Belgija - Pro LeagueLuminus ArenaPodaci aktualni na dan 31. kolovoza 2026.

KRC Genk - Waasland-Beveren: statistika utakmice

Grb momčadi KRC Genk
KRC Genk
4 : 0poluvrijeme 3:0
Grb momčadi Waasland-Beveren
Waasland-Beveren

KRC Genk protiv Waasland-Beveren: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

KRC Genk je igrao protiv Waasland-Beveren u ligi Pro League (Belgija). Utakmica je odigrana 28. kolovoza 2026.. Stadion: Luminus Arena. Konačni rezultat: 4:0.

Trenutačna forma

KRC Genk: 1-1-1, 1,33 bodova po utakmici. Waasland-Beveren: 1-0-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

KRC Genk postiže 2,67 i prima 2,67 golova po utakmici. Waasland-Beveren postiže 0,67 i prima 2,00. Prosjek lige: 3,29 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: KRC Genk 100%, Waasland-Beveren 33%. Over 2.5: KRC Genk 100%, Waasland-Beveren 67%. Razina lige: BTTS 50%, Over 2.5 67%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: KRC Genk 1,76, Waasland-Beveren 1,23. Udarci po utakmici: KRC Genk 15,0, Waasland-Beveren 10,7. Prosječan posjed: KRC Genk 55%, Waasland-Beveren 51%.

Prvo i drugo poluvrijeme

KRC Genk: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,33. Waasland-Beveren: vodstvo na poluvremenu 67%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (4) za KRC Genk i 0-15 (1) za Waasland-Beveren. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Pro League: 3,29 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 67%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

KRC Genk ima vrlo snažan učinak kod kuće: pobijedio je u 100% domaćih utakmica, postiže prosječno 3 pogotka po susretu i stvara prilike vrijedne 2,39 xG. Waasland-Beveren u gostima je izgubio obje utakmice, postiže samo 0,5 pogodaka po susretu, a u 50% takvih nastupa nije zatresao mrežu. Domaćin u prosjeku upućuje 22 udarca i 7 udaraca u okvir, dok gosti bilježe 11, odnosno 3,5, što jasno ukazuje na Genkovu prednost u kreiranju prilika. Obrana BeVerena na gostovanjima prima 3 pogotka po utakmici uz 1,96 xG protivnika, a posljednjih pet susreta momčadi donijelo je čak 11 primljenih pogodaka. Genk također ne uspijeva sačuvati mrežu netaknutom te je u posljednjih pet utakmica primio 15 pogodaka, no njegova osjetno veća napadačka snaga trebala bi odlučiti u korist domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najnovija forma jasno ide u prilog golovima na obje strane: Genk je imao okladu BTTS u 80% posljednjih 5 utakmica, a Waasland-Beveren u 60%. Domaćini su u tom razdoblju prosječno postizali 2,4 gola, ali su primali čak 3,0, dok su gosti zabijali 1,0 pogodak i dopuštali protivnicima 2,2 gola. Waasland-Beveren ove sezone nije sačuvao nijednu čistu mrežu i prosječno prima 3,0 gola, što znatno povećava Genkove šanse za pogodak. Gosti ipak imaju xG od 1,30, prosječno upućuju 3,5 udarca u okvir, a Genkova obrana dopušta prosječno 2,01 xG, pa je njihov pogodak realan scenarij. Iako je Genk dosad sačuvao 100% čistih mreža, slabije obrambene brojke iz posljednjih utakmica pomiču prognozu prema BTTS: Da.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Profil posljednjih pet utakmica obje momčadi jasno pogoduje golovima: Genk je zabijao prosječno 2,4 gola i primao 3,0, dok je Waasland-Beveren postizao 1,0 i dopuštao protivnicima 2,2 gola. Više od 2.5 gola postignuto je u 100% posljednjih pet utakmica Genka i u 80% utakmica Waasland-Beverena, pri čemu su obje momčadi postigle pogodak u 80%, odnosno 60% tih nastupa. Prosječni xG u posljednjih pet utakmica iznose 1,42 za Genk i 1,23 za goste, dok su obrane dopuštale 1,46, odnosno 1,97 xG-a. Posebno ide u prilog domaćinima to što je Waasland-Beveren u gostima primao prosječno 3,0 gola, pa je najmanje dva pogotka na cijeloj utakmici najjači signal. Granica više od 1,5 pruža veću sigurnosnu marginu nego više od 2.5, iako predviđeni zbroj od 2,95 gola i dalje podupire otvorenu utakmicu.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij je vodstvo Genka na poluvremenu i njegova pobjeda na kraju utakmice, budući da su domaćini pobijedili u 100% dosadašnjih domaćih utakmica, dok je Waasland-Beveren izgubio 100% gostujućih susreta. Genk je u svakoj domaćoj utakmici sačuvao mrežu netaknutom, dok su gosti u prosjeku primali 3,0 gola u gostima uz samo 0,5 postignutih pogodaka. Domaćini su na poluvremenu vodili u 100% domaćih utakmica, a Beveren je u polovici gostujućih susreta odlazio u svlačionicu s rezultatskim zaostatkom te je prije poluvremena prosječno primao 1,0 gol. Posljednjih pet utakmica ipak upućuje na veću promjenjivost, jer je Genk postizao 2,4 gola, ali primao 3,0, pa značajan dio vjerojatnosti i dalje otpada na neriješen rezultat na poluvremenu ili neočekivano vodstvo gostiju. Unatoč tome, prednost domaćina u osnovnim rezultatima, obrani i učinkovitosti ponajprije govori u prilog kombinaciji 1/1.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

3 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

49Posjed (%)51
KRC GenkWaasland-Beveren
12Udarci13
KRC GenkWaasland-Beveren
7Udarci u okvir1
KRC GenkWaasland-Beveren
1.65xG1.42
KRC GenkWaasland-Beveren
3Korneri9
KRC GenkWaasland-Beveren
55Opasni napadi73
KRC GenkWaasland-Beveren
7Prekršaji4
KRC GenkWaasland-Beveren
0Kartoni1
KRC GenkWaasland-Beveren

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2.67Postignuti golovi / utakmica0.67
KRC GenkWaasland-Beveren
2.67Primljeni golovi / utakmica2
KRC GenkWaasland-Beveren
55%Prosječan posjed51%
KRC GenkWaasland-Beveren
6Udarci u okvir / utakmica3.33
KRC GenkWaasland-Beveren

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

15Udarci po utakmici10.67
KRC GenkWaasland-Beveren
6Udarci u okvir3.33
KRC GenkWaasland-Beveren
17.8%Realizacija udaraca6.3%
KRC GenkWaasland-Beveren
55%Posjed51%
KRC GenkWaasland-Beveren
1.76xG za1.23
KRC GenkWaasland-Beveren
1.42xG protiv1.98
KRC GenkWaasland-Beveren

Kvaliteta udaraca

KRC Genk: DominantnaWaasland-Beveren: Uravnotežena
KRC GenkWaasland-Beveren
Preciznost (udarci u okvir)40%31%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.450.20

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

KRC Genk je 33% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.33 bodova / utakmica - KRC Genk · 1 bodova / utakmica - Waasland-Beveren

KRC Genk
LWD
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W33% R33% P
Sezona (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-1
1.33 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
1-0-0
W
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.7Primljeni golovi: 2.7xG: 1.76xG protivnika: 1.42BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Waasland-Beveren
LWL
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W0% R67% P
Sezona (P-N-I)
1-0-2
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika -4
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-2
Posljednjih 5 u gostima
0-0-2
LL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.7Primljeni golovi: 2.0xG: 1.23xG protivnika: 1.98BTTS: 33%Over 2.5: 67%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

KRC Genk je 299% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.67 golova / utakmica - KRC Genk · 0.67 golova / utakmica - Waasland-Beveren

Waasland-Beveren je 34% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2.67 golova / utakmica - KRC Genk · 2 golova / utakmica - Waasland-Beveren

Profil zabijanja momčadi KRC Genk: vrlo snažno

KRC Genk postiže pogodak u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok Waasland-Beveren ima Clean sheet u 33% utakmica (1 od 3 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Waasland-Beveren: vrlo snažno

Waasland-Beveren postiže pogodak u 67% utakmica (2 od 3 utakmica), dok KRC Genk ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).

8Postignuti golovi (sezona)2
KRC GenkWaasland-Beveren
8Primljeni golovi (sezona)6
KRC GenkWaasland-Beveren
5.33Prosječan broj golova u utakmici2.67
KRC GenkWaasland-Beveren
8Postignuti golovi (posljednjih 5)2
KRC GenkWaasland-Beveren
8Primljeni golovi (posljednjih 5)6
KRC GenkWaasland-Beveren

Koliko često postižu barem...

100%1 gol67%
KRC GenkWaasland-Beveren
67%2 gola0%
KRC GenkWaasland-Beveren
67%3 gola0%
KRC GenkWaasland-Beveren
33%4 gola0%
KRC GenkWaasland-Beveren

Koliko često primaju barem...

100%1 gol67%
KRC GenkWaasland-Beveren
100%2 gola67%
KRC GenkWaasland-Beveren
33%3 gola33%
KRC GenkWaasland-Beveren
33%4 gola33%
KRC GenkWaasland-Beveren

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

67%BTTS na poluvremenu0%
KRC GenkWaasland-Beveren
33%BTTS u oba poluvremena0%
KRC GenkWaasland-Beveren
67%Zabijali u oba poluvremena0%
KRC GenkWaasland-Beveren

BTTS i broj golova

100%Min. 3 gola i BTTS33%
KRC GenkWaasland-Beveren
0%Min. 3 gola bez BTTS-a33%
KRC GenkWaasland-Beveren
100%BTTS – zadnjih 533%
KRC GenkWaasland-Beveren

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena100%
KRC GenkWaasland-Beveren
67%Min. 2 gola prije poluvremena33%
KRC GenkWaasland-Beveren
33%Min. 3 gola prije poluvremena0%
KRC GenkWaasland-Beveren

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena67%
KRC GenkWaasland-Beveren
67%Min. 2 gola nakon poluvremena67%
KRC GenkWaasland-Beveren
33%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
KRC GenkWaasland-Beveren

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Waasland-Beveren je 20% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.67 bodova / utakmica - KRC Genk · 2 bodova / utakmica - Waasland-Beveren

KRC Genk — stanje na poluvremenu
33% vode67% izjednačeno0% gube
Waasland-Beveren — stanje na poluvremenu
67% vode0% izjednačeno33% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.67Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)2
KRC GenkWaasland-Beveren
1.33Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.67
KRC GenkWaasland-Beveren
1Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.67
KRC GenkWaasland-Beveren
2.33Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.33
KRC GenkWaasland-Beveren
33%Clean sheet prije poluvremena67%
KRC GenkWaasland-Beveren
0%Bez gola prije poluvremena33%
KRC GenkWaasland-Beveren

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.33Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.33
KRC GenkWaasland-Beveren
1.33Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0
KRC GenkWaasland-Beveren
1.67Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1.33
KRC GenkWaasland-Beveren
3Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.33
KRC GenkWaasland-Beveren
33%Clean sheet nakon poluvremena33%
KRC GenkWaasland-Beveren
33%Bez gola nakon poluvremena100%
KRC GenkWaasland-Beveren

KRC Genk — rezultati drugog poluvremena

33% W33% R33% P
5
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.67
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.7

Prima 0.7 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Waasland-Beveren — rezultati drugog poluvremena

0% W33% R67% P
6
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
1
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva49%

Vodi na poluvremenu u 67% utakmica i pobjeđuje u 33%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.7

Prima 0.7 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

KRC Genk — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.671.33
Postignuti golovi / utakmica1.31.3
Primljeni golovi / utakmica1.01.7
Prosječan broj golova u utakmici2.33.0
1 gol100%100%
2 gola67%67%
3 gola33%33%
Clean sheet33%33%
Bez gola0%33%
Gol-razlika+1-1
Poluvrijeme: 33% vode - 67% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 33% pobijedili - 33% izjednačeno - 33% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 67% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Waasland-Beveren — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.000.33
Postignuti golovi / utakmica0.70.0
Primljeni golovi / utakmica0.71.3
Prosječan broj golova u utakmici1.31.3
1 gol100%67%
2 gola33%67%
3 gola0%0%
Clean sheet67%33%
Bez gola33%100%
Gol-razlika0-4
Poluvrijeme: 67% vode - 0% izjednačeno - 33% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 33% izjednačeno - 67% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

KRC Genk
ZabijenoPrimljeno
0
2
0-15
0
1
16-30
4
0
31-45
2
0
46-60
1
0
61-75
1
5
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

Waasland-Beveren
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
1
1
16-30
0
1
31-45
0
2
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

4.00
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.3 : 1.7
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
122%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
67%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
67%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
4+
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

KRC Genk

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.34
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.34
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.91
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-1.25
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
139%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
193%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
13% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
13%

Waasland-Beveren

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.75
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.58
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+2.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.56
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.02
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
49%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
104%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.7
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 50% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Pro League.

Momčadi u odnosu na ligu

KRC GenkLigaWaasland-Beveren
Prosječan broj golova u utakmici 5.333.29 2.67
Obje momčadi zabile 100%50% 33%
Min. 3 gola (Over 2.5) 100%67% 67%
Clean sheetovi 0%27% 33%
Gol prije poluvremena 100%83% 100%
Gol nakon poluvremena 100%83% 67%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.29
Prosjek golova po utakmici
50%
Obje momčadi zabile
67%
Min. 3 gola (Over 2.5)
27%
Clean sheetovi
1.92
Domaći golovi / utakmica
1.38
Gostujući golovi / utakmica
+39%
Prednost domaćeg napada
+28%
Prednost domaće obrane
+33%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
83%
1 gol
46%
2 gola
13%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
83%
1 gol
63%
2 gola
21%
3 gola
8%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. KRC GenkGolRafiu Durosinmi
  2. KRC GenkGolJunya Ito
  3. Waasland-BeverenŽuti kartonYoni Gomis
  4. KRC GenkGolJosué Ndenge KongoloAsistencija: Jeppe Erenbjerg
  5. Waasland-BeverenZamjenaUšao: Jannik Thomas RobatschIzašao: Bruno Godeau
  6. KRC GenkZamjenaUšao: Yaimar Abel Medina OrtizIzašao: Joris Kayembe Ditu
  7. KRC GenkZamjenaUšao: Kevin Johan Amaro ViegaIzašao: Zakaria El Ouahdi

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice KRC Genk protiv Waasland-Beveren?

Utakmica lige Pro League završila je rezultatom KRC Genk 4:0 Waasland-Beveren. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice KRC Genk protiv Waasland-Beveren?

KRC Genk prosječno postiže 2,67 golova po utakmici, a Waasland-Beveren 0,67. Prosjek lige Pro League iznosi 3,29 golova, a Over 2.5 javlja se u 67% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi KRC Genk i 33% utakmica momčadi Waasland-Beveren.

Kakva je aktualna forma momčadi KRC Genk i Waasland-Beveren?

U posljednjih pet utakmica KRC Genk ima 1 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (1,33 bodova po utakmici). Waasland-Beveren ima 1 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice KRC Genk protiv Waasland-Beveren?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice KRC Genk protiv Waasland-Beveren. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.