Mansfield Town - Bromley: statistika utakmice
Mansfield Town protiv Bromley: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Mansfield Town je igrao protiv Bromley u ligi EFL League One (Engleska). Utakmica je odigrana 10. listopada 2026.. Stadion: One Call Stadium. Konačni rezultat: 2:1.
Trenutačna forma
Mansfield Town: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Bromley: 1-1-3, 0,80 bodova po utakmici.
Statistika golova
Mansfield Town postiže 1,43 i prima 1,86 golova po utakmici. Bromley postiže 1,14 i prima 2,57. Prosjek lige: 2,88 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Mansfield Town 57%, Bromley 57%. Over 2.5: Mansfield Town 71%, Bromley 57%. Razina lige: BTTS 61%, Over 2.5 54%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Mansfield Town 1,40, Bromley 1,14. Udarci po utakmici: Mansfield Town 12,4, Bromley 9,3. Prosječan posjed: Mansfield Town 46%, Bromley 36%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Mansfield Town: vodstvo na poluvremenu 29%, golovi u drugom poluvremenu 0,71. Bromley: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,86.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (3) za Mansfield Town i 76-90+ (3) za Bromley. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
League One: 2,88 golova po utakmici, BTTS 61%, Over 2.5 54%.
Međusobni omjer
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Mansfield Town ima jasnu prednost domaćeg terena: pobijedio je u 2 od 3 domaće utakmice i pritom postizao prosječno 2,33 gola, dok je Bromley u gostima primao prosječno 3 gola. Domaćini stvaraju i nešto bolje prilike, s prosječnim xG-om od 1,62 na domaćem terenu, u usporedbi s 1,35 koliko Bromley ostvaruje u gostima, dok obrana gostiju protivnicima dopušta prilike s prosječnim xG-om od 2,58. Ipak, nedavni rezultati obiju momčadi nisu uvjerljivi: Mansfield je osvojio 5 bodova u 5 utakmica i primio 10 golova, a Bromley je osvojio 4 boda i primio 11. Gosti su zabili u svakoj gostujućoj utakmici i prosječno uputili 4,67 udaraca u okvir gola, pa nije sigurno da će domaćini sačuvati mrežu netaknutom. Unatoč tome, razlika u učinku kod kuće i u gostima te slabija obrana Bromleyja idu u prilog pobjedi Mansfielda.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
BTTS „da” ima blagu prednost: Mansfield kod kuće prima prosječno 2,25 gola, a Bromley u gostima čak 3,0, pa obje obrane protivnicima dopuštaju prilike za pogodak. Gosti u prosjeku postižu 1,67 gola po gostujućoj utakmici i nijednu od tih utakmica nisu završili bez postignutog gola, što povećava izglede da će zatresti mrežu. Slabija karika ove prognoze napad je Mansfielda: domaćini kod kuće postižu prosječno 0,75 gola i nisu zabili u 50% utakmica, premda xG primljenih golova Bromleyja u gostima iznosi 2,58. Uz to, u posljednjih pet utakmica obje su momčadi bilježile BTTS u samo 40% susreta, pa je prednost tipa „da” i dalje umjerena.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Najizgledniji izbor je više od 1,5 gola: taj je ishod zabilježen u svim Mansfieldovim domaćim utakmicama i u 67% Bromleyjevih gostujućih utakmica. Domaćini kod kuće primaju prosječno 2,25 gola, a gosti u gostima 3,00, što objema momčadima pruža prilike za postizanje pogodaka. U posljednjih pet utakmica svaka je momčad primala najmanje 2,0 gola po utakmici, a na utakmicama s obje momčadi više od 2,5 gola postignuto je u 60% slučajeva. Istodobno, Mansfield kod kuće postiže samo 0,75 gola po utakmici, pa je linija od 2,5 manje izvjesna unatoč povoljnim obrambenim statistikama. Prognoza ukupno 2,97 gola ide u prilog barem dvama pogocima, bez potrebe za pretpostavkom osobito visokog rezultata.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Remi na poluvremenu vjerojatan je jer Mansfield kod kuće u prvom poluvremenu postiže u prosjeku samo 0,25 gola, a Bromley u gostima 0,33; nijedna momčad nije vodila na poluvremenu u utakmicama obuhvaćenima ovom statistikom. Nakon odmora prednost je na strani gostiju: u gostima tada postižu u prosjeku 1,33 gola, u usporedbi s 0,5 gola domaćina kod kuće, te su dobili drugo poluvrijeme u 67% takvih utakmica, naspram 25% za Mansfield. U cijeloj utakmici Bromley u gostima postiže prosječno 1,67 gola, dok Mansfield kod kuće prima 2,25, što dodatno podupire scenarij pobjede gostiju nakon izjednačenog prvog poluvremena. Ipak, nedavna forma umanjuje sigurnost prognoze: u posljednjih pet utakmica Bromley je postizao prosječno 0,8 gola, a Mansfield 1,4.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Mansfield Town | Bromley | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 31% | 37% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.37 | 0.33 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Mansfield Town je 25% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1 bodova / utakmica - Mansfield Town · 0.8 bodova / utakmica - Bromley
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Mansfield Town je 25% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.43 golova / utakmica - Mansfield Town · 1.14 golova / utakmica - Bromley
Mansfield Town je 38% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
1.86 golova / utakmica - Mansfield Town · 2.57 golova / utakmica - Bromley
Mansfield Town postiže pogodak u 57% utakmica (4 od 7 utakmica), dok Bromley ima Clean sheet u 14% utakmica (1 od 7 utakmica).
Bromley postiže pogodak u 71% utakmica (5 od 7 utakmica), dok Mansfield Town ima Clean sheet u 14% utakmica (1 od 7 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Mansfield Town
Over / Under - Bromley
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Mansfield Town je 165% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.14 bodova / utakmica - Mansfield Town · 0.43 bodova / utakmica - Bromley
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Mansfield Town — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 29% utakmica i pobjeđuje u 29%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.1 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Bromley — rezultati drugog poluvremena
Prima 0.3 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.80 | 1.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.6 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.2 | 0.8 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.0 | 1.4 |
| 1 gol | 80% | 60% |
| 2 gola | 60% | 40% |
| 3 gola | 60% | 20% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Bez gola | 60% | 60% |
| Gol-razlika | -2 | -1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.20 | 1.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.4 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.6 | 1.8 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 2.0 | 2.6 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 60% | 40% |
| 3 gola | 40% | 40% |
| Clean sheet | 0% | 40% |
| Bez gola | 60% | 40% |
| Gol-razlika | -6 | -5 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 16-30 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.
Najopasniji u minutama 76-90 (3 goals). Najviše primaju u 31-45 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Mansfield Town
Bromley
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige League One.
Momčadi u odnosu na ligu
| Mansfield Town | Liga | Bromley | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▲ 3.29 | 2.88 | ▲ 3.71 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 57% | 61% | ▼ 57% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 71% | 54% | ▲ 57% |
| Clean sheetovi | ▼ 14% | 24% | ▼ 14% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 71% | 65% | ▲ 71% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 71% | 83% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Mansfield Town protiv Bromley?
Utakmica lige EFL League One završila je rezultatom Mansfield Town 2:1 Bromley. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Mansfield Town protiv Bromley?
Mansfield Town prosječno postiže 1,43 golova po utakmici, a Bromley 1,14. Prosjek lige EFL League One iznosi 2,88 golova, a Over 2.5 javlja se u 54% utakmica. BTTS se javlja u 57% utakmica momčadi Mansfield Town i 57% utakmica momčadi Bromley.
Kakva je aktualna forma momčadi Mansfield Town i Bromley?
U posljednjih pet utakmica Mansfield Town ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Bromley ima 1 pobjeda, 1 remija i 3 poraza (0,80 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Mansfield Town protiv Bromley?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


