,95 pogodaka. Koronin xG u posljednjih pet utakmica iznosio je 1,85, a obrana Hetmana dopuštala je protivnicima 1,37 xG-a, što dodatno podupire očekivanje najmanje dvaju pogodaka. Najjači signal je više od 1.5, jer su obje momčadi imale više od 1.5 pogodaka u svim dostupnim prvenstvenim utakmicama, a njihovi aktualni rezultati upućuju na izrazito otvorenu igru.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Korona Kielce II ima izrazito bolji početak utakmica: u posljednjih pet susreta vodila je na poluvremenu u 67% slučajeva, dok je Hetman Zamość nakon prvog poluvremena gubio u 100% nastupa. Domaćini su prije odmora u prosjeku postizali 1,67 gola, a gosti su u tom razdoblju primali čak 4,0 gola po utakmici, što snažno podupire scenarij vodstva Korone već na poluvremenu. Gol-razlika na poluvremenu u ovoj seriji iznosi +2 za Koronu i -6 za Hetman, a momčad iz Zamośća nije pobijedila nijednu od posljednjih pet utakmica. Nakon promjene strana Hetman izgleda stabilnije, osvajajući u prosjeku 1,5 bodova po utakmici u tom dijelu susreta naspram 0,33 Korone, no prednost koju su domaćini rano stekli trebala bi biti dovoljna za očuvanje pobjede. Tip 1/1 stoga je najjači, iako visoki prosjeci od 5,0 i 3,8 golova u posljednjih pet utakmica obiju momčadi povećavaju rizik promjene rezultata nakon odmora.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
0 : 2
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

39Posjed (%)61
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
5Udarci27
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
3Udarci u okvir13
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
0.8xG2.97
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
3Korneri11
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
36Opasni napadi52
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
-1Prekršaji-1
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
-1Kartoni-1
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
2.33Postignuti golovi / utakmica1.67
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
3.33Primljeni golovi / utakmica0.67
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
36%Prosječan posjed-1%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
5.67Udarci u okvir / utakmica-1
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10Udarci po utakmici-1
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
5.67Udarci u okvir-1
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
23.3%Realizacija udaraca-166.7%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
36%Posjed-1%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
1.92xG za0
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
1.94xG protiv0
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Kvaliteta udaraca

Korona Kielce II: KontranapadačkaKS Hetman Zamosc: Uravnotežena
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
Preciznost (udarci u okvir)57%0%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.190.00
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.410.00

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Korona Kielce II
LLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
0% W0% R100% P
Sezona (P-N-I)
0-0-3
0.00 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-3
0.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-1
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-1
L
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.3Primljeni golovi: 3.3xG: 1.92xG protivnika: 1.94BTTS: 100%Over 2.5: 100%
KS Hetman Zamosc
DDW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W67% R0% P
Sezona (P-N-I)
1-2-0
1.67 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-0
1.67 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-1-0
Posljednjih 5 u gostima
0-1-0
D
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.7Primljeni golovi: 0.7xG: 0.00xG protivnika: 0.00BTTS: 67%Over 2.5: 33%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Korona Kielce II je 40% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.33 golova / utakmica - Korona Kielce II · 1.67 golova / utakmica - KS Hetman Zamosc

KS Hetman Zamosc je 397% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

3.33 golova / utakmica - Korona Kielce II · 0.67 golova / utakmica - KS Hetman Zamosc

Profil zabijanja momčadi Korona Kielce II: vrlo snažno

Korona Kielce II postiže pogodak u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok KS Hetman Zamosc ima Clean sheet u 33% utakmica (1 od 3 utakmica).

Profil zabijanja momčadi KS Hetman Zamosc: vrlo snažno

KS Hetman Zamosc postiže pogodak u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok Korona Kielce II ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).

7Postignuti golovi (sezona)5
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
10Primljeni golovi (sezona)2
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
5.67Prosječan broj golova u utakmici2.33
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
7Postignuti golovi (posljednjih 5)5
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
10Primljeni golovi (posljednjih 5)2
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Koliko često postižu barem...

100%1 gol100%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
67%2 gola33%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%3 gola33%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%4 gola0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Koliko često primaju barem...

100%1 gol67%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
100%2 gola0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
67%3 gola0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%4 gola0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

61%
Prosjek lige

Obrasci golova

33%BTTS na poluvremenu0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%BTTS u oba poluvremena0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%Zabijali u oba poluvremena0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

BTTS i broj golova

100%Min. 3 gola i BTTS0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
0%Min. 3 gola bez BTTS-a33%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
100%BTTS – zadnjih 567%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
67%Min. 2 gola prije poluvremena0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
67%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena33%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
100%Min. 2 gola nakon poluvremena33%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Korona Kielce II je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.33 bodova / utakmica - Korona Kielce II · 1 bodova / utakmica - KS Hetman Zamosc

Korona Kielce II — stanje na poluvremenu
33% vode33% izjednačeno33% gube
KS Hetman Zamosc — stanje na poluvremenu
0% vode100% izjednačeno0% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.33Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
1.33Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
2Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
3.33Prosjek golova (1. poluvrijeme)0
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%Clean sheet prije poluvremena100%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%Bez gola prije poluvremena100%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.33
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
1.33Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.33
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
2.33Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.67
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%Clean sheet nakon poluvremena67%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc
33%Bez gola nakon poluvremena67%
Korona Kielce IIKS Hetman Zamosc

Korona Kielce II — rezultati drugog poluvremena

33% W0% R67% P
4
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.33
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva0%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 0%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena-0.7

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

KS Hetman Zamosc — rezultati drugog poluvremena

0% W100% R0% P
3
Bodovi na poluvremenu
0
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.00
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Korona Kielce II — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.331.00
Postignuti golovi / utakmica1.31.0
Primljeni golovi / utakmica2.01.3
Prosječan broj golova u utakmici3.32.3
1 gol100%100%
2 gola67%100%
3 gola67%33%
Clean sheet33%33%
Bez gola33%33%
Gol-razlika-2-1
Poluvrijeme: 33% vode - 33% izjednačeno - 33% gube
2. poluvrijeme: 33% pobijedili - 0% izjednačeno - 67% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
KS Hetman Zamosc — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.3
Primljeni golovi / utakmica0.00.3
Prosječan broj golova u utakmici0.00.7
1 gol0%33%
2 gola0%33%
3 gola0%0%
Clean sheet100%67%
Bez gola100%67%
Gol-razlika00
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 100% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Korona Kielce II
ZabijenoPrimljeno
1
1
0-15
2
2
16-30
1
3
31-45
1
1
46-60
1
3
61-75
1
0
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

KS Hetman Zamosc
ZabijenoPrimljeno
4
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
0
1
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

4.00
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.5 : 2.5
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
135%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
84%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Korona Kielce II

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.02
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.98
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-3.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.41
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-1.39
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
163%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
216%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
14% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
14%

KS Hetman Zamosc

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
0.00
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.00
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+1.67
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.67
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
108%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
47%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 80% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 3 Liga Group 4.

Momčadi u odnosu na ligu

Korona Kielce IILigaKS Hetman Zamosc
Prosječan broj golova u utakmici 5.672.96 2.33
Obje momčadi zabile 100%61% 67%
Min. 3 gola (Over 2.5) 100%54% 33%
Clean sheetovi 0%21% 33%
Gol prije poluvremena 100%54% 0%
Gol nakon poluvremena 100%57% 33%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.96
Prosjek golova po utakmici
61%
Obje momčadi zabile
54%
Min. 3 gola (Over 2.5)
21%
Clean sheetovi
1.43
Domaći golovi / utakmica
1.54
Gostujući golovi / utakmica
+-7%
Prednost domaćeg napada
+-8%
Prednost domaće obrane
+-7%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
54%
1 gol
25%
2 gola
18%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
57%
1 gol
39%
2 gola
18%
3 gola
11%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Domaća momčad

Ostali zabilježeni igrači

Janusz Nojszewski⚽ 1

Gostujuća momčad

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Korona Kielce IIGolJanusz Nojszewski

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Korona Kielce II protiv KS Hetman Zamosc?

Utakmica lige 3 Liga Group 4 završila je rezultatom Korona Kielce II 2:2 KS Hetman Zamosc. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Korona Kielce II protiv KS Hetman Zamosc?

Korona Kielce II prosječno postiže 2,33 golova po utakmici, a KS Hetman Zamosc 1,67. Prosjek lige 3 Liga Group 4 iznosi 2,96 golova, a Over 2.5 javlja se u 54% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi Korona Kielce II i 67% utakmica momčadi KS Hetman Zamosc.

Kakva je aktualna forma momčadi Korona Kielce II i KS Hetman Zamosc?

U posljednjih pet utakmica Korona Kielce II ima 0 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (0,00 bodova po utakmici). KS Hetman Zamosc ima 1 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (1,67 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Korona Kielce II protiv KS Hetman Zamosc?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Korona Kielce II protiv KS Hetman Zamosc. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.