Paragvaj - Division ProfesionalEstadio Dr. Nicolás LeozPodaci aktualni na dan 17. listopada 2026.

Libertad - Guaraní: statistika utakmice

Grb momčadi Libertad
Libertad
2 : 2poluvrijeme 1:1
Grb momčadi Guaraní
Guaraní

Libertad protiv Guaraní: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Libertad je igrao protiv Guaraní u ligi Division Profesional (Paragvaj). Utakmica je odigrana 11. listopada 2026.. Stadion: Estadio Dr. Nicolás Leoz. Konačni rezultat: 2:2.

Trenutačna forma

Libertad: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici. Guaraní: 3-2-0, 2,20 bodova po utakmici.

Statistika golova

Libertad postiže 1,57 i prima 1,14 golova po utakmici. Guaraní postiže 1,17 i prima 0,94. Prosjek lige: 2,44 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Libertad 49%, Guaraní 49%. Over 2.5: Libertad 49%, Guaraní 34%. Razina lige: BTTS 52%, Over 2.5 45%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Libertad 1,58, Guaraní 1,30. Udarci po utakmici: Libertad 14,6, Guaraní 11,6. Prosječan posjed: Libertad 55%, Guaraní 47%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Libertad: vodstvo na poluvremenu 26%, golovi u drugom poluvremenu 0,91. Guaraní: vodstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 0,71.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (12) za Libertad i 76-90+ (15) za Guaraní. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Division Profesional: 2,44 golova po utakmici, BTTS 52%, Over 2.5 45%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 7 prethodnih međusobnih susreta: 2-1-4. Prosjek golova 3,14, BTTS 57%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Libertad pobjeđuje u 59% domaćih utakmica i u njima postiže prosječno 1,82 gola, dok Guaraní slavi u 24% gostujućih utakmica i postiže prosječno 0,94 gola. Domaćini stvaraju i više prilika: njihov domaći xG iznosi 1,64, u usporedbi s gostujućim xG-om Guaraníja od 1,21, a broj udaraca u okvir gola iznosi 5,53, odnosno 3,41 po utakmici. Guaraní je, međutim, neporažen u posljednjih pet utakmica, u kojima je ostvario tri pobjede i primio samo dva gola; Libertad je u istom razdoblju pobijedio dvaput i primio četiri gola. Uz to, gosti sačuvaju mrežu netaknutom u 53% gostujućih utakmica i remiziraju u 53% takvih susreta, pa njihova obrana znatno povećava izglede za podjelu bodova. Unatoč tome, Libertadova prednost u realizaciji i kvaliteti prilika na domaćem terenu govori u prilog pobjedi domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači argument za BTTS „ne” jest obrana Guaraníja: gosti su sačuvali mrežu netaknutom u 53% utakmica, a u posljednjih 5 susreta primali su u prosjeku samo 0,4 gola. Libertad postiže prosječno 1,39 gola uz xG 1,39, pa bi mogao probiti tu obranu, no Guaraní nije postigao nijedan gol u 35% svojih utakmica i zabijao je prosječno samo 0,94 gola. Povijesna učestalost BTTS-a iznosi 56% za Libertad i 41% za Guaraní, što ne daje jasan signal da će obje momčadi postići gol. U posljednjih 5 utakmica BTTS je zabilježen u 60%, odnosno 40% susreta, a Guaraní je u tom razdoblju primio samo 2 gola. Stoga je malo vjerojatnije da barem jedna momčad neće postići gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najjači izbor je manje od 3,5 gola: ta granica nije dosegnuta u 78% utakmica Libertada i 82% utakmica Guaraníja. Obje momčadi ove sezone primaju u prosjeku najviše jedan gol po utakmici — Libertad 1,00, a Guaraní 0,88 — što smanjuje izglede za visok rezultat. U posljednjih pet utakmica Libertada prosječno su postignuta 2,0 gola, a u utakmicama Guaraníja 1,6; više od 2,5 gola zabilježeno je u samo 20%, odnosno 0% tih utakmica. Iako prosječni xG u napadu iznosi 1,39 za domaćine i 1,21 za goste, sezonski prosjek Guaraníjevih postignutih golova iznosi tek 0,94, pa ukupna prognoza iznosi 2,15 gola. Granica od 3,5 pruža veću sigurnosnu marginu od 2,5, uz jasno uporište u sezonskim podacima i nedavnim rezultatima.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Neriješeno na poluvremenu najvjerojatniji je ishod: Guaraní je na poluvrijeme odlazio s neriješenim rezultatom u 65% utakmica, a isti se ishod dogodio u 60% posljednjih pet međusobnih susreta. Očekuju se izjednačena prva poluvremena i po broju golova — Libertad je u njima postizao prosječno 0,50 gola, a Guaraní 0,41. Obrana gostiju ide u prilog tome da rezultat ostane izjednačen: sačuvali su mrežu netaknutom u 53% utakmica, a u posljednjih pet primali su prosječno samo 0,40 gola po susretu. Libertad je doduše pobjeđivao u 44% utakmica i postizao prosječno 1,39 gola, naspram 0,94 za Guaraní, no gosti su remizirali čak 53% susreta i u posljednjih pet osvajali prosječno 2,2 boda, naspram 1,6 za domaćine. Zato scenarij X/X ima malu prednost pred pobjedom Libertada nakon prvog poluvremena bez golova ili s neriješenim rezultatom.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 1
1. poluvrijeme
1 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

58Posjed (%)42
LibertadGuaraní
17Udarci13
LibertadGuaraní
7Udarci u okvir5
LibertadGuaraní
1.86xG1.47
LibertadGuaraní
4Korneri5
LibertadGuaraní
39Opasni napadi41
LibertadGuaraní
12Prekršaji11
LibertadGuaraní
1Kartoni4
LibertadGuaraní

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.57Postignuti golovi / utakmica1.17
LibertadGuaraní
1.14Primljeni golovi / utakmica0.94
LibertadGuaraní
55%Prosječan posjed47%
LibertadGuaraní
5.09Udarci u okvir / utakmica3.74
LibertadGuaraní

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

14.57Udarci po utakmici11.6
LibertadGuaraní
5.09Udarci u okvir3.74
LibertadGuaraní
10.8%Realizacija udaraca10.1%
LibertadGuaraní
55%Posjed47%
LibertadGuaraní
1.58xG za1.3
LibertadGuaraní
1.21xG protiv1.31
LibertadGuaraní

Kvaliteta udaraca

Libertad: DominantnaGuaraní: Uravnotežena
LibertadGuaraní
Preciznost (udarci u okvir)35%32%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.310.31

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Guaraní je 10% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2 bodova / utakmica - Libertad · 2.2 bodova / utakmica - Guaraní

Libertad
WWDLW
Raspodjela sezonskih rezultata
49% W17% D34% L
Sezona (P-N-I)
17-6-12
1.63 bodova / utakmica · gol-razlika +15
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
10-4-3
Posljednjih 5 kod kuće
3-1-1
WWWDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 1.0xG: 1.56xG protivnika: 1.19BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Guaraní
WDWWD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
34% W40% D26% L
Sezona (P-N-I)
12-14-9
1.43 bodova / utakmica · gol-razlika +8
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-2-0
2.20 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
4-9-4
Posljednjih 5 u gostima
2-3-0
DDDWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 0.4xG: 1.50xG protivnika: 1.19BTTS: 40%Over 2.5: 0%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Libertad je 34% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.57 golova / utakmica - Libertad · 1.17 golova / utakmica - Guaraní

Guaraní je 21% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.14 golova / utakmica - Libertad · 0.94 golova / utakmica - Guaraní

Profil zabijanja momčadi Libertad: snažno

Libertad postiže pogodak u 74% utakmica (26 od 35 utakmica), dok Guaraní ima Clean sheet u 40% utakmica (14 od 35 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Guaraní: snažno

Guaraní postiže pogodak u 71% utakmica (25 od 35 utakmica), dok Libertad ima Clean sheet u 29% utakmica (10 od 35 utakmica).

55Postignuti golovi (sezona)41
LibertadGuaraní
40Primljeni golovi (sezona)33
LibertadGuaraní
2.71Prosječan broj golova u utakmici2.11
LibertadGuaraní
9Postignuti golovi (posljednjih 5)6
LibertadGuaraní
5Primljeni golovi (posljednjih 5)2
LibertadGuaraní

Koliko često postižu barem...

74%1 gol71%
LibertadGuaraní
40%2 gola31%
LibertadGuaraní
20%3 gola11%
LibertadGuaraní
11%4 gola3%
LibertadGuaraní

Koliko često primaju barem...

71%1 gol60%
LibertadGuaraní
31%2 gola26%
LibertadGuaraní
11%3 gola9%
LibertadGuaraní
0%4 gola0%
LibertadGuaraní

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

29%BTTS na poluvremenu14%
LibertadGuaraní
9%BTTS u oba poluvremena0%
LibertadGuaraní
40%Zabijali u oba poluvremena17%
LibertadGuaraní

BTTS i broj golova

37%Min. 3 gola i BTTS31%
LibertadGuaraní
11%Min. 3 gola bez BTTS-a3%
LibertadGuaraní
60%BTTS – zadnjih 540%
LibertadGuaraní

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

66%Min. 1 gol prije poluvremena57%
LibertadGuaraní
40%Min. 2 gola prije poluvremena14%
LibertadGuaraní
14%Min. 3 gola prije poluvremena9%
LibertadGuaraní

2. poluvrijeme

80%Min. 1 gol nakon poluvremena71%
LibertadGuaraní
43%Min. 2 gola nakon poluvremena37%
LibertadGuaraní
23%Min. 3 gola nakon poluvremena14%
LibertadGuaraní

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Libertad — stanje na poluvremenu
26% vode54% izjednačeno20% gube
Guaraní — stanje na poluvremenu
29% vode49% izjednačeno23% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.31Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.34
LibertadGuaraní
0.66Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.46
LibertadGuaraní
0.57Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.4
LibertadGuaraní
1.23Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.86
LibertadGuaraní
57%Clean sheet prije poluvremena69%
LibertadGuaraní
49%Bez gola prije poluvremena60%
LibertadGuaraní

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.66Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.34
LibertadGuaraní
0.91Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.71
LibertadGuaraní
0.57Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.54
LibertadGuaraní
1.49Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.26
LibertadGuaraní
60%Clean sheet nakon poluvremena60%
LibertadGuaraní
37%Bez gola nakon poluvremena51%
LibertadGuaraní

Libertad — rezultati drugog poluvremena

46% W29% D26% L
46
Bodovi na poluvremenu
23
Golovi na poluvremenu
+3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
58
Bodovi u drugom poluvremenu
+12
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.31
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva188%

Vodi na poluvremenu u 26% utakmica i pobjeđuje u 49%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Guaraní — rezultati drugog poluvremena

31% W40% D29% L
47
Bodovi na poluvremenu
16
Golovi na poluvremenu
+2
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
47
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.34
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva117%

Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobjeđuje u 34%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Prima 0.1 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Libertad — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.602.20
Postignuti golovi / utakmica0.81.0
Primljeni golovi / utakmica0.60.4
Prosječan broj golova u utakmici1.41.4
1 gol80%80%
2 gola40%40%
3 gola20%20%
Clean sheet40%60%
Bez gola40%20%
Gol-razlika+1+3
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 40% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 4
Guaraní — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.802.00
Postignuti golovi / utakmica0.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.20.2
Prosječan broj golova u utakmici0.80.8
1 gol60%80%
2 gola20%0%
3 gola0%0%
Clean sheet80%80%
Bez gola40%40%
Gol-razlika+2+2
Poluvrijeme: 40% vode - 60% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 20% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Libertad
ZabijenoPrimljeno
4
6
0-15
8
6
16-30
11
8
31-45
12
3
46-60
10
9
61-75
10
8
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (12 goals). Najviše primaju u 61-75 (9). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

Guaraní
ZabijenoPrimljeno
4
4
0-15
3
3
16-30
9
7
31-45
6
8
46-60
4
4
61-75
15
7
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (15 goals). Najviše primaju u 46-60 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +8 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.41
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.3 : 1.2
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
99%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
49%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+30%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
53%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
8%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 13 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Libertad

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.37
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.06
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-11.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.01
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.07
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
117%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
105%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.37
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
18% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 7% postiže se u prvih 15 minuta.
18%

Guaraní

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.01
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.24
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-13.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.13
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.37
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
107%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
70%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.77
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.2
Kasni golovi
37% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 10% postiže se u prvih 15 minuta.
37%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Division Profesional.

Momčadi u odnosu na ligu

LibertadLigaGuaraní
Prosječan broj golova u utakmici▲ 2.712.44▼ 2.11
Obje momčadi zabile▼ 49%52%▼ 49%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 49%45%▼ 34%
Clean sheetovi• 29%28%▲ 40%
Gol prije poluvremena• 66%66%▼ 57%
Gol nakon poluvremena• 80%81%▼ 71%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.44
Prosjek golova po utakmici
52%
Obje momčadi zabile
45%
Min. 3 gola (Over 2.5)
28%
Clean sheetovi
1.34
Domaći golovi / utakmica
1.09
Gostujući golovi / utakmica
+23%
Prednost domaćeg napada
+19%
Prednost domaće obrane
+11%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
66%
1 gol
28%
2 gola
8%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
81%
1 gol
40%
2 gola
15%
3 gola
4%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. GuaraníŽuti kartonVictor Céspedes
  2. LibertadZamjenaUšao: Thiago Ismael Fernández MartínezIzašao: Robert Rojas
  3. GuaraníŽuti kartonJorge Eduardo Recalde Ramírez
  4. GuaraníŽuti kartonLeandro Allende
  5. GuaraníŽuti kartonLuis Gilberto Martinez Soto
  6. GuaraníZamjenaUšao: Jesús LlanoIzašao: Giovanni Emanuel Gómez Lezcano
  7. LibertadŽuti kartonAgustín Manzur

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (7): Libertad 2 - 1 - 4 Guaraní. Prosjek golova 3.14, obje momčadi zabile u 57% utakmica.

Guaraní
2 : 1
Libertad
Guaraní
1 : 0
Libertad
Libertad
3 : 3
Guaraní
Club Guaraní
1 : 2
Club Libertad
Club Libertad
0 : 4
Club Guaraní
Club Libertad
1 : 3
Club Guaraní
Club Guaraní
0 : 1
Club Libertad

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Libertad protiv Guaraní?

Utakmica lige Division Profesional završila je rezultatom Libertad 2:2 Guaraní. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Libertad i Guaraní?

U posljednjih 7 međusobnih utakmica Libertad je pobijedio 2 puta, Guaraní 4 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 3,14 golova, a obje momčadi dale su gol u 57% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Libertad protiv Guaraní?

Libertad prosječno postiže 1,57 golova po utakmici, a Guaraní 1,17. Prosjek lige Division Profesional iznosi 2,44 golova, a Over 2.5 javlja se u 45% utakmica. BTTS se javlja u 49% utakmica momčadi Libertad i 49% utakmica momčadi Guaraní.

Kakva je aktualna forma momčadi Libertad i Guaraní?

U posljednjih pet utakmica Libertad ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici). Guaraní ima 3 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,20 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Libertad protiv Guaraní?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Libertad protiv Guaraní. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.