Engleska - ChampionshipLNER StadiumPodaci aktualni na dan 21. listopada 2026.

Lincoln City - Burnley: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Lincoln City protiv Burnley: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Lincoln City igra protiv Burnley u ligi Championship (Engleska). Utakmica je zakazana za 24. listopada 2026.. Stadion: LNER Stadium.

Trenutačna forma

Lincoln City: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici. Burnley: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Lincoln City postiže 0,82 i prima 1,73 golova po utakmici. Burnley postiže 1,45 i prima 1,91. Prosjek lige: 2,88 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Lincoln City 45%, Burnley 91%. Over 2.5: Lincoln City 55%, Burnley 73%. Razina lige: BTTS 64%, Over 2.5 61%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Lincoln City 1,21, Burnley 1,48. Udarci po utakmici: Lincoln City 11,6, Burnley 14,2. Prosječan posjed: Lincoln City 34%, Burnley 49%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Lincoln City: vodstvo na poluvremenu 27%, golovi u drugom poluvremenu 0,36. Burnley: vodstvo na poluvremenu 36%, golovi u drugom poluvremenu 0,64.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 31-45+ (3) za Lincoln City i 16-30 (5) za Burnley. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Championship: 2,88 golova po utakmici, BTTS 64%, Over 2.5 61%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(3.05)
(3.44)
(2.22)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

0.82Postignuti golovi / utakmica1.45
Lincoln CityBurnley
1.73Primljeni golovi / utakmica1.91
Lincoln CityBurnley
34%Prosječan posjed49%
Lincoln CityBurnley
2.73Udarci u okvir / utakmica4.09
Lincoln CityBurnley

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11.55Udarci po utakmici14.18
Lincoln CityBurnley
2.73Udarci u okvir4.09
Lincoln CityBurnley
7.1%Realizacija udaraca10.3%
Lincoln CityBurnley
34%Posjed49%
Lincoln CityBurnley
1.21xG za1.48
Lincoln CityBurnley
1.84xG protiv1.58
Lincoln CityBurnley

Kvaliteta udaraca

Lincoln City: UravnoteženaBurnley: Napadačka
Lincoln CityBurnley
Preciznost (udarci u okvir)24%29%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.100.10
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.300.35

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Burnley je 25% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

0.8 bodova / utakmica - Lincoln City · 1 bodova / utakmica - Burnley

Lincoln City
WLLLD
Raspodjela sezonskih rezultata
27% W27% D45% L
Sezona (P-N-I)
3-3-5
1.09 bodova / utakmica · gol-razlika -10
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-3
0.80 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-2-3
Posljednjih 5 kod kuće
0-2-3
LDDLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 2.6xG: 1.05xG protivnika: 1.94BTTS: 40%Over 2.5: 80%
Burnley
LDWDL
Raspodjela sezonskih rezultata
9% W45% D45% L
Sezona (P-N-I)
1-5-5
0.73 bodova / utakmica · gol-razlika -5
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-1-3
Posljednjih 5 u gostima
1-1-3
LLDLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 1.6xG: 1.56xG protivnika: 1.63BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Burnley je 77% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.82 golova / utakmica - Lincoln City · 1.45 golova / utakmica - Burnley

Lincoln City je 10% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.73 golova / utakmica - Lincoln City · 1.91 golova / utakmica - Burnley

Profil zabijanja momčadi Lincoln City: vrlo snažno

Lincoln City postiže pogodak u 73% utakmica (8 od 11 utakmica), dok Burnley ima Clean sheet u 9% utakmica (1 od 11 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Burnley: vrlo snažno

Burnley postiže pogodak u 100% utakmica (11 od 11 utakmica), dok Lincoln City ima Clean sheet u 36% utakmica (4 od 11 utakmica).

9Postignuti golovi (sezona)16
Lincoln CityBurnley
19Primljeni golovi (sezona)21
Lincoln CityBurnley
2.55Prosječan broj golova u utakmici3.36
Lincoln CityBurnley
4Postignuti golovi (posljednjih 5)9
Lincoln CityBurnley
13Primljeni golovi (posljednjih 5)8
Lincoln CityBurnley

Koliko često postižu barem...

73%1 gol100%
Lincoln CityBurnley
9%2 gola27%
Lincoln CityBurnley
0%3 gola9%
Lincoln CityBurnley
0%4 gola9%
Lincoln CityBurnley

Koliko često primaju barem...

64%1 gol91%
Lincoln CityBurnley
55%2 gola64%
Lincoln CityBurnley
27%3 gola27%
Lincoln CityBurnley
9%4 gola9%
Lincoln CityBurnley

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

9%BTTS na poluvremenu27%
Lincoln CityBurnley
0%BTTS u oba poluvremena0%
Lincoln CityBurnley
0%Zabijali u oba poluvremena18%
Lincoln CityBurnley

BTTS i broj golova

36%Min. 3 gola i BTTS64%
Lincoln CityBurnley
18%Min. 3 gola bez BTTS-a9%
Lincoln CityBurnley
40%BTTS – zadnjih 580%
Lincoln CityBurnley

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

64%Min. 1 gol prije poluvremena91%
Lincoln CityBurnley
18%Min. 2 gola prije poluvremena45%
Lincoln CityBurnley
9%Min. 3 gola prije poluvremena18%
Lincoln CityBurnley

2. poluvrijeme

91%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Lincoln CityBurnley
45%Min. 2 gola nakon poluvremena45%
Lincoln CityBurnley
9%Min. 3 gola nakon poluvremena27%
Lincoln CityBurnley

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Burnley je 15% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.18 bodova / utakmica - Lincoln City · 1.36 bodova / utakmica - Burnley

Lincoln City — stanje na poluvremenu
27% vode36% izjednačeno36% gube
Burnley — stanje na poluvremenu
36% vode27% izjednačeno36% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.18Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.36
Lincoln CityBurnley
0.45Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.82
Lincoln CityBurnley
0.45Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.82
Lincoln CityBurnley
0.91Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.64
Lincoln CityBurnley
64%Clean sheet prije poluvremena45%
Lincoln CityBurnley
64%Bez gola prije poluvremena36%
Lincoln CityBurnley

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.18Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.91
Lincoln CityBurnley
0.36Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.64
Lincoln CityBurnley
1.27Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1.09
Lincoln CityBurnley
1.64Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.73
Lincoln CityBurnley
45%Clean sheet nakon poluvremena18%
Lincoln CityBurnley
64%Bez gola nakon poluvremena45%
Lincoln CityBurnley

Lincoln City — rezultati drugog poluvremena

36% W9% D55% L
13
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
13
Bodovi u drugom poluvremenu
-10
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.18
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 27% utakmica i pobjeđuje u 27%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.8

Prima 0.8 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Burnley — rezultati drugog poluvremena

27% W9% D64% L
15
Bodovi na poluvremenu
9
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
10
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.36
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva25%

Vodi na poluvremenu u 36% utakmica i pobjeđuje u 9%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.3

Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Lincoln City — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.400.60
Postignuti golovi / utakmica0.60.2
Primljeni golovi / utakmica0.42.2
Prosječan broj golova u utakmici1.02.4
1 gol80%100%
2 gola20%80%
3 gola0%20%
Clean sheet60%20%
Bez gola60%80%
Gol-razlika+1-10
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 0% izjednačeno - 80% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Burnley — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.000.80
Postignuti golovi / utakmica1.20.6
Primljeni golovi / utakmica0.61.0
Prosječan broj golova u utakmici1.81.6
1 gol100%100%
2 gola60%40%
3 gola20%20%
Clean sheet60%20%
Bez gola20%40%
Gol-razlika+3-2
Poluvrijeme: 60% vode - 20% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 20% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 6

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Lincoln City
ZabijenoPrimljeno
2
1
0-15
0
1
16-30
3
3
31-45
1
5
46-60
1
4
61-75
2
5
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (3 goals). Najviše primaju u 46-60 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): -3 - završne faze su slabost.

Burnley
ZabijenoPrimljeno
2
4
0-15
5
3
16-30
2
2
31-45
4
3
46-60
0
5
61-75
3
4
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (5 goals). Najviše primaju u 61-75 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.96
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.4 : 1.6
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
103%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
68%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
73%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Lincoln City

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.63
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.28
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+6.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.39
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.11
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
52%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
133%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.29
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.1
Kasni golovi
22% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 22% postiže se u prvih 15 minuta.
22%

Burnley

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.10
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.36
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-4.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.03
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.33
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
112%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
121%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.27
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.2
Kasni golovi
19% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
19%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Championship.

Momčadi u odnosu na ligu

Lincoln CityLigaBurnley
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.552.88▲ 3.36
Obje momčadi zabile▼ 45%64%▲ 91%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 55%61%▲ 73%
Clean sheetovi▲ 36%21%▼ 9%
Gol prije poluvremena▼ 64%77%▲ 91%
Gol nakon poluvremena▲ 91%79%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.88
Prosjek golova po utakmici
64%
Obje momčadi zabile
61%
Min. 3 gola (Over 2.5)
21%
Clean sheetovi
1.58
Domaći golovi / utakmica
1.30
Gostujući golovi / utakmica
+22%
Prednost domaćeg napada
+18%
Prednost domaće obrane
+6%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
38%
2 gola
17%
3 gola
7%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
79%
1 gol
47%
2 gola
18%
3 gola
5%
4 gola

Česta pitanja

Kada igraju Lincoln City i Burnley?

Lincoln City igra protiv Burnley 24. listopada 2026. u ligi Championship na stadionu LNER Stadium. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Lincoln City protiv Burnley?

Lincoln City prosječno postiže 0,82 golova po utakmici, a Burnley 1,45. Prosjek lige Championship iznosi 2,88 golova, a Over 2.5 javlja se u 61% utakmica. BTTS se javlja u 45% utakmica momčadi Lincoln City i 91% utakmica momčadi Burnley.

Kakva je aktualna forma momčadi Lincoln City i Burnley?

U posljednjih pet utakmica Lincoln City ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici). Burnley ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Lincoln City protiv Burnley?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Lincoln City protiv Burnley. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.