Police protiv Morvant Caledonia United: forma, golovi i ključna statistika

O ovoj utakmici

Police je igrao protiv Morvant Caledonia United u ligi TT Pro League (Trinidad i Tobago). Utakmica je odigrana 30. siječnja 2026.. Konačni rezultat: 4:0.

Trenutačna forma

Police: 1-2-2, 1,00 bodova po utakmici. Morvant Caledonia United: 1-0-4, 0,60 bodova po utakmici.

Statistika golova

Police postiže 1,93 i prima 1,07 golova po utakmici. Morvant Caledonia United postiže 1,54 i prima 2,08. Prosjek lige: 3,30 golova.

BTTS i Over/Under

BTTS: Police 50%, Morvant Caledonia United 54%. Over 2.5: Police 57%, Morvant Caledonia United 69%. Razina lige: BTTS 58%, Over 2.5 69%.

xG, udarci i posjed

xG po utakmici: Police 1,90, Morvant Caledonia United 1,13. Udarci po utakmici: Police 4,0, Morvant Caledonia United 6,0. Prosječan posjed: Police 14%, Morvant Caledonia United 38%.

Prvo i drugo poluvrijeme

Police: vodstvo na poluvremenu 14%, golovi u drugom poluvremenu 0,14. Morvant Caledonia United: vodstvo na poluvremenu 8%, golovi u drugom poluvremenu 0,31.

Golovi po minutama

Najizraženiji povijesni interval zabijanja je 0-15 (20) za Police i 0-15 (13) za Morvant Caledonia United. Riječ je o raspodjeli prošlih golova, a ne prognozi minute pogotka.

Kontekst lige

TT Pro League: 3,30 golova po utakmici, BTTS 58%, Over 2.5 69%.

Međusobni omjer

Prije ove utakmice bilo je dostupno 1 prethodnih međusobnih susreta: 1-0-0. Prosjek golova 5,00, BTTS 100%.

Po poluvremenima

2 : 0
1. poluvrijeme
2 : 0
2. poluvrijeme

Statistika utakmice

53Posjed (%)47
PoliceMorvant Caledonia United
10Udarci11
PoliceMorvant Caledonia United
6Udarci u okvir7
PoliceMorvant Caledonia United
1.29xG1.46
PoliceMorvant Caledonia United
4Korneri9
PoliceMorvant Caledonia United
33Opasni napadi38
PoliceMorvant Caledonia United
12Prekršaji14
PoliceMorvant Caledonia United
0Kartoni0
PoliceMorvant Caledonia United

Profil prije utakmice— što govore sezonske brojke?

Ovo je profil momčadi temeljen na sezonskim podacima i formi. Statistika tijeka utakmice prikazuje se tek nakon odigravanja susreta.

PoliceMorvant Caledonia United
1.93Postignuti golovi / utakmica1.54
PoliceMorvant Caledonia United
1.07Primljeni golovi / utakmica2.08
PoliceMorvant Caledonia United
14%Prosječan posjed38%
PoliceMorvant Caledonia United
1.5Udarci u okvir / utakmica3.23
PoliceMorvant Caledonia United

Statistika momčadi— tko je učinkovitiji?

Usporedba napada i obrane obiju momčadi u aktualnoj sezoni.

4Udarci po utakmici6
PoliceMorvant Caledonia United
1.5Udarci u okvir3.23
PoliceMorvant Caledonia United
48.2%Realizacija udaraca25.6%
PoliceMorvant Caledonia United
14%Posjed38%
PoliceMorvant Caledonia United
1.9xG za1.13
PoliceMorvant Caledonia United
1.3xG protiv1.18
PoliceMorvant Caledonia United

Kvaliteta udaraca

Police: KontranapadačkaMorvant Caledonia United: Kontranapadačka
PoliceMorvant Caledonia United
Preciznost (udarci u okvir)38%54%
Kvaliteta prilika (xG po udarcu)0.470.19
Realizacija (golovi po udarcu u okvir)1.290.48

xG po udarcu oko 0,08 obično znači udarce iz daljine; 0,15+ obično znači prilike iz kaznenog prostora. Oznaka stila temelji se na posjedu, broju udaraca i realizaciji.

* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova momčad trebala postići iz svojih prilika. Ako je stvarni broj golova iznad xG-a, realizacija je iznadprosječna; ako je ispod xG-a, prilike se promašuju.

Forma momčadi— tko je u boljoj formi?

Posljednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno te podijeljeno na utakmice kod kuće i u gostima.

Police je 67% bolji u kategoriji forma u posljednjih 5.

1 bodova / utakmica - Police · 0.6 bodova / utakmica - Morvant Caledonia United

Police
LWDDL
Raspodjela sezonskih rezultata
57% W21% D21% L
Sezona (P-N-I)
8-3-3
1.93 bodova / utakmica · gol-razlika +12
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-2-2
1.00 bodova / utakmica
Učinak kod kuće (W-D-L)
5-1-2
Posljednjih 5 kod kuće
3-1-1
WWWLD
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 1.2Primljeni golovi: 1.0xG: 0.00xG protivnika: 0.00BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Morvant Caledonia United
LWLLL
Raspodjela sezonskih rezultata
23% W8% D69% L
Sezona (P-N-I)
3-1-9
0.77 bodova / utakmica · gol-razlika -7
Posljednjih 5 (P-N-I)
1-0-4
0.60 bodova / utakmica
Učinak u gostima (W-D-L)
0-0-5
Posljednjih 5 u gostima
0-0-5
LLLLL
Prosjeci posljednjih 5 utakmica
Postignuti golovi: 0.8Primljeni golovi: 1.8xG: 1.30xG protivnika: 1.21BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Golovi— kako obje momčadi postižu i primaju golove?

Koliko golova obje momčadi postižu i primaju te koliko često imaju Clean sheet ili ne uspiju zabiti.

Police je 25% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.

1.93 golova / utakmica - Police · 1.54 golova / utakmica - Morvant Caledonia United

Police je 94% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.

1.07 golova / utakmica - Police · 2.08 golova / utakmica - Morvant Caledonia United

Profil zabijanja momčadi Police: vrlo snažno

Police postiže pogodak u 79% utakmica (11 od 14 utakmica), dok Morvant Caledonia United ima Clean sheet u 15% utakmica (2 od 13 utakmica).

Profil zabijanja momčadi Morvant Caledonia United: snažno

Morvant Caledonia United postiže pogodak u 69% utakmica (9 od 13 utakmica), dok Police ima Clean sheet u 29% utakmica (4 od 14 utakmica).

27Postignuti golovi (sezona)20
PoliceMorvant Caledonia United
15Primljeni golovi (sezona)27
PoliceMorvant Caledonia United
3Prosječan broj golova u utakmici3.62
PoliceMorvant Caledonia United
6Postignuti golovi (posljednjih 5)4
PoliceMorvant Caledonia United
5Primljeni golovi (posljednjih 5)9
PoliceMorvant Caledonia United

Koliko često postižu barem...

79%1 gol69%
PoliceMorvant Caledonia United
64%2 gola54%
PoliceMorvant Caledonia United
36%3 gola23%
PoliceMorvant Caledonia United
14%4 gola8%
PoliceMorvant Caledonia United

Koliko često primaju barem...

71%1 gol85%
PoliceMorvant Caledonia United
29%2 gola85%
PoliceMorvant Caledonia United
7%3 gola38%
PoliceMorvant Caledonia United
0%4 gola0%
PoliceMorvant Caledonia United

* Statistika uključuje domaće i gostujuće utakmice obje momčadi u aktualnoj sezoni.

Obje momčadi zabile (BTTS)— koliko često obje momčadi zabijaju?

Koliko često utakmice ovih momčadi imaju golove na obje strane u usporedbi s prosjekom lige.

54%
Morvant Caledonia United - BTTSBTTS – postotak utakmica u kojima su obje momčadi zabile.7 od 13 utakmica
58%
Prosjek lige

Obrasci golova

14%BTTS na poluvremenu23%
PoliceMorvant Caledonia United
0%BTTS u oba poluvremena15%
PoliceMorvant Caledonia United
14%Zabijali u oba poluvremena15%
PoliceMorvant Caledonia United

BTTS i broj golova

43%Min. 3 gola i BTTS54%
PoliceMorvant Caledonia United
14%Min. 3 gola bez BTTS-a15%
PoliceMorvant Caledonia United
40%BTTS – zadnjih 520%
PoliceMorvant Caledonia United

Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze gol-linije?

Koliko često utakmice ovih momčadi prelaze zadane granice golova, u cijeloj utakmici i svakom poluvremenu.

Cijela utakmica – usporedba momčadi (Over)

1. poluvrijeme

21%Min. 1 gol prije poluvremena38%
PoliceMorvant Caledonia United
21%Min. 2 gola prije poluvremena31%
PoliceMorvant Caledonia United
14%Min. 3 gola prije poluvremena15%
PoliceMorvant Caledonia United

2. poluvrijeme

14%Min. 1 gol nakon poluvremena46%
PoliceMorvant Caledonia United
0%Min. 2 gola nakon poluvremena38%
PoliceMorvant Caledonia United
0%Min. 3 gola nakon poluvremena0%
PoliceMorvant Caledonia United

Poluvremena utakmice— kada momčadi češće zabijaju?

Usporedba učinka momčadi u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.

Police je 40% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).

1.29 bodova / utakmica - Police · 0.92 bodova / utakmica - Morvant Caledonia United

Police — stanje na poluvremenu
14% vode86% izjednačeno0% gube
Morvant Caledonia United — stanje na poluvremenu
8% vode69% izjednačeno23% gube

Prije poluvremena (1. poluvrijeme)

1.29Bodovi po utakmici (1. poluvrijeme)0.92
PoliceMorvant Caledonia United
0.43Zabijeni golovi (1. poluvrijeme)0.31
PoliceMorvant Caledonia United
0.14Primljeni golovi (1. poluvrijeme)0.54
PoliceMorvant Caledonia United
0.57Prosjek golova (1. poluvrijeme)0.85
PoliceMorvant Caledonia United
86%Clean sheet prije poluvremena62%
PoliceMorvant Caledonia United
79%Bez gola prije poluvremena77%
PoliceMorvant Caledonia United

Nakon poluvremena (2. poluvrijeme)

1.29Bodovi po utakmici (2. poluvrijeme)0.92
PoliceMorvant Caledonia United
0.14Zabijeni golovi (2. poluvrijeme)0.31
PoliceMorvant Caledonia United
0Primljeni golovi (2. poluvrijeme)0.54
PoliceMorvant Caledonia United
0.14Prosjek golova (2. poluvrijeme)0.85
PoliceMorvant Caledonia United
100%Clean sheet nakon poluvremena62%
PoliceMorvant Caledonia United
86%Bez gola nakon poluvremena77%
PoliceMorvant Caledonia United

Police — rezultati drugog poluvremena

14% W86% D0% L
18
Bodovi na poluvremenu
6
Golovi na poluvremenu
+4
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
18
Bodovi u drugom poluvremenu
+2
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
1.29
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva407%

Vodi na poluvremenu u 14% utakmica i pobjeđuje u 57%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena-0.1

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Morvant Caledonia United — rezultati drugog poluvremena

8% W69% D23% L
12
Bodovi na poluvremenu
4
Golovi na poluvremenu
-3
Gol-razlika (1. poluvrijeme)
12
Bodovi u drugom poluvremenu
-3
Gol-razlika (2. poluvrijeme)
0.92
PPG prije poluvremena
Zadržavanje vodstva288%

Vodi na poluvremenu u 8% utakmica i pobjeđuje u 23%. Pobjeđuje i u utakmicama bez vodstva na poluvremenu.

Obrana nakon poluvremena0.0

Obrana ostaje stabilna tijekom cijele utakmice.

Police — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.001.00
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.0
Prosječan broj golova u utakmici0.00.0
1 gol0%0%
2 gola0%0%
3 gola0%0%
Clean sheet100%100%
Bez gola100%100%
Gol-razlika00
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 100% izjednačeno - 0% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0
Morvant Caledonia United — posljednjih pet utakmica po poluvremenima
1. poluvrijeme2. poluvrijeme
Bodovi po utakmici1.000.80
Postignuti golovi / utakmica0.00.0
Primljeni golovi / utakmica0.00.4
Prosječan broj golova u utakmici0.00.4
1 gol0%20%
2 gola0%20%
3 gola0%0%
Clean sheet100%80%
Bez gola100%100%
Gol-razlika0-2
Poluvrijeme: 0% vode - 100% izjednačeno - 0% gube
2. poluvrijeme: 0% pobijedili - 80% izjednačeno - 20% izgubili
BTTS na poluvremenu (zadnjih 5): 0% - Ukupno golova na poluvremenu: 0

* Boje u tablicama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umjerena, crvena rijetka. To je učestalost, a ne ocjena momčadi.

Golovi po minutama— kada padaju golovi?

Dijelovi utakmice u kojima obje momčadi najčešće zabijaju i primaju golove.

Police
ZabijenoPrimljeno
20
13
0-15
1
0
16-30
4
2
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
0
0
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (20 goals). Najviše primaju u 0-15 (13). Bilanca kasnih golova (76–90): 0.

Morvant Caledonia United
ZabijenoPrimljeno
13
16
0-15
2
3
16-30
1
1
31-45
2
3
46-60
1
2
61-75
1
2
76-90

Najopasniji u minutama 0-15 (13 goals). Najviše primaju u 0-15 (16). Bilanca kasnih golova (76–90): -1 - završne faze su slabost.

* Rasponi 31–45 i 76–90 uključuju golove u sudačkoj nadoknadi.

Dodatni pokazatelji momčadi— što pokazuju xG, učinkovitost i forma?

Usporedba kvalitete prilika, rezultata i trendova na temelju odigranih utakmica u aktualnoj sezoni.

Profil utakmice

3.31
Procijenjeni golovi
napad protiv obrane protivnika
2.0 : 1.3
Procijenjena raspodjela golova
domaći : gosti
100%
Tempo u odnosu na ligu
100% = prosjek lige
52%
Obje momčadi zabile (BTTS)
prosjek sezona obje momčadi
+51%
Derbi-učinak
H2H golovi u odnosu na tipične utakmice
55%
Procjena BTTS-a
prema učestalosti zabijanja obje momčadi
7%
Rizik 0:0
otprilike 1 od 14 utakmica
2-3
Najčešći raspon golova
napad protiv obrane s obje strane

Police

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
+0.60
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
+0.26
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-5.1 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.03
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
+0.23
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
125%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
61%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.93
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
-0.3
Kasni golovi
0% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 74% postiže se u prvih 15 minuta.
0%

Morvant Caledonia United

Neto xG bilanca
Razlika između kvalitete stvorenih i dopuštenih prilika po utakmici.
-0.05
Rezultati u odnosu na xG
Razlika između stvarne gol-razlike i bilance koju sugerira xG.
-0.49
Bodovi u odnosu na igru
Usporedba osvojenih bodova i bodova koje sugerira gol-razlika momčadi.
-3.8 bod.
Učinkovitost realizacije
Pretvara li momčad prilike? Pozitivno znači da zabija više nego što sugerira kvaliteta prilika.
+0.41
Obrambena učinkovitost
Spašavaju li obrana ili vratar momčad? Pozitivno znači da prima manje nego što sugeriraju dopuštene prilike.
-0.90
Napad u odnosu na ligu
Koliko momčad zabija u usporedbi s prosjekom lige za tu ulogu. 120% znači 20% iznad prosjeka.
88%
Obrana u odnosu na ligu
Koliko momčad prima u usporedbi s prosjekom lige. 80% znači 20% manje primljenih golova.
135%
Trend forme
Uspoređuje bodove iz zadnjih 5 utakmica s prosjekom cijele sezone.
-0.17
Bolje drugo poluvrijeme?
Koliko više momčad zabija nakon poluvremena nego prije njega.
0.0
Kasni golovi
5% golova momčadi postiže se između 76. i 90. minute. Usporedbe radi, 65% postiže se u prvih 15 minuta.
5%

* Procijenjeni ukupni broj i raspodjela golova, procjena BTTS-a, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su iz javnih sezonskih prosjeka i učestalosti za obje momčadi. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna modelska prognoza ili tip za klađenje. Preostali pokazatelji opisuju odigrane utakmice sezone.

Kontekst lige— je li ovo liga s mnogo golova?

Usporedba dviju momčadi s prosjecima lige TT Pro League.

Momčadi u odnosu na ligu

PoliceLigaMorvant Caledonia United
Prosječan broj golova u utakmici▼ 3.003.30▲ 3.62
Obje momčadi zabile▼ 50%58%▼ 54%
Min. 3 gola (Over 2.5)▼ 57%69%• 69%
Clean sheetovi▲ 29%22%▼ 15%
Gol prije poluvremena▼ 21%39%• 38%
Gol nakon poluvremena▼ 14%47%• 46%

^ zelena = iznad prosjeka lige, ˇ crvena = ispod prosjeka lige. Prikazuje smjer odstupanja, a ne ocjenu momčadi.

3.30
Prosjek golova po utakmici
58%
Obje momčadi zabile
69%
Min. 3 gola (Over 2.5)
22%
Clean sheetovi
1.54
Domaći golovi / utakmica
1.76
Gostujući golovi / utakmica
+-12%
Prednost domaćeg napada
+-14%
Prednost domaće obrane
+-4%
Ukupna prednost domaćeg terena
Golovi u 1. poluvremenu (cijela liga)
39%
1 gol
27%
2 gola
13%
3 gola
2%
4 gola
Golovi u 2. poluvremenu (cijela liga)
47%
1 gol
29%
2 gola
7%
3 gola
4%
4 gola

Međusobni susreti

Prethodni susret: Police 1 - 0 - 0 Morvant Caledonia United. Prosjek golova 5.00, obje momčadi zabile u 100% utakmica.

Česta pitanja

Koji je bio rezultat utakmice Police protiv Morvant Caledonia United?

Utakmica lige TT Pro League završila je rezultatom Police 4:0 Morvant Caledonia United. Potpuna statistika utakmice, pregled po poluvremenima i međusobni omjer dostupni su na ovoj stranici.

Što statistika golova pokazuje prije utakmice Police protiv Morvant Caledonia United?

Police prosječno postiže 1,93 golova po utakmici, a Morvant Caledonia United 1,54. Prosjek lige TT Pro League iznosi 3,30 golova, a Over 2.5 javlja se u 69% utakmica. BTTS se javlja u 50% utakmica momčadi Police i 54% utakmica momčadi Morvant Caledonia United.

Kakva je aktualna forma momčadi Police i Morvant Caledonia United?

U posljednjih pet utakmica Police ima 1 pobjeda, 2 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Morvant Caledonia United ima 1 pobjeda, 0 remija i 4 poraza (0,60 bodova po utakmici).

Gdje mogu pronaći prognozu i potpunu analizu utakmice Police protiv Morvant Caledonia United?

Ovu stranicu koristite za usporedbu brojki iza utakmice Police protiv Morvant Caledonia United. Otvorite aplikaciju NoFluffPicks za analizu klađenja, prognozu, Value Bet i obrazloženje.