Argentina - Primera DivisiónEstadio Marcelo Alberto BielsaPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Newell's Old Boys - Deportivo Riestra: statistika utakmice

Newell's Old Boys protiv Deportivo Riestra: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Newell's Old Boys je igrao protiv Deportivo Riestra u ligi Primera División (Argentina). Utakmica je odigrana 15. kolovoza 2026.. Stadion: Estadio Marcelo Alberto Bielsa. Konačni rezultat: 2:0.

Trenutačna forma

Newell's Old Boys: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Deportivo Riestra: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Newell's Old Boys postiže 0,95 i prima 1,60 golova po utakmici. Deportivo Riestra postiže 0,55 i prima 0,75. Prosjek lige: 2,07 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Newell's Old Boys 55%, Deportivo Riestra 20%. Over 2.5: Newell's Old Boys 40%, Deportivo Riestra 10%. Razina lige: BTTS 43%, Over 2.5 35%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Newell's Old Boys 1,24, Deportivo Riestra 1,28. Udarci po utakmici: Newell's Old Boys 10,0, Deportivo Riestra 10,1. Prosječan posjed: Newell's Old Boys 44%, Deportivo Riestra 37%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Newell's Old Boys: vodstvo na poluvremenu 15%, golovi u drugom poluvremenu 0,70. Deportivo Riestra: vodstvo na poluvremenu 30%, golovi u drugom poluvremenu 0,15.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (10) za Newell's Old Boys i 0-15 (3) za Deportivo Riestra. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Primera División: 2,07 golova po utakmici, BTTS 43%, Over 2.5 35%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-0. Prosjek golova 2,00, BTTS 100%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Newell's Old Boys ima izraženiju prednost domaćeg terena: Deportivo Riestra nije pobijedila nijednu gostujuću utakmicu, a izgubila je 67% takvih susreta. Gosti u gostima postižu svega 0,22 gola po utakmici i ne zabijaju u 78% nastupa, što znatno ograničava njihove šanse, iako domaćin zadržava mrežu netaknutom u samo 30% domaćih utakmica. Newell's također ne oduševljava učinkovitošću, no kod kuće postiže prosječno 0,9 gola i stvara prilike vrijedne 1,44 xG, dok Riestra u gostima generira 1,18 xG. Obrana gostiju dopušta suparnicima 1,71 xG po utakmici, a domaćin u prosjeku upućuje 12,2 udarca, naspram Riestrinih 9,33, što bi trebalo rezultirati većom kontrolom Newell'sa. Remi ostaje realan jer čak 50% domaćih utakmica Newell'sa završava podjelom bodova, no vrlo slaba napadačka produkcija gostiju upućuje na tijesnu pobjedu domaćina.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači argument za BTTS nije vrlo slaba realizacija Deportivo Riestra: gosti postižu u prosjeku samo 0,22 gola po utakmici i nisu zabili u 78% susreta. Newell's Old Boys sačuvaju mrežu u 55% utakmica, a njihovi susreti završavaju s BTTS-om u samo 18% slučajeva, u usporedbi s 22% kod Riestra i 44% za cijelu ligu. Domaćini također ne pripadaju momčadima s mnogo pogodaka, s prosjekom od 0,82 gola, iako obrana Riestra prima 1,11 gola po utakmici, što Newell'su daje realnu priliku za pobjedu s jednim pogotkom razlike. Posljednjih pet utakmica otvorenije je jer obje momčadi bilježe BTTS u 60% odnosno 40% susreta, ali Riestra unatoč prosjeku od 1,4 gola u tom razdoblju upućuje samo 3,0 udarca u okvir po utakmici. Niska sezonska učestalost postizanja pogodaka kod obje momčadi te visok udio utakmica bez pogotka gostiju jasnije podupiru scenarij u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Profil obje momčadi jasno upućuje na utakmicu s malim brojem pogodaka: 91% utakmica Newell'sa i 89% Riestinih utakmica završilo je s manje od 2.5 pogotka. Nijedna momčad ove sezone nije odigrala utakmicu s najmanje 4 pogotka, a ligaški prosjek iznosi samo 2,07 pogotka. Riestra u gostima postiže u prosjeku tek 0,22 pogotka i ni u jednoj takvoj utakmici nije postigla ni dva pogotka, dok Newell's kod kuće prima samo 0,45 pogotka po utakmici. Domaćini imaju veći ofenzivni potencijal, uz xG od 1,37 naspram 1,71 xG-a koji gosti u prosjeku dopuštaju, no njihova učinkovitost iznosi samo 8%, što smanjuje rizik od visokog rezultata. Prognoza od 1,85 pogotka ostavlja vrlo veliku sigurnosnu marginu za opciju manje od 3.5 pogotka.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Newell's Old Boys ima jasnu prednost u domaćim podacima: postiže prosječno 0,82 gola i prima samo 0,45, dok Deportivo Riestra u gostima zabija svega 0,22 pogotka po utakmici i nije ostvarila nijednu pobjedu. Domaćin je sačuvao mrežu netaknutom u 55% utakmica, a gosti nisu postigli pogodak u 78% susreta, što znatno smanjuje vjerojatnost nadoknade eventualnog zaostatka. Posebno povoljno izgleda prvo poluvrijeme: Newell's je vodio na poluvremenu u 45% utakmica i u tom razdoblju primao prosječno samo 0,09 gola, dok je Riestra na poluvremenu gubila u 44% gostujućih susreta, uz prosjek od 0,67 primljenih pogodaka. Domaćin stvara i bolje prilike, s xG-om od 1,37 u odnosu na 1,18 kod protivnika, dok obrana Riestra prosječno dopušta xG od 1,71. Posljednja forma gostiju je bolja, pa scenariji neriješenog rezultata na poluvremenu i dalje imaju značajan udio, no najjača pojedinačna opcija ostaje vodstvo Newell'sa na poluvremenu i pobjeda nakon posljednjeg zvižduka.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
2 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

64Posjed (%)36
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
9Udarci11
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
3Udarci u okvir3
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
1.06xG1.25
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
6Korneri3
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
38Opasni napadi46
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
12Prekršaji16
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
1Kartoni2
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Newell's Old BoysDeportivo Riestra
0.95Postignuti golovi / utakmica0.55
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
1.6Primljeni golovi / utakmica0.75
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
44%Prosječan posjed37%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
3.25Udarci u okvir / utakmica3.45
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

10Udarci po utakmici10.1
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
3.25Udarci u okvir3.45
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
9.5%Realizacija udaraca5.4%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
44%Posjed37%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
1.24xG za1.28
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
1.56xG protiv1.43
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Kvaliteta udaraca

Newell's Old Boys: UravnoteženaDeportivo Riestra: Uravnotežena
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
Preciznost (udarci u okvir)33%34%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.13
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.290.16

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Deportivo Riestra je 40% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1 bodova / utakmica - Newell's Old Boys · 1.4 bodova / utakmica - Deportivo Riestra

Newell's Old Boys
DWLDL
Raspodjela sezonskih rezultata
20% W35% D45% L
Sezona (P-N-I)
4-7-9
0.95 bodova / utakmica · gol-razlika -13
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-5-3
Posljednjih 5 kod kuće
2-3-0
WDDWD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 1.2xG: 1.08xG protivnika: 1.68BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Deportivo Riestra
DWLLW
Raspodjela sezonskih rezultata
15% W40% D45% L
Sezona (P-N-I)
3-8-9
0.85 bodova / utakmica · gol-razlika -4
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-3-6
Posljednjih 5 u gostima
0-1-4
LLLDL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 0.6xG: 1.18xG protivnika: 1.38BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Newell's Old Boys je 73% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

0.95 golova / utakmica - Newell's Old Boys · 0.55 golova / utakmica - Deportivo Riestra

Deportivo Riestra je 113% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.6 golova / utakmica - Newell's Old Boys · 0.75 golova / utakmica - Deportivo Riestra

Profil zabijanja momčadi Newell's Old Boys: snažno

Newell's Old Boys postiže pogodak u 65% utakmica (13 od 20 utakmica), dok Deportivo Riestra ima Clean sheet u 40% utakmica (8 od 20 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Deportivo Riestra: neujednačeno

Deportivo Riestra postiže pogodak u 35% utakmica (7 od 20 utakmica), dok Newell's Old Boys ima Clean sheet u 15% utakmica (3 od 20 utakmica).

19Postignuti golovi (sezona)11
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
32Primljeni golovi (sezona)15
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
2.55Prosječan broj golova u utakmici1.3
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
5Postignuti golovi (posljednjih 5)6
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
6Primljeni golovi (posljednjih 5)3
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Koliko često postižu barem...

65%1 gol35%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
20%2 gola15%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
10%3 gola5%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
0%4 gola0%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Koliko često primaju barem...

85%1 gol60%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
50%2 gola15%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
15%3 gola0%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
5%4 gola0%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

43%
Prosjek lige

Obrasci golova

5%BTTS na poluvremenu0%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
5%BTTS u oba poluvremena0%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
10%Zabijali u oba poluvremena10%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

BTTS i broj golova

30%Min. 3 gola i BTTS5%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
10%Min. 3 gola bez BTTS-a5%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
60%BTTS – zadnjih 520%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

55%Min. 1 gol prije poluvremena55%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
20%Min. 2 gola prije poluvremena15%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
10%Min. 3 gola prije poluvremena5%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

2. poluvrijeme

90%Min. 1 gol nakon poluvremena55%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
60%Min. 2 gola nakon poluvremena0%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
20%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Deportivo Riestra je 50% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.9 bodova / utakmica - Newell's Old Boys · 1.35 bodova / utakmica - Deportivo Riestra

Newell's Old Boys — stanje na poluvremenu
15% vode45% izjednačeno40% gube
Deportivo Riestra — stanje na poluvremenu
30% vode45% izjednačeno25% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.9Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.35
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
0.25Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.4
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
0.6Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.35
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
0.85Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.75
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
55%Clean sheet prije poluvremena75%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
85%Bez gola prije poluvremena70%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.25Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.9
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
0.7Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.15
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
1Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.4
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
1.7Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.55
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
30%Clean sheet nakon poluvremena60%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra
40%Bez gola nakon poluvremena85%
Newell's Old BoysDeportivo Riestra

Newell's Old Boys — rezultati drugog poluvremena

30% W35% D35% L
18
Bodovi na poluvremenu
5
Golovi na poluvremenu
-7
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
25
Bodovi u drugom poluvremenu
-6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.90
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva133%

Vodi na poluvremenu u 15% utakmica i pobjeđuje u 20%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Deportivo Riestra — rezultati drugog poluvremena

15% W45% D40% L
27
Bodovi na poluvremenu
8
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
-5
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.35
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva50%

Vodi na poluvremenu u 30% utakmica i pobjeđuje u 15%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Newell's Old Boys — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.401.80
Postignuti golovi / utakmica0.01.0
Primljeni golovi / utakmica0.60.6
Prosječan broj golova u utakmici0.61.6
1 gol60%80%
2 gola0%60%
3 gola0%20%
Clean sheet40%40%
Bez gola100%20%
Gol-razlika-3+2
Poluvrijeme: 0% vode - 40% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 60% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Deportivo Riestra — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.601.60
Postignuti golovi / utakmica0.80.4
Primljeni golovi / utakmica0.40.2
Prosječan broj golova u utakmici1.20.6
1 gol60%60%
2 gola40%0%
3 gola20%0%
Clean sheet80%80%
Bez gola60%60%
Gol-razlika+2+1
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 40% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 4

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Newell's Old Boys
ZabijenoPrimljeno
2
1
0-15
1
2
16-30
2
9
31-45
4
8
46-60
0
6
61-75
10
6
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (10 goals). Najviše primaju u 31-45 (9). Bilanca kasnih golova (76–90): +4 - dobivaju završne faze.

Deportivo Riestra
ZabijenoPrimljeno
3
1
0-15
2
4
16-30
3
2
31-45
0
1
46-60
2
2
61-75
1
5
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (3 goals). Najviše primaju u 76-90 (5). Bilanca kasnih golova (76–90): -4 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.93
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.8 : 1.1
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
93%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
38%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+4%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
23%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
23%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 4 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Newell's Old Boys

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.32
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.33
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+3.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.29
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.04
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
81%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
180%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.05
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.4
Kasni golovi
53% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 11% postiže se u prvih 15 minuta.
53%

Deportivo Riestra

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.15
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.05
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-4.0 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.73
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.68
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
62%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
64%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.55
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
9% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 27% postiže se u prvih 15 minuta.
9%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Primera División.

Momčadi u odnosu na ligu

Newell's Old BoysLigaDeportivo Riestra
Prosječan broj golova u utakmici▲ 2.552.07▼ 1.30
Obje momčadi zabile▲ 55%43%▼ 20%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 40%35%▼ 10%
Clean sheetovi▼ 15%35%▲ 40%
Gol prije poluvremena▼ 55%59%▼ 55%
Gol nakon poluvremena▲ 90%71%▼ 55%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.07
Prosjek golova po utakmici
43%
Obje momčadi zabile
35%
Min. 3 gola (Over 2.5)
35%
Clean sheetovi
1.17
Domaći golovi / utakmica
0.89
Gostujući golovi / utakmica
+31%
Prednost domaćeg napada
+24%
Prednost domaće obrane
+16%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
59%
1 gol
22%
2 gola
5%
3 gola
1%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
71%
1 gol
35%
2 gola
10%
3 gola
3%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Deportivo RiestraŽuti kartonFacundo Miño
  2. Deportivo RiestraŽuti kartonCarlos Gustavo David Quintana
  3. Newell's Old BoysŽuti kartonLuca Regiardo
  4. Newell's Old BoysZamjenaUšao: Martín OrtegaIzašao: Martín Abel Luciano
  5. Newell's Old BoysZamjenaUšao: Mateo Ezequiel GarcíaIzašao: Lautaro Thomas Rios
  6. Newell's Old BoysZamjenaUšao: Francisco ScarpeccioIzašao: Juan Ignacio Ramírez Polero
  7. Newell's Old BoysGolFacundo Samuel GuchAsistencija: Martín Ortega
  8. Deportivo RiestraZamjenaUšao: Tomás GonzálezIzašao: Brian Sánchez
  9. Newell's Old BoysZamjenaUšao: Rodrigo HerreraIzašao: Jerónimo Gómez Mattar
  10. Deportivo RiestraZamjenaUšao: Mariano Gastón BracamonteIzašao: Nicolás Sansotre
  11. Newell's Old BoysGolWalter MazzanttiAsistencija: Facundo Samuel Guch
  12. Newell's Old BoysZamjenaUšao: Bruno CabreraIzašao: Walter Mazzantti
  13. Deportivo RiestraZamjenaUšao: Jonatan Esteban GoitíaIzašao: Antony Daniel Alonso Espinoza

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Prethodni susret: Newell's Old Boys 0 - 1 - 0 Deportivo Riestra. Prosjek golova 2.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Newell's Old Boys protiv Deportivo Riestra?

Utakmica lige Primera División završila je rezultatom Newell's Old Boys 2:0 Deportivo Riestra. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Newell's Old Boys protiv Deportivo Riestra?

Newell's Old Boys prosječno postiže 0,95 golova po utakmici, a Deportivo Riestra 0,55. Prosjek lige Primera División iznosi 2,07 golova, a Over 2.5 javlja se u 35% utakmica. BTTS se javlja u 55% utakmica momčadi Newell's Old Boys i 20% utakmica momčadi Deportivo Riestra.

Kakva je aktualna forma momčadi Newell's Old Boys i Deportivo Riestra?

U posljednjih pet utakmica Newell's Old Boys ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Deportivo Riestra ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Newell's Old Boys protiv Deportivo Riestra?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Newell's Old Boys protiv Deportivo Riestra. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.