Italija - Serie C Group BStadio Comunale Domenico FrancioniPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Latina - Atalanta II: statistika utakmice

Grb momčadi Latina
Latina
2 : 0poluvrijeme 2:0
Grb momčadi Atalanta II
Atalanta II

Latina protiv Atalanta II: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Latina je igrao protiv Atalanta II u ligi Serie C Group B (Italija). Utakmica je odigrana 14. listopada 2026.. Stadion: Stadio Comunale Domenico Francioni. Konačni rezultat: 2:0.

Trenutačna forma

Latina: 0-3-2, 0,60 bodova po utakmici. Atalanta II: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Latina postiže 0,88 i prima 1,25 golova po utakmici. Atalanta II postiže 1,14 i prima 1,57. Prosjek lige: 2,51 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Latina 63%, Atalanta II 57%. Over 2.5: Latina 25%, Atalanta II 57%. Razina lige: BTTS 57%, Over 2.5 45%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Latina 1,80, Atalanta II 1,54. Udarci po utakmici: Latina 15,3, Atalanta II 13,1. Prosječan posjed: Latina 52%, Atalanta II 50%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Latina: vodstvo na poluvremenu 38%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Atalanta II: vodstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 0,86.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (3) za Latina i 61-75 (3) za Atalanta II. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie C Group B: 2,51 golova po utakmici, BTTS 57%, Over 2.5 45%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 2-0-0. Prosjek golova 2,00, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Latina ima izrazito čvršći profil na domaćem terenu: u tri domaće utakmice nije pretrpjela poraz, remizirala je u 67% susreta i primila u prosjeku svega 0,33 gola. Domaćin također stvara bolje prilike, s prosječnim xG-om od 1,94 u odnosu na 1,24 Atalante II u gostima, a uz to upućuje 16 udaraca po utakmici, dok suparnici bilježe 10,33. Atalanta II izgubila je 2 od 3 gostujuće utakmice, u gostima nije sačuvala nijednu mrežu netaknutom i prima u prosjeku 1,67 gola. Gosti su, međutim, ostvarili 3 pobjede u posljednjih 5 utakmica, stoga je remi i dalje realan scenarij, ali prednost u obrani i kvaliteti stvorenih prilika ide u prilog Latini.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Scenarij BTTS-a podržava trenutačna forma, budući da su ga obje momčadi ostvarile u 60% svojih posljednjih pet utakmica, što je iznad ligaškog prosjeka od 56%. Latina je u tom razdoblju u prosjeku postizala 1,6 golova, a Atalanta II 1,4, uz istodobno primanje 1,2 odnosno 1,4 gola po utakmici. Domaćini stvaraju posebno mnogo prilika, s prosječnim xG-om od 2,10 u posljednjih pet nastupa, dok gosti protivnicima dopuštaju xG od 1,90. Nijedna momčad još nije sačuvala mrežu netaknutom u ligi, što jasno povećava izglede da će obje strane postići barem po jedan pogodak. Atalanta II ima niži sezonski postotak BTTS-a, 33% naspram Latininih 67%, ali njezinih sedam golova u posljednjih pet utakmica govori u prilog tome da će zabiti i u ovom susretu.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Latina postiže u prosjeku 1,33 gola, dok Atalanta II prima čak 1,67, što podupire očekivanje od oko 1,5 pogotka domaćina. U posljednjih pet utakmica Latina postiže 1,6 gola i prima 1,2 po susretu, dok je učinak Atalante II 1,4:1,4, što daje prosjek od 2,8 gola u utakmicama obiju momčadi. Kvalitativni podaci također idu u prilog golovima: prosječni xG Latine u posljednjih pet utakmica iznosi 2,10, dok su protivnici Atalante II u tom razdoblju dopuštali 1,90 xG. Nijedna momčad još nije sačuvala praznu mrežu u ligi, a najmanje dva gola postignuta su u 100% Latininih utakmica i u 67% utakmica Atalante II. Najbolja opcija je više od 1,5 gola, jer projekcija od 2,80 gola pruža jasnu prednost iznad te granice, uz manji rizik nego više od 2,5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Latina ima uvjerljivije argumente za prvo poluvrijeme: u posljednjih pet utakmica vodila je na poluvremenu u 60% susreta, pritom je postizala prosječno 1,2 gola i primala samo 0,2. Atalanta II u istom je razdoblju prije odmora postizala tek 0,4 gola po utakmici, a čak 60% njezinih susreta nakon 45 minuta završilo je neriješeno. Domaćini su učinkovitiji i tijekom cijele sezone na vlastitom terenu, gdje osvajaju 2,0 boda po utakmici i bilježe 67% pobjeda, dok gosti u gostima imaju 1,0 bod po utakmici te 67% poraza. Latina stvara više prilika, upućujući prosječno 14,0 udaraca, od čega je 4,67 u okvir, dok Atalanta II bilježi 10,33 odnosno 2,67. Stoga je najizgledniji scenarij da Latina vodi na poluvremenu i zadrži prednost do kraja, iako otvorena obrana domaćina, koja prima prosječno 1,33 gola, smanjuje njezinu prednost u odnosu na varijantu neriješenog rezultata na poluvremenu.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

54Posjed (%)46
LatinaAtalanta II
15Udarci7
LatinaAtalanta II
5Udarci u okvir1
LatinaAtalanta II
1.62xG0.66
LatinaAtalanta II
6Korneri2
LatinaAtalanta II
44Opasni napadi19
LatinaAtalanta II
15Prekršaji10
LatinaAtalanta II
2Kartoni4
LatinaAtalanta II

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

0.88Postignuti golovi / utakmica1.14
LatinaAtalanta II
1.25Primljeni golovi / utakmica1.57
LatinaAtalanta II
52%Prosječan posjed50%
LatinaAtalanta II
4.5Udarci u okvir / utakmica3.71
LatinaAtalanta II

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

15.25Udarci po utakmici13.14
LatinaAtalanta II
4.5Udarci u okvir3.71
LatinaAtalanta II
5.7%Realizacija udaraca8.7%
LatinaAtalanta II
52%Posjed50%
LatinaAtalanta II
1.8xG za1.54
LatinaAtalanta II
1.23xG protiv1.71
LatinaAtalanta II

Kvaliteta udaraca

Latina: NapadačkaAtalanta II: Uravnotežena
LatinaAtalanta II
Preciznost (udarci u okvir)30%28%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.200.31

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Atalanta II je 100% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.6 bodova / utakmica - Latina · 1.2 bodova / utakmica - Atalanta II

Latina
LDLDD
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
13% W50% D38% L
Sezona (P-N-I)
1-4-3
0.88 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-3-2
0.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-3-0
Posljednjih 5 kod kuće
1-3-0
DWDD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.4xG: 1.88xG protivnika: 1.40BTTS: 80%Over 2.5: 20%
Atalanta II
LWWLL
Raspodjela sezonskih rezultata
43% W0% D57% L
Sezona (P-N-I)
3-0-4
1.29 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-3
Posljednjih 5 u gostima
1-0-3
LLWL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.6xG: 1.68xG protivnika: 1.82BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Atalanta II je 30% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.88 golova / utakmica - Latina · 1.14 golova / utakmica - Atalanta II

Latina je 26% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.25 golova / utakmica - Latina · 1.57 golova / utakmica - Atalanta II

Profil zabijanja momčadi Latina: vrlo snažno

Latina postiže pogodak u 75% utakmica (6 od 8 utakmica), dok Atalanta II ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 7 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Atalanta II: snažno

Atalanta II postiže pogodak u 57% utakmica (4 od 7 utakmica), dok Latina ima Clean sheet u 25% utakmica (2 od 8 utakmica).

7Postignuti golovi (sezona)8
LatinaAtalanta II
10Primljeni golovi (sezona)11
LatinaAtalanta II
2.13Prosječan broj golova u utakmici2.71
LatinaAtalanta II
4Postignuti golovi (posljednjih 5)6
LatinaAtalanta II
7Primljeni golovi (posljednjih 5)8
LatinaAtalanta II

Koliko često postižu barem...

75%1 gol57%
LatinaAtalanta II
13%2 gola43%
LatinaAtalanta II
0%3 gola14%
LatinaAtalanta II
0%4 gola0%
LatinaAtalanta II

Koliko često primaju barem...

75%1 gol100%
LatinaAtalanta II
25%2 gola57%
LatinaAtalanta II
25%3 gola0%
LatinaAtalanta II
0%4 gola0%
LatinaAtalanta II

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

38%BTTS na poluvremenu0%
LatinaAtalanta II
0%BTTS u oba poluvremena0%
LatinaAtalanta II
0%Zabijali u oba poluvremena29%
LatinaAtalanta II

BTTS i broj golova

25%Min. 3 gola i BTTS57%
LatinaAtalanta II
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
LatinaAtalanta II
80%BTTS – zadnjih 560%
LatinaAtalanta II

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

75%Min. 1 gol prije poluvremena57%
LatinaAtalanta II
50%Min. 2 gola prije poluvremena29%
LatinaAtalanta II
13%Min. 3 gola prije poluvremena0%
LatinaAtalanta II

2. poluvrijeme

63%Min. 1 gol nakon poluvremena86%
LatinaAtalanta II
13%Min. 2 gola nakon poluvremena57%
LatinaAtalanta II
0%Min. 3 gola nakon poluvremena29%
LatinaAtalanta II

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Latina je 26% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.63 bodova / utakmica - Latina · 1.29 bodova / utakmica - Atalanta II

Latina — stanje na poluvremenu
38% vode50% izjednačeno13% gube
Atalanta II — stanje na poluvremenu
29% vode43% izjednačeno29% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.63Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.29
LatinaAtalanta II
0.88Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.29
LatinaAtalanta II
0.5Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.57
LatinaAtalanta II
1.38Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.86
LatinaAtalanta II
63%Clean sheet prije poluvremena71%
LatinaAtalanta II
25%Bez gola prije poluvremena71%
LatinaAtalanta II

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.38Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.29
LatinaAtalanta II
0Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.86
LatinaAtalanta II
0.75Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1
LatinaAtalanta II
0.75Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.86
LatinaAtalanta II
38%Clean sheet nakon poluvremena29%
LatinaAtalanta II
100%Bez gola nakon poluvremena43%
LatinaAtalanta II

Latina — rezultati drugog poluvremena

0% W38% D63% L
13
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
-6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.63
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva34%

Vodi na poluvremenu u 38% utakmica i pobjeđuje u 13%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Atalanta II — rezultati drugog poluvremena

29% W43% D29% L
9
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.29
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva148%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobjeđuje u 43%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Latina — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.800.20
Postignuti golovi / utakmica0.80.0
Primljeni golovi / utakmica0.41.0
Prosječan broj golova u utakmici1.21.0
1 gol80%80%
2 gola40%20%
3 gola0%0%
Clean sheet60%20%
Bez gola20%100%
Gol-razlika+2-5
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 20% izjednačeno - 80% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Atalanta II — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.201.40
Postignuti golovi / utakmica0.21.0
Primljeni golovi / utakmica0.41.2
Prosječan broj golova u utakmici0.62.2
1 gol40%100%
2 gola20%60%
3 gola0%40%
Clean sheet80%20%
Bez gola80%40%
Gol-razlika-1-1
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Latina
ZabijenoPrimljeno
3
0
0-15
1
1
16-30
3
3
31-45
0
1
46-60
0
2
61-75
0
3
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.

Atalanta II
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
2
1
16-30
0
2
31-45
1
3
46-60
3
1
61-75
2
3
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (3 goals). Najviše primaju u 46-60 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.42
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.2 : 1.2
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
96%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
60%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-17%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
43%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
11%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 9 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Latina

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.57
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.94
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.9 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.92
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.02
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
63%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
113%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.28
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.9
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 43% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Atalanta II

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.17
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.26
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+1.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.40
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.14
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
103%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
113%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.09
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.6
Kasni golovi
25% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie C Group B.

Momčadi u odnosu na ligu

LatinaLigaAtalanta II
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.132.51▲ 2.71
Obje momčadi zabile▲ 63%57%• 57%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 25%45%▲ 57%
Clean sheetovi• 25%25%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 75%70%▼ 57%
Gol nakon poluvremena▼ 63%74%▲ 86%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.51
Prosjek golova po utakmici
57%
Obje momčadi zabile
45%
Min. 3 gola (Over 2.5)
25%
Clean sheetovi
1.39
Domaći golovi / utakmica
1.11
Gostujući golovi / utakmica
+25%
Prednost domaćeg napada
+20%
Prednost domaće obrane
+20%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
70%
1 gol
39%
2 gola
9%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
74%
1 gol
38%
2 gola
13%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. LatinaŽuti kartonEmanuel Ercolano
  2. Atalanta IIZamjenaUšao: Ljubo PuljićIzašao: Jacopo Mirra
  3. Atalanta IICrveni kartonDigne Kaelas Pounga
  4. Atalanta IIZamjenaUšao: Sergej LevakIzašao: Andrea Bonanomi
  5. Atalanta IIZamjenaUšao: Siren BaldeIzašao: Gabriele Bertolini
  6. LatinaZamjenaUšao: Bernardo CalabreseIzašao: Emanuel Ercolano
  7. LatinaŽuti kartonCheick Keita
  8. LatinaZamjenaUšao: Youssouph Cheikh SyllaIzašao: Antonio Cioffi
  9. Atalanta IIŽuti kartonGiulio Misitano
  10. Atalanta IIŽuti kartonFederico Simonetto
  11. LatinaZamjenaUšao: Mattia PorroIzašao: Christian Sussi

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Latina 2 - 0 - 0 Atalanta II. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

Atalanta II
1 : 2
Latina
Latina
1 : 0
Atalanta II

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Latina protiv Atalanta II?

Utakmica lige Serie C Group B završila je rezultatom Latina 2:0 Atalanta II. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Latina i Atalanta II?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Latina je pobijedio 2 puta, Atalanta II 0 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Latina protiv Atalanta II?

Latina prosječno postiže 0,88 golova po utakmici, a Atalanta II 1,14. Prosjek lige Serie C Group B iznosi 2,51 golova, a Over 2.5 javlja se u 45% utakmica. BTTS se javlja u 63% utakmica momčadi Latina i 57% utakmica momčadi Atalanta II.

Kakva je aktualna forma momčadi Latina i Atalanta II?

U posljednjih pet utakmica Latina ima 0 pobjeda, 3 remija i 2 poraza (0,60 bodova po utakmici). Atalanta II ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Latina protiv Atalanta II?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Latina protiv Atalanta II. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.