Latvija - 1. LigaPodaci aktualni na dan 16. listopada 2026.

Leevon / PPK - JDFS Alberts: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Leevon / PPK protiv JDFS Alberts: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Leevon / PPK igra protiv JDFS Alberts u ligi 1. Liga (Latvija). Utakmica je zakazana za 18. listopada 2026..

Trenutačna forma

Leevon / PPK: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. JDFS Alberts: 3-0-2, 1,80 bodova po utakmici.

Statistika golova

Leevon / PPK postiže 2,09 i prima 1,18 golova po utakmici. JDFS Alberts postiže 2,00 i prima 1,41. Prosjek lige: 3,72 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Leevon / PPK 68%, JDFS Alberts 73%. Over 2.5: Leevon / PPK 73%, JDFS Alberts 64%. Razina lige: BTTS 63%, Over 2.5 70%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Leevon / PPK 1,69, JDFS Alberts 1,77. Udarci po utakmici: Leevon / PPK 12,1, JDFS Alberts 13,1. Prosječan posjed: Leevon / PPK 50%, JDFS Alberts 54%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Leevon / PPK: vodstvo na poluvremenu 36%, golovi u drugom poluvremenu 0,95. JDFS Alberts: vodstvo na poluvremenu 36%, golovi u drugom poluvremenu 1,18.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (12) za Leevon / PPK i 76-90+ (12) za JDFS Alberts. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

1. Liga: 3,72 golova po utakmici, BTTS 63%, Over 2.5 70%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-2. Prosjek golova 1,67, BTTS 0%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Leevon / PPKJDFS Alberts
2.09Postignuti golovi / utakmica2
Leevon / PPKJDFS Alberts
1.18Primljeni golovi / utakmica1.41
Leevon / PPKJDFS Alberts
50%Prosječan posjed54%
Leevon / PPKJDFS Alberts
5.14Udarci u okvir / utakmica5.5
Leevon / PPKJDFS Alberts

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12.14Udarci po utakmici13.14
Leevon / PPKJDFS Alberts
5.14Udarci u okvir5.5
Leevon / PPKJDFS Alberts
17.2%Realizacija udaraca15.2%
Leevon / PPKJDFS Alberts
50%Posjed54%
Leevon / PPKJDFS Alberts
1.69xG za1.77
Leevon / PPKJDFS Alberts
1.34xG protiv1.28
Leevon / PPKJDFS Alberts

Kvaliteta udaraca

Leevon / PPK: Učinkovita realizacijaJDFS Alberts: Učinkovita realizacija
Leevon / PPKJDFS Alberts
Preciznost (udarci u okvir)42%42%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.140.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.410.36

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Leevon / PPK je 44% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2.6 bodova / utakmica - Leevon / PPK · 1.8 bodova / utakmica - JDFS Alberts

Leevon / PPK
WWDWW
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
68% W18% D14% L
Sezona (P-N-I)
15-4-3
2.23 bodova / utakmica · gol-razlika +20
Posljednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
9-1-1
Posljednjih 5 kod kuće
5-0-0
WWWWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 3.2Primljeni golovi: 1.0xG: 1.76xG protivnika: 0.97BTTS: 60%Over 2.5: 80%
JDFS Alberts
WWLLW
Raspodjela sezonskih rezultata
55% W18% D27% L
Sezona (P-N-I)
12-4-6
1.82 bodova / utakmica · gol-razlika +13
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-0-2
1.80 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
6-2-3
Posljednjih 5 u gostima
4-1-0
WDWWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 1.4xG: 1.68xG protivnika: 1.44BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Leevon / PPK je 19% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.18 golova / utakmica - Leevon / PPK · 1.41 golova / utakmica - JDFS Alberts

Profil zabijanja momčadi Leevon / PPK: vrlo snažno

Leevon / PPK postiže pogodak u 86% utakmica (19 od 22 utakmica), dok JDFS Alberts ima Clean sheet u 23% utakmica (5 od 22 utakmica).

Profil zabijanja momčadi JDFS Alberts: vrlo snažno

JDFS Alberts postiže pogodak u 91% utakmica (20 od 22 utakmica), dok Leevon / PPK ima Clean sheet u 32% utakmica (7 od 22 utakmica).

46Postignuti golovi (sezona)44
Leevon / PPKJDFS Alberts
26Primljeni golovi (sezona)31
Leevon / PPKJDFS Alberts
3.27Prosječan broj golova u utakmici3.41
Leevon / PPKJDFS Alberts
16Postignuti golovi (posljednjih 5)9
Leevon / PPKJDFS Alberts
5Primljeni golovi (posljednjih 5)7
Leevon / PPKJDFS Alberts

Koliko često postižu barem...

86%1 gol91%
Leevon / PPKJDFS Alberts
64%2 gola55%
Leevon / PPKJDFS Alberts
32%3 gola32%
Leevon / PPKJDFS Alberts
18%4 gola14%
Leevon / PPKJDFS Alberts

Koliko često primaju barem...

68%1 gol77%
Leevon / PPKJDFS Alberts
32%2 gola41%
Leevon / PPKJDFS Alberts
14%3 gola14%
Leevon / PPKJDFS Alberts
5%4 gola9%
Leevon / PPKJDFS Alberts

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

36%BTTS na poluvremenu23%
Leevon / PPKJDFS Alberts
0%BTTS u oba poluvremena5%
Leevon / PPKJDFS Alberts
45%Zabijali u oba poluvremena27%
Leevon / PPKJDFS Alberts

BTTS i broj golova

64%Min. 3 gola i BTTS59%
Leevon / PPKJDFS Alberts
9%Min. 3 gola bez BTTS-a5%
Leevon / PPKJDFS Alberts
60%BTTS – zadnjih 560%
Leevon / PPKJDFS Alberts

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

77%Min. 1 gol prije poluvremena68%
Leevon / PPKJDFS Alberts
59%Min. 2 gola prije poluvremena50%
Leevon / PPKJDFS Alberts
27%Min. 3 gola prije poluvremena18%
Leevon / PPKJDFS Alberts

2. poluvrijeme

82%Min. 1 gol nakon poluvremena86%
Leevon / PPKJDFS Alberts
36%Min. 2 gola nakon poluvremena68%
Leevon / PPKJDFS Alberts
14%Min. 3 gola nakon poluvremena32%
Leevon / PPKJDFS Alberts

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Leevon / PPK — stanje na poluvremenu
36% vode45% izjednačeno18% gube
JDFS Alberts — stanje na poluvremenu
36% vode41% izjednačeno23% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.55Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.5
Leevon / PPKJDFS Alberts
1.14Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.82
Leevon / PPKJDFS Alberts
0.73Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.59
Leevon / PPKJDFS Alberts
1.86Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.41
Leevon / PPKJDFS Alberts
45%Clean sheet prije poluvremena59%
Leevon / PPKJDFS Alberts
41%Bez gola prije poluvremena50%
Leevon / PPKJDFS Alberts

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.91Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.64
Leevon / PPKJDFS Alberts
0.95Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.18
Leevon / PPKJDFS Alberts
0.45Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.82
Leevon / PPKJDFS Alberts
1.41Prosjek golova (2. poluvrijeme)2
Leevon / PPKJDFS Alberts
68%Clean sheet nakon poluvremena36%
Leevon / PPKJDFS Alberts
27%Bez gola nakon poluvremena32%
Leevon / PPKJDFS Alberts

Leevon / PPK — rezultati drugog poluvremena

55% W27% D18% L
34
Bodovi na poluvremenu
25
Golovi na poluvremenu
+9
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
42
Bodovi u drugom poluvremenu
+11
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.55
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva189%

Vodi na poluvremenu u 36% utakmica i pobjeđuje u 68%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

JDFS Alberts — rezultati drugog poluvremena

45% W27% D27% L
33
Bodovi na poluvremenu
18
Golovi na poluvremenu
+5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
36
Bodovi u drugom poluvremenu
+8
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.50
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva153%

Vodi na poluvremenu u 36% utakmica i pobjeđuje u 55%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Leevon / PPK — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici3.001.40
Postignuti golovi / utakmica2.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.8
Prosječan broj golova u utakmici2.81.4
1 gol100%80%
2 gola80%20%
3 gola60%20%
Clean sheet80%60%
Bez gola0%40%
Gol-razlika+12-1
Poluvrijeme: 100% vode - 0% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 13
JDFS Alberts — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.800.80
Postignuti golovi / utakmica1.00.8
Primljeni golovi / utakmica0.21.2
Prosječan broj golova u utakmici1.22.0
1 gol60%80%
2 gola60%80%
3 gola0%40%
Clean sheet80%40%
Bez gola40%40%
Gol-razlika+4-2
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Leevon / PPK
ZabijenoPrimljeno
4
7
0-15
9
5
16-30
12
4
31-45
7
0
46-60
5
5
61-75
9
5
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (12 goals). Najviše primaju u 0-15 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): +4 - dobivaju završne faze.

JDFS Alberts
ZabijenoPrimljeno
4
3
0-15
9
4
16-30
5
6
31-45
4
8
46-60
10
7
61-75
12
3
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (12 goals). Najviše primaju u 46-60 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +9 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.34
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.8 : 1.6
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
90%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
71%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-50%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
78%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
1%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 100 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Leevon / PPK

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.35
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.56
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.40
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.16
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
101%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
71%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.37
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
20% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

JDFS Alberts

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.49
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.10
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-4.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.23
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.13
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
120%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
68%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.02
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.4
Kasni golovi
27% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 9% postiže se u prvih 15 minuta.
27%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige 1. Liga.

Momčadi u odnosu na ligu

Leevon / PPKLigaJDFS Alberts
Prosječan broj golova u utakmici▼ 3.273.72▼ 3.41
Obje momčadi zabile▲ 68%63%▲ 73%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 73%70%▼ 64%
Clean sheetovi▲ 32%20%▲ 23%
Gol prije poluvremena• 77%76%▼ 68%
Gol nakon poluvremena• 82%83%▲ 86%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.72
Prosjek golova po utakmici
63%
Obje momčadi zabile
70%
Min. 3 gola (Over 2.5)
20%
Clean sheetovi
2.06
Domaći golovi / utakmica
1.66
Gostujući golovi / utakmica
+24%
Prednost domaćeg napada
+19%
Prednost domaće obrane
+9%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
76%
1 gol
46%
2 gola
25%
3 gola
6%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
83%
1 gol
60%
2 gola
34%
3 gola
13%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (3): Leevon / PPK 0 - 1 - 2 JDFS Alberts. Prosjek golova 1.67, obje momčadi zabile u 0% utakmica.

JDFS Alberts
0 : 0
Leevon / PPK
JDFS Alberts
1 : 0
FS Leevon / FK PPK
FS Leevon / FK PPK
0 : 4
JDFS Alberts

Česta pitanja

Kada igraju Leevon / PPK i JDFS Alberts?

Leevon / PPK igra protiv JDFS Alberts 18. listopada 2026. u ligi 1. Liga. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer Leevon / PPK i JDFS Alberts?

U posljednjih 3 međusobnih utakmica Leevon / PPK je pobijedio 0 puta, JDFS Alberts 2 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 1,67 golova, a obje momčadi dale su gol u 0% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Leevon / PPK protiv JDFS Alberts?

Leevon / PPK prosječno postiže 2,09 golova po utakmici, a JDFS Alberts 2,00. Prosjek lige 1. Liga iznosi 3,72 golova, a Over 2.5 javlja se u 70% utakmica. BTTS se javlja u 68% utakmica momčadi Leevon / PPK i 73% utakmica momčadi JDFS Alberts.

Kakva je aktualna forma momčadi Leevon / PPK i JDFS Alberts?

U posljednjih pet utakmica Leevon / PPK ima 4 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). JDFS Alberts ima 3 pobjeda, 0 remija i 2 poraza (1,80 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Leevon / PPK protiv JDFS Alberts?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.