Orléans - Rouen: statistika utakmice
Orléans protiv Rouen: forma, golovi i ključna statistika
O ovoj utakmici
Orléans je igrao protiv Rouen u ligi National (Francuska). Utakmica je odigrana 14. kolovoza 2026.. Stadion: Stade de la Source. Konačni rezultat: 1:2.
Trenutačna forma
Orléans: 1-0-0, 3,00 bodova po utakmici. Rouen: 0-1-0, 1,00 bodova po utakmici.
Statistika golova
Orléans postiže 2,00 i prima 0,00 golova po utakmici. Rouen postiže 0,00 i prima 0,00. Prosjek lige: 2,44 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Orléans 0%, Rouen 0%. Over 2.5: Orléans 0%, Rouen 0%. Razina lige: BTTS 22%, Over 2.5 44%.
xG, udarci i posjed
xG po utakmici: Orléans 0,59, Rouen 1,26. Udarci po utakmici: Orléans 4,0, Rouen 11,0. Prosječan posjed: Orléans 36%, Rouen 53%.
Prvo i drugo poluvrijeme
Orléans: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 2,00. Rouen: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,00.
Golovi po minutama
Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (1) za Orléans i 0-15 (0) za Rouen. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.
Kontekst lige
National: 2,44 golova po utakmici, BTTS 22%, Over 2.5 44%.
Međusobni omjer
Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 0-1-1. Prosjek golova 1,50, BTTS 50%.
Arhivirana analiza prije utakmice
Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opća analiza utakmice
Orléans zauzima 4. mjesto, dok je Rouen 11., a domaćini imaju i bolji učinak u posljednjih pet utakmica: 7 bodova naspram 5. Momčad iz Orléansa u tom je razdoblju postigla 6 pogodaka, odnosno 2 više od Rouena, uz jednak broj od 6 primljenih pogodaka za obje momčadi. Domaćini su pobijedili u 2 od posljednjih pet utakmica, dok su gosti slavili samo jednom, a Rouen je upisao čak 2 remija, što također povećava izglede za izjednačenu utakmicu. U aktualnoj sezoni Orléans je kod kuće započeo pobjedom 2:0, dok Rouen u svojoj prvoj utakmici nije postigao pogodak i odigrao je neriješeno. Prednost na ljestvici, nešto veća učinkovitost u posljednjem nizu utakmica i prednost domaćeg terena idu u prilog pobjedi Orléansa, iako razlika u formi nije dovoljno velika da bi se isključio remi.
Pogledajte statistički pregledBTTS – hoće li obje momčadi zabiti?
Oklada „ne” ima blagu prednost jer je Orléans ostvario BTTS u samo 20% posljednjih 5 utakmica, dok cijela liga bilježi tek 22% susreta u kojima su obje momčadi postigle pogodak. Domaćini su u posljednje vrijeme prosječno postizali 1,2 gola, dok je Rouen postizao samo 0,8, što povećava rizik da gosti neće iskoristiti svoje prilike. Ipak, Rouen ima BTTS na razini od 60% u posljednjih pet nastupa, a obje su momčadi prosječno primale po 1,2 gola, pa scenarij u kojem obje momčadi postižu pogodak i dalje ostaje realan. xG iz posljednjih pet susreta iznosi 1,45 za Orléans i 1,39 za Rouen, no slabija učinkovitost gostiju i vrlo nizak ligaški trend više podupiru opciju u kojoj barem jedna momčad neće postići pogodak.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under – analiza golova
Posljednjih pet utakmica Orléansa donijelo je prosječno 2,4 gola ukupno, dok su utakmice Rouena prosječno imale 2,0 gola, što upućuje na prilično umjeren ritam postizanja pogodaka. Kod obje momčadi samo je 40% od posljednjih pet utakmica završilo s više od 2,5 gola, pa su rezultati s najmanje četiri pogotka bili još rjeđi. Kreirani xG potencijal je sličan: Orléans ostvaruje 1,45 uz 1,25 primljenog xGA-a, dok Rouen ima 1,39 uz 1,22 primljenog xGA-a, što daje prognozu od oko 2,45 gola. Domaćini su u posljednje vrijeme postizali 1,2 pogotka po utakmici, a gosti 0,8, iako su obje obrane primale po 1,2 gola. Oklada na manje od 3,5 gola ima prednost jer podaci, čak i uz relativno izjednačene prilike, češće podržavaju scenarij s dva ili tri pogotka nego otvorenu utakmicu s četiri pogotka.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata
Najizgledniji scenarij je neriješen rezultat na poluvremenu, a zatim pobjeda Orléansa, budući da su domaćini imali neriješen rezultat nakon 45 minuta u 3 od posljednjih 5 utakmica, dok je Rouen to ostvario u 2 navrata. Orléans pokazuje osjetno bolje izdanje u prvom poluvremenu: u prosjeku postiže 0,4 gola i prima 0,2, dok Rouen prije odmora nije postigao nijedan pogodak, a prosječno je primao 0,6. U posljednjih pet utakmica domaćini su u prosjeku postizali 1,2 gola, naspram 0,8 Rouena, te su pobijedili u 40% utakmica, dok su gosti slavili samo u 20%. Rouen se ipak može poboljšati nakon odmora jer u drugim poluvremenima postiže prosječno 0,8 gola i ima pozitivnu gol-razliku od +1, zbog čega varijante s konačnim neriješenim rezultatom ili pobjedom gostiju nakon poluvremena i dalje imaju značajan udio.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?
Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.
Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?
Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.
Kvaliteta udaraca
| Orléans | Rouen | |
|---|---|---|
| Preciznost (udarci u okvir) | 50% | 36% |
| Kvaliteta prilika (xG po udarcu) | 0.15 | 0.11 |
| Realizacija (golovi po udarcu u okvir) | 1.00 | 0.00 |
xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.
Forma momčadi— tko je u boljoj formi?
Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.
Orléans je 200% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.
3 bodova / utakmica - Orléans · 1 bodova / utakmica - Rouen
Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?
Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.
Orléans postiže pogodak u 100% utakmica (1 od 1 utakmica), dok Rouen ima Clean sheet u 100% utakmica (1 od 1 utakmica).
Rouen postiže pogodak u 0% utakmica (0 od 1 utakmica), dok Orléans ima Clean sheet u 100% utakmica (1 od 1 utakmica).
Koliko često postižu barem...
Koliko često primaju barem...
* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.
Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?
Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?
Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.
Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)
Over / Under - Orléans
Over / Under - Rouen
1. poluvrijeme
2. poluvrijeme
Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?
Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Prije poluvremena (1. poluvrijeme)
Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)
Orléans — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
Rouen — rezultati drugog poluvremena
Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 3.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 2.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.0 | 2.0 |
| 1 gol | 0% | 100% |
| 2 gola | 0% | 100% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Bez gola | 100% | 0% |
| Gol-razlika | 0 | +2 |
| 1. poluvrijeme | 2. poluvrijeme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 1.00 | 1.00 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.0 | 0.0 |
| Prosječan broj golova u utakmici | 0.0 | 0.0 |
| 1 gol | 0% | 0% |
| 2 gola | 0% | 0% |
| 3 gola | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Gol-razlika | 0 | 0 |
* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.
Golovi po minutama— kada padaju golovi?
Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.
Najopasniji u minutama 46-60 (1 goal). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
Bilanca kasnih golova (76–90): 0.
* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.
Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?
Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.
Profil utakmice
Orléans
Rouen
* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.
Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?
Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige National.
Momčadi u odnosu na ligu
| Orléans | Liga | Rouen | |
|---|---|---|---|
| Prosječan broj golova u utakmici | ▼ 2.00 | 2.44 | ▼ 0.00 |
| Obje momčadi zabile | ▼ 0% | 22% | ▼ 0% |
| Min. 3 gola (Over 2.5) | ▼ 0% | 44% | ▼ 0% |
| Clean sheetovi | ▲ 100% | 50% | ▲ 100% |
| Gol prije poluvremena | ▼ 0% | 67% | ▼ 0% |
| Gol nakon poluvremena | ▲ 100% | 67% | ▼ 0% |
^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.
Postave i događaji igrača
Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.
Domaća momčad
Početna postava
Zamjene
Gostujuća momčad
Početna postava
Zamjene
Tijek utakmice
Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.
Sudac i treneri
Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.
Međusobni susreti
Nedavni susreti (2): Orléans 0 - 1 - 1 Rouen. Prosjek golova 1.50, obje momčadi zabile u 50% utakmica.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Orléans protiv Rouen?
Utakmica lige National završila je rezultatom Orléans 1:2 Rouen. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.
Kakav je međusobni omjer Orléans i Rouen?
U posljednjih 2 međusobnih utakmica Orléans je pobijedio 0 puta, Rouen 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 1,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.
Što statistika golova pokazuje prije utakmice Orléans protiv Rouen?
Orléans prosječno postiže 2,00 golova po utakmici, a Rouen 0,00. Prosjek lige National iznosi 2,44 golova, a Over 2.5 javlja se u 44% utakmica. BTTS se javlja u 0% utakmica momčadi Orléans i 0% utakmica momčadi Rouen.
Kakva je aktualna forma momčadi Orléans i Rouen?
U posljednjih pet utakmica Orléans ima 1 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici). Rouen ima 0 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (1,00 bodova po utakmici).
Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Orléans protiv Rouen?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


