Olimpia - Nacional Asunción: statistika utakmice
Olimpia protiv Nacional Asunción: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Olimpia je igrao protiv Nacional Asunción u ligi Division Profesional (Paragvaj). Utakmica je odigrana 6. listopada 2026.. Stadion: Estadio Manuel Ferreira. Konačni rezultat: 1:1.
Trenutačna forma
Olimpia: 4-1-0, 2,60 bodova po utakmici. Nacional Asunción: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Olimpia postiže 1,67 i prima 0,79 golova po utakmici. Nacional Asunción postiže 1,47 i prima 0,85. Prosjek lige: 2,45 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Olimpia 48%, Nacional Asunción 56%. Over 2.5: Olimpia 48%, Nacional Asunción 41%. Razina lige: BTTS 52%, Over 2.5 46%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Olimpia 1,71, Nacional Asunción 1,37. Udarci po utakmici: Olimpia 16,1, Nacional Asunción 12,6. Prosječan posjed: Olimpia 57%, Nacional Asunción 51%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Olimpia: vodstvo na poluvremenu 39%, golovi u drugom poluvremenu 1,09. Nacional Asunción: vodstvo na poluvremenu 32%, golovi u drugom poluvremenu 0,85.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 61-75 (14) za Olimpia i 76-90+ (15) za Nacional Asunción. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
Division Profesional: 2,45 golova po utakmici, BTTS 52%, Over 2.5 46%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 7 prethodnih međusobnih susreta: 2-2-3. Prosjek golova 2,57, BTTS 57%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Olimpia je pobijedila u 4 od posljednjih 5 utakmica i pritom postigla 10 golova, dok je Nacional Asunción ostvario 2 pobjede i postigao 7 golova. Kod kuće domaćini pobjeđuju u 69% utakmica i postižu prosječno 2 gola, dok gosti u gostima pobjeđuju u 29% utakmica i postižu prosječno 1,18 gola. Prednost Olimpie u stvaranju prilika potvrđuje i prosječni xG na domaćem terenu od 1,77, u odnosu na 1,33 Nacionala u gostima. Domaćini kod kuće primaju prosječno 0,75 gola po utakmici, manje nego gosti u gostima (1,06), a u posljednjih pet utakmica primili su samo 2 gola, u usporedbi s 4 koliko ih je primio suparnik. Nacional ipak remizira u 47% gostujućih utakmica, pa je podjela bodova i dalje realan scenarij unatoč jasnoj prednosti Olimpie.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Iako su obje momčadi postigle gol na obje strane u 53% odnosno 59% utakmica ove sezone, trenutačna obrambena forma Olimpije ide u prilog okladi „ne”. Domaćini su sačuvali mrežu netaknutom u 47% utakmica, a u posljednjih 5 susreta primili su samo 2 gola, odnosno prosječno 0,4 po utakmici. Nacional ove sezone postiže prosječno 1,18 gola, no protiv obrane koja prima prosječno 0,65 gola mogao bi imati poteškoća s postizanjem pogotka. Olimpija istodobno ima dobre izglede za vlastiti gol: postiže prosječno 1,76 pogodaka, dok gosti primaju 1,06. Osim toga, u posljednjih 5 utakmica obiju momčadi golovi na obje strane postignuti su u samo 40% slučajeva, što dodatno podupire scenarij u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Najjači signal daje manje od 3,5 gola: u utakmicama obiju momčadi manje od 3,5 gola postignuto je u 88% slučajeva, iako su u 76% utakmica svake od njih postignuta najmanje dva gola. Olimpia postiže prosječno 1,76 golova, ali prima samo 0,65, što smanjuje Nacionalove izglede za povećanje rezultata. U posljednjih pet utakmica domaćini su primili samo 2 gola, a gosti su postizali prosječno 1,4 gola. Očekivanih 2,37 gola upućuje prije na rezultat s 2–3 gola nego na prelazak odabrane granice.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najjači scenarij jest da Olimpia vodi na poluvremenu i pobijedi na kraju: domaćini su vodili nakon 45 minuta u 4 od posljednjih 5 utakmica, a tijekom cijele sezone u 47% susreta, naspram 18% kod Nacionala. U posljednjih pet utakmica Olimpia je prije poluvremena postizala prosječno 1,2 gola i nije primila nijedan, što povećava izglede za rano vodstvo. Prednost se nastavlja i u konačnim rezultatima: Olimpia je pobijedila u 65% susreta, dok gosti imaju 29% pobjeda, a postiže prosječno 1,76 gola po utakmici, naspram 1,18 kod Nacionala. Domaćini nakon poluvremena primaju u prosjeku samo 0,24 gola, pa imaju čvrste temelje za očuvanje vodstva. Neriješen rezultat na poluvremenu ostaje važna alternativa jer je Nacional na odmor odlazio s neriješenim rezultatom u 59% utakmica, no tip 1/1 ima snažniju ukupnu potporu u podacima.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Olimpia | Nacional Asunción | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 33% | 34% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.11 | 0.11 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 0.31 | 0.34 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Olimpia je 30% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
2.6 bodova / utakmica - Olimpia · 2 bodova / utakmica - Nacional Asunción
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Olimpia je 14% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.67 golova / utakmica - Olimpia · 1.47 golova / utakmica - Nacional Asunción
Olimpia je 8% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
0.79 golova / utakmica - Olimpia · 0.85 golova / utakmica - Nacional Asunción
Olimpia postiže pogodak u 85% utakmica (28 od 33 utakmica), dok Nacional Asunción ima Clean sheet u 38% utakmica (13 od 34 utakmica).
Nacional Asunción postiže pogodak u 85% utakmica (29 od 34 utakmica), dok Olimpia ima Clean sheet u 39% utakmica (13 od 33 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Olimpia
Over / Under - Nacional Asunción
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Olimpia je 10% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
1.58 bodova / utakmica - Olimpia · 1.44 bodova / utakmica - Nacional Asunción
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Olimpia — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 39% utakmica i pobjeđuje u 67%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Prima 0.2 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.
Nacional Asunción — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 32% utakmica i pobjeđuje u 47%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.40 | 2.20 |
| Postignuti golovi / utakmica | 1.2 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.2 | 0.2 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 1.4 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 80% |
| 2 gola | 40% | 20% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 80% | 80% |
| Bez gola | 20% | 20% |
| Gol-razlika | +5 | +3 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.20 | 1.80 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.4 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.8 | 1.2 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gola | 20% | 20% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 60% |
| Bez gola | 40% | 40% |
| Gol-razlika | +4 | +2 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 61-75 (14 goals). Najviše primaju u 61-75 (8). Bilanca kasnih golova (76–90): +8 - dobivaju završne faze.
Najopasniji u minutama 76-90 (15 goals). Najviše primaju u 0-15 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): +11 - dobivaju završne faze.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Olimpia
Nacional Asunción
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Division Profesional.
Momčadi u odnosu na ligu
| Olimpia | Liga | Nacional Asunción | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | • 2.45 | 2.45 | ▼ 2.32 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 48% | 52% | ▲ 56% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▲ 48% | 46% | ▼ 41% |
| Clean sheetovi | ▲ 39% | 27% | ▲ 38% |
| Gol prije poluvremena | ▲ 67% | 65% | ▲ 68% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 88% | 81% | ▼ 76% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (7): Olimpia 2 - 2 - 3 Nacional Asunción. Prosjek golova 2.57, obje momčadi zabile u 57% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Olimpia protiv Nacional Asunción?
Utakmica lige Division Profesional završila je rezultatom Olimpia 1:1 Nacional Asunción. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Olimpia i Nacional Asunción?
U posljednjih 7 međusobnih utakmica Olimpia je pobijedio 2 puta, Nacional Asunción 3 puta, a 2 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,57 golova, a obje momčadi dale su gol u 57% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Olimpia protiv Nacional Asunción?
Olimpia prosječno postiže 1,67 golova po utakmici, a Nacional Asunción 1,47. Prosjek lige Division Profesional iznosi 2,45 golova, a Over 2.5 javlja se u 46% utakmica. BTTS se javlja u 48% utakmica momčadi Olimpia i 56% utakmica momčadi Nacional Asunción.
Kakva je aktualna forma momčadi Olimpia i Nacional Asunción?
U posljednjih pet utakmica Olimpia ima 4 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,60 bodova po utakmici). Nacional Asunción ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Olimpia protiv Nacional Asunción?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


