Belgija - First Division BPatro StadionPodaci aktualni na dan 15. listopada 2026.

Patro Eisden - KRC Genk II: statistika utakmice

Grb momčadi Patro Eisden
Patro Eisden
1 : 0poluvrijeme 1:0
Grb momčadi KRC Genk II
KRC Genk II

Patro Eisden protiv KRC Genk II: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Patro Eisden je igrao protiv KRC Genk II u ligi First Division B (Belgija). Utakmica je odigrana 11. listopada 2026.. Stadion: Patro Stadion. Konačni rezultat: 1:0.

Trenutačna forma

Patro Eisden: 0-0-5, 0,00 bodova po utakmici. KRC Genk II: 2-1-2, 1,40 bodova po utakmici.

Statistika golova

Patro Eisden postiže 1,17 i prima 2,00 golova po utakmici. KRC Genk II postiže 2,00 i prima 2,33. Prosjek lige: 3,19 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Patro Eisden 83%, KRC Genk II 67%. Over 2.5: Patro Eisden 83%, KRC Genk II 100%. Razina lige: BTTS 53%, Over 2.5 64%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Patro Eisden 1,32, KRC Genk II 1,38. Udarci po utakmici: Patro Eisden 13,5, KRC Genk II 11,7. Prosječan posjed: Patro Eisden 37%, KRC Genk II 47%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Patro Eisden: vodstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. KRC Genk II: vodstvo na poluvremenu 33%, golovi u drugom poluvremenu 1,00.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 76-90+ (4) za Patro Eisden i 16-30 (4) za KRC Genk II. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

First Division B: 3,19 golova po utakmici, BTTS 53%, Over 2.5 64%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 2 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-0. Prosjek golova 6,50, BTTS 100%.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Patro Eisden izgubio je 4 od posljednjih 5 utakmica, dok je KRC Genk II u tom razdoblju ostvario 2 pobjede i postigao 11 pogodaka, naspram 7 pogodaka domaćina. Patru bi ipak mogla ići u prilog igra na domaćem terenu: momčad stvara prilike uz prosječni xG od 1,28, a Genk II u gostima protivnicima dopušta xG od 2,09 i prima prosječno 3 gola po utakmici. Gosti su učinkoviti pred protivničkim golom, postižući u gostima 1,67 gola uz xG od 0,97, no tu učinkovitost temelje na samo 8 udaraca po utakmici. Patro kod kuće postiže prosječno 1,33 gola, pa slaba obrana Genka II domaćinu pruža realnu priliku da prekine loš niz, iako njihov vlastiti prosjek od 1,67 primljenih golova kod kuće najavljuje izjednačenu utakmicu. Blagu prednost dajem Patru zbog kvalitete prilika koje stvara kod kuće i problema gostiju u obrani na gostovanjima.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Obje momčadi bilježe BTTS u 67% svojih utakmica, što je češće od ligaškog prosjeka od 55%. Patro Eisden kod kuće postiže prosječno 2,33 gola, dok KRC Genk II u gostima prima 3,00 gola i još nijednom nije sačuvao mrežu netaknutom, pa je pogodak domaćina vrlo izgledan. Gosti u gostima postižu prosječno 1,67 gola, dok domaćini kod kuće primaju 1,67, što daje razloga očekivati pogodak i s njihove strane. U posljednjih pet utakmica momčadi su primale prosječno 1,8 odnosno 2,0 gola, a BTTS se pojavio u 60% utakmica svake od njih. Određeni oprez opravdavaju Genkov II xG u gostima od samo 0,97 i činjenica da nije postigao pogodak u 33% svojih utakmica, no prevaga podataka ide u prilog opciji BTTS „da”.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najsigurniji izbor je više od 1,5 gola: u obuhvaćenim utakmicama obiju momčadi ta je granica prijeđena u 100% slučajeva. Patro Eisden kod kuće postiže prosječno 2,33 gola, a KRC Genk II u gostima prima 3,00, što domaćinu daje velike izglede za više od jednog pogotka. Takav scenarij podupiru i prosječne vrijednosti xG-a: 1,78 za domaćina i 2,09 prilika koje dopušta gostujuća momčad. U posljednjih pet utakmica momčadi postizale su prosječno 3,2 odnosno 4,2 gola, pa prognoza od 3,75 gola podupire i više granice. Ipak, granica od 1,5 ima jasniju prednost od 2,5 i 3,5 jer su potrebna samo dva pogotka i manje je osjetljiva na oscilacije u realizaciji.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najvjerojatniji pojedinačni scenarij jest da Patro Eisden vodi na poluvremenu i zadrži prednost do kraja: domaćini kod kuće postižu prosječno 2,33 gola, dok KRC Genk II u gostima prima 3,00. Patro stvara i više prilika, s xG-om od 1,78 u odnosu na gostujućih 0,97, a u prosjeku upućuje 6,33 udarca u okvir gola, dok gosti bilježe 3,00. Ipak, oklada na vodstvo već na poluvremenu nije sigurna jer su domaćini nakon prvog poluvremena gubili u 2 od 3 domaće utakmice, a gosti su u posljednjih 5 susreta dvaput vodili na poluvremenu. U prilog zadržavanju eventualne prednosti ide drugo poluvrijeme: Patro kod kuće u tom dijelu igre postiže prosječno 1,33 gola i prima 0,33, dok Genk II u gostima prima 2,00 gola. Velik broj poraza Patra u posljednjih 5 utakmica — 4 prema 2 gostujuća — smanjuje sigurnost oklade, no prednost domaćina prema podacima s domaćeg terena daje scenariju 1/1 najveću pojedinačnu vjerojatnost.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

1 : 0
1. poluvrijeme
0 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

53Posjed (%)47
Patro EisdenKRC Genk II
15Udarci8
Patro EisdenKRC Genk II
4Udarci u okvir5
Patro EisdenKRC Genk II
1.42xG1.1
Patro EisdenKRC Genk II
3Korneri4
Patro EisdenKRC Genk II
26Opasni napadi33
Patro EisdenKRC Genk II
15Prekršaji19
Patro EisdenKRC Genk II
1Kartoni2
Patro EisdenKRC Genk II

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Patro EisdenKRC Genk II
1.17Postignuti golovi / utakmica2
Patro EisdenKRC Genk II
2Primljeni golovi / utakmica2.33
Patro EisdenKRC Genk II
37%Prosječan posjed47%
Patro EisdenKRC Genk II
2.83Udarci u okvir / utakmica4.67
Patro EisdenKRC Genk II

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

13.5Udarci po utakmici11.67
Patro EisdenKRC Genk II
2.83Udarci u okvir4.67
Patro EisdenKRC Genk II
8.6%Realizacija udaraca17.1%
Patro EisdenKRC Genk II
37%Posjed47%
Patro EisdenKRC Genk II
1.32xG za1.38
Patro EisdenKRC Genk II
1.5xG protiv1.76
Patro EisdenKRC Genk II

Kvaliteta udaraca

Patro Eisden: UravnoteženaKRC Genk II: Kontranapadačka
Patro EisdenKRC Genk II
Preciznost (udarci u okvir)21%40%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.100.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.410.43

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Patro Eisden
LLLLL
Bez pobjede u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
17% W0% D83% L
Sezona (P-N-I)
1-0-5
0.50 bodova / utakmica · gol-razlika -5
Posljednjih 5 (P-N-I)
0-0-5
0.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-2
Posljednjih 5 kod kuće
1-0-2
WLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.0Primljeni golovi: 2.2xG: 1.22xG protivnika: 1.62BTTS: 80%Over 2.5: 80%
KRC Genk II
LWWLD
Raspodjela sezonskih rezultata
33% W17% D50% L
Sezona (P-N-I)
2-1-3
1.17 bodova / utakmica · gol-razlika -2
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-1-2
1.40 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-2
Posljednjih 5 u gostima
1-0-2
LWL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.2Primljeni golovi: 2.0xG: 1.50xG protivnika: 1.77BTTS: 60%Over 2.5: 100%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

KRC Genk II je 71% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.17 golova / utakmica - Patro Eisden · 2 golova / utakmica - KRC Genk II

Patro Eisden je 17% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

2 golova / utakmica - Patro Eisden · 2.33 golova / utakmica - KRC Genk II

Profil zabijanja momčadi Patro Eisden: vrlo snažno

Patro Eisden postiže pogodak u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok KRC Genk II ima Clean sheet u 17% utakmica (1 od 6 utakmica).

Profil zabijanja momčadi KRC Genk II: vrlo snažno

KRC Genk II postiže pogodak u 83% utakmica (5 od 6 utakmica), dok Patro Eisden ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 6 utakmica).

7Postignuti golovi (sezona)12
Patro EisdenKRC Genk II
12Primljeni golovi (sezona)14
Patro EisdenKRC Genk II
3.17Prosječan broj golova u utakmici4.33
Patro EisdenKRC Genk II
5Postignuti golovi (posljednjih 5)11
Patro EisdenKRC Genk II
11Primljeni golovi (posljednjih 5)10
Patro EisdenKRC Genk II

Koliko često postižu barem...

83%1 gol83%
Patro EisdenKRC Genk II
33%2 gola67%
Patro EisdenKRC Genk II
0%3 gola33%
Patro EisdenKRC Genk II
0%4 gola17%
Patro EisdenKRC Genk II

Koliko često primaju barem...

100%1 gol83%
Patro EisdenKRC Genk II
67%2 gola83%
Patro EisdenKRC Genk II
17%3 gola50%
Patro EisdenKRC Genk II
17%4 gola17%
Patro EisdenKRC Genk II

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

17%BTTS na poluvremenu50%
Patro EisdenKRC Genk II
17%BTTS u oba poluvremena33%
Patro EisdenKRC Genk II
17%Zabijali u oba poluvremena50%
Patro EisdenKRC Genk II

BTTS i broj golova

83%Min. 3 gola i BTTS67%
Patro EisdenKRC Genk II
0%Min. 3 gola bez BTTS-a33%
Patro EisdenKRC Genk II
80%BTTS – zadnjih 560%
Patro EisdenKRC Genk II

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

67%Min. 1 gol prije poluvremena100%
Patro EisdenKRC Genk II
17%Min. 2 gola prije poluvremena83%
Patro EisdenKRC Genk II
0%Min. 3 gola prije poluvremena33%
Patro EisdenKRC Genk II

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Patro EisdenKRC Genk II
83%Min. 2 gola nakon poluvremena83%
Patro EisdenKRC Genk II
33%Min. 3 gola nakon poluvremena33%
Patro EisdenKRC Genk II

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

KRC Genk II je 134% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

0.5 bodova / utakmica - Patro Eisden · 1.17 bodova / utakmica - KRC Genk II

Patro Eisden — stanje na poluvremenu
0% vode50% izjednačeno50% gube
KRC Genk II — stanje na poluvremenu
33% vode17% izjednačeno50% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.5Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.17
Patro EisdenKRC Genk II
0.17Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1
Patro EisdenKRC Genk II
0.67Primljeni golovi (1. poluvrijeme)1.17
Patro EisdenKRC Genk II
0.83Prosjek golova (1. poluvrijeme)2.17
Patro EisdenKRC Genk II
33%Clean sheet prije poluvremena17%
Patro EisdenKRC Genk II
83%Bez gola prije poluvremena33%
Patro EisdenKRC Genk II

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

0.83Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.67
Patro EisdenKRC Genk II
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1
Patro EisdenKRC Genk II
1.33Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1.17
Patro EisdenKRC Genk II
2.33Prosjek golova (2. poluvrijeme)2.17
Patro EisdenKRC Genk II
17%Clean sheet nakon poluvremena33%
Patro EisdenKRC Genk II
17%Bez gola nakon poluvremena33%
Patro EisdenKRC Genk II

Patro Eisden — rezultati drugog poluvremena

17% W33% D50% L
3
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
5
Bodovi u drugom poluvremenu
-2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.50
PPG prije poluvremena
Obrana nakon poluvremena+0.7

Prima 0.7 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

KRC Genk II — rezultati drugog poluvremena

50% W17% D33% L
7
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
-1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
10
Bodovi u drugom poluvremenu
-1
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.17
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 33% utakmica i pobjeđuje u 33%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Patro Eisden — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici0.600.40
Postignuti golovi / utakmica0.20.8
Primljeni golovi / utakmica0.61.6
Prosječan broj golova u utakmici0.82.4
1 gol60%100%
2 gola20%80%
3 gola0%40%
Clean sheet40%0%
Bez gola80%20%
Gol-razlika-2-4
Poluvrijeme: 0% vode - 60% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 40% izjednačeno - 60% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 1
KRC Genk II — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.202.00
Postignuti golovi / utakmica1.01.2
Primljeni golovi / utakmica1.20.8
Prosječan broj golova u utakmici2.22.0
1 gol100%100%
2 gola80%80%
3 gola40%20%
Clean sheet20%40%
Bez gola40%20%
Gol-razlika-1+2
Poluvrijeme: 40% vode - 0% izjednačeno - 60% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 20% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 5

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Patro Eisden
ZabijenoPrimljeno
1
0
0-15
0
2
16-30
0
2
31-45
1
1
46-60
1
1
61-75
4
6
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 76-90 (6). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

KRC Genk II
ZabijenoPrimljeno
2
3
0-15
4
2
16-30
0
2
31-45
2
1
46-60
3
3
61-75
1
3
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (4 goals). Najviše primaju u 0-15 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.75
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.8 : 2.0
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
118%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
75%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+73%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
69%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
3%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 33 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Patro Eisden

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.18
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.65
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-1.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.15
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.50
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
65%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
145%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.50
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.8
Kasni golovi
57% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 14% postiže se u prvih 15 minuta.
57%

KRC Genk II

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.38
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.05
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.6 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.62
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.57
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
145%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
129%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.23
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
8% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 17% postiže se u prvih 15 minuta.
8%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige First Division B.

Momčadi u odnosu na ligu

Patro EisdenLigaKRC Genk II
Prosječan broj golova u utakmici• 3.173.19▲ 4.33
Obje momčadi zabile▲ 83%53%▲ 67%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 83%64%▲ 100%
Clean sheetovi▼ 0%24%▼ 17%
Gol prije poluvremena▼ 67%77%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▲ 100%89%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.19
Prosjek golova po utakmici
53%
Obje momčadi zabile
64%
Min. 3 gola (Over 2.5)
24%
Clean sheetovi
1.81
Domaći golovi / utakmica
1.38
Gostujući golovi / utakmica
+31%
Prednost domaćeg napada
+24%
Prednost domaće obrane
+5%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
38%
2 gola
15%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
89%
1 gol
57%
2 gola
23%
3 gola
13%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Patro EisdenŽuti kartonStef Peeters
  2. Patro EisdenZamjenaUšao: Zakaria AtteriIzašao: Stef Peeters
  3. Patro EisdenGolSeokju Hong
  4. KRC Genk IIZamjenaUšao: Sami El MorabetIzašao: Christian Akpan
  5. KRC Genk IIZamjenaUšao: Jelle DriessenIzašao: Myung-Jun Kim
  6. KRC Genk IIZamjenaUšao: Jens GroofIzašao: Kiyan Achahbar
  7. Patro EisdenZamjenaUšao: Jeremy Loteteka BokilaIzašao: Seokju Hong
  8. Patro EisdenZamjenaUšao: Isaias Del PupoIzašao: Tsubasa Kasayanagi
  9. Patro EisdenZamjenaUšao: Hasan JahićIzašao: Lars Dietz
  10. KRC Genk IIŽuti kartonDjoully Nzoko

Međusobni susreti

Nedavni susreti (2): Patro Eisden 1 - 1 - 0 KRC Genk II. Prosjek golova 6.50, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Patro Eisden Maasmechelen
4 : 4
Jong KRC Genk
Jong KRC Genk
1 : 4
Patro Eisden Maasmechelen

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Patro Eisden protiv KRC Genk II?

Utakmica lige First Division B završila je rezultatom Patro Eisden 1:0 KRC Genk II. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Kakav je međusobni omjer Patro Eisden i KRC Genk II?

U posljednjih 2 međusobnih utakmica Patro Eisden je pobijedio 1 puta, KRC Genk II 0 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 6,50 golova, a obje momčadi dale su gol u 100% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Patro Eisden protiv KRC Genk II?

Patro Eisden prosječno postiže 1,17 golova po utakmici, a KRC Genk II 2,00. Prosjek lige First Division B iznosi 3,19 golova, a Over 2.5 javlja se u 64% utakmica. BTTS se javlja u 83% utakmica momčadi Patro Eisden i 67% utakmica momčadi KRC Genk II.

Kakva je aktualna forma momčadi Patro Eisden i KRC Genk II?

U posljednjih pet utakmica Patro Eisden ima 0 pobjeda, 0 remija i 5 poraza (0,00 bodova po utakmici). KRC Genk II ima 2 pobjeda, 1 remija i 2 poraza (1,40 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Patro Eisden protiv KRC Genk II?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Patro Eisden protiv KRC Genk II. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.