Livyi Bereh - Karpaty: statistika utakmice
Livyi Bereh protiv Karpaty: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Livyi Bereh je igrao protiv Karpaty u ligi Ukrainian Premier League (Ukrajina). Utakmica je odigrana 29. kolovoza 2026.. Stadion: Stadion Livyi Bereh. Konačni rezultat: 1:1.
Trenutačna forma
Livyi Bereh: 0-2-0, 1,00 bodova po utakmici. Karpaty: 3-0-0, 3,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Livyi Bereh postiže 0,50 i prima 0,50 golova po utakmici. Karpaty postiže 3,33 i prima 0,33. Prosjek lige: 2,21 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Livyi Bereh 50%, Karpaty 33%. Over 2.5: Livyi Bereh 0%, Karpaty 100%. Razina lige: BTTS 38%, Over 2.5 50%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Livyi Bereh 0,32, Karpaty 1,42. Udarci po utakmici: Livyi Bereh 1,0, Karpaty 10,7. Prosječan posjed: Livyi Bereh 61%, Karpaty 47%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Livyi Bereh: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,50. Karpaty: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 2,33.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 61-75 (1) za Livyi Bereh i 61-75 (4) za Karpaty. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Ukrainian Premier League: 2,21 golova po utakmici, BTTS 38%, Over 2.5 50%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Karpaty vode na ljestvici nakon 3 pobjede u 3 utakmice, uz 10 postignutih i samo 1 primljeni pogodak, dok Livyi Bereh nakon dva kola ima dva remija i gol-razliku 1:1. Gosti su također znatno učinkovitiji u posljednjih pet susreta: postigli su 13 pogodaka, ostvarili 4 pobjede i osvajali prosječno 2,4 boda po utakmici, u odnosu na 6 pogodaka i 1,8 boda domaćina. U gostujućim utakmicama Karpaty u prosjeku stvaraju 1,27 xG-a i upućuju 5 udaraca u okvir gola po susretu, dok Livyi Bereh kod kuće generira samo 0,50 xG-a i 2 udarca u okvir gola. Domaćin je doduše sačuvao mrežu netaknutom u jedinoj domaćoj utakmici, ali pritom nije postigao pogodak, što uz 100%-tnu učinkovitost Karpatyja u gostima teško može biti dovoljan argument za zaustavljanje lidera. Stoga je najvjerojatnija pobjeda gostiju, iako čvrsta obrana Livyi Bereha povećava izglede za izjednačenu utakmicu s malo pogodaka.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Jači signal upućuje na BTTS – ne, ponajprije zbog vrlo čvrste obrane momčadi Livyi Bereh: prema sezonskim podacima, domaćin je sačuvao mrežu netaknutom u 100% utakmica i u prosjeku nije primio nijedan pogodak. Njihova trenutačna forma također ograničava suparnike, budući da su u posljednjih pet utakmica dopuštali samo 0,4 pogotka po susretu, uz prosječni xG protiv od svega 0,55. Karpaty su u sjajnoj ofenzivnoj formi, u posljednje vrijeme postižu prosječno 2,6 pogotka i stvaraju 1,51 xG, ali mogli bi biti momčad koja neće uspjeti probiti domaćina. S druge strane, Livyi Bereh postiže 1,2 pogotka u posljednjih pet utakmica, dok Karpaty primaju samo 0,6, što povećava vjerojatnost scenarija u kojem će barem jedna momčad ostati bez pogotka.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Karpaty su u vrlo dobroj ofenzivnoj formi, u posljednjih 5 utakmica postižu prosječno 2,6 gola i stvaraju prilike vrijedne 1,51 xG, stoga njihova projekcija broja pogodaka ostaje izrazito pozitivna. Livyi Bereh je, međutim, u istom razdoblju primao samo 0,4 gola po utakmici, a prosječni xG koji dopušta ova momčad iznosi svega 0,55, što ograničava izglede za vrlo visok rezultat. Domaćini u posljednje vrijeme sami postižu prosječno 1,2 gola, no njihovih 0,96 xG i obrana Karpatyja na razini od 0,6 primljenih golova po susretu upućuju na ograničen napadački doprinos s njihove strane. U posljednjih pet utakmica Livyi Bereha granica od 2,5 gola premašena je samo jednom, dok ukupna projekcija od 2,45 gola najvjerojatniji rezultat smješta u raspon od 2 do 3 pogotka. Stoga under 3,5 ima prednost: zahtijeva najviše tri pogotka, a podaci o obrani obje momčadi znatno smanjuju rizik utakmice s četiri gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Karpaty su trenutačno u znatno boljoj formi: pobijedile su u 4 od posljednjih 5 utakmica, uz prosjek od 2,6 postignutih pogodaka, dok Livyi Bereh ima samo 2 pobjede i čak 3 remija. Gosti dobro započinju utakmice jer su vodili na poluvremenu u 60% svojih posljednjih pet nastupa i nijednu od tih utakmica nisu gubili nakon 45 minuta; domaćini su u istom razdoblju na poluvremenu gubili u 40% utakmica. Prednost Karpaty proizlazi i iz veće obrambene učinkovitosti u prvom poluvremenu, u kojem primaju prosječno 0,2 pogotka, u usporedbi s 0,4 kod Livyi Bereh. Nakon odmora gosti su i dalje vrlo opasni, postižući prosječno 1,6 pogodaka, a najmanje dva pogotka u drugom poluvremenu postignuta su u 60% njihovih posljednjih utakmica. Scenarij u kojem Karpaty vode na poluvremenu i zadržavaju prednost do kraja stoga je najsnažnije potkrijepljen formom, golgeterskom produkcijom te rezultatima obje momčadi u pojedinim dijelovima utakmica.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Livyi Bereh | Karpaty | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 100% | 47% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.32 | 0.13 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.50 | 0.67 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Karpaty je 200% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1 bodova / utakmica - Livyi Bereh · 3 bodova / utakmica - Karpaty
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Karpaty je 566% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
0.5 golova / utakmica - Livyi Bereh · 3.33 golova / utakmica - Karpaty
Karpaty je 52% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.5 golova / utakmica - Livyi Bereh · 0.33 golova / utakmica - Karpaty
Livyi Bereh postiže pogodak u 50% utakmica (1 od 2 utakmica), dok Karpaty ima Clean sheet u 67% utakmica (2 od 3 utakmica).
Karpaty postiže pogodak u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok Livyi Bereh ima Clean sheet u 50% utakmica (1 od 2 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Livyi Bereh
Over / Under - Karpaty
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Karpaty je 234% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
0.5 bodova / utakmica - Livyi Bereh · 1.67 bodova / utakmica - Karpaty
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Livyi Bereh — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Karpaty — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 100%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.50 | 2.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.5 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.5 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.5 | 0.5 |
| 1 gol | 50% | 50% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 50% | 100% |
| Bez gola | 100% | 50% |
| Gol-razlika | -1 | +1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.67 | 3.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 2.3 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.3 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.3 | 2.3 |
| 1 gol | 67% | 100% |
| 2 gola | 67% | 67% |
| 3 gola | 0% | 67% |
| Clean sheet | 67% | 100% |
| Bez gola | 33% | 0% |
| Gol-razlika | +2 | +7 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 61-75 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
Najopasniji u minutama 61-75 (4 goals). Najviše primaju u 16-30 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Livyi Bereh
Karpaty
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Ukrainian Premier League.
Momčadi u odnosu na ligu
| Livyi Bereh | Liga | Karpaty | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 1.00 | 2.21 | ▲ 3.67 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 50% | 38% | ▼ 33% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 0% | 50% | ▲ 100% |
| Clean sheetovi | ▲ 50% | 44% | ▲ 67% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 50% | 54% | ▲ 67% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 50% | 71% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
- Livyi BerehZamjenaUšao: Illia KovalenkoIzašao: Valerii Samar
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Livyi Bereh protiv Karpaty?
Utakmica lige Ukrainian Premier League završila je rezultatom Livyi Bereh 1:1 Karpaty. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Livyi Bereh protiv Karpaty?
Livyi Bereh prosječno postiže 0,50 golova po utakmici, a Karpaty 3,33. Prosjek lige Ukrainian Premier League iznosi 2,21 golova, a Over 2.5 javlja se u 50% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica momčadi Livyi Bereh i 33% utakmica momčadi Karpaty.
Kakva je aktualna forma momčadi Livyi Bereh i Karpaty?
U posljednjih pet utakmica Livyi Bereh ima 0 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici). Karpaty ima 3 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Livyi Bereh protiv Karpaty?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


