Indonezija - Liga 1Podaci aktualni na dan 02. studenoga 2026.

Persib - Adhyaksa: statistika utakmice

Grb momčadi Persib
Persib
4 : 0poluvrijeme 3:0
Grb momčadi Adhyaksa
Adhyaksa

Persib protiv Adhyaksa: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Persib je igrao protiv Adhyaksa u ligi Liga 1 (Indonezija). Utakmica je odigrana 1. studenoga 2026.. Konačni rezultat: 4:0.

Trenutačna forma

Persib: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici. Adhyaksa: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Persib postiže 1,57 i prima 1,14 golova po utakmici. Adhyaksa postiže 0,43 i prima 1,71. Prosjek lige: 2,90 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Persib 71%, Adhyaksa 29%. Over 2.5: Persib 71%, Adhyaksa 29%. Razina lige: BTTS 62%, Over 2.5 56%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Persib 1,44, Adhyaksa 0,80. Udarci po utakmici: Persib 11,9, Adhyaksa 4,6. Prosječan posjed: Persib 54%, Adhyaksa 40%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Persib: vodstvo na poluvremenu 14%, golovi u drugom poluvremenu 1,29. Adhyaksa: vodstvo na poluvremenu 14%, golovi u drugom poluvremenu 0,29.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 46-60 (5) za Persib i 16-30 (1) za Adhyaksa. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Liga 1: 2,90 golova po utakmici, BTTS 62%, Over 2.5 56%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Persib je na 4. mjestu i pobijedio je u 3 od posljednjih 5 utakmica, dok je 15. Adhyaksa u tom razdoblju ostvario samo jednu pobjedu. Kod kuće domaćini pobjeđuju u 67% utakmica i postižu prosječno 2 gola, dok su gosti izgubili 75% gostujućih utakmica i u njima primaju prosječno 2,5 gola. Razliku u kvaliteti prilika potvrđuje xG: Persib kod kuće bilježi 1,58, a Adhyaksa u gostima samo 0,85. Domaćini u prosjeku upućuju i 5 udaraca u okvir gola po domaćoj utakmici, u usporedbi s 2,33 koliko ih gosti bilježe na gostovanjima, a Adhyaksa nije postigao pogodak u polovici takvih utakmica. Ove brojke jasno idu u prilog pobjedi Persiba, iako njegov prosjek od jednog primljenog gola kod kuće gostima ostavlja određenu šansu za pogodak.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Najjači pokazatelj protiv toga da obje momčadi postignu pogodak dolazi iz napada Adhyakse: u gostima postiže prosječno 0,5 gola, a u posljednjih 5 utakmica zabila je svega 0,4 gola po susretu. Persib kod kuće prima prosječno 0,67 gola, što dodatno smanjuje izglede gostiju da zatresu mrežu. Iako Adhyaksa u gostima prima čak 2,5 gola po utakmici, to prije upućuje na mogućnost Persibova pogotka nego na golove s obje strane. Dosadašnji udio utakmica u kojima su obje momčadi postigle pogodak iznosi samo 33% za Persib i 25% za Adhyaksu, u usporedbi s 61% u ligi. Stoga je vjerojatniji scenarij u kojem barem jedna momčad neće postići pogodak.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Najjači signal upućuje na manje od 3,5 gola: sve dosadašnje Persibove domaće utakmice završile su ispod te granice, kao i polovica Adhyaksinih gostujućih utakmica. Gosti u gostima primaju prosječno 2,5 gola, ali Persib kod kuće postiže samo 0,33 gola po utakmici, pa sama slabost Adhyaksine obrane ne jamči visok rezultat. U posljednjih pet utakmica Persib je postizao prosječno 1,2 gola, a Adhyaksa 0,4; nijedna od tih utakmica gostiju nije prešla 2,5 gola. Prognoza od 2,20 gola uzima u obzir i obrambene probleme Adhyakse i ograničenu učinkovitost obiju momčadi, zbog čega linija manje od 3,5 gola ima jasniju prednost od nižih linija.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Neriješen rezultat na poluvremenu najvjerojatniji je početni scenarij: zabilježen je u 3 od posljednjih 5 utakmica Adhyakse i 2 od 5 utakmica Persiba, a gosti u 4 od tih 5 utakmica nisu postigli gol prije poluvremena. U prilog pobjedi domaćina govori forma u posljednjih 5 utakmica: Persib je pobijedio 3 puta i postizao prosječno 1,2 gola, dok je Adhyaksa pobijedila jednom i postizala prosječno 0,4 gola. Razlika je posebno vidljiva nakon poluvremena, kada je Persib postizao prosječno 0,8 gola, a Adhyaksa samo 0,2; gosti su izgubili i drugo poluvrijeme u 3 od 4 gostujuće utakmice. Osim toga, Adhyaksa je u gostima primala prosječno 2,5 gola po utakmici, što povećava izglede da domaćini odluče utakmicu nakon izjednačenog prvog poluvremena. Zato je scenarij neriješenog rezultata na poluvremenu i pobjede Persiba na kraju utakmice izgledniji od vodstva domaćina već nakon 45 minuta.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

3 : 0
1. poluvrijeme
1 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

50Posjed (%)50
PersibAdhyaksa
4Udarci0
PersibAdhyaksa
4Udarci u okvir0
PersibAdhyaksa
0.97xG0.27
PersibAdhyaksa
5Korneri3
PersibAdhyaksa
59Opasni napadi35
PersibAdhyaksa
-1Prekršaji-1
PersibAdhyaksa
1Kartoni3
PersibAdhyaksa

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

1.57Postignuti golovi / utakmica0.43
PersibAdhyaksa
1.14Primljeni golovi / utakmica1.71
PersibAdhyaksa
54%Prosječan posjed40%
PersibAdhyaksa
5Udarci u okvir / utakmica1.43
PersibAdhyaksa

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

11.86Udarci po utakmici4.57
PersibAdhyaksa
5Udarci u okvir1.43
PersibAdhyaksa
13.3%Realizacija udaraca9.4%
PersibAdhyaksa
54%Posjed40%
PersibAdhyaksa
1.44xG za0.8
PersibAdhyaksa
1.09xG protiv1.78
PersibAdhyaksa

Kvaliteta udaraca

Persib: Učinkovita realizacijaAdhyaksa: Uravnotežena
PersibAdhyaksa
Preciznost (udarci u okvir)42%31%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.18
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.310.30

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Persib je 100% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2 bodova / utakmica - Persib · 1 bodova / utakmica - Adhyaksa

Persib
WDWLW
Raspodjela sezonskih rezultata
57% W14% D29% L
Sezona (P-N-I)
4-1-2
1.86 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
2-1-0
Posljednjih 5 kod kuće
2-1-0
WDW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.4Primljeni golovi: 1.0xG: 1.52xG protivnika: 1.03BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Adhyaksa
LLWDD
Raspodjela sezonskih rezultata
14% W29% D57% L
Sezona (P-N-I)
1-2-4
0.71 bodova / utakmica · gol-razlika -9
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-3
Posljednjih 5 u gostima
1-0-3
LLLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.4Primljeni golovi: 0.8xG: 0.73xG protivnika: 1.75BTTS: 20%Over 2.5: 0%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Persib je 265% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.57 golova / utakmica - Persib · 0.43 golova / utakmica - Adhyaksa

Persib je 50% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.14 golova / utakmica - Persib · 1.71 golova / utakmica - Adhyaksa

Profil zabijanja momčadi Persib: vrlo snažno

Persib postiže pogodak u 86% utakmica (6 od 7 utakmica), dok Adhyaksa ima Clean sheet u 29% utakmica (2 od 7 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Adhyaksa: snažno

Adhyaksa postiže pogodak u 43% utakmica (3 od 7 utakmica), dok Persib ima Clean sheet u 14% utakmica (1 od 7 utakmica).

11Postignuti golovi (sezona)3
PersibAdhyaksa
8Primljeni golovi (sezona)12
PersibAdhyaksa
2.71Prosječan broj golova u utakmici2.14
PersibAdhyaksa
7Postignuti golovi (posljednjih 5)2
PersibAdhyaksa
5Primljeni golovi (posljednjih 5)4
PersibAdhyaksa

Koliko često postižu barem...

86%1 gol43%
PersibAdhyaksa
57%2 gola0%
PersibAdhyaksa
14%3 gola0%
PersibAdhyaksa
0%4 gola0%
PersibAdhyaksa

Koliko često primaju barem...

86%1 gol71%
PersibAdhyaksa
29%2 gola43%
PersibAdhyaksa
0%3 gola29%
PersibAdhyaksa
0%4 gola29%
PersibAdhyaksa

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

14%BTTS na poluvremenu0%
PersibAdhyaksa
0%BTTS u oba poluvremena0%
PersibAdhyaksa
29%Zabijali u oba poluvremena0%
PersibAdhyaksa

BTTS i broj golova

71%Min. 3 gola i BTTS14%
PersibAdhyaksa
0%Min. 3 gola bez BTTS-a14%
PersibAdhyaksa
60%BTTS – zadnjih 520%
PersibAdhyaksa

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

71%Min. 1 gol prije poluvremena57%
PersibAdhyaksa
29%Min. 2 gola prije poluvremena29%
PersibAdhyaksa
0%Min. 3 gola prije poluvremena14%
PersibAdhyaksa

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena57%
PersibAdhyaksa
57%Min. 2 gola nakon poluvremena43%
PersibAdhyaksa
14%Min. 3 gola nakon poluvremena14%
PersibAdhyaksa

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Persib — stanje na poluvremenu
14% vode43% izjednačeno43% gube
Adhyaksa — stanje na poluvremenu
14% vode43% izjednačeno43% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

0.86Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.86
PersibAdhyaksa
0.29Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.14
PersibAdhyaksa
0.71Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.86
PersibAdhyaksa
1Prosjek golova (1. poluvrijeme)1
PersibAdhyaksa
43%Clean sheet prije poluvremena57%
PersibAdhyaksa
71%Bez gola prije poluvremena86%
PersibAdhyaksa

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.57
PersibAdhyaksa
1.29Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.29
PersibAdhyaksa
0.43Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.86
PersibAdhyaksa
1.71Prosjek golova (2. poluvrijeme)1.14
PersibAdhyaksa
57%Clean sheet nakon poluvremena43%
PersibAdhyaksa
14%Bez gola nakon poluvremena71%
PersibAdhyaksa

Persib — rezultati drugog poluvremena

57% W29% D14% L
6
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
14
Bodovi u drugom poluvremenu
+6
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.86
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva407%

Vodi na poluvremenu u 14% utakmica i pobjeđuje u 57%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.3

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Adhyaksa — rezultati drugog poluvremena

0% W57% D43% L
6
Bodovi na poluvremenu
1
Golovi na poluvremenu
-5
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
4
Bodovi u drugom poluvremenu
-4
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.86
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 14% utakmica i pobjeđuje u 14%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Persib — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.202.00
Postignuti golovi / utakmica0.41.0
Primljeni golovi / utakmica0.60.4
Prosječan broj golova u utakmici1.01.4
1 gol60%100%
2 gola40%40%
3 gola0%0%
Clean sheet60%60%
Bez gola60%20%
Gol-razlika-1+3
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 60% pobijedili - 20% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 20% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Adhyaksa — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.200.80
Postignuti golovi / utakmica0.20.2
Primljeni golovi / utakmica0.20.6
Prosječan broj golova u utakmici0.40.8
1 gol40%40%
2 gola0%40%
3 gola0%0%
Clean sheet80%60%
Bez gola80%80%
Gol-razlika0-2
Poluvrijeme: 20% vode - 60% izjednačeno - 20% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 80% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 1

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Persib
ZabijenoPrimljeno
0
2
0-15
2
1
16-30
0
2
31-45
5
0
46-60
0
1
61-75
4
2
76-90

Najopasniji u minutama 46-60 (5 goals). Najviše primaju u 0-15 (2). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

Adhyaksa
ZabijenoPrimljeno
0
2
0-15
1
0
16-30
0
4
31-45
1
1
46-60
0
2
61-75
1
3
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (1 goal). Najviše primaju u 31-45 (4). Bilanca kasnih golova (76–90): -2 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

2.42
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.6 : 0.8
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
84%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
50%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
37%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
8%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 13 utakmica
0-1
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Persib

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.35
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.08
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.7 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.13
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.05
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
91%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
97%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.14
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+1.0
Kasni golovi
36% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
36%

Adhyaksa

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.98
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.30
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+3.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.37
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.07
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
36%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
99%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
+0.29
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.1
Kasni golovi
33% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
33%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Liga 1.

Momčadi u odnosu na ligu

PersibLigaAdhyaksa
Prosječan broj golova u utakmici▼ 2.712.90▼ 2.14
Obje momčadi zabile▲ 71%62%▼ 29%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 71%56%▼ 29%
Clean sheetovi▼ 14%21%▲ 29%
Gol prije poluvremena• 71%71%▼ 57%
Gol nakon poluvremena▲ 100%82%▼ 57%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

2.90
Prosjek golova po utakmici
62%
Obje momčadi zabile
56%
Min. 3 gola (Over 2.5)
21%
Clean sheetovi
1.72
Domaći golovi / utakmica
1.18
Gostujući golovi / utakmica
+46%
Prednost domaćeg napada
+31%
Prednost domaće obrane
+26%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
71%
1 gol
28%
2 gola
9%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
82%
1 gol
57%
2 gola
29%
3 gola
10%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. AdhyaksaŽuti kartonArdi Ramdani
  2. AdhyaksaZamjenaUšao: Makan KonatéIzašao: Rafael Ribeiro Alves
  3. PersibGolLuka Menalo
  4. PersibGolLuka MenaloAsistencija: Marc Klok
  5. AdhyaksaŽuti kartonDouglas Nonato Oliveira Cruz
  6. AdhyaksaŽuti kartonVinicius Ferreira de Jesus
  7. AdhyaksaZamjenaUšao: Rafly AriyantoIzašao: Kenji Manangan Nishioka
  8. PersibGolMarc KlokAsistencija: Mariano Peralta Bauer
  9. PersibZamjenaUšao: Sandy WalshIzašao: Julio Cesar de Freitas Filho

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Persib protiv Adhyaksa?

Utakmica lige Liga 1 završila je rezultatom Persib 4:0 Adhyaksa. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Persib protiv Adhyaksa?

Persib prosječno postiže 1,57 golova po utakmici, a Adhyaksa 0,43. Prosjek lige Liga 1 iznosi 2,90 golova, a Over 2.5 javlja se u 56% utakmica. BTTS se javlja u 71% utakmica momčadi Persib i 29% utakmica momčadi Adhyaksa.

Kakva je aktualna forma momčadi Persib i Adhyaksa?

U posljednjih pet utakmica Persib ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici). Adhyaksa ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Persib protiv Adhyaksa?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Persib protiv Adhyaksa. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.