Nizozemska - EredivisieGoffertstadionPodaci aktualni na dan 02. rujna 2026.

NEC - Feyenoord: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

NEC protiv Feyenoord: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

NEC igra protiv Feyenoord u ligi Eredivisie (Nizozemska). Utakmica je zakazana za 5. rujna 2026.. Stadion: Goffertstadion.

Trenutačna forma

NEC: 2-0-1, 2,00 bodova po utakmici. Feyenoord: 2-2-0, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

NEC postiže 2,67 i prima 1,33 golova po utakmici. Feyenoord postiže 2,50 i prima 1,50. Prosjek lige: 4,03 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: NEC 100%, Feyenoord 75%. Over 2.5: NEC 100%, Feyenoord 75%. Razina lige: BTTS 76%, Over 2.5 82%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: NEC 2,09, Feyenoord 2,48. Udarci po utakmici: NEC 18,7, Feyenoord 24,0. Prosječan posjed: NEC 62%, Feyenoord 59%.

Prvo i drugo poluvrijeme

NEC: vodstvo na poluvremenu 67%, golovi u drugom poluvremenu 1,67. Feyenoord: vodstvo na poluvremenu 75%, golovi u drugom poluvremenu 0,75.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 61-75 (2) za NEC i 31-45+ (5) za Feyenoord. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Eredivisie: 4,03 golova po utakmici, BTTS 76%, Over 2.5 82%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosjek golova 4,00, BTTS 100%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(3.00)
(4.00)
(2.05)

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2.67Postignuti golovi / utakmica2.5
NECFeyenoord
1.33Primljeni golovi / utakmica1.5
NECFeyenoord
62%Prosječan posjed59%
NECFeyenoord
6Udarci u okvir / utakmica7.75
NECFeyenoord

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

18.67Udarci po utakmici24
NECFeyenoord
6Udarci u okvir7.75
NECFeyenoord
14.3%Realizacija udaraca10.4%
NECFeyenoord
62%Posjed59%
NECFeyenoord
2.09xG za2.48
NECFeyenoord
0.89xG protiv1.1
NECFeyenoord

Kvaliteta udaraca

NEC: DominantnaFeyenoord: Dominantna
NECFeyenoord
Preciznost (udarci u okvir)32%32%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.110.10
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.450.32

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

NEC
LWW
Raspodjela sezonskih rezultata
67% W0% R33% P
Sezona (P-N-I)
2-0-1
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +4
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
0-0-1
Posljednjih 5 kod kuće
0-0-1
L
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.7Primljeni golovi: 1.3xG: 2.09xG protivnika: 0.89BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Feyenoord
WDWD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W50% R0% P
Sezona (P-N-I)
2-2-0
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +4
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-2-0
2.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
2-0-0
Posljednjih 5 u gostima
2-0-0
WW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.5Primljeni golovi: 1.5xG: 2.48xG protivnika: 1.10BTTS: 75%Over 2.5: 75%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

NEC je 7% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.67 golova / utakmica - NEC · 2.5 golova / utakmica - Feyenoord

NEC je 13% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.33 golova / utakmica - NEC · 1.5 golova / utakmica - Feyenoord

Profil zabijanja momčadi NEC: vrlo snažno

NEC postiže pogodak u 100% utakmica (3 od 3 utakmica), dok Feyenoord ima Clean sheet u 25% utakmica (1 od 4 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Feyenoord: vrlo snažno

Feyenoord postiže pogodak u 100% utakmica (4 od 4 utakmica), dok NEC ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 3 utakmica).

8Postignuti golovi (sezona)10
NECFeyenoord
4Primljeni golovi (sezona)6
NECFeyenoord
4Prosječan broj golova u utakmici4
NECFeyenoord
8Postignuti golovi (posljednjih 5)10
NECFeyenoord
4Primljeni golovi (posljednjih 5)6
NECFeyenoord

Koliko često postižu barem...

100%1 gol100%
NECFeyenoord
67%2 gola75%
NECFeyenoord
67%3 gola25%
NECFeyenoord
33%4 gola25%
NECFeyenoord

Koliko često primaju barem...

100%1 gol75%
NECFeyenoord
33%2 gola75%
NECFeyenoord
0%3 gola0%
NECFeyenoord
0%4 gola0%
NECFeyenoord

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

33%BTTS na poluvremenu0%
NECFeyenoord
0%BTTS u oba poluvremena0%
NECFeyenoord
67%Zabijali u oba poluvremena25%
NECFeyenoord

BTTS i broj golova

100%Min. 3 gola i BTTS75%
NECFeyenoord
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
NECFeyenoord
100%BTTS – zadnjih 575%
NECFeyenoord

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena100%
NECFeyenoord
67%Min. 2 gola prije poluvremena50%
NECFeyenoord
33%Min. 3 gola prije poluvremena25%
NECFeyenoord

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena75%
NECFeyenoord
33%Min. 2 gola nakon poluvremena75%
NECFeyenoord
33%Min. 3 gola nakon poluvremena50%
NECFeyenoord

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Feyenoord je 13% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2 bodova / utakmica - NEC · 2.25 bodova / utakmica - Feyenoord

NEC — stanje na poluvremenu
67% vode0% izjednačeno33% gube
Feyenoord — stanje na poluvremenu
75% vode0% izjednačeno25% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)2.25
NECFeyenoord
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1.75
NECFeyenoord
1Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.25
NECFeyenoord
2Prosjek golova (1. poluvrijeme)2
NECFeyenoord
33%Clean sheet prije poluvremena75%
NECFeyenoord
33%Bez gola prije poluvremena25%
NECFeyenoord

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

3Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1
NECFeyenoord
1.67Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.75
NECFeyenoord
0.33Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1.25
NECFeyenoord
2Prosjek golova (2. poluvrijeme)2
NECFeyenoord
67%Clean sheet nakon poluvremena25%
NECFeyenoord
0%Bez gola nakon poluvremena50%
NECFeyenoord

NEC — rezultati drugog poluvremena

100% W0% R0% P
6
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
9
Bodovi u drugom poluvremenu
+4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 67% utakmica i pobjeđuje u 67%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.7

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Feyenoord — rezultati drugog poluvremena

25% W25% R50% P
9
Bodovi na poluvremenu
7
Golovi na poluvremenu
+6
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.25
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva67%

Vodi na poluvremenu u 75% utakmica i pobjeđuje u 50%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+1.0

Prima 1.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

NEC — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.003.00
Postignuti golovi / utakmica1.01.7
Primljeni golovi / utakmica1.00.3
Prosječan broj golova u utakmici2.02.0
1 gol100%100%
2 gola67%33%
3 gola33%33%
Clean sheet33%67%
Bez gola33%0%
Gol-razlika0+4
Poluvrijeme: 67% vode - 0% izjednačeno - 33% gube
2. poluvrijeme: 100% pobijedili - 0% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 33% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Feyenoord — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.251.00
Postignuti golovi / utakmica1.80.8
Primljeni golovi / utakmica0.31.3
Prosječan broj golova u utakmici2.02.0
1 gol100%75%
2 gola50%75%
3 gola25%50%
Clean sheet75%25%
Bez gola25%50%
Gol-razlika+6-2
Poluvrijeme: 75% vode - 0% izjednačeno - 25% gube
2. poluvrijeme: 25% pobijedili - 25% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 7

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

NEC
ZabijenoPrimljeno
1
1
0-15
1
1
16-30
1
1
31-45
1
0
46-60
2
0
61-75
2
1
76-90

Najopasniji u minutama 61-75 (2 goals). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Feyenoord
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
2
0
16-30
5
0
31-45
0
1
46-60
2
2
61-75
1
2
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (5 goals). Najviše primaju u 61-75 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

4.00
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.1 : 1.9
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
99%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
88%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
0%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
4+
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

NEC

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+1.20
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.14
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.58
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.44
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
157%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
57%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.7
Kasni golovi
25% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 13% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

Feyenoord

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+1.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.38
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.02
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.40
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
107%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
88%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-1.0
Kasni golovi
10% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
10%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Eredivisie.

Momčadi u odnosu na ligu

NECLigaFeyenoord
Prosječan broj golova u utakmici 4.004.03 4.00
Obje momčadi zabile 100%76% 75%
Min. 3 gola (Over 2.5) 100%82% 75%
Clean sheetovi 0%12% 25%
Gol prije poluvremena 100%82% 100%
Gol nakon poluvremena 100%97% 75%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

4.03
Prosjek golova po utakmici
76%
Obje momčadi zabile
82%
Min. 3 gola (Over 2.5)
12%
Clean sheetovi
1.70
Domaći golovi / utakmica
2.33
Gostujući golovi / utakmica
+-27%
Prednost domaćeg napada
+-37%
Prednost domaće obrane
+-22%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
82%
1 gol
48%
2 gola
30%
3 gola
6%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
97%
1 gol
79%
2 gola
42%
3 gola
18%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): NEC 1 - 1 - 0 Feyenoord. Prosjek golova 4.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Česta pitanja

Kada igraju NEC i Feyenoord?

NEC igra protiv Feyenoord 5. rujna 2026. u ligi Eredivisie na stadionu Goffertstadion. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer NEC i Feyenoord?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica NEC je pobijedio 1 puta, Feyenoord 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 4,00 golova, a obje momčadi dale su gol u 100% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice NEC protiv Feyenoord?

NEC prosječno postiže 2,67 golova po utakmici, a Feyenoord 2,50. Prosjek lige Eredivisie iznosi 4,03 golova, a Over 2.5 javlja se u 82% utakmica. BTTS se javlja u 100% utakmica momčadi NEC i 75% utakmica momčadi Feyenoord.

Kakva je aktualna forma momčadi NEC i Feyenoord?

U posljednjih pet utakmica NEC ima 2 pobjeda, 0 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici). Feyenoord ima 2 pobjeda, 2 remija i 0 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice NEC protiv Feyenoord?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.