Sjedinjene Američke Države - USL League OnePodaci aktualni na dan 31. kolovoza 2026.

Naples - Union Omaha: statistika utakmice

Grb momčadi Naples
Naples
2 : 0poluvrijeme 1:0
Grb momčadi Union Omaha
Union Omaha

Naples protiv Union Omaha: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Naples je igrao protiv Union Omaha u ligi USL League One (Sjedinjene Američke Države). Utakmica je odigrana 26. kolovoza 2026.. Konačni rezultat: 2:0.

Trenutačna forma

Naples: 2-0-3, 1,20 bodova po utakmici. Union Omaha: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Naples postiže 1,19 i prima 1,67 golova po utakmici. Union Omaha postiže 1,82 i prima 1,09. Prosjek lige: 2,92 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Naples 52%, Union Omaha 64%. Over 2.5: Naples 52%, Union Omaha 59%. Razina lige: BTTS 59%, Over 2.5 60%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Naples 1,54, Union Omaha 1,95. Udarci po utakmici: Naples 12,7, Union Omaha 16,4. Prosječan posjed: Naples 53%, Union Omaha 58%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Naples: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 0,76. Union Omaha: vodstvo na poluvremenu 23%, golovi u drugom poluvremenu 1,14.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (11) za Naples i 76-90+ (15) za Union Omaha. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

USL League One: 2,92 golova po utakmici, BTTS 59%, Over 2.5 60%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 4 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-2. Prosjek golova 2,50, BTTS 75%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Union Omaha vodi na ljestvici i pobijedila je u 14 od 21 utakmice ove sezone, dok Naples ima samo 6 pobjeda u 20 susreta i zauzima 15. mjesto. Forma jasno ide u prilog gostima: u posljednjih pet kola osvojili su 13 bodova uz četiri pobjede i jedan remi, postigavši 14 pogodaka, dok je Naples četiri puta poražen i osvojio tek 3 boda uz gol-razliku 5:10. Gosti stvaraju i više prilika u gostujućim utakmicama, upućujući prosječno 14,09 udaraca i 4,82 udarca u okvir gola po susretu, naspram 12,4 odnosno 4,3 kod domaćina, a njihov xG iznosi 1,66 u usporedbi s 1,50 kod Naplesa. Prednost domaćeg terena Naplesu donosi 50% pobjeda, no momčad ondje prosječno prima 1,5 pogodaka, dok je Union Omaha u posljednjih pet utakmica primila samo 5 golova. Iako obrana gostiju u gostima rijetko sačuva mrežu netaknutom, njihova trenutačna učinkovitost i znatno bolji trend ukazuju na pobjedu Union Omahe.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Tip za BTTS: Da podržava činjenica da Naples bilježi utakmice u kojima su obje momčadi postigle pogodak u 70% susreta, a Union Omaha u 55%, dok ligaški prosjek iznosi 56%. U posljednjih pet utakmica Union Omaha imao je BTTS u čak 80% nastupa, uz prosjek od 2,8 postignutih pogodaka, dok je Naples u tom razdoblju primao 2,0 pogotka po utakmici. Domaćini unatoč slabijoj seriji i dalje stvaraju prilike vrijedne 1,56 xG po utakmici, a obrana gostiju sačuvala je mrežu netaknutom u samo 9% utakmica ove sezone. Union Omaha također ima visokih 2,24 xG u posljednjih pet utakmica, što jasno povećava izglede da će iskoristiti obrambene probleme Naplesa, čiji prosječni primljeni xG iznosi 1,67. Scenarij u kojem barem jedna momčad ne postiže pogodak i dalje je moguć zbog samo 1,0 pogotka koji je Naples nedavno postizao, no podaci o slaboj obrani gostiju i ofenzivnoj formi gostujuće momčadi snažnije upućuju na pogotke obje momčadi.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najsigurniji izbor je više od 1.5 gola, jer su tijekom sezone najmanje dva pogotka postignuta u 90% utakmica Naplesa i 82% susreta Union Omahe. Union Omaha u vrlo je dobroj formi: u posljednjih pet utakmica postigao je 14 golova, odnosno 2.8 po susretu, uz xG od 2.24. Naples je u istom razdoblju primio 10 pogodaka, u prosjeku 2.0 po utakmici, dok njegov prosječni primljeni xG iznosi 1.67, što ide u prilog napadu gostiju. Domaćini unatoč slabijoj seriji i dalje tijekom sezone stvaraju mnogo prilika, s prosječnim xG-om od 2.22 i 7.3 udarca u okvir po utakmici, dok Union Omaha čistu mrežu sačuva u samo 9% susreta. Linija 2.5 također je u prednosti, no veća promjenjivost forme Naplesa čini više od 1.5 gola uvjerljivo najsigurnijim signalom.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Iako Naples tijekom cijele sezone ima viši prosjek postignutih pogodaka, 2,40 naspram 1,36, te 80% pobjeda, trenutačna forma jasno ide u prilog momčadi Union Omaha. U posljednjih pet utakmica domaćini su pobijedili samo jednom, postizali su prosječno 1,0 pogodak i primali 2,0, dok je Union Omaha i dalje neporažen, pobijedio je u 4 od 5 susreta te bilježi prosječno 2,8 postignutih i 1,0 primljen pogodak. Najsnažniji signal odnosi se na prvo poluvrijeme: gosti su na poluvremenu vodili u 75% posljednjih utakmica, uz prosjek od 1,75 postignutih pogodaka, dok je Naples gubio nakon 45 minuta u 60% susreta i postizao samo 0,2 pogotka. Union Omaha također zadržava stabilnost nakon promjene strana, budući da je u posljednjih pet utakmica u drugom poluvremenu postizao 1,25 pogotka i primao samo 0,5. Stoga je scenarij vodstva gostiju na poluvremenu i zadržavanja prednosti do kraja najvjerojatniji, unatoč snažnijim sezonskim podacima momčadi Naples.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

38Posjed (%)62
NaplesUnion Omaha
14Udarci14
NaplesUnion Omaha
6Udarci u okvir3
NaplesUnion Omaha
1.52xG1.64
NaplesUnion Omaha
1Korneri16
NaplesUnion Omaha
31Opasni napadi77
NaplesUnion Omaha
16Prekršaji14
NaplesUnion Omaha
2Kartoni1
NaplesUnion Omaha

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.19Postignuti golovi / utakmica1.82
NaplesUnion Omaha
1.67Primljeni golovi / utakmica1.09
NaplesUnion Omaha
53%Prosječan posjed58%
NaplesUnion Omaha
4.05Udarci u okvir / utakmica6
NaplesUnion Omaha

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

12.71Udarci po utakmici16.41
NaplesUnion Omaha
4.05Udarci u okvir6
NaplesUnion Omaha
9.4%Realizacija udaraca11.1%
NaplesUnion Omaha
53%Posjed58%
NaplesUnion Omaha
1.54xG za1.95
NaplesUnion Omaha
1.44xG protiv1.3
NaplesUnion Omaha

Kvaliteta udaraca

Naples: UravnoteženaUnion Omaha: Dominantna
NaplesUnion Omaha
Preciznost (udarci u okvir)32%37%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.290.30

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Union Omaha je 117% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.2 bodova / utakmica - Naples · 2.6 bodova / utakmica - Union Omaha

Naples
LLWLW
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W10% R57% P
Sezona (P-N-I)
7-2-12
1.10 bodova / utakmica · gol-razlika -10
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-3
1.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-1-4
Posljednjih 5 kod kuće
2-0-3
LWLLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.8xG: 1.91xG protivnika: 1.62BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Union Omaha
WWWWD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
64% W14% R23% P
Sezona (P-N-I)
14-3-5
2.05 bodova / utakmica · gol-razlika +16
Posljednjih 5 (P-N-I)
4-1-0
2.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
6-0-5
Posljednjih 5 u gostima
3-0-2
LLWWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.6Primljeni golovi: 0.8xG: 2.27xG protivnika: 1.13BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Union Omaha je 53% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.19 golova / utakmica - Naples · 1.82 golova / utakmica - Union Omaha

Union Omaha je 53% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.67 golova / utakmica - Naples · 1.09 golova / utakmica - Union Omaha

Profil zabijanja momčadi Naples: vrlo snažno

Naples postiže pogodak u 76% utakmica (16 od 21 utakmica), dok Union Omaha ima Clean sheet u 18% utakmica (4 od 22 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Union Omaha: vrlo snažno

Union Omaha postiže pogodak u 82% utakmica (18 od 22 utakmica), dok Naples ima Clean sheet u 24% utakmica (5 od 21 utakmica).

25Postignuti golovi (sezona)40
NaplesUnion Omaha
35Primljeni golovi (sezona)24
NaplesUnion Omaha
2.86Prosječan broj golova u utakmici2.91
NaplesUnion Omaha
7Postignuti golovi (posljednjih 5)13
NaplesUnion Omaha
9Primljeni golovi (posljednjih 5)4
NaplesUnion Omaha

Koliko često postižu barem...

76%1 gol82%
NaplesUnion Omaha
38%2 gola68%
NaplesUnion Omaha
5%3 gola23%
NaplesUnion Omaha
0%4 gola5%
NaplesUnion Omaha

Koliko često primaju barem...

76%1 gol82%
NaplesUnion Omaha
48%2 gola27%
NaplesUnion Omaha
29%3 gola0%
NaplesUnion Omaha
10%4 gola0%
NaplesUnion Omaha

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

10%BTTS na poluvremenu27%
NaplesUnion Omaha
10%BTTS u oba poluvremena9%
NaplesUnion Omaha
24%Zabijali u oba poluvremena32%
NaplesUnion Omaha

BTTS i broj golova

48%Min. 3 gola i BTTS59%
NaplesUnion Omaha
5%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
NaplesUnion Omaha
80%BTTS – zadnjih 580%
NaplesUnion Omaha

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

86%Min. 1 gol prije poluvremena64%
NaplesUnion Omaha
19%Min. 2 gola prije poluvremena36%
NaplesUnion Omaha
10%Min. 3 gola prije poluvremena9%
NaplesUnion Omaha

2. poluvrijeme

81%Min. 1 gol nakon poluvremena91%
NaplesUnion Omaha
57%Min. 2 gola nakon poluvremena59%
NaplesUnion Omaha
19%Min. 3 gola nakon poluvremena18%
NaplesUnion Omaha

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Naples — stanje na poluvremenu
33% vode24% izjednačeno43% gube
Union Omaha — stanje na poluvremenu
23% vode55% izjednačeno23% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.24Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.23
NaplesUnion Omaha
0.43Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.59
NaplesUnion Omaha
0.71Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.55
NaplesUnion Omaha
1.14Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.14
NaplesUnion Omaha
48%Clean sheet prije poluvremena50%
NaplesUnion Omaha
57%Bez gola prije poluvremena59%
NaplesUnion Omaha

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.05Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.86
NaplesUnion Omaha
0.76Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.14
NaplesUnion Omaha
0.95Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.55
NaplesUnion Omaha
1.71Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.68
NaplesUnion Omaha
43%Clean sheet nakon poluvremena50%
NaplesUnion Omaha
43%Bez gola nakon poluvremena32%
NaplesUnion Omaha

Naples — rezultati drugog poluvremena

24% W33% R43% P
26
Bodovi na poluvremenu
9
Golovi na poluvremenu
-6
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
22
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.24
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.2

Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Union Omaha — rezultati drugog poluvremena

55% W23% R23% P
27
Bodovi na poluvremenu
13
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
41
Bodovi u drugom poluvremenu
+13
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.23
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva278%

Vodi na poluvremenu u 23% utakmica i pobjeđuje u 64%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Naples — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.801.40
Postignuti golovi / utakmica0.21.2
Primljeni golovi / utakmica1.00.8
Prosječan broj golova u utakmici1.22.0
1 gol80%100%
2 gola20%80%
3 gola20%20%
Clean sheet40%40%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-4+2
Poluvrijeme: 20% vode - 20% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
Union Omaha — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.002.20
Postignuti golovi / utakmica1.21.0
Primljeni golovi / utakmica0.60.2
Prosječan broj golova u utakmici1.81.2
1 gol80%60%
2 gola40%40%
3 gola40%20%
Clean sheet40%80%
Bez gola40%40%
Gol-razlika+3+4
Poluvrijeme: 60% vode - 20% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 40% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 6

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Naples
ZabijenoPrimljeno
1
4
0-15
4
4
16-30
4
7
31-45
1
6
46-60
4
5
61-75
11
9
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (11 goals). Najviše primaju u 76-90 (9). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

Union Omaha
ZabijenoPrimljeno
5
4
0-15
7
3
16-30
3
5
31-45
5
5
46-60
5
3
61-75
15
4
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (15 goals). Najviše primaju u 31-45 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): +11 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.89
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.1 : 1.7
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
99%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
58%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-13%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
62%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Naples

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.10
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.58
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+1.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.35
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.23
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
67%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
145%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.10
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.3
Kasni golovi
44% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 4% postiže se u prvih 15 minuta.
44%

Union Omaha

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.65
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.08
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-3.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.13
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.21
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
158%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
62%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.55
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.5
Kasni golovi
38% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
38%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige USL League One.

Momčadi u odnosu na ligu

NaplesLigaUnion Omaha
Prosječan broj golova u utakmici 2.862.92 2.91
Obje momčadi zabile 52%59% 64%
Min. 3 gola (Over 2.5) 52%60% 59%
Clean sheetovi 24%24% 18%
Gol prije poluvremena 86%71% 64%
Gol nakon poluvremena 81%80% 91%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.92
Prosjek golova po utakmici
59%
Obje momčadi zabile
60%
Min. 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheetovi
1.77
Domaći golovi / utakmica
1.15
Gostujući golovi / utakmica
+54%
Prednost domaćeg napada
+35%
Prednost domaće obrane
+30%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
71%
1 gol
39%
2 gola
15%
3 gola
4%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
80%
1 gol
47%
2 gola
19%
3 gola
5%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. NaplesŽuti kartonOmar Ciss
  2. NaplesŽuti kartonLuca Mastrantonio
  3. NaplesZamjenaUšao: Joshua Israel GrantIzašao: Edward Delgado
  4. Union OmahaZamjenaUšao: Sergio Ors NavarroIzašao: Adrian Billhardt
  5. Union OmahaŽuti kartonSergio Ors Navarro
  6. Union OmahaZamjenaUšao: Josué Aarón Gómez GómezIzašao: Kempes Tekiela
  7. NaplesZamjenaUšao: Alexander Bulai-TudorIzašao: Omar Ciss
  8. Union OmahaZamjenaUšao: Marlon VargasIzašao: Allen Gavilanes
  9. Union OmahaZamjenaUšao: Brent KallmanIzašao: Gabriel Cabral de Freitas
  10. NaplesZamjenaUšao: Tristen RoseIzašao: Julian Cisneros

Međusobni susreti

Nedavni susreti (4): Naples 1 - 1 - 2 Union Omaha. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 75% utakmica.

Union Omaha
2 : 1
Naples
FC Naples
0 : 0
Union Omaha
Union Omaha
2 : 1
FC Naples
FC Naples
3 : 1
Union Omaha

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Naples protiv Union Omaha?

Utakmica lige USL League One završila je rezultatom Naples 2:0 Union Omaha. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Naples i Union Omaha?

U posljednjih 4 međusobnih utakmica Naples je pobijedio 1 puta, Union Omaha 2 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 75% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Naples protiv Union Omaha?

Naples prosječno postiže 1,19 golova po utakmici, a Union Omaha 1,82. Prosjek lige USL League One iznosi 2,92 golova, a Over 2.5 javlja se u 60% utakmica. BTTS se javlja u 52% utakmica momčadi Naples i 64% utakmica momčadi Union Omaha.

Kakva je aktualna forma momčadi Naples i Union Omaha?

U posljednjih pet utakmica Naples ima 2 pobjeda, 0 remija i 3 poraza (1,20 bodova po utakmici). Union Omaha ima 4 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Naples protiv Union Omaha?

Statistika utakmice ovdje je javno dostupna, a potpuna analiza klađenja i preporučena prognoza u aplikaciji NoFluffPicks.