Nacional Asunción - Deportivo Recoleta: statistika utakmice
Nacional Asunción protiv Deportivo Recoleta: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Nacional Asunción je igrao protiv Deportivo Recoleta u ligi Division Profesional (Paragvaj). Utakmica je odigrana 12. listopada 2026.. Stadion: Estadio Arsenio Erico. Konačni rezultat: 1:0.
Trenutačna forma
Nacional Asunción: 2-2-1, 1,60 bodova po utakmici. Deportivo Recoleta: 0-1-4, 0,20 bodova po utakmici.
Statistika golova
Nacional Asunción postiže 1,46 i prima 0,86 golova po utakmici. Deportivo Recoleta postiže 1,40 i prima 1,66. Prosjek lige: 2,44 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Nacional Asunción 57%, Deportivo Recoleta 71%. Over 2.5: Nacional Asunción 40%, Deportivo Recoleta 66%. Razina lige: BTTS 52%, Over 2.5 45%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Nacional Asunción 1,35, Deportivo Recoleta 1,29. Udarci po utakmici: Nacional Asunción 12,4, Deportivo Recoleta 11,7. Prosječan posjed: Nacional Asunción 51%, Deportivo Recoleta 51%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Nacional Asunción: vodstvo na poluvremenu 34%, golovi u drugom poluvremenu 0,83. Deportivo Recoleta: vodstvo na poluvremenu 23%, golovi u drugom poluvremenu 0,83.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (15) za Nacional Asunción i 46-60 (13) za Deportivo Recoleta. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Division Profesional: 2,44 golova po utakmici, BTTS 52%, Over 2.5 45%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 7 prethodnih međusobnih susreta: 2-3-2. Prosjek golova 2,29, BTTS 57%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Nacional Asunción favorit je: pobijedio je u 65% domaćih utakmica, dok je Deportivo Recoleta izgubio 71% utakmica u gostima. Domaćini na svom terenu postižu prosječno 1,76 golova i primaju 0,65, a gosti u gostima postižu 1,12 i primaju čak 1,82 gola. Prednost Nacionala u stvaranju prilika potvrđuje domaći xG od 1,40, naspram Recoletina gostujućeg xG-a od 1,12; pritom gosti suparnicima dopuštaju prilike s prosječnim xG-om od 1,65. U posljednjih pet utakmica Nacional je ostao neporažen, postigao 8 i primio 4 gola, dok je Recoleta pobijedila samo jednom i primila 7 golova. Iako tri uzastopna remija domaćina povećavaju mogućnost podjele bodova, njihova učinkovitost na domaćem terenu i slaba igra gostiju u obrani u gostima idu u prilog pobjedi Nacionala.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Nacional Asunción bilježi golove obiju momčadi u 83% utakmica, a Deportivo Recoleta u 59%, dok ligaški prosjek iznosi 53%. Domaćin postiže prosječno 1,67 golova, a gost prima 1,82, što jasno ide u prilog pogotku Nacionala. Izglede Recolete za pogodak podupire činjenica da Nacional sačuva mrežu netaknutom u samo 11% utakmica te protivnicima dopušta prilike prosječne vrijednosti 1,59 xG. Ipak, potreban je oprez jer Recoleta nije postigla pogodak u 29% utakmica, a u posljednjih pet postizala je prosječno samo 1,0 gol. Unatoč tome, obje su momčadi ostvarile BTTS u 60% svojih posljednjih pet utakmica, pa je izglednija opcija da će obje momčadi postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Nacional postiže prosječno 1,67 gola po utakmici, a Deportivo Recoleta prima 1,82, što domaćinu daje čvrst temelj za postizanje pogotka. I gosti imaju priliku zatresti mrežu: postižu prosječno 1,12 gola, dok Nacional prima 1,50, a njegovi suparnici zabili su u 89% utakmica. U susretima ovih momčadi najmanje dva gola postignuta su u 89%, odnosno 76% slučajeva, znatno češće nego najmanje četiri gola — u 33%, odnosno 41% slučajeva. U posljednjih pet utakmica Nacional je u prosjeku postizao 2,4 gola ukupno, a Deportivo 2,4, pa je unatoč prognozi od 2,90 gola najsigurniji izbor više od 1,5 gola.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najvjerojatniji je neriješen rezultat na poluvremenu: Nacional je na odmor odlazio s neriješenim rezultatom u 44% utakmica, a Deportivo Recoleta u 53%; u posljednjih pet utakmica gostiju taj je udio iznosio 80%. Iako je Nacional vodio na poluvremenu u 3 od posljednjih 5 utakmica, tijekom cijele sezone to se dogodilo u samo 22% susreta, pa ranu prednost domaćina procjenjujem nešto manje vjerojatnom od neriješenog rezultata. Nakon stanke prednost prelazi na njihovu stranu: postižu prosječno 1,11 pogodaka, dok Deportivo prima 1,24. Nacional je dobivao drugo poluvrijeme u 56% utakmica, a Deportivo ga je gubio u 53%, što podupire scenarij odluke nakon promjene strana. U prilog konačnoj pobjedi domaćina ide i prosjek od 1,67 postignutih pogodaka, naspram 1,12 kod gostiju, stoga biram neriješen rezultat na poluvremenu i pobjedu Nacionala nakon utakmice.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Nacional Asunción | Deportivo Recoleta | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 35% | 34% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.11 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.34 | 0.35 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Nacional Asunción je 700% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
1.6 bodova / utakmica - Nacional Asunción · 0.2 bodova / utakmica - Deportivo Recoleta
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Nacional Asunción je 93% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.86 golova / utakmica - Nacional Asunción · 1.66 golova / utakmica - Deportivo Recoleta
Nacional Asunción postiže pogodak u 86% utakmica (30 od 35 utakmica), dok Deportivo Recoleta ima Clean sheet u 14% utakmica (5 od 35 utakmica).
Deportivo Recoleta postiže pogodak u 83% utakmica (29 od 35 utakmica), dok Nacional Asunción ima Clean sheet u 37% utakmica (13 od 35 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Nacional Asunción
Over / Under - Deportivo Recoleta
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Nacional Asunción je 27% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.49 bodova / utakmica - Nacional Asunción · 1.17 bodova / utakmica - Deportivo Recoleta
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Nacional Asunción — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 34% utakmica i pobjeđuje u 46%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Deportivo Recoleta — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 23% utakmica i pobjeđuje u 29%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.20 | 1.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.4 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.6 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.8 | 1.0 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gola | 20% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 40% |
| Bez gola | 40% | 60% |
| Gol-razlika | +4 | -1 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.80 | 0.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.2 | 0.2 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.4 | 1.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.6 | 1.4 |
| 1 gol | 40% | 80% |
| 2 gola | 20% | 20% |
| 3 gola | 0% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 20% |
| Bez gola | 80% | 80% |
| Gol-razlika | -1 | -5 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 76-90 (15 goals). Najviše primaju u 0-15 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): +11 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 46-60 (13 goals). Najviše primaju u 76-90 (15). Bilanca kasnih golova (76–90): -8 - završne faze su slabost.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Nacional Asunción
Deportivo Recoleta
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Division Profesional.
Momčadi u odnosu na ligu
| Nacional Asunción | Liga | Deportivo Recoleta | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.31 | 2.44 | ▲ 3.06 |
| Obje momčadi zabile | ▲ 57% | 52% | ▲ 71% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 40% | 45% | ▲ 66% |
| Clean sheetovi | ▲ 37% | 28% | ▼ 14% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 69% | 65% | ▲ 71% |
| Gol nakon poluvremena | ▼ 77% | 81% | ▲ 86% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
- Deportivo RecoletaZamjenaUšao: Thiago Constantino Emmanuel Vidal ObregónIzašao: Aldo Walmor González Román
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (7): Nacional Asunción 2 - 3 - 2 Deportivo Recoleta. Prosjek golova 2.29, obje momčadi zabile u 57% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Nacional Asunción protiv Deportivo Recoleta?
Utakmica lige Division Profesional završila je rezultatom Nacional Asunción 1:0 Deportivo Recoleta. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Nacional Asunción i Deportivo Recoleta?
U posljednjih 7 međusobnih utakmica Nacional Asunción je pobijedio 2 puta, Deportivo Recoleta 2 puta, a 3 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,29 golova, a obje momčadi dale su gol u 57% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Nacional Asunción protiv Deportivo Recoleta?
Nacional Asunción prosječno postiže 1,46 golova po utakmici, a Deportivo Recoleta 1,40. Prosjek lige Division Profesional iznosi 2,44 golova, a Over 2.5 javlja se u 45% utakmica. BTTS se javlja u 57% utakmica momčadi Nacional Asunción i 71% utakmica momčadi Deportivo Recoleta.
Kakva je aktualna forma momčadi Nacional Asunción i Deportivo Recoleta?
U posljednjih pet utakmica Nacional Asunción ima 2 pobjeda, 2 remija i 1 poraza (1,60 bodova po utakmici). Deportivo Recoleta ima 0 pobjeda, 1 remija i 4 poraza (0,20 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Nacional Asunción protiv Deportivo Recoleta?
Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Nacional Asunción protiv Deportivo Recoleta. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.


