Rumunjska - Liga IStadionul OţelulPodaci aktualni na dan 05. rujna 2026.

Oţelul Galaţi - Argeș: statistika utakmice

Grb momčadi Oţelul Galaţi
Oţelul Galaţi
1 : 0poluvrijeme 0:0
Grb momčadi Argeș
Argeș

Oţelul Galaţi protiv Argeș: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Oţelul Galaţi je igrao protiv Argeș u ligi Liga I (Rumunjska). Utakmica je odigrana 24. kolovoza 2026.. Stadion: Stadionul Oţelul. Konačni rezultat: 1:0.

Trenutačna forma

Oţelul Galaţi: 1-3-1, 1,20 bodova po utakmici. Argeș: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Oţelul Galaţi postiže 1,20 i prima 1,20 golova po utakmici. Argeș postiže 0,80 i prima 0,60. Prosjek lige: 2,35 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Oţelul Galaţi 80%, Argeș 20%. Over 2.5: Oţelul Galaţi 40%, Argeș 0%. Razina lige: BTTS 43%, Over 2.5 43%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Oţelul Galaţi 1,09, Argeș 1,48. Udarci po utakmici: Oţelul Galaţi 9,2, Argeș 13,8. Prosječan posjed: Oţelul Galaţi 53%, Argeș 43%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Oţelul Galaţi: vodstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 0,60. Argeș: vodstvo na poluvremenu 40%, golovi u drugom poluvremenu 0,20.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (2) za Oţelul Galaţi i 16-30 (2) za Argeș. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Liga I: 2,35 golova po utakmici, BTTS 43%, Over 2.5 43%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-1. Prosjek golova 2,50, BTTS 50%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Oţelul Galaţi i dalje je neporažen kod kuće, gdje je ostvario 1 pobjedu u 3 utakmice i remizirao u preostale dvije, uz prosjek od 1,33 postignuta pogotka i 53% posjeda lopte. Argeș je bolje plasiran, nalazi se na 3. mjestu, dok su domaćini 11., a u posljednjih pet utakmica osvojio je 10 bodova zahvaljujući 3 pobjede i jednom remiju, dok je Oţelul osvojio samo 3 boda. Učinkovitost gostiju na strani ipak je ograničena: postižu prosječno 0,5 pogodaka, u 50% utakmica na gostujućem terenu nisu zabili, iako stvaraju prilike vrijedne 1,52 xG. Domaćini kod kuće nisu sačuvali mrežu netaknutom, ali Argeș također u prosjeku prima pogodak u gostima i protivnicima dopušta čak 2,03 xG. Kombinacija solidne ukupne forme Argeșa, Oţelulove neporažene serije kod kuće i niske učinkovitosti gostiju upućuje na remi.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači signal upućuje na BTTS ne: Argeș u prosjeku postiže samo 0,5 gola u gostima, a u 50% takvih utakmica nije postigao pogodak. Oţelul Galaţi sačuvao je mrežu netaknutom u 67% domaćih utakmica i kod kuće prima samo 0,33 gola po susretu, što jasno ograničava izglede gostiju za pogodak. Sezonski BTTS iznosi 33% za domaćina i 0% za Argeș, u odnosu na ligaški prosjek od 44%, a nijedna od dviju momčadi nije odigrala utakmicu s više od 2,5 gola. Posljednjih pet utakmica Oţelula doduše donijelo je BTTS u 80% slučajeva i prosječno 2,0 primljena gola, no Argeș je u istom razdoblju primao samo 0,6 gola po utakmici, a njegov BTTS iznosio je 20%. Viši xG gostiju, 1,52 tijekom sezone i 1,48 u posljednjih pet utakmica, daje im određenu šansu za pogodak, ali njihova vrlo niska učinkovitost udaraca od 3% i dalje ide u prilog scenariju u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

U dosadašnjim ligaškim utakmicama ovih dviju momčadi nijednom nisu postignuta najmanje 3 gola: i Oţelul i Argeș imaju 100% utakmica s manje od 2.5 i manje od 3.5 gola. Oţelul kod kuće prima svega 0,33 gola po utakmici i u 67% nastupa čuva svoju mrežu netaknutom, što znatno ograničava napadački potencijal gostiju. Argeș u prosjeku postiže samo 0,5 gola u gostima, a u 50% gostujućih utakmica nije postigao nijedan pogodak. Domaćin ima povoljan napadački xG od 1,45, nasuprot prosječnih 2,03 primljenog xG-a Argeșa, no njegova učinkovitost iznosi samo 8%, pa se ta prednost ne mora pretvoriti u visok rezultat. Posljednjih pet utakmica Oţelula donijelo je doduše prosječno 3,0 gola, ali Argeș je u istom razdoblju primao samo 0,6 pogodaka po utakmici; stoga najpouzdaniji signal i dalje ostaje manje od 3.5 gola.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači signal trenutačne forme ide u prilog Argeșu: gosti su u posljednjih 5 utakmica osvajali prosječno 2,0 boda i pobijedili u 60% njih, dok Oţelul nije ostvario nijednu pobjedu, uz samo 0,6 bodova po utakmici. Prije poluvremena domaćin je gubio u 3 od posljednjih 5 nastupa, dok je Argeș nakon 45 minuta vodio ili imao neriješen rezultat u 4 od 5 utakmica; stoga scenarij prednosti gostiju na poluvremenu ima čvrste temelje. Oţelul je u tom razdoblju primao prosječno 2,0 gola po utakmici, dok je Argeș protivnicima dopuštao samo 0,6 gola, što povećava vjerojatnost da će zadržati stečenu prednost. Statistika cijele domaće sezone povoljnija je za Oţelul, s 2,33 boda po utakmici i samo 0,33 primljena gola, no slabija trenutačna forma i 60% poraza na poluvremenu u posljednjoj seriji pomiču izbor na 2/2.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

0 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

62Posjed (%)38
Oţelul GalaţiArgeș
17Udarci12
Oţelul GalaţiArgeș
5Udarci u okvir2
Oţelul GalaţiArgeș
1.77xG1.35
Oţelul GalaţiArgeș
2Korneri3
Oţelul GalaţiArgeș
47Opasni napadi62
Oţelul GalaţiArgeș
5Prekršaji12
Oţelul GalaţiArgeș
2Kartoni2
Oţelul GalaţiArgeș

Profil prije utakmicešto govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.2Postignuti golovi / utakmica0.8
Oţelul GalaţiArgeș
1.2Primljeni golovi / utakmica0.6
Oţelul GalaţiArgeș
53%Prosječan posjed43%
Oţelul GalaţiArgeș
3Udarci u okvir / utakmica4
Oţelul GalaţiArgeș

Statistika momčaditko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

9.2Udarci po utakmici13.8
Oţelul GalaţiArgeș
3Udarci u okvir4
Oţelul GalaţiArgeș
13%Realizacija udaraca5.8%
Oţelul GalaţiArgeș
53%Posjed43%
Oţelul GalaţiArgeș
1.09xG za1.48
Oţelul GalaţiArgeș
1.54xG protiv1.36
Oţelul GalaţiArgeș

Kvaliteta udaraca

Oţelul Galaţi: Učinkovita realizacijaArgeș: Uravnotežena
Oţelul GalaţiArgeș
Preciznost (udarci u okvir)33%29%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.11
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.400.20

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčaditko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Argeș je 67% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1.2 bodova / utakmica - Oţelul Galaţi · 2 bodova / utakmica - Argeș

Oţelul Galaţi
WDDLD
Raspodjela sezonskih rezultata
20% W60% R20% P
Sezona (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodova / utakmica · gol-razlika 0
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-3-1
1.20 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-2-0
Posljednjih 5 kod kuće
1-2-0
WDD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.2xG: 1.09xG protivnika: 1.54BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Argeș
LWWWD
Raspodjela sezonskih rezultata
60% W20% R20% P
Sezona (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +1
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-1
Posljednjih 5 u gostima
1-0-1
LW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 0.6xG: 1.48xG protivnika: 1.36BTTS: 20%Over 2.5: 0%

Golovikako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Oţelul Galaţi je 50% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.2 golova / utakmica - Oţelul Galaţi · 0.8 golova / utakmica - Argeș

Argeș je 100% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.2 golova / utakmica - Oţelul Galaţi · 0.6 golova / utakmica - Argeș

Profil zabijanja momčadi Oţelul Galaţi: neujednačeno

Oţelul Galaţi postiže pogodak u 80% utakmica (4 od 5 utakmica), dok Argeș ima Clean sheet u 60% utakmica (3 od 5 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Argeș: vrlo snažno

Argeș postiže pogodak u 80% utakmica (4 od 5 utakmica), dok Oţelul Galaţi ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 5 utakmica).

6Postignuti golovi (sezona)4
Oţelul GalaţiArgeș
6Primljeni golovi (sezona)3
Oţelul GalaţiArgeș
2.4Prosječan broj golova u utakmici1.4
Oţelul GalaţiArgeș
6Postignuti golovi (posljednjih 5)4
Oţelul GalaţiArgeș
6Primljeni golovi (posljednjih 5)3
Oţelul GalaţiArgeș

Koliko često postižu barem...

80%1 gol80%
Oţelul GalaţiArgeș
40%2 gola0%
Oţelul GalaţiArgeș
0%3 gola0%
Oţelul GalaţiArgeș
0%4 gola0%
Oţelul GalaţiArgeș

Koliko često primaju barem...

100%1 gol40%
Oţelul GalaţiArgeș
20%2 gola20%
Oţelul GalaţiArgeș
0%3 gola0%
Oţelul GalaţiArgeș
0%4 gola0%
Oţelul GalaţiArgeș

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

0%BTTS na poluvremenu20%
Oţelul GalaţiArgeș
0%BTTS u oba poluvremena0%
Oţelul GalaţiArgeș
20%Zabijali u oba poluvremena0%
Oţelul GalaţiArgeș

BTTS i broj golova

40%Min. 3 gola i BTTS0%
Oţelul GalaţiArgeș
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Oţelul GalaţiArgeș
80%BTTS – zadnjih 520%
Oţelul GalaţiArgeș

Broj golova (Over/Under)koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

80%Min. 1 gol prije poluvremena80%
Oţelul GalaţiArgeș
20%Min. 2 gola prije poluvremena40%
Oţelul GalaţiArgeș
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Oţelul GalaţiArgeș

2. poluvrijeme

80%Min. 1 gol nakon poluvremena20%
Oţelul GalaţiArgeș
60%Min. 2 gola nakon poluvremena0%
Oţelul GalaţiArgeș
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
Oţelul GalaţiArgeș

Poluvremena utakmicekada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Argeș je 14% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.4 bodova / utakmica - Oţelul Galaţi · 1.6 bodova / utakmica - Argeș

Oţelul Galaţi — stanje na poluvremenu
40% vode20% izjednačeno40% gube
Argeș — stanje na poluvremenu
40% vode40% izjednačeno20% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.4Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.6
Oţelul GalaţiArgeș
0.6Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.6
Oţelul GalaţiArgeș
0.4Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.6
Oţelul GalaţiArgeș
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.2
Oţelul GalaţiArgeș
60%Clean sheet prije poluvremena60%
Oţelul GalaţiArgeș
60%Bez gola prije poluvremena40%
Oţelul GalaţiArgeș

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.2Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.4
Oţelul GalaţiArgeș
0.6Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.2
Oţelul GalaţiArgeș
0.8Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0
Oţelul GalaţiArgeș
1.4Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.2
Oţelul GalaţiArgeș
40%Clean sheet nakon poluvremena100%
Oţelul GalaţiArgeș
40%Bez gola nakon poluvremena80%
Oţelul GalaţiArgeș

Oţelul Galaţi — rezultati drugog poluvremena

20% W60% R20% P
7
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.40
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva50%

Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobjeđuje u 20%. Ponekad gubi vodstvo nakon poluvremena.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Argeș — rezultati drugog poluvremena

20% W80% R0% P
8
Bodovi na poluvremenu
3
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
7
Bodovi u drugom poluvremenu
+1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.60
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva150%

Vodi na poluvremenu u 40% utakmica i pobjeđuje u 60%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.6

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Oţelul Galaţi — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.401.20
Postignuti golovi / utakmica0.60.6
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosječan broj golova u utakmici1.01.4
1 gol80%80%
2 gola20%60%
3 gola0%0%
Clean sheet60%40%
Bez gola60%40%
Gol-razlika+1-1
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 60% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 3
Argeș — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.601.40
Postignuti golovi / utakmica0.60.2
Primljeni golovi / utakmica0.60.0
Prosječan broj golova u utakmici1.20.2
1 gol80%20%
2 gola40%0%
3 gola0%0%
Clean sheet60%100%
Bez gola40%80%
Gol-razlika0+1
Poluvrijeme: 40% vode - 40% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 20% pobijedili - 80% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 3

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutamakada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Oţelul Galaţi
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
1
0
16-30
1
2
31-45
0
2
46-60
1
1
61-75
2
1
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Argeș
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
2
2
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadišto pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

1.90
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
0.9 : 1.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
81%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+32%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
64%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
4%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 25 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Oţelul Galaţi

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.45
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.45
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.5 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.11
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.34
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
73%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
171%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

Argeș

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.12
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.08
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.4 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.68
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.76
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
114%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
36%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.4
Kasni golovi
25% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 25% postiže se u prvih 15 minuta.
25%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst ligeje li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Liga I.

Momčadi u odnosu na ligu

Oţelul GalaţiLigaArgeș
Prosječan broj golova u utakmici 2.402.35 1.40
Obje momčadi zabile 80%43% 20%
Min. 3 gola (Over 2.5) 40%43% 0%
Clean sheetovi 0%34% 60%
Gol prije poluvremena 80%63% 80%
Gol nakon poluvremena 80%70% 20%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.35
Prosjek golova po utakmici
43%
Obje momčadi zabile
43%
Min. 3 gola (Over 2.5)
34%
Clean sheetovi
1.65
Domaći golovi / utakmica
0.70
Gostujući golovi / utakmica
+136%
Prednost domaćeg napada
+58%
Prednost domaće obrane
+48%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
63%
1 gol
30%
2 gola
7%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
70%
1 gol
46%
2 gola
13%
3 gola
4%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. ArgeșŽuti kartonCostinel Andrei Tofan
  2. Oţelul GalaţiZamjenaUšao: Milen ZhelevIzašao: Giannis Christopoulos
  3. Oţelul GalaţiZamjenaUšao: Denis BordunIzašao: Matei Frunză
  4. Oţelul GalaţiZamjenaUšao: Teodor LunguIzašao: Andrei Virgil Ciobanu
  5. Oţelul GalaţiŽuti kartonTeodor Lungu
  6. ArgeșŽuti kartonDorinel Gabriel Oancea
  7. Oţelul GalaţiŽuti kartonJoão Pedro Santos Lameira

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Oţelul Galaţi 1 - 0 - 1 Argeș. Prosjek golova 2.50, obje momčadi zabile u 50% utakmica.

FC Oţelul Galaţi
2 : 1
FC Argeș Pitești
FC Argeș Pitești
2 : 0
FC Oţelul Galaţi

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Oţelul Galaţi protiv Argeș?

Utakmica lige Liga I završila je rezultatom Oţelul Galaţi 1:0 Argeș. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Oţelul Galaţi i Argeș?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Oţelul Galaţi je pobijedio 1 puta, Argeș 1 puta, a 0 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 50% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Oţelul Galaţi protiv Argeș?

Oţelul Galaţi prosječno postiže 1,20 golova po utakmici, a Argeș 0,80. Prosjek lige Liga I iznosi 2,35 golova, a Over 2.5 javlja se u 43% utakmica. BTTS se javlja u 80% utakmica momčadi Oţelul Galaţi i 20% utakmica momčadi Argeș.

Kakva je aktualna forma momčadi Oţelul Galaţi i Argeș?

U posljednjih pet utakmica Oţelul Galaţi ima 1 pobjeda, 3 remija i 1 poraza (1,20 bodova po utakmici). Argeș ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Oţelul Galaţi protiv Argeș?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Oţelul Galaţi protiv Argeș. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.