Italija - Serie C Group CStadio Comunale Donato CurcioPodaci aktualni na dan 18. listopada 2026.

Picerno - Inter II: statistika utakmice

Grb momčadi Picerno
Picerno
4 : 1poluvrijeme 2:0
Grb momčadi Inter II
Inter II

Picerno protiv Inter II: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Picerno je igrao protiv Inter II u ligi Serie C Group C (Italija). Utakmica je odigrana 7. rujna 2026.. Stadion: Stadio Comunale Donato Curcio. Konačni rezultat: 4:1.

Trenutačna forma

Picerno: 2-0-0, 3,00 bodova po utakmici. Inter II: 1-1-0, 2,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Picerno postiže 2,50 i prima 1,00 golova po utakmici. Inter II postiže 1,50 i prima 1,00. Prosjek lige: 3,03 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Picerno 50%, Inter II 100%. Over 2.5: Picerno 50%, Inter II 50%. Razina lige: BTTS 55%, Over 2.5 55%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Picerno 1,92, Inter II 1,56. Udarci po utakmici: Picerno 16,5, Inter II 13,0. Prosječan posjed: Picerno 40%, Inter II 41%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Picerno: vodstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 1,50. Inter II: vodstvo na poluvremenu 50%, golovi u drugom poluvremenu 0,50.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (1) za Picerno i 31-45+ (2) za Inter II. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Serie C Group C: 3,03 golova po utakmici, BTTS 55%, Over 2.5 55%.

Međusobni omjer

U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.

Arhivirana analiza prije utakmice

Ova je analiza pripremljena prije početka utakmice. Zaključci se temelje samo na informacijama dostupnima prije utakmice i ne uključuju konačni rezultat ni statistiku nakon utakmice.

Opća analiza utakmice

Picerno je neporažen u posljednjih pet utakmica, uz 3 pobjede i 2 remija, dok je Inter II u istom razdoblju pretrpio 2 poraza i osvojio prosječno samo 1 bod po utakmici. Domaćini su učinkovitiji na vlastitom terenu: postižu prosječno 3 gola uz 23% učinkovitosti udaraca, naspram 2 pogotka i 13% realizacije Intera II u gostima. Picerno stvara i nešto kvalitetnije prilike, s xG-om od 1,65 u usporedbi s 1,56 gostiju, a prosječno upućuje 6 udaraca u okvir gola po utakmici, naspram 4 kod protivnika. Inter II tek u ograničenoj mjeri uspijeva češće zadržati posjed lopte, no njegovih 16 udaraca po gostujućoj utakmici ne donosi odgovarajuću učinkovitost. Nijedna obrana još nije sačuvala mrežu netaknutom, pa gosti imaju argumente za postizanje pogotka, ali trenutačna forma i veća učinkovitost idu u prilog Picernu.

Pogledajte statistički pregled
BTTS – hoće li obje momčadi zabiti?

Signal za golove obje momčadi vrlo je jasan jer Picerno i Inter II zasad imaju BTTS od po 100%, a nijedna momčad nije sačuvala mrežu netaknutom. U posljednjih pet utakmica taj pokazatelj doduše pada na 60% za obje ekipe, ali Picerno je prosječno postizao 1,6 gola, dok je Inter II primao 1,2 gola po utakmici. Domaćini stvaraju prilike vrijedne prosječno 1,40 xG, a gosti 1,50 xG, uz istodobno povišene vrijednosti xG koje dopuštaju njihovi protivnici: 1,35 i 1,26. Inter II je ove sezone prosječno postizao 2,0 gola po susretu, dok je Picerno primao 1,0, pa je i uz slabiju nedavnu učinkovitost gostiju njihov pogodak i dalje vjerojatan. BTTS je također češći od ligaškog prosjeka od 65%, stoga je vjerojatniji scenarij u kojem obje strane postižu pogodak nego utakmica u kojoj barem jedna momčad ne postigne gol.

Pogledajte BTTS statistiku
Over/Under – analiza golova

Picerno kod kuće stvara prilike vrijedne prosječno 1.55 xG, dok Inter II u gostima dopušta 1.51 xG, što upućuje na otprilike 1.45 gola domaćina. Gosti stvaraju 1.56 xG po utakmici, dok obrana Picerna dopušta 1.04 xG, pa njihova prognoza od 1.15 gola ostaje opravdana. Obje su momčadi u dostupnim ligaškim utakmicama uvijek postizale i primale barem jedan gol, a u svakoj od tih utakmica postignuta su najmanje 2 pogotka. Oprez kod granice 2.5 proizlazi iz posljednjih pet utakmica, u kojima je više od 2.5 gola zabilježeno u samo 40% Picernovih i 20% utakmica Intera II. Najjači je signal stoga over 1.5, jer prognoziranih 2.60 gola daje jasnu marginu iznad te granice.

Pogledajte Over/Under statistiku
HT/FT – scenarij poluvremena i konačnog rezultata

Najjači scenarij je neriješeno na poluvremenu, a zatim pobjeda Picerna, budući da su domaćini imali neriješen rezultat nakon 45 minuta u 3 od posljednjih 5 utakmica, a Inter II u 2 od 5. U tom su razdoblju obje momčadi prije odmora u prosjeku postizale i primale po 0,6 pogodaka, što upućuje na izjednačen i oprezan početak. Nakon odmora Picerno se jasno poboljšava: postiže prosječno 1,0 pogodak i prima samo 0,2, dok Inter II postiže tek 0,2 pogotka, a protivnicima dopušta 0,6. Forma u cijeloj utakmici također ide u prilog domaćinima, koji su u posljednjih pet nastupa pobijedili u 60% utakmica i nisu doživjeli nijedan poraz, dok Inter II ima samo 20% pobjeda i 40% poraza. Iako su prosječni xG vrlo slični, 1,55 za Picerno i 1,56 za goste, bolja učinkovitost domaćina u drugim poluvremenima govori u prilog prekidu neriješenog rezultata nakon odmora.

Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremena

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
2 : 1
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

50Posjed (%)50
PicernoInter II
13Udarci10
PicernoInter II
7Udarci u okvir5
PicernoInter II
1.9xG1.69
PicernoInter II
7Korneri5
PicernoInter II
81Opasni napadi97
PicernoInter II
9Prekršaji15
PicernoInter II
4Kartoni4
PicernoInter II

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

2.5Postignuti golovi / utakmica1.5
PicernoInter II
1Primljeni golovi / utakmica1
PicernoInter II
40%Prosječan posjed41%
PicernoInter II
5.5Udarci u okvir / utakmica4.5
PicernoInter II

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

16.5Udarci po utakmici13
PicernoInter II
5.5Udarci u okvir4.5
PicernoInter II
15.2%Realizacija udaraca11.5%
PicernoInter II
40%Posjed41%
PicernoInter II
1.92xG za1.56
PicernoInter II
1.5xG protiv1.27
PicernoInter II

Kvaliteta udaraca

Picerno: KontranapadačkaInter II: Uravnotežena
PicernoInter II
Preciznost (udarci u okvir)33%35%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.120.12
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)0.450.33

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Picerno je 50% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

3 bodova / utakmica - Picerno · 2 bodova / utakmica - Inter II

Picerno
WW
5 uzastopnih pobjeda
Raspodjela sezonskih rezultata
100% W0% D0% L
Sezona (P-N-I)
2-0-0
3.00 bodova / utakmica · gol-razlika +3
Posljednjih 5 (P-N-I)
2-0-0
3.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
1-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
1-0-0
W
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 2.5Primljeni golovi: 1.0xG: 1.92xG protivnika: 1.50BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Inter II
WD
Bez poraza u posljednjih 5 utakmica
Raspodjela sezonskih rezultata
50% W50% D0% L
Sezona (P-N-I)
1-1-0
2.00 bodova / utakmica · gol-razlika +1
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-1-0
2.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-0-0
Posljednjih 5 u gostima
1-0-0
W
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.5Primljeni golovi: 1.0xG: 1.56xG protivnika: 1.27BTTS: 100%Over 2.5: 50%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Picerno je 67% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.5 golova / utakmica - Picerno · 1.5 golova / utakmica - Inter II

Profil zabijanja momčadi Picerno: vrlo snažno

Picerno postiže pogodak u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Inter II ima Clean sheet u 0% utakmica (0 od 2 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Inter II: vrlo snažno

Inter II postiže pogodak u 100% utakmica (2 od 2 utakmica), dok Picerno ima Clean sheet u 50% utakmica (1 od 2 utakmica).

5Postignuti golovi (sezona)3
PicernoInter II
2Primljeni golovi (sezona)2
PicernoInter II
3.5Prosječan broj golova u utakmici2.5
PicernoInter II
5Postignuti golovi (posljednjih 5)3
PicernoInter II
2Primljeni golovi (posljednjih 5)2
PicernoInter II

Koliko često postižu barem...

100%1 gol100%
PicernoInter II
100%2 gola50%
PicernoInter II
50%3 gola0%
PicernoInter II
0%4 gola0%
PicernoInter II

Koliko često primaju barem...

50%1 gol100%
PicernoInter II
50%2 gola0%
PicernoInter II
0%3 gola0%
PicernoInter II
0%4 gola0%
PicernoInter II

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

Obrasci golova

50%BTTS na poluvremenu0%
PicernoInter II
50%BTTS u oba poluvremena0%
PicernoInter II
100%Zabijali u oba poluvremena0%
PicernoInter II

BTTS i broj golova

50%Min. 3 gola i BTTS50%
PicernoInter II
0%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
PicernoInter II
50%BTTS – zadnjih 5100%
PicernoInter II

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena100%
PicernoInter II
50%Min. 2 gola prije poluvremena50%
PicernoInter II
0%Min. 3 gola prije poluvremena0%
PicernoInter II

2. poluvrijeme

100%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
PicernoInter II
50%Min. 2 gola nakon poluvremena0%
PicernoInter II
50%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
PicernoInter II

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Picerno je 33% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2 bodova / utakmica - Picerno · 1.5 bodova / utakmica - Inter II

Picerno — stanje na poluvremenu
50% vode50% izjednačeno0% gube
Inter II — stanje na poluvremenu
50% vode0% izjednačeno50% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.5
PicernoInter II
1Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)1
PicernoInter II
0.5Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.5
PicernoInter II
1.5Prosjek golova (1. poluvrijeme)1.5
PicernoInter II
50%Clean sheet prije poluvremena50%
PicernoInter II
0%Bez gola prije poluvremena50%
PicernoInter II

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

3Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.5
PicernoInter II
1.5Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
PicernoInter II
0.5Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.5
PicernoInter II
2Prosjek golova (2. poluvrijeme)1
PicernoInter II
50%Clean sheet nakon poluvremena50%
PicernoInter II
0%Bez gola nakon poluvremena50%
PicernoInter II

Picerno — rezultati drugog poluvremena

100% W0% D0% L
4
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
6
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.00
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva200%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobjeđuje u 100%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Inter II — rezultati drugog poluvremena

50% W0% D50% L
3
Bodovi na poluvremenu
2
Golovi na poluvremenu
+1
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
3
Bodovi u drugom poluvremenu
0
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.50
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 50% utakmica i pobjeđuje u 50%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Picerno — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.003.00
Postignuti golovi / utakmica1.01.5
Primljeni golovi / utakmica0.50.5
Prosječan broj golova u utakmici1.52.0
1 gol100%100%
2 gola50%50%
3 gola0%50%
Clean sheet50%50%
Bez gola0%0%
Gol-razlika+1+2
Poluvrijeme: 50% vode - 50% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 100% pobijedili - 0% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 50% - Ukupno golova na poluvremenu: 2
Inter II — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.501.50
Postignuti golovi / utakmica1.00.5
Primljeni golovi / utakmica0.50.5
Prosječan broj golova u utakmici1.51.0
1 gol100%100%
2 gola50%0%
3 gola0%0%
Clean sheet50%50%
Bez gola50%50%
Gol-razlika+10
Poluvrijeme: 50% vode - 0% izjednačeno - 50% gube
2. poluvrijeme: 50% pobijedili - 0% izjednačeno - 50% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Picerno
ZabijenoPrimljeno
1
1
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
1
46-60
1
0
61-75
1
0
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (1 goal). Najviše primaju u 0-15 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): +1 - dobivaju završne faze.

Inter II
ZabijenoPrimljeno
0
0
0-15
0
0
16-30
2
1
31-45
1
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Najopasniji u minutama 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 31-45 (1). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.00
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
1.8 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
99%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
75%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-100%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
100%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Picerno

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.42
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.08
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
+0.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.58
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.50
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
145%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
76%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.5
Kasni golovi
20% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 20% postiže se u prvih 15 minuta.
20%

Inter II

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.29
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.21
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-0.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.06
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.27
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
115%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
58%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.5
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Serie C Group C.

Momčadi u odnosu na ligu

PicernoLigaInter II
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.503.03▼ 2.50
Obje momčadi zabile▼ 50%55%▲ 100%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 50%55%▼ 50%
Clean sheetovi▲ 50%22%▼ 0%
Gol prije poluvremena▲ 100%86%▲ 100%
Gol nakon poluvremena▲ 100%76%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.03
Prosjek golova po utakmici
55%
Obje momčadi zabile
55%
Min. 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheetovi
1.72
Domaći golovi / utakmica
1.31
Gostujući golovi / utakmica
+31%
Prednost domaćeg napada
+24%
Prednost domaće obrane
+14%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
86%
1 gol
34%
2 gola
7%
3 gola
0%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
76%
1 gol
45%
2 gola
31%
3 gola
14%
4 gola

Postave i događaji igrača

Potvrđeni starteri, zamjene i zabilježeni događaji igrača za ovu utakmicu.

Tijek utakmice

Golovi, kartoni i zamjene poredani kronološki.

  1. Inter IIŽuti kartonLeonardo Bovo
  2. PicernoŽuti kartonSamuel Pugliese
  3. PicernoGolLeo Abreu
  4. PicernoGolPaolo Virgilio
  5. Inter IIZamjenaUšao: Jan ŻuberekIzašao: Mattia Mosconi
  6. Inter IIZamjenaUšao: Charlys Matheus Lima PontesIzašao: Leonardo Bovo
  7. PicernoZamjenaUšao: Luca NocerinoIzašao: Paolo Virgilio
  8. Inter IIGolRichi AgbonifoAsistencija: Jan Żuberek
  9. PicernoZamjenaUšao: Mamadou Yaye KanouteIzašao: Emmanuele Esposito
  10. PicernoZamjenaUšao: Marco PerriIzašao: Daniele Franco
  11. Inter IIZamjenaUšao: Matteo LavelliIzašao: Jamal Iddrissou
  12. Inter IIŽuti kartonTommaso Fumagalli
  13. Inter IICrveni kartonLeonardo Noah Bovio
  14. PicernoCrveni kartonSergio Maselli
  15. PicernoŽuti kartonGabriele Bellodi

Sudac i treneri

Otvorite njihove sezonske profile i usporedite utakmice, golove i disciplinske trendove.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Picerno protiv Inter II?

Utakmica lige Serie C Group C završila je rezultatom Picerno 4:1 Inter II. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Picerno protiv Inter II?

Picerno prosječno postiže 2,50 golova po utakmici, a Inter II 1,50. Prosjek lige Serie C Group C iznosi 3,03 golova, a Over 2.5 javlja se u 55% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica momčadi Picerno i 100% utakmica momčadi Inter II.

Kakva je aktualna forma momčadi Picerno i Inter II?

U posljednjih pet utakmica Picerno ima 2 pobjeda, 0 remija i 0 poraza (3,00 bodova po utakmici). Inter II ima 1 pobjeda, 1 remija i 0 poraza (2,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Picerno protiv Inter II?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.