Masr - Al Ahly: statistika utakmice
Masr protiv Al Ahly: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Masr je igrao protiv Al Ahly u ligi Egyptian Premier League (Egipat). Utakmica je odigrana 28. kolovoza 2026.. Konačni rezultat: 0:2.
Trenutačna forma
Masr: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici. Al Ahly: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Masr postiže 0,00 i prima 0,00 golova po utakmici. Al Ahly postiže 3,00 i prima 2,00. Prosjek lige: 2,28 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Masr 0%, Al Ahly 100%. Over 2.5: Masr 0%, Al Ahly 100%. Razina lige: BTTS 44%, Over 2.5 39%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Masr 0,90, Al Ahly 1,98. Udarci po utakmici: Masr 5,0, Al Ahly 16,0. Prosječan posjed: Masr 40%, Al Ahly 70%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Masr: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00. Al Ahly: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 2,00.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (0) za Masr i 31-45+ (1) za Al Ahly. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Egyptian Premier League: 2,28 golova po utakmici, BTTS 44%, Over 2.5 39%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosjek golova 2,00, BTTS 100%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Al Ahly trenutačno je u očito boljoj formi: pobijedio je u 4 od posljednjih 5 utakmica i u njima postigao 11 pogodaka, odnosno prosječno 2,2 gola po utakmici. Masr je u istom razdoblju slavio samo jednom, postigao 2 gola i pretrpio 2 poraza, a njegov niz rezultata završava s dva uzastopna poraza. Gosti su u posljednjih pet utakmica primili po 1 gol po susretu (ukupno 5), dok su domaćini postizali tek 0,4 pogotka po utakmici, što upućuje na njihovu ograničenu učinkovitost. I početak aktualne sezone ide u prilog Al Ahlyju, koji je u dosad jedinoj prvenstvenoj utakmici pobijedio rezultatom 3:2, dok je Masr odigrao 0:0. Ofenzivna prednost i znatno stabilniji trend rezultata gostiju čine ih favoritima, iako skroman učinak Masra povećava i izglede za izjednačenu, opreznu utakmicu.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Najjači signal je vrlo slaba učinkovitost momčadi Masr u posljednjih pet utakmica: momčad je postizala prosječno samo 0,4 pogotka, dok je njezin prosječni xG iznosio 0,82. BTTS se u tom razdoblju pojavio u svega 20% utakmica, što je znatno manje od ligaškog prosjeka od 40%. Al Ahly je u znatno boljoj napadačkoj formi, postižući prosječno 2,2 pogotka po utakmici u posljednjih pet nastupa, pa bi mogao sam odlučiti ishod. Istodobno je Al Ahly u tom razdoblju primao prosječno 1,0 pogodak i dopuštao protivnicima xG od 1,10, no slab napad momčadi Masr smanjuje vjerojatnost iskorištavanja tih prilika. Stoga je vjerojatniji scenarij u kojem barem jedna momčad, prije svega Masr, neće postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Najnovija forma Masra izrazito je slaba u napadu: momčad je u posljednjih pet utakmica postigla samo 2 gola, odnosno prosječno 0,4 po susretu, uz xG od 0,82. Al Ahly je u tom razdoblju postizao prosječno 2,2 gola i pobijedio u četiri od posljednjih pet utakmica, no Masr je primao samo 0,8 gola po utakmici. Vrijednost xG-a Al Ahlyja iznosi 1,39, dok Masr protivnicima dopušta 1,47 xG-a, što podupire scenarij u kojem gosti postižu oko 1-2 gola, ali ne i scenarij otvorene razmjene udaraca. Masr nije premašio 2,5 gola ni u jednoj od posljednjih pet utakmica, a obje su momčadi postigle pogodak u samo 20% takvih susreta. Uz prognozu od 2,20 gola za cijelu utakmicu, najsigurniji je izbor manje od 3,5 gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Al Ahly je osjetno jači u posljednjih pet utakmica: pobijedio je u 80% susreta, postiže prosječno 2,2 gola i prima samo 1,0, dok Masr zabija tek 0,4 gola po utakmici. Prednost gostiju vidljiva je već prije poluvremena, budući da su vodili u 60% posljednjih susreta, postizali prosječno 1,2 gola u prvom poluvremenu, dok Masr u tom razdoblju nije zabio nijedan pogodak. Masr je na poluvremenu imao neriješen rezultat u 80% svojih posljednjih pet utakmica, pa varijanta neriješenog rezultata na poluvremenu i pobjede gostiju ostaje važna alternativa, no slaba ofenziva domaćina ograničava njihove šanse za preokret. Nakon poluvremena Al Ahly i dalje ima prednost, uz 80% pobjeda u tom dijelu igre i prosječno 1,0 gola, stoga je najvjerojatniji scenarij vodstvo gostiju na poluvremenu i njihova konačna pobjeda.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Masr | Al Ahly | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 80% | 56% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.18 | 0.12 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.00 | 0.33 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Al Ahly je 200% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1 bodova / utakmica - Masr · 3 bodova / utakmica - Al Ahly
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Masr postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Al Ahly ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 1 utakmica).
Al Ahly postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Masr ima Clean sheet u 100% utakmica (1 od 1 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Masr
Over / Under - Al Ahly
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Masr — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Al Ahly — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.0 | 0.0 |
| 1 gol | 0% | 0% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Gol-razlika | 0 | 0 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.00 | 3.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.0 | 2.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 2.0 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 3.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 100% | 100% |
| 3 gola | 100% | 0% |
| Clean sheet | 0% | 100% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Gol-razlika | -1 | +2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
Najopasniji u minutama 31-45 (1 goal). Najviše primaju u 16-30 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Masr
Al Ahly
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Egyptian Premier League.
Momčadi u odnosu na ligu
| Masr | Liga | Al Ahly | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 0.00 | 2.28 | ▲ 5.00 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 0% | 44% | ▲ 100% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 0% | 39% | ▲ 100% |
| Clean sheetovi | ▲ 100% | 36% | ▼ 0% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 0% | 44% | ▲ 100% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 0% | 78% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Međusobni susreti
Prethodni susret: Masr 0 - 1 - 0 Al Ahly. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Masr protiv Al Ahly?
Utakmica lige Egyptian Premier League završila je rezultatom Masr 0:2 Al Ahly. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Masr protiv Al Ahly?
Masr prosječno postiže 0,00 golova po utakmici, a Al Ahly 3,00. Prosjek lige Egyptian Premier League iznosi 2,28 golova, a Over 2.5 javlja se u 39% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica momčadi Masr i 100% utakmica momčadi Al Ahly.
Kakva je aktualna forma momčadi Masr i Al Ahly?
U posljednjih pet utakmica Masr ima 0 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici). Al Ahly ima 1 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Masr protiv Al Ahly?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


