Laval - Sochaux: statistika utakmice
Laval protiv Sochaux: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Laval je igrao protiv Sochaux u ligi Ligue 2 (Francuska). Utakmica je odigrana 18. rujna 2026.. Stadion: Stade Francis Le Basser. Konačni rezultat: 1:1.
Trenutačna forma
Laval: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Sochaux: 2-3-0, 1,80 bodova po utakmici.
Statistika golova
Laval postiže 1,17 i prima 2,17 golova po utakmici. Sochaux postiže 0,50 i prima 0,67. Prosjek lige: 2,46 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Laval 83%, Sochaux 17%. Over 2.5: Laval 83%, Sochaux 17%. Razina lige: BTTS 54%, Over 2.5 44%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Laval 1,39, Sochaux 0,94. Udarci po utakmici: Laval 12,7, Sochaux 9,0. Prosječan posjed: Laval 56%, Sochaux 42%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Laval: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,83. Sochaux: vodstvo na poluvremenu 17%, golovi u drugom poluvremenu 0,33.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (2) za Laval i 61-75 (2) za Sochaux. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Ligue 2: 2,46 golova po utakmici, BTTS 54%, Over 2.5 44%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Laval zauzima 18. mjesto i izgubio je 3 od posljednjih 5 utakmica, pritom primivši 10 pogodaka, što unatoč prednosti domaćeg terena znatno umanjuje njegove izglede. Sochaux je šesti, neporažen je u posljednjih pet utakmica (2 pobjede i 3 remija) te je u njima primio samo 1 pogodak. Domaćini kod kuće postižu prosječno 1,00 pogodak, ali primaju 2,00, dok su gosti u gostima remizirali u sve tri utakmice i suparnicima dopuštaju samo 0,33 pogotka po susretu. Laval ipak na svom stadionu stvara kvalitetnije prilike, s prosječnim xG-om od 1,48 u usporedbi sa Sochauxovih 0,81 u gostima, dok gostujuća obrana suparnicima u prosjeku dopušta xG od 1,67. Slaba učinkovitost Sochauxa izvan doma, gdje postiže samo 0,33 pogotka po utakmici i ne zabija u 67% susreta, upućuje na izjednačenu utakmicu s remijem i vjerojatno malim brojem pogodaka.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Sezonski podaci jasno idu u prilog scenariju BTTS – ne: Laval ima BTTS u 0% utakmica, a Sochaux u 33%, u usporedbi s ligaškim prosjekom od 55%. Obje momčadi čuvaju mrežu netaknutom u 67% utakmica, pri čemu Sochaux prima u prosjeku samo 0,33 gola po susretu, a u posljednjih pet kola primio je samo 1 pogodak. Napad gostiju posebno je ograničen jer postiže prosječno 0,33 gola tijekom sezone i 0,6 u posljednjih pet utakmica, dok njihov xG iznosi samo 0,81. Laval je obrambeno ranjiviji, primivši 2,0 gola po utakmici u posljednjih pet nastupa, ali Sochaux u prosjeku upućuje samo 2,0 udarca u okvir gola, što smanjuje šanse gostiju da iskoriste tu slabost. Stoga je najvjerojatniji scenarij onaj u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Profil obje momčadi jasno ograničava izglede za utakmicu s mnogo pogodaka: u dosadašnjim utakmicama nijedne momčadi granica od 3.5 gola nije bila premašena. Sochaux u prosjeku postiže samo 0,33 gola po gostujućoj utakmici, a u posljednjih pet susreta zabilježilo je 3 pogotka i primilo samo 1. Laval je u posljednje vrijeme ranjiviji u obrani, primajući 2,0 gola po utakmici u pet nastupa, no napad Sochauxa stvara samo 0,85 xG-a po susretu. Domaćini u prosjeku upućuju 2,67 udaraca u okvir gola, a gosti 2,0, dok preciznost obiju momčadi iznosi 6% odnosno 4%, što smanjuje mogućnost niza pogodaka. Najjača opcija je manje od 3.5, jer čak i uz mogući pogodak svake momčadi podaci i dalje uvjerljivo podupiru ishod s najviše tri pogotka.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najizgledniji je scenarij remi i na poluvremenu i nakon posljednjeg sučevog zvižduka, jer je Sochaux remizirao u svim dosadašnjim gostujućim utakmicama, a u njih 67% na poluvrijeme je otišao s neriješenim rezultatom. Gosti su vrlo čvrsti: u gostima primaju u prosjeku samo 0,33 gola, a u posljednjih pet utakmica protivnicima su dopuštali tek 0,2 pogotka po susretu. Laval kod kuće postiže prosječno 0,67 gola, dok njegov xG iznosi 1,08, naspram 1,67 xG-a koje obrana Sochauxa dopušta, što umanjuje argumente za sigurnu pobjedu domaćina. Prvo poluvrijeme trebalo bi biti posebno oprezno jer Sochaux još nije postigao pogodak u gostima, a u posljednjih pet utakmica obje su momčadi imale prosjek od 0,4 odnosno 1,8 pogodaka prije odmora. Laval je ipak u slabijoj seriji, s 3 poraza u posljednjih 5 utakmica, dok je Sochaux u tom razdoblju ostao neporažen, uz 3 remija i 2 pobjede.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Laval | Sochaux | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 30% | 26% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.10 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.31 | 0.21 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Sochaux je 125% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
0.8 bodova / utakmica - Laval · 1.8 bodova / utakmica - Sochaux
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Laval je 134% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.17 golova / utakmica - Laval · 0.5 golova / utakmica - Sochaux
Sochaux je 224% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
2.17 golova / utakmica - Laval · 0.67 golova / utakmica - Sochaux
Laval postiže pogodak u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Sochaux ima Clean sheet u 67% utakmica (4 od 6 utakmica).
Sochaux postiže pogodak u 50% utakmica (3 od 6 utakmica), dok Laval ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 6 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Laval
Over / Under - Sochaux
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Sochaux je 100% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
0.5 bodova / utakmica - Laval · 1 bodova / utakmica - Sochaux
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Laval — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Sochaux — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 17% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.40 | 1.60 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.4 | 0.6 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.8 | 1.4 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gola | 80% | 40% |
| 3 gola | 20% | 0% |
| Clean sheet | 20% | 40% |
| Bez gola | 60% | 20% |
| Gol-razlika | -5 | +1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.20 | 1.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 0.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.4 | 0.4 |
| 1 gol | 40% | 40% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 80% | 100% |
| Bez gola | 80% | 60% |
| Gol-razlika | 0 | +2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 46-60 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.
Najopasniji u minutama 61-75 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Laval
Sochaux
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Ligue 2.
Momčadi u odnosu na ligu
| Laval | Liga | Sochaux | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 3.33 | 2.46 | ▼ 1.17 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 83% | 54% | ▼ 17% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 83% | 44% | ▼ 17% |
| Clean sheetovi | ▼ 0% | 30% | ▲ 67% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 67% | 57% | ▼ 50% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 100% | 78% | ▼ 33% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Laval protiv Sochaux?
Utakmica lige Ligue 2 završila je rezultatom Laval 1:1 Sochaux. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Laval protiv Sochaux?
Laval prosječno postiže 1,17 golova po utakmici, a Sochaux 0,50. Prosjek lige Ligue 2 iznosi 2,46 golova, a Over 2.5 javlja se u 44% utakmica. BTTS se javlja u 83% utakmica momčadi Laval i 17% utakmica momčadi Sochaux.
Kakva je aktualna forma momčadi Laval i Sochaux?
U posljednjih pet utakmica Laval ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Sochaux ima 2 pobjeda, 3 remija i 0 poraza (1,80 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Laval protiv Sochaux?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


