Engleska - Southern League Premier SouthPodaci aktualni na dan 23. listopada 2026.

Plymouth Parkway - Gloucester City: statistika utakmice

Obrazloženje:

Potpuna analiza i tip u aplikaciji

Pogledajte analizu klađenja, tip, Value Bet i potpuno obrazloženje ove utakmice.

Pogledajte analizu i tip

Plymouth Parkway protiv Gloucester City: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Plymouth Parkway igra protiv Gloucester City u ligi Southern League Premier South (Engleska). Utakmica je zakazana za 27. listopada 2026..

Trenutačna forma

Plymouth Parkway: 3-1-1, 2,00 bodova po utakmici. Gloucester City: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici.

Statistika golova

Plymouth Parkway postiže 2,36 i prima 1,09 golova po utakmici. Gloucester City postiže 1,50 i prima 1,80. Prosjek lige: 3,14 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Plymouth Parkway 73%, Gloucester City 80%. Over 2.5: Plymouth Parkway 64%, Gloucester City 50%. Razina lige: BTTS 59%, Over 2.5 59%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Plymouth Parkway 0,89, Gloucester City 1,60. Udarci po utakmici: Plymouth Parkway 1,1, Gloucester City 2,9. Prosječan posjed: Plymouth Parkway 11%, Gloucester City 16%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Plymouth Parkway: vodstvo na poluvremenu 73%, golovi u drugom poluvremenu 1,00. Gloucester City: vodstvo na poluvremenu 20%, golovi u drugom poluvremenu 1,10.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 16-30 (7) za Plymouth Parkway i 76-90+ (6) za Gloucester City. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

Southern League Premier South: 3,14 golova po utakmici, BTTS 59%, Over 2.5 59%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 3 prethodnih međusobnih susreta: 1-1-1. Prosjek golova 2,67, BTTS 67%.

Prije utakmice

Kvote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

Plymouth ParkwayGloucester City
2.36Postignuti golovi / utakmica1.5
Plymouth ParkwayGloucester City
1.09Primljeni golovi / utakmica1.8
Plymouth ParkwayGloucester City
11%Prosječan posjed16%
Plymouth ParkwayGloucester City
0.27Udarci u okvir / utakmica1
Plymouth ParkwayGloucester City

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

1.09Udarci po utakmici2.9
Plymouth ParkwayGloucester City
0.27Udarci u okvir1
Plymouth ParkwayGloucester City
216.7%Realizacija udaraca51.7%
Plymouth ParkwayGloucester City
11%Posjed16%
Plymouth ParkwayGloucester City
0.89xG za1.6
Plymouth ParkwayGloucester City
1.47xG protiv1.53
Plymouth ParkwayGloucester City

Kvaliteta udaraca

Plymouth Parkway: KontranapadačkaGloucester City: Kontranapadačka
Plymouth ParkwayGloucester City
Preciznost (udarci u okvir)25%34%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.820.55
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)8.741.50

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Plymouth Parkway je 100% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

2 bodova / utakmica - Plymouth Parkway · 1 bodova / utakmica - Gloucester City

Plymouth Parkway
WWDLW
Raspodjela sezonskih rezultata
64% W18% D18% L
Sezona (P-N-I)
7-2-2
2.09 bodova / utakmica · gol-razlika +14
Posljednjih 5 (P-N-I)
3-1-1
2.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-0-0
Posljednjih 5 kod kuće
5-0-0
WWWWW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.8Primljeni golovi: 1.2xG: 1.03xG protivnika: 1.27BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Gloucester City
LDLDW
Raspodjela sezonskih rezultata
20% W40% D40% L
Sezona (P-N-I)
2-4-4
1.00 bodova / utakmica · gol-razlika -3
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
1-2-2
Posljednjih 5 u gostima
1-2-2
LDDLW
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.6Primljeni golovi: 2.0xG: 1.38xG protivnika: 1.37BTTS: 100%Over 2.5: 60%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Plymouth Parkway je 57% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

2.36 golova / utakmica - Plymouth Parkway · 1.5 golova / utakmica - Gloucester City

Plymouth Parkway je 65% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.09 golova / utakmica - Plymouth Parkway · 1.8 golova / utakmica - Gloucester City

Profil zabijanja momčadi Plymouth Parkway: vrlo snažno

Plymouth Parkway postiže pogodak u 100% utakmica (11 od 11 utakmica), dok Gloucester City ima Clean sheet u 10% utakmica (1 od 10 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Gloucester City: vrlo snažno

Gloucester City postiže pogodak u 90% utakmica (9 od 10 utakmica), dok Plymouth Parkway ima Clean sheet u 27% utakmica (3 od 11 utakmica).

26Postignuti golovi (sezona)15
Plymouth ParkwayGloucester City
12Primljeni golovi (sezona)18
Plymouth ParkwayGloucester City
3.45Prosječan broj golova u utakmici3.3
Plymouth ParkwayGloucester City
9Postignuti golovi (posljednjih 5)8
Plymouth ParkwayGloucester City
6Primljeni golovi (posljednjih 5)10
Plymouth ParkwayGloucester City

Koliko često postižu barem...

100%1 gol90%
Plymouth ParkwayGloucester City
73%2 gola40%
Plymouth ParkwayGloucester City
27%3 gola20%
Plymouth ParkwayGloucester City
9%4 gola0%
Plymouth ParkwayGloucester City

Koliko često primaju barem...

73%1 gol90%
Plymouth ParkwayGloucester City
18%2 gola40%
Plymouth ParkwayGloucester City
18%3 gola30%
Plymouth ParkwayGloucester City
0%4 gola10%
Plymouth ParkwayGloucester City

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

59%
Prosjek lige

Obrasci golova

36%BTTS na poluvremenu20%
Plymouth ParkwayGloucester City
9%BTTS u oba poluvremena20%
Plymouth ParkwayGloucester City
64%Zabijali u oba poluvremena30%
Plymouth ParkwayGloucester City

BTTS i broj golova

55%Min. 3 gola i BTTS50%
Plymouth ParkwayGloucester City
9%Min. 3 gola bez BTTS-a0%
Plymouth ParkwayGloucester City
80%BTTS – zadnjih 5100%
Plymouth ParkwayGloucester City

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

100%Min. 1 gol prije poluvremena60%
Plymouth ParkwayGloucester City
55%Min. 2 gola prije poluvremena20%
Plymouth ParkwayGloucester City
18%Min. 3 gola prije poluvremena0%
Plymouth ParkwayGloucester City

2. poluvrijeme

91%Min. 1 gol nakon poluvremena100%
Plymouth ParkwayGloucester City
45%Min. 2 gola nakon poluvremena60%
Plymouth ParkwayGloucester City
27%Min. 3 gola nakon poluvremena40%
Plymouth ParkwayGloucester City

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Plymouth Parkway je 104% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

2.45 bodova / utakmica - Plymouth Parkway · 1.2 bodova / utakmica - Gloucester City

Plymouth Parkway — stanje na poluvremenu
73% vode27% izjednačeno0% gube
Gloucester City — stanje na poluvremenu
20% vode60% izjednačeno20% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

2.45Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)1.2
Plymouth ParkwayGloucester City
1.36Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.4
Plymouth ParkwayGloucester City
0.36Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.4
Plymouth ParkwayGloucester City
1.73Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.8
Plymouth ParkwayGloucester City
64%Clean sheet prije poluvremena60%
Plymouth ParkwayGloucester City
0%Bez gola prije poluvremena60%
Plymouth ParkwayGloucester City

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.55Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)1.2
Plymouth ParkwayGloucester City
1Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)1.1
Plymouth ParkwayGloucester City
0.73Primljeni golovi (2. poluvrijeme)1.4
Plymouth ParkwayGloucester City
1.73Prosjek golova (2. poluvrijeme)2.5
Plymouth ParkwayGloucester City
45%Clean sheet nakon poluvremena20%
Plymouth ParkwayGloucester City
36%Bez gola nakon poluvremena20%
Plymouth ParkwayGloucester City

Plymouth Parkway — rezultati drugog poluvremena

45% W18% D36% L
27
Bodovi na poluvremenu
15
Golovi na poluvremenu
+11
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
17
Bodovi u drugom poluvremenu
+3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
2.45
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva88%

Vodi na poluvremenu u 73% utakmica i pobjeđuje u 64%. Obično zadržava vodstvo do kraja utakmice.

Obrana nakon poluvremena+0.4

Prima 0.4 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Gloucester City — rezultati drugog poluvremena

30% W30% D40% L
12
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
0
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
12
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.20
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva100%

Vodi na poluvremenu u 20% utakmica i pobjeđuje u 20%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena+1.0

Prima 1.0 više golova po utakmici nakon poluvremena — obrana slabi u drugom dijelu.

Plymouth Parkway — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici2.201.40
Postignuti golovi / utakmica1.20.6
Primljeni golovi / utakmica0.40.8
Prosječan broj golova u utakmici1.61.4
1 gol100%100%
2 gola60%40%
3 gola0%0%
Clean sheet60%40%
Bez gola0%40%
Gol-razlika+4-1
Poluvrijeme: 60% vode - 40% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 40% - Ukupno golova na poluvremenu: 6
Gloucester City — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.401.40
Postignuti golovi / utakmica0.41.2
Primljeni golovi / utakmica0.41.6
Prosječan broj golova u utakmici0.82.8
1 gol80%100%
2 gola0%60%
3 gola0%40%
Clean sheet60%20%
Bez gola60%20%
Gol-razlika0-2
Poluvrijeme: 40% vode - 20% izjednačeno - 40% gube
2. poluvrijeme: 40% pobijedili - 20% izjednačeno - 40% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 2

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Plymouth Parkway
ZabijenoPrimljeno
4
1
0-15
7
1
16-30
4
2
31-45
2
2
46-60
3
3
61-75
6
3
76-90

Najopasniji u minutama 16-30 (7 goals). Najviše primaju u 61-75 (3). Bilanca kasnih golova (76–90): +3 - dobivaju završne faze.

Gloucester City
ZabijenoPrimljeno
0
1
0-15
2
2
16-30
2
1
31-45
4
7
46-60
1
3
61-75
6
4
76-90

Najopasniji u minutama 76-90 (6 goals). Najviše primaju u 46-60 (7). Bilanca kasnih golova (76–90): +2 - dobivaju završne faze.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.38
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.1 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
107%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
77%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
-21%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
90%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
0%
Rizik 0:0
praktički nula
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Plymouth Parkway

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.58
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+1.85
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-4.2 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+1.47
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.38
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
131%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
82%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.09
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.4
Kasni golovi
23% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 15% postiže se u prvih 15 minuta.
23%

Gloucester City

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.07
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.37
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-2.3 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
-0.10
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.27
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
113%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
100%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
0.00
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
+0.7
Kasni golovi
40% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 0% postiže se u prvih 15 minuta.
40%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige Southern League Premier South.

Momčadi u odnosu na ligu

Plymouth ParkwayLigaGloucester City
Prosječan broj golova u utakmici▲ 3.453.14▲ 3.30
Obje momčadi zabile▲ 73%59%▲ 80%
Min. 3 gola (Over 2.5)▲ 64%59%▼ 50%
Clean sheetovi▲ 27%22%▼ 10%
Gol prije poluvremena▲ 100%77%▼ 60%
Gol nakon poluvremena▲ 91%86%▲ 100%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.14
Prosjek golova po utakmici
59%
Obje momčadi zabile
59%
Min. 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheetovi
1.80
Domaći golovi / utakmica
1.33
Gostujući golovi / utakmica
+35%
Prednost domaćeg napada
+26%
Prednost domaće obrane
+20%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
77%
1 gol
38%
2 gola
11%
3 gola
3%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
86%
1 gol
51%
2 gola
27%
3 gola
14%
4 gola

Međusobni susreti

Nedavni susreti (3): Plymouth Parkway 1 - 1 - 1 Gloucester City. Prosjek golova 2.67, obje momčadi zabile u 67% utakmica.

Česta pitanja

Kada igraju Plymouth Parkway i Gloucester City?

Plymouth Parkway igra protiv Gloucester City 27. listopada 2026. u ligi Southern League Premier South. Točno vrijeme početka u vašoj vremenskoj zoni prikazano je pri vrhu stranice utakmice.

Kakav je međusobni omjer Plymouth Parkway i Gloucester City?

U posljednjih 3 međusobnih utakmica Plymouth Parkway je pobijedio 1 puta, Gloucester City 1 puta, a 1 utakmica završilo je neodlučeno. U tim utakmicama prosječno je bilo 2,67 golova, a obje momčadi dale su gol u 67% njih.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Plymouth Parkway protiv Gloucester City?

Plymouth Parkway prosječno postiže 2,36 golova po utakmici, a Gloucester City 1,50. Prosjek lige Southern League Premier South iznosi 3,14 golova, a Over 2.5 javlja se u 59% utakmica. BTTS se javlja u 73% utakmica momčadi Plymouth Parkway i 80% utakmica momčadi Gloucester City.

Kakva je aktualna forma momčadi Plymouth Parkway i Gloucester City?

U posljednjih pet utakmica Plymouth Parkway ima 3 pobjeda, 1 remija i 1 poraza (2,00 bodova po utakmici). Gloucester City ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Plymouth Parkway protiv Gloucester City?

Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni omjer, golove, BTTS i Over/Under. Prognoza, Value Bet i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.